Νέα

Outdoor τρόμπες , πίπες, μοστραρίσματα κτλ... Τουαλέτες, πάρκα, παραλίες, αποδυτήρια, gyms, cars, ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niknikolaou33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Υπάρχουν μαγαζιά-κλαμπ-νυχτερινά κέντρα-beach bars κλπ στην Αθήνα που να έχουν ουρητήρια χωρίς διαχωριστικά; Δε με ενδιαφέρει να γίνεται cruising, πιο πολύ για μάτι ή για μόστρα.
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Βραδάκι στο Πάρκο Τρίτση που μαζεύει κόσμο ? Πάρκινγκ ή και μέσα στο γνωστό σημείο ??
 

Jrk1010

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Υπάρχουν μαγαζιά-κλαμπ-νυχτερινά κέντρα-beach bars κλπ στην Αθήνα που να έχουν ουρητήρια χωρίς διαχωριστικά; Δε με ενδιαφέρει να γίνεται cruising, πιο πολύ για μάτι ή για μόστρα.
Ακτή Βουλιαγμένης
Μ έχουν πάρει μάτι αρκετές φορές να κατουράω
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Ακτή Βουλιαγμένης
Μ έχουν πάρει μάτι αρκετές φορές να κατουράω
Αυτή η Βουλιαγμένη είναι η περιοχή της ακολασίας... Λες να κόψω τα Λιμανάκια και να αρχίσω την Ακτή; Χαχαχα. Θα τσούξει το 15ευρω για είσοδο κάθε φορά βέβαια, καλύτερα να πάω καμιά σάουνα με τόσα λεφτά... Έχω επισκεφθεί τη συγκεκριμένη παραλία να σου πω την αλήθεια, αλλά δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω την τουαλέτα. Νομίζω μαζεύει πιο πολύ οικογένεια-παιδάκια όμως, δεν έχει τόσο "φευγάτο κοινό" όπως έχει στις παραλίες του Αλίμου (Costa Del Sol, Bolivar, Pennarubia κλπ) ή της Βάρκιζας (Holy Spirit, Cocoyan Playa κλπ). Anyways, τι παίζει εκεί, παίρνεις εύκολα μάτι; Είναι στη σειρά οι τουαλέτες, ή με διαχωριστικά; Είναι απομονωμένες από την υπόλοιπη τουαλέτα, ή όποιος μπαίνει βλέπει πιάτο τα πάντα (άρα αποτρέπεται το παιχνίδι). Γενικά τραβάει κάτουρο ο κόσμος στους ουρητήρες ή προτιμάει τις κλειστές τουαλέτες;
Πολλές ερωτήσεις, αλλά σημαντικές, βλέπεις το 'χω σπουδάσει το πράμα:cool2::jerking2::piss:
 

Jrk1010

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Αυτή η Βουλιαγμένη είναι η περιοχή της ακολασίας... Λες να κόψω τα Λιμανάκια και να αρχίσω την Ακτή; Χαχαχα. Θα τσούξει το 15ευρω για είσοδο κάθε φορά βέβαια, καλύτερα να πάω καμιά σάουνα με τόσα λεφτά... Έχω επισκεφθεί τη συγκεκριμένη παραλία να σου πω την αλήθεια, αλλά δεν έτυχε να χρησιμοποιήσω την τουαλέτα. Νομίζω μαζεύει πιο πολύ οικογένεια-παιδάκια όμως, δεν έχει τόσο "φευγάτο κοινό" όπως έχει στις παραλίες του Αλίμου (Costa Del Sol, Bolivar, Pennarubia κλπ) ή της Βάρκιζας (Holy Spirit, Cocoyan Playa κλπ). Anyways, τι παίζει εκεί, παίρνεις εύκολα μάτι; Είναι στη σειρά οι τουαλέτες, ή με διαχωριστικά; Είναι απομονωμένες από την υπόλοιπη τουαλέτα, ή όποιος μπαίνει βλέπει πιάτο τα πάντα (άρα αποτρέπεται το παιχνίδι). Γενικά τραβάει κάτουρο ο κόσμος στους ουρητήρες ή προτιμάει τις κλειστές τουαλέτες;
Πολλές ερωτήσεις, αλλά σημαντικές, βλέπεις το 'χω σπουδάσει το πράμα:cool2::jerking2::piss:
Είναι μια τουαλέτα κλειστή και τέσσερις ουρητήρες χωρις διαχωριστικά. Δεν είναι για φάσεις κλπ, μόνο μάτι κ μοστράρισμα, και όχι πάντα. Αλλά άμα το χεις "σπουδάσει" σε αεροδρόμια κλπ, καταλαβαίνεις αμέσως όταν κάποιος ψήνεται
 

btm_hairy_arren

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Πίσω από το Στάδιο του Παναθηναϊκού έπαιζαν κάτι φάσεις. Τώρα με την ανάπλαση έχει κάνει κάποιος κάτι;
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
στο Αλσος παγκρατιου, σπυρου μερκουρη, παιζει γαμησι σε γκει ι κρος γνωριζει καποιος?
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
75
Like
1.511
Πόντοι
200
στο Αλσος παγκρατιου, σπυρου μερκουρη, παιζει γαμησι σε γκει ι κρος γνωριζει καποιος?
Δεν παίζει κατι στανταρ. Δεν ειναι πιατσα ουτε εχει κοσμο να ψαχνεται.

Εχει ομως τρομερες καβατζες για να κανονισεις να βρεθεις με καποιον εκει.
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Δεν παίζει κατι στανταρ. Δεν ειναι πιατσα ουτε εχει κοσμο να ψαχνεται.

Εχει ομως τρομερες καβατζες για να κανονισεις να βρεθεις με καποιον εκει.
επειδη ειμαι διπλα αυτες τισ ημερες, αλλά δεν το γνωριζω εμπειρικά. και θελω το βραδυ να δοκιμασω να παω. εστω βολτα . θα το εκτιμουσα αν μπορουσες να μου δωσεις το στιγμα τους. εχω παει βολτα νομιζω θα μπορεσω να καταλαβω αν μου πεις. υπερευχαριστω.
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
75
Like
1.511
Πόντοι
200
Αν εισαι διπλα, περπατα 200 μετρα και πηγαινε Ζάππειο.
Αλλιως κανε μια βολτα και θα βρεις μονος σου τα σκοτεινα σημεια.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Το καλύτερο μέρος είναι το δάσος στο Χαϊδάρι για outdoor. Χθες κυκλοφορούσαν διαφοροι γυμνοί με τα καυλια όρθια και γινόταν παιχνιδι
Χθες κατά τις 21:00 είχε 5-6 αυτοκίνητα και 3 μηχανάκια. Σταμάτησα για κατούρημα ως συνήθως και τσεκαρα ότι υπήρχε κίνηση μέσα στο δάσος.
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
Είναι μια τουαλέτα κλειστή και τέσσερις ουρητήρες χωρις διαχωριστικά. Δεν είναι για φάσεις κλπ, μόνο μάτι κ μοστράρισμα, και όχι πάντα. Αλλά άμα το χεις "σπουδάσει" σε αεροδρόμια κλπ, καταλαβαίνεις αμέσως όταν κάποιος ψήνεται
Αεροδρόμια το καλυτερο μπρο
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Κανα κλαμπ στην Αθήνα χωρίς διαχωριστικά στα ουρητήρια παίζει; Ή μπαράκι / μπουζούκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom