Νέα

Ουρολαγνεία με την κοπέλα - συζυγό σας κάνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

facepisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
1
Πόσο είσαι και έχεις τόσο μη συνηθισμένες εμπειρίες ?
Χαχαχα! Φίλε, είμαι σε μια ηλικία που δεν λέμε πια... Ας πούμε, στα πρώτα ...ήντα.
Για να μην δημιουργώ λανθασμένες εντυπώσεις, μην νομίζεις πως έχω και την τεράστια εμπειρία από γυναίκες. Υποθέτω ανήκω κάπου στον μέσο όρο, μπορεί και πιο κάτω. Απλώς παρέθεσα την εμπειρία μου με αυτές που είχα...
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Χαχαχα! Φίλε, είμαι σε μια ηλικία που δεν λέμε πια... Ας πούμε, στα πρώτα ...ήντα.
Για να μην δημιουργώ λανθασμένες εντυπώσεις, μην νομίζεις πως έχω και την τεράστια εμπειρία από γυναίκες. Υποθέτω ανήκω κάπου στον μέσο όρο, μπορεί και πιο κάτω. Απλώς παρέθεσα την εμπειρία μου με αυτές που είχα...
ειμαι 22 γιαυτο χαχα αλλα αμα εισαι πανω απο 35 μη το πεις δε πειραζει.
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Το έχω δοκιμάσει 4 φορές με γκομενακια και είναι γαματη φάση…. Μια από αυτές γενικά το γούσταρε τρέλα, με κατουρούσε και με έβριζε με τρέλα ??
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
Πολλές κολ γκερς μη κατονομασω τώρα κάνοντας ότι χυνουν σε κατουρουν ευθέως. Έχω πιει τέτοια πραγματα. Οι δύο τελευτεες κοπέλες μου ήταν φουλ ψημένες αλλά πάντα χώριζα με λίγο πριν κατουρηθουμε. Να δοκιμάζετε φίλοι μου.
Τυχαίο???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το έχω δοκιμάσει 4 φορές με γκομενακια και είναι γαματη φάση…. Μια από αυτές γενικά το γούσταρε τρέλα, με κατουρούσε και με έβριζε με τρέλα ??
Φαντάσου τί άλλο θα σου κάνει...χαχαχα
 

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
225
Like
873
Πόντοι
81
Με τη συντροφο μου τωρα οχι. Παλιοτερα με αλλη ειχε τυχει να παιξουμε και ετσι οχι ομως να καταπιουμε
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Αν θελεις να απολαυσεις κατι πιο hardcore απο τις φλωριες του κατουρηματος παρε την τατιανα να σου ριξει ενα περιποιημενο χεσιμο στην μαπα αφου σε κατουρησει πρωτα. :happy: Θα τρεμεις απο ηδονη. Ενας που το δοκιμασε ακομα ξερναει με τοσο σκατο που του ριξε χαχα
Τατιάνα????
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
εμεις το εχουμε συζητηση κ το εχουμε προσπαθησει πολυ αλλα δυστιχως δεν της βγενει να με κατουρισει, κ μου αρεσει πολυ!
εσείς τουλάχιστον το συζητάτε... γιατί η δικιά μου μετά το γάμο έγινε πουριτανή εντελώς
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
τέλεια κάβλα να κατουράς υποτακτικό. εγω προσωπικά νοιώθω υπέροχα. σου δίνει μιά αίσθηση ανωτερώτητας να περιμένει να πιεί με όρεξη. και μετά να καθαρίσει με την γλώσσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom