Νέα

Ουρολογνεία - Golden Rain

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnjohn43
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Atsidas

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Και εμένα με ενδιαφέρει για Αθήνα αν υπάρχει κάποια
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
766
Πόντοι
86

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Τι σημαίνει η καλύτερη στην ουρολαγνεια;;;
Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται κάποια να σε κατουράει καλυτερα από κάποια άλλη.
και όμως γίνεται ,η έρικα δεν στα δίνει με την μία σε εμένα πρώτα με κατουράει πάνω στο σώμα μου και μετά τα πίνω της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και τα πίνω επειδή έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο ,άλλη φορά ενώ με έχει στραπάρει και μου έχει κάνει και fisting μου κατούρησε την πίσω τρύπα μου όλα μέσα ,άλλη φορά στο έπιπλο που έχει μόνο για ουρολαγνεία και skat,άλλη φορά στο κρεβάτι δεμένος με χωνί στο στόμα μου για να τα πιώ όλα και μετά να την καθαρίσω με την γλώσσα μου
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.249
Πόντοι
3.886
και όμως γίνεται ,η έρικα δεν στα δίνει με την μία σε εμένα πρώτα με κατουράει πάνω στο σώμα μου και μετά τα πίνω της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και τα πίνω επειδή έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο ,άλλη φορά ενώ με έχει στραπάρει και μου έχει κάνει και fisting μου κατούρησε την πίσω τρύπα μου όλα μέσα ,άλλη φορά στο έπιπλο που έχει μόνο για ουρολαγνεία και skat,άλλη φορά στο κρεβάτι δεμένος με χωνί στο στόμα μου για να τα πιώ όλα και μετά να την καθαρίσω με την γλώσσα μου
Να φανταστώ μετά κάνεις μπάνιο έτσι;
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
και όμως γίνεται ,η έρικα δεν στα δίνει με την μία σε εμένα πρώτα με κατουράει πάνω στο σώμα μου και μετά τα πίνω της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και τα πίνω επειδή έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο ,άλλη φορά ενώ με έχει στραπάρει και μου έχει κάνει και fisting μου κατούρησε την πίσω τρύπα μου όλα μέσα ,άλλη φορά στο έπιπλο που έχει μόνο για ουρολαγνεία και skat,άλλη φορά στο κρεβάτι δεμένος με χωνί στο στόμα μου για να τα πιώ όλα και μετά να την καθαρίσω με την γλώσσα μου

Να φανταστώ μετά κάνεις μπάνιο έτσι;
Όλοι όσοι πάμε έρικα κάνουμε μπάνιο και πριν και μετά, αν κάνεις golden shower όχι μόνο μπάνιο θα κάνεις αλλά η έρικα σου δίνει ένα μικρό ποτήρι με ειδικό διάλυμα να ξεπλύνεις το στόμα σου και ένα σετ οδοντοβούρτσα μίας χρήσης όπως έχουν τα καλά ξενοδοχεία
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.249
Πόντοι
3.886
Όλοι όσοι πάμε έρικα κάνουμε μπάνιο και πριν και μετά, αν κάνεις golden shower όχι μόνο μπάνιο θα κάνεις αλλά η έρικα σου δίνει ένα μικρό ποτήρι με ειδικό διάλυμα να ξεπλύνεις το στόμα σου και ένα σετ οδοντοβούρτσα μίας χρήσης όπως έχουν τα καλά ξενοδοχεία
Πολύ σωστή επαγγελματίας
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Οι κοπέλες από γραφεία, εχω δεί οτι προσφερουν αυτην την υπηρεσία, εναντι αντιτίμου.
 

KyrAlekos

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
115
Πόντοι
0
και όμως γίνεται ,η έρικα δεν στα δίνει με την μία σε εμένα πρώτα με κατουράει πάνω στο σώμα μου και μετά τα πίνω της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και τα πίνω επειδή έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο ,άλλη φορά ενώ με έχει στραπάρει και μου έχει κάνει και fisting μου κατούρησε την πίσω τρύπα μου όλα μέσα ,άλλη φορά στο έπιπλο που έχει μόνο για ουρολαγνεία και skat,άλλη φορά στο κρεβάτι δεμένος με χωνί στο στόμα μου για να τα πιώ όλα και μετά να την καθαρίσω με την γλώσσα μου
σκασε ρε καθυστερημενε,αηδιασα
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους. Σκεφτομαι να δοκιμάσω golden shower. Έχετε να προτείνετε καμιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom