Νέα

Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εχεις δικιο
αφτο θα παω να διαπιστωσω
αν ειναι για δαγκωμα θα παρω το βαλιτσακι μου και θα φυγω
 

Επισκέπτης
Μια χαρά είναι η Οκσάνα μην ακούς Σπύρο τι σου λένε προχώρα..μακάρι όλα τα μιλφάκια να ήταν έτσι...βέβαια στο Κίεβο με αυτά που θα βλέπεις κάθε μέρα δύσκολο να μείνεις για πολύ πιστός...

μου εστειλε αλλες 2 φοτο η οκσανα απο το κιεβο
 

Επισκέπτης
Ε για παντριά για τι άλλο...για να τον γλυκάνει μπας και τη παντρευτεί...αλλά θα χει μια περίοδο προσαρμογής ο Σπύρος όπου θα γαμ@ει ωραία και καλά...μέχρι να αρχίσει να του τα πρήζει για κουλούρα..Ε μετά απ δω παν και οι άλλοι...

μια χαρα ειναι αλλα ομως για ποιο λογο να γαμηιεται τσαμπα μαζι σου & να σε φιλοξενει σπιτι της???
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
pirfore η οποιος αλλος ξερει
στο ιμιγκαρατιον καρτ που συμπληρωνεις μεσα στο αεροπλανο να βαλω το ονομα ενος ξενοδοχειου πχ του ΣΛΑΒΟΥΤΙΤΣ ασχετως αμα δεν εχω κρατησησ εκει?
αφου ετσι κι αλλιως θα μεινω σπιτι της
 

Επισκέπτης
Ε γιατί δε βάζεις τη διεύθυνση της;

pirfore η οποιος αλλος ξερει
στο ιμιγκαρατιον καρτ που συμπληρωνεις μεσα στο αεροπλανο να βαλω το ονομα ενος ξενοδοχειου πχ του ΣΛΑΒΟΥΤΙΤΣ ασχετως αμα δεν εχω κρατησησ εκει?
αφου ετσι κι αλλιως θα μεινω σπιτι της
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια σημερα το πρωι πριν βγαλω το ηλεκτρονικο εισητιριο με αεροσβιτ και αφου ηδη απο προχτες ειχα πει τησ οκσανα να μου στειλει τη διευθυνση της για να τη βαλω στο ιμιγκρατιον εντυπο για το τελωνειο πραγμα που και εκανε,
ειπα πριν πατησω το εντερ να της τηλεφωνησω και να της πω οτι φθανω αυριο το απογευμα
της τηλεφωνω και με ρωτα ξενοδοχειο εκλεισες?
της ειπα οχι αλλα ασε οταν ανεβω βρισκουμε ενα κοντα σε εσενα να σε βολευει
και μου απαντα κλεισε ενα στο κεντρο ειναι μια χαρα για μενα στο ιντερκοντινενταλ ασ πουμε
οποτε εγω ακουγωντας αυτα τις ειπα οτι δεν υπαρχει θεση για την επιστροφη μου και οτι θα ξαναμιλησουμε για το ποτε θα ανεβω
θα με περασε για κανα αμερικανακι για να θελει να μεινω στο ινερκοντινενταλ και να δινω 200 ευρω/βραδια
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
παιδια σημερα το πρωι πριν βγαλω το ηλεκτρονικο εισητιριο με αεροσβιτ και αφου ηδη απο προχτες ειχα πει τησ οκσανα να μου στειλει τη διευθυνση της για να τη βαλω στο ιμιγκρατιον εντυπο για το τελωνειο πραγμα που και εκανε,
ειπα πριν πατησω το εντερ να της τηλεφωνησω και να της πω οτι φθανω αυριο το απογευμα
της τηλεφωνω και με ρωτα ξενοδοχειο εκλεισες?
της ειπα οχι αλλα ασε οταν ανεβω βρισκουμε ενα κοντα σε εσενα να σε βολευει
και μου απαντα κλεισε ενα στο κεντρο ειναι μια χαρα για μενα στο ιντερκοντινενταλ ασ πουμε
οποτε εγω ακουγωντας αυτα τις ειπα οτι δεν υπαρχει θεση για την επιστροφη μου και οτι θα ξαναμιλησουμε για το ποτε θα ανεβω
θα με περασε για κανα αμερικανακι για να θελει να μεινω στο ινερκοντινενταλ και να δινω 200 ευρω/βραδια

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε Σπύρο εσένα ποιος σου είπε οτι θα σε φιλοξενήση;;;;;;;
Απο μόνος σου δηλαδή το θεώρησες δεδομένο;;;;;;.
Δεν την ρώτας τουλάχιστον αν υπάρχει η περίπτωση να σε φιλοξενήση να πατάς στα σίγουρα.
Νοίκιασε διαμέρισμα στο κέντρο δεν χρειαζετε να πάς στο ξενοδοχείο.
Σιγά να μην της δώσεις αναφορά αν πας να μείνης μόνος σου.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αλλανταλον ειχαμε μιλησει 5-6 φορες ποτε δεν αναφερθει η λεξη ξενοδοχειο και πριν 3 μερες τις ειπα¨
δωσε μου την διευθυνση σου γιατι την χρειαζομαι κατα την εισοδο στο τελωνειο (οπως ειπα μου την εστειλε)
και οταν θα εφθανα εκει θα εβλεπα πως θα με αντιμετωπιζε στο αεροδρομιο αν ηταν ζεστη κτλ καιπως θα το εφερνε η κουβεντα για το που θα μεινω
ΑΛΛΙΩς  αμα εμενα σε ξενοδοχειο εξ αρχης αναγκη την ειχα?
θα πηγαινα μονος μου αυτονομα με το τουριστικο μου πακετο(ξενοδοχειο+αεροπορικο) και μετα θα εβγαινα ελευθερος σκοπευτης για καμακι
την οκσανα θα περιμενα?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
αλλανταλον ειχαμε μιλησει 5-6 φορες ποτε δεν αναφερθει η λεξη ξενοδοχειο και πριν 3 μερες τις ειπα¨
δωσε μου την διευθυνση σου γιατι την χρειαζομαι κατα την εισοδο στο τελωνειο (οπως ειπα μου την εστειλε)
και οταν θα εφθανα εκει θα εβλεπα πως θα με αντιμετωπιζε στο αεροδρομιο αν ηταν ζεστη κτλ καιπως θα το εφερνε η κουβεντα για το που θα μεινω
ΑΛΛΙΩς  αμα εμενα σε ξενοδοχειο εξ αρχης αναγκη την ειχα?
θα πηγαινα μονος μου αυτονομα με το τουριστικο μου πακετο(ξενοδοχειο+αεροπορικο) και μετα θα εβγαινα ελευθερος σκοπευτης για καμακι
την οκσανα θα περιμενα?

Ρε άσε τις μαλακίες και τις ευαισθησίες πάρτην και ρώτα την ψυχρά άν μπορεί να σε φιλοξενήση εκτος κι άν δεν μπορεί διότι υπάρχουν κι άλλοι παράγωντες πχ γονείς παιδια πρώην κλπ.
και  ανάλογα κάνε το κουμάντο σου.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
allantalon οταν σε προσκαλω δεν σε βαζω στο ξενοδοχειο σαν εμπορικο αντιπροσωπο/υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες/ασε να παω λατιν αμερικα οπως ξερω εγω
ουτε ξενοδοχεια ουτε βαουτσερ ουτε μαλακιες
μου ειπε οτι προτιμα να μεινω στο κεντρο σε ενα ξενοδοχειο(ιντερκοντινενταλ το ειπε 3 φορες)
και τις ειπα αμερικανακι δεν ειμαι
τελος
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
allantalon οταν σε προσκαλω δεν σε βαζω στο ξενοδοχειο σαν εμπορικο αντιπροσωπο/υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες/ασε να παω λατιν αμερικα οπως ξερω εγω
ουτε ξενοδοχεια ουτε βαουτσερ ουτε μαλακιες
μου ειπε οτι προτιμα να μεινω στο κεντρο σε ενα ξενοδοχειο(ιντερκοντινενταλ το ειπε 3 φορες)
και τις ειπα αμερικανακι δεν ειμαι
τελος
συ είπας.
NO COMMENTS.
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες, γεια σας! Είδα αυτά που γράφτηκαν και είπα και γω να συνεισφέρω με τις αρκετές εμπειρίες επί του θέματος... Λοιπόν, έχουμε και λέμε...

[URL unfurl="true"]http://tau2.com[/url
] Πάρα πολύ καλό site για να βρείτε ΑΛΗΘΙΝΑ "μωρά". Εγώ γνώρισα 3 κοπέλες απο εκεί, την μία μάλιστα εδώ Αθήνα και ήταν όλες ακριβώς όπως στις photo. Επίσης το www.khersongirls.com]www.khersongirls.com[/url], το angelika.net και το aprettywoman.com είναι από τα πιο ασφαλή. Είχα πληρώσει συνδρομές, επισκέφτηκα τις κοπέλες που γνώρισα από κει και με κάποιες μιλάω ακόμη μέσω net. Πληρώνεις ναι μεν αλλά είναι σίγουρο πως αν ψάχνεσαι για παντρειά θα βρεις αυτό που θές. Απλά, μην στέλνετε χρήματα για δήθεν βίζες, μαθήματα Αγγλικών, μητέρα/γιαγιά στο νοσοκομείο, αγορά laptop για να επικοινωνεί μαζί σας κλπ κλπ. Η λίστα έχει πολλά....

Απο το tau2.com γνώρισα την κοπελιά μου με την οποία έχουμε λογοδοθεί κιόλας μετά από 1 περίπου χρόνο sms, skype κλπ... Συγκεκριμένα, ήμουν Donetsk 1 μήνα πριν, πέρασα(με) άψογα και η κοπέλα είναι ακριβώς όπως την περίμενα και ΚΑΛΥΤΕΡΗ. Και μου έκανε και πολύ μεγάλη χάρη να με περιμένει 1 χρόνο να βρεθούμε, εδώ που τα λέμε... Χαλάλι της όμως. Η κοπελίτσα δε, η οποία μου ρίχνει 1 κεφάλι χωρίς τακούνια, αγκαζέ από το χέρι συνέχεια και δεν μου ζήτησε ούτε 1 ευρώ. Έμεινε μαζί μου όλες τις μέρες κανονικότατα, και όχι τιποτε άλλο, αλλά έβγαλε και να πληρώσει αρκετές φορές. Εννοείται πως δεν το αφήνω γιατί τέτοιο κελεπούρι δεν βρίσκεται εύκολα...24 ετών, μορφωμένη, όμορφη και απλή σε όλα της.... Επίσης, ΔΕΝ καίγεται να έρθει Ελλάδα, όπως κάνουν πολλές αλλές... Πήγα και είδα τα 2 διαμερίσματα που έχει, σε κάποιο από τα οποία θα μείνουμε την επόμενη φορά που θα ανέβω.

Λοιπόν, όσον αφορά τα κόστη....


  • [li]470e απ'ευθείας πτήση με Donbass Aero (ATH-DOK)
    [/li]
    [li]12 ημέρες σε κεντρικότατο studio στο Donetsk, απέναντι από την "Βουλή" τους, κατι παρακάτω από 30ε/μέρα (350e), έδωσα στο παληκάρι που μου το νοίκιασε 400 και έκανε κωλοτούμπες... Και το μέρος ήταν στην πένα! Και η τιμή ήταν "τραβηγμένη" γιατί εκείνες τις μέρες είχε εγκαίνια το Donbass Arena (καινούριο στάδιο), υπήρχαν πολλοί τουρίστες και ότι πιάσουν... αλλιώς η τιμη για το συγκεκριμένο ήταν 23-25ε/μέρα!!! Ενδεικτικά, σε ξενοδοχείο 3 αστέρων, το δωμάτιο είχε 60ε/μέρα....[/li]
    [li]2 καφέδες και 2 εμφιαλωμένα περίπου 1,90e
    [/li]
    [li]Γεμάτο ΤΙΓΚΑ καρότσι σε μεγάλο mall-supermarket, 65e (ψώνια για περίπου 2 εβδομάδες και τα μισά η κοπέλα τα πήρε σπίτι της για να μη τα πετάξουμε όταν έφευγα...Άσε που στο supermarket με κοιτούσαν σα χαζοί....[/li]
    [li]Φαγητό βραδυνό σε γαμάτο χλιδάτο εστιατόριο (ορεκτικά, κυρίως πιάτο ποικιλία θαλασσινά, σαλάτα, ποτήρι κρασί, γλυκό γαμάτο για επιδόρπιο, ΟΛΑ αυτά x 2) 25e!!!![/li]
    [li]Ταξί, η μεγαλύτερη διαδρομή ήταν 0,7ε[/li]

Συνολικά, χάλασα για όλες τις μέρες γύρω στα 240ε, χώρια το δωμάτιο το οποίο, αφού πήγα και το είδα μόλις έφτασα, το προπλήρωσα. Τα έξοδα στο σύνολο για 12 ημέρες: 1100e

Και λίγα λόγια γιατί μπορεί να με περάσετε για "αφελή" η "πρωτάρη"... Έχω γυρίσει τα περισσότερα strip, έχω χαλάσει αρκετές χιλιάδες ευρώπουλα, και έχω γαμήσει και 3-4 καλές stripper (Mousses, Rasputin, Grand Ritorno). Όχι για να το παινευτώ, υπάρχουν και άλλοι που έχουν κάνει πολλά περισσότερα. Απλά είμαι ΛΑΤΡΗΣ της Σλαβικής συνομοταξίας και μετά από αρκετές προσπάθειες με τις Ελλεηνίδες, αποφάσισα πως αυτή που θα έχω δίπλα μου θα είναι απο κεί... ΌΧΙ όμως σοβαρή σχέση με γκόμενα από strip. Τα είχα 3 χρόνια με γνωστότατοτατο milf (40++) από Rasputin, με την οποία πέρασα πολύ καλα, αλλά δεν ήταν για παραπάνω. Ουκρανία έχω ανέβει αρκετές φορές τα τελευταία 2 χρόνια, κάθε φορά για διαφορετική γκόμενα. Όπως και Σερβία, Βουλγαρία, Ρουμανία. Είδα και τα καλά και τα άσχημα. Οι περισσότερες είναι πανέμορφες, αλλά ξεχωρίζεις τα "ξεκωλάκια" από τα καλά παιδιά.... Με τις προηγούμενες ήμουν συνέχεια με το χέρι στην τσέπη, δεν ήμασταν μαζί όλη τη μέρα και όταν κάποια στιγμή "έκοψα" την επικοινωνία γυρίζοντας Ελλάδα, εξαφανιζόλ!

Πάντως, έχει καλά κορίτσια στην Ουκρανία, αρκεί να ξέρεις ΠΩΣ να παίξεις το παιχνίδι και να μην το παίξεις "ελληνάρας"... Αν πετύχετε καλό κορίτσι, ΜΗΝ το αφήσετε! Μην κοιτάτε να είναι και η Zuzana Drabinova (που σας το εύχομαι να την βρείτε βέβαια!) Σίγουρα, θα είναι 1000 φορές καλύτερη από οποιαδήποτε Ελλεηνίδα.... Οι σωστές κοπέλες εκεί εκτιμάνε όποιον τους φερθεί σωστά και δεν πάει απλά για να γαμήσει. Οι άντρες εκεί είναι μαλάκες... Σε όλα τους. Οπότε, η διαφορά στη συμπεριφορά μας και μόνο, μας δίνει πόντους. Εκτός και αν ο σκοπός του ταξιδιού είναι sexοτουρισμός και όχι επαλήθευση γνωριμίας, οπότε δεν θα δυσκολευτείτε να βρείτε αυτό που θέλετε.... Ο τόπος σφίζει από μουνάρες, για όλα τα γούστα...

Το highlight του ταξιδιού ήταν που στο αεροπλάνο είχα διπλανή θέση με μια milf stripper από Mousses (ακόμη εκεί δουλεύει), την οποία είχα να δω 4 χρόνια και τρόμαξα να την γνωρίσω! Είναι πολύ μικρός ο κόσμος τελικά....

Να' στε καλά και να προσέχετε.
 

Επισκέπτης

Ευχαριστούμε φίλε συναγωνιστή για τις ωραίες πληροφορίες...  :thumbsup: Απ ότι φαίνεται επαρχία Ουκρανίας δε διαφέρει πολύ σε τιμές απο Κισινάου... Μια ερώτηση μόνο είπες ότι έχεις εμπειρία και απο Βαλκάνια Σερβες Βουλγαρες Ρουμανες... τι συμπέρασματα βγάζεις συγκρίνοντας τες με Ουκρανές; :)
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Να'στε κα(β)λά παιδιά....

Το Donetsk (IAAΑ: DOK) ήταν ανέκαθεν μια από τις πλουσιότερες περιοχές (εξώρυξη μεταλλευμάτων και αντίστοιχη βιομηχανία), από την εποχή της πρώην ΕΣΣΔ. Το τι λιμουζίνα, porsche, bmw, mercedes και Japanese μεγάλου κυβισμού συνάντησα, ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ. Οι ανθρωποι εκεί ΔΕΝ πεινάνε. Τι να πω για τα πάρκα, τα ποτάμια, τις λίμνες, το πόσο ανέμελα περπατάς 1-2 το πρωί στο δρόμο χωρίς να φοβάσαι... Εγώ πήγα 1η φορά Donetsk και θα ξαναπάω πολύ σύντομα. 2,5 ώρες direct πτήση και το αεροδρόμιο είναι γύρω στα 15' από το κέντρο της πόλης... ΑΝΕΤΑ. Και υπάρχουν τα πάντα να κάνεις. Να βγεις να φας, για καφέ, για ψώνια, για περπάτημα στα πάρκα, τα πάντα όλα! Και αν ακούσουν για Έλληνα, τρελαίνονται!

Τώρα αυτά που λένε εδώ ορισμένοι κομπλεξικοί και θεωρούν τους ανθρώπους εκεί τριτοκοσμικούς, είναι ΟΛΑ ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Επειδή δλδ δεν υπάρχει η "παραλία για καφε"? Στα @@ μου. Έχει club που είναι τίγκα στις θεές και οι περισσότερες από αυτές είναι διαθέσιμες. Όχι σαν εδώ που τρώμε ώρεσ να κοιταζόμαστε στα μαγαζιά και όταν πάμε να μιλήσουμε και να γνωριστούμε, τρώμε πόρτα! Έχει και τα ξέκωλα, έχει και τις πιο προσγειωμένες κοπέλες. Οι ξέκωλες θα είναι με κανένα 50άρη φραγκάτο με κανένα Χ6, οι άλλες πιο low profile αλλά μόλις εστιάσεις την προσοχή σου πάνω τους, καταλαβαίνεις πως μπορείς να έχεις άνετα καλές προοπτικές....

Εγώ 1 θα σας πω: Μερικές μέρες πριν φύγω, η ξαδέλφη της κοπελιάς μου θα παντρευόταν και είχαν κλείσει τραπέζι σ'ένα prive club στο υπόγειο ενός 5άστερου hotel. Με κάλεσε χωρίς να με ξέρει, χώρια πως στην παρέα ήταν άλλα 7-8 θεόμουνα που με κοίταζαν καλά-καλά. Ακομπλεξάριστες, να γνωριστούμε, να μιλήσουμε και χωρίς τα δήθεν που όλοι έχουμε συνηθίσει εδώ απο τα ντόπια κρέατα... Περιττό να σας πω πως πέρασα ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ εκείνο το βράδυ. ΠΟΙΑ ΕΛΛΕΗΝΙΔΑ θα το έκανε αυτό? Να καλέσει άντρα και μάλιστα ΑΓΝΩΣΤΟ, στο bachelor της ??? Εεεμμμμ....ADSM!

@pirforos:

Σέρβες: Φοβερά καλά κορίτσια, μας αγαπούν πάρα πολύ εμάς τους ´Ελληνες για τους γνωστούς λόγους. Πολύ ανοικτές & ΦΙΛΟΞΕΝΕΣ. Ψηλές, μελαχροινές με ανοικτόχρωμα μάτια, κορμάρες ακόμα και μετά τα 40. Θανατηφόρος Συνδυασμός. Να τις έχετε υπ´οψιν.... Καλές σύζυγοι.

Βουλγάρες: Τα'χα με μια Βουλγάρα πριν 2ετίας, ίδια η Μανωλίδου και καλύτερη, με βυζί τούμπανο και κορμί που σκοτώνει, αλλά.... ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΙΑ μέχρι εκεί που δεν έπαιρνε. Να μιλήσω για τις φίλες της τις καρίολες??? Θα ξημερώσουμε... Ειδικά, όταν αρχίσαμε συζήτηση περί FYROM, Μακεδονίας κλπ, πήγαμε να φάμε τα μουστάκια μας. 45άρα που είχα πριν 3ετίας, ωραία γυναικάρα, αλλά επίσης ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ. Νόμιζε πως ήταν η Ωνάση... Αει πάρε τον πούλο μωρή χαβούζα....

Ρουμάνες: Καριόλες όπως οι Ελλεινίδες αλλά επειδή οι περισσότερες είναι και μουνιά απείρου κάλους (και το εκμεταλλεύονται), καριόλες x 100 times more. Αρκετές από αυτές είναι και βρώμικες (σε θέματα υγειινής), δεν έχουν μπέσα. Ειδικά αν είναι και τσιγγάνες (πιο μαυριδερές από τις υπόλοιπες), ΜΑΚΡΙΑ!

Εγώ, με την ταπεινή μου γνώμη, ψηφίζω Ουκρανία και Ρωσία (κατά περίπτωση). Αν προτιμάτε δε, γυναίκες που θα σας εκτιμήσουν περισσότερο για λόγους ταύτισης ηθών & εθίμων, προτιμήστε Mariupol (Ukraine). Εκεί υπάρχει ολόκληρη ΕΛΛΗΝΙΚΗ κοινότητα, που τιμούν τις παραδόσεις και γνωρίζουν την Ελληνική γλώσσα, καλύτερα και από εμάς εδώ...

Τα σέβη μου.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Φιλε falcon ευχαριστουμε.

Οπως λες:
Σίγουρα, θα είναι 1000 φορές καλύτερη από οποιαδήποτε Ελλεηνίδα....

Ομως ξεχασες τα μηδενικα στο τελος :cheesy:


 

Επισκέπτης

Ετσι πέστα φίλε Falcon να αρχίσει να ξυπνάει ο κόσμος...να μην συμβιβάζεται με τις ελλεινίδες και τη μίζερη ελληνική πραγματικότητα....υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... Οι Σέρβες όντως φοβερές...εχω μπει σε ένα γκρουπ στο φεισμπουκ Serbian girls και απ τις φώτο που βλέπω φαίνονται φοβερές γυναικάρες...
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ τα λέω χρόνια πριν. Σε λάθος χώρα γεννηθήκαμε! Και δεν είμαι και κάνας κοσμογυρισμένος παππούς... 32 είμαι. Αλλά μετά την 2-3η αποτυχημένη σχέση με Ελλεηνίδα, λίγο ψάξιμο στο net και μερικά ταξιδάκια, ο καθένας μπορεί να αποκτήσει άποψη και μάλιστα αρκετά αντικειμενική με το τι γίνεται παραπέρα.

Παντού υπάρχουν και τα καλά και τα άσχημα παραδείγματα. Οι σχέσεις και ο γάμος είναι από την φύση τους "καταστάσεις συμβιβασμού". Το θέμα είναι όταν θα μπεις σε αυτό το "κανάλι", να κάνεις τους ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ, για να είσαι ευτυχισμένος. Και αυτό με τις Ελλεηνίδες (κατα πολύ μεγάλο ποσοστό) ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Ας πάνε μια βόλτα εκεί πάνω να δουν πως συμπεριφέρονται οι άντρες σε ΜΟΥΝΑΡΕΣ γυναίκες και μετά ας έρθουν να πουν κουβέντα αν τολμάνε, που τα έχουν όλα και μιλάνε και από πάνω! Κακομαθημένες, αγάμητες (κατ'επιλογήν δική τους), τρίμπαζα του κερατά, αμαθείς περί καθαριότητας, κουζίνας και οικογενειακών υποχρεώσεων. Μόνο καφεδάκι, τσιγαράκι, shopping & clubbing.

Ούτε για νοικοκυρές κάνουν (που το σέβομαι γιατί και αυτό είναι κριτήριο για γάμο), ούτε για γκόμενες κάνουν, όντας μπάζα οι περισσότερες... Και αν νομίζετε ότι έχοντας για γυναίκα μια μέτρια πως δεν μπορεί να πηδηχτεί με τον καθένα, λάθος!! Αυτές είναι που πάνε με όποιον λάχει, όταν δοθεί η ευκαιρία... ΤΙ να σε κάνω κυρία μου??? ΟΥΥΥΥΥΣΤ!

1 εισητήριο με AEROSVIT παρακαλώ! ONE-WAY!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Εγώ τα λέω χρόνια πριν. Σε λάθος χώρα γεννηθήκαμε! Και δεν είμαι και κάνας κοσμογυρισμένος παππούς... 32 είμαι. Αλλά μετά την 2-3η αποτυχημένη σχέση με Ελλεηνίδα, λίγο ψάξιμο στο net και μερικά ταξιδάκια, ο καθένας μπορεί να αποκτήσει άποψη και μάλιστα αρκετά αντικειμενική με το τι γίνεται παραπέρα.

Παντού υπάρχουν και τα καλά και τα άσχημα παραδείγματα. Οι σχέσεις και ο γάμος είναι από την φύση τους "καταστάσεις συμβιβασμού". Το θέμα είναι όταν θα μπεις σε αυτό το "κανάλι", να κάνεις τους ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ, για να είσαι ευτυχισμένος. Και αυτό με τις Ελλεηνίδες (κατα πολύ μεγάλο ποσοστό) ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Ας πάνε μια βόλτα εκεί πάνω να δουν πως συμπεριφέρονται οι άντρες σε ΜΟΥΝΑΡΕΣ γυναίκες και μετά ας έρθουν να πουν κουβέντα αν τολμάνε, που τα έχουν όλα και μιλάνε και από πάνω! Κακομαθημένες, αγάμητες (κατ'επιλογήν δική τους), τρίμπαζα του κερατά, αμαθείς περί καθαριότητας, κουζίνας και οικογενειακών υποχρεώσεων. Μόνο καφεδάκι, τσιγαράκι, shopping & clubbing.

[size=10pt]Ούτε για νοικοκυρές κάνουν (που το σέβομαι γιατί και αυτό είναι κριτήριο για γάμο), ούτε για γκόμενες κάνουν, όντας μπάζα οι περισσότερες... Και αν νομίζετε ότι έχοντας για γυναίκα μια μέτρια πως δεν μπορεί να πηδηχτεί με τον καθένα, λάθος!! Αυτές είναι που πάνε με όποιον λάχει, όταν δοθεί η ευκαιρία... ΤΙ να σε κάνω κυρία μου??? ΟΥΥΥΥΥΣΤ!

1 εισητήριο με AEROSVIT παρακαλώ! ONE-WAY!
[/size]


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Καλημέρα μου έφτιαξες την ημέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom