Νέα

Ώριμες (MILF) σε μπουρδέλα/studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Εγώ ξέρω μια Lily έρχεται κατά καιρούς στην γνωστή αλυσίδα Αθηνών 318, θησεως 365 κλπ.. Χθες πήγα για αυτήν αλλά εν τέλει πέρασα με ένα τούμπανο τη Vera
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Εγώ ξέρω μια Lily έρχεται κατά καιρούς στην γνωστή αλυσίδα Αθηνών 318, θησεως 365 κλπ.. Χθες πήγα για αυτήν αλλά εν τέλει πέρασα με ένα τούμπανο τη Vera
Φίλε καλησπέρα επειδή η τύπισσα φαίνεται εντυπωσιακή σπέσιαλ στις φωτογραφίες αν μπορείς γράψε κριτική άξιζε πέρασες καλά?
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Είναι τούμπανο παιδιά, εμφάνιση συμπεριφορά όλα.. Εγώ πέρασα καλα πάντως.. Έχω ανεβάσει κριτική φαντάζομαι κάποια στιγμή θα εμφανιστει!! Και Λιλυ πολύ καλή την έχω πάρει αρκετές φορές παλαιότερα αλλά μόλις είδα αυτή έπαθα πλάκα..
 

jukebox_hero

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
47
Like
47
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες ,

μιας και νεος στο σπορ , μπορει να μου εξηγησει καποιος στο ΗΗ 82 τι παιζει? φουλ της γριας και μουφα οι φωτο? οι κριτικες ειναι λιγο ζωνη του λυκοφωτος..

Πήγα πριν 1,5 μήνα πρωινή βάρδια. Έπαιζαν Σαμπίνα και Εβελίνα. Και οι δύο μιλούσαν καλά ελληνικά.

Η Σαμπίνα είναι ψηλή και γεμάτη αλλά με ομοιόμορφη κατανομή κιλών. Το πρόσωπο της μου φάνηκε συμπαθητικό/καλό από τα 5 μέτρα με ημίφως. Ηλικία γύρω στα 35. Αν τη milf τη θες λίγο "σπασμένη" αυτή δεν κάνει γιατί μοιάζει με μπουμπούκα.

Η Εβελίνα είναι ένα απίθανο μιλφάκι που δείχνει την ηλικία της (40κάτι). Το σώμα της έχει σχήμα αχλαδιού με σχετικά μαλακά μεσαία βυζάκια και κάποια παραπανίσια κιλά (που προσωπικά μου αρέσουν), και το πρόσωπο της είναι απλά κουκλίστικο. Πραγματικά πολύ όμορφη. Την πήρα στο πρόγραμμα των 100ε (μισή ώρα, ελεύθερο στοματικό, cim, OXI anal) και πέρασα ζάχαρη. Ήταν πεντακάθαρη, φορούσε ένα sexy γλυκό άρωμα, τα φιλιά ήταν με πάθος και χωρίς φειδώ, και το τσιμπούκι της ρωσικό special. Από μένα ένα μεγάλο συν.
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Η Τζουλια που εχει παιξει σε ταινια του Σειρηνακη δουλευε για μεγαλο χρονικο διαστημα στην Εξικιου στη Λιοσιων και μετα πηγε Ηλια Ηλιου.Ξερει κανεις αν δουλευει ακομα.
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Mυστες μου καλησπερα.Θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου δωσει πληροφοριες.Ψαχνω για καταθεση Αθηνα studio/bourdela σε Mature-Gilf αλλα να μοιαζει με καποια πορνοσταρ οσο γινεται.Ειμαι μερακλης και θελω να μου μεινει αυτη η Καλτ εμπειρια.Ευχαριστω πολυ!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
481
Κάτι αξιόλογο στη Φυλής;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Παιδιά έρχομαι σύντομα Αθήνα ψάχνω οριμη 50+ με πίπα ακαποτα να δίνει και κολο που πάω;
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Παιδιά έρχομαι σύντομα Αθήνα ψάχνω οριμη 50+ με πίπα ακαποτα να δίνει και κολο που πάω;


Κουμπαρε στη Ναντια να πας, Κωνσταντινουπολεως 132
Καλή φάση αυτή.
Έχει και πλούσιο στήθος.Κάτι το οποίο θέλω σε μία 55+ για να με φροντίσει με τις βυζάρες της και να μου δώσει στοργή και θαλπωρή,
Μητρικό ένστικτο ρε φίλε :embarrased::embarrased:
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
αν εχετε κι αλλες ετσι καυλιαρες σαν την Ναντια πειτε γιατι ανεβαινω αυριο:P
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Παιδιά καλημέρα έχω τσεκάρει την Ναταλία από Ιωαννίνων 3 ισόγειο την ξανθιά μιλφ γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτήν? Είναι καλή η όχι? Αν κάποιος έχει πάει μαζί της η έχει ακούσει κάτι ας πει ευχαριστώ.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Παιδιά καλημέρα έχω τσεκάρει την Ναταλία από Ιωαννίνων 3 ισόγειο την ξανθιά μιλφ γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτήν? Είναι καλή η όχι? Αν κάποιος έχει πάει μαζί της η έχει ακούσει κάτι ας πει ευχαριστώ.
Σόνια από Βούρβαχη;παίζει κάπου;
 

Nomoreregret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
280
Παιδια καλημερα καταρχην ειμαι καινουργιος στο σαιτ καλωσηρθα.Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε καποιο καλο μιλφ στην Διδυμου που να τιμαει το 20ρικο και να μην ειναι φολα.Ευχαριστω.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Παιδια καλημερα καταρχην ειμαι καινουργιος στο σαιτ καλωσηρθα.Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε καποιο καλο μιλφ στην Διδυμου που να τιμαει το 20ρικο και να μην ειναι φολα.Ευχαριστω.
Πιασε τις κριτικες μια μια στα σπιτια της διδυμου, θα καταλαβεις το 70%, μετα αν εχεις πιο συγκεκριμενες αποριες ρωτα εδω, μεχρι τοτε δεν θα κατσει κανεις να σου μιλησει αοριστα για ολες τις μιλφ της διδυμου...
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Ψάχνω για γκιφ στο Μεταξουργείο τι προτείνετε;;


metaxourgio.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom