Νέα

Όραμα για ένα καλύτερο μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εγώ πάντως δεν έχω γνωρίσει ποτέ πουτάνα που να δηλώνει πουτάνα. Δηλαδή ακόμα και πουστόγριες η παλιοσειρες που έχω ρωτήσει, τρελλαίνονται αν τις πουν έτσι. Απορώ γιατί. Αυτή είναι η δουλειά τους. Θα δούλευαν πολύ πιο άνετα αν τα είχαν βρει μεσα τους. Τι κομπλεξισμος Θεέ μου.

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Επίσης να φτιάξουν τα πατώματα
οι γυφτΑλβανοί.
Έχουν τρύπες.

IMG_20231203_172638.jpg


:2funny:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Ακριβως οπως οι γερμανικες πολυκατοικιες. Μπαινεις, περνας αναμεσα απ τα κοριτσια που ειναι ελευθερα εκεινη τη στιγμη και μπαινετε κατ ευθειαν στο δωματιο της.
Ουτε τσατσαδες, ουτε σαλονια, ουτε αναμονες, ουτε τιποτα
Μπαλιες κοφτες και γρηγορες...
Βγάζεις τις τσατσούδες στην ανεργία; Είσαι "σκληρός"! Για ένα μεροκάμματο πασχίζουν και αυτές...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Δύο πράγματα
1 - Τα κορίτσια που δουλεύουν να είναι κοπέλες που το κάνουν με τη θέληση τους και ΟΧΙ θύματα σωματεμπορίας.
2 - Να καταργηθεί η ηλίθια νομοθεσία και τα μπουρδέλα να είναι κοντά στις πόλεις. Να μη πρέπει να μπεις σε κόπο να κάνεις την α/β διαδρομή να πας. Δε λέω να είναι φάτσα φόρα κέντρο αλλά να είναι κάπου κοντά στη πόλη.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Δύο πράγματα
1 - Τα κορίτσια που δουλεύουν να είναι κοπέλες που το κάνουν με τη θέληση τους και ΟΧΙ θύματα σωματεμπορίας.
2 - Να καταργηθεί η ηλίθια νομοθεσία και τα μπουρδέλα να είναι κοντά στις πόλεις. Να μη πρέπει να μπεις σε κόπο να κάνεις την α/β διαδρομή να πας. Δε λέω να είναι φάτσα φόρα κέντρο αλλά να είναι κάπου κοντά στη πόλη.
Τύπε, στο δεύτερο συμφωνώ ήδη αλλά το πρώτο ήταν μαχαιριά σε αρκετούς μπουρδελιάρηδες.
Έχουν βρει την καραμέλα ότι όλες οι πουτάνες γουστάρουν την δουλειά τους ή ότι απλά δουλεύουν να κονομήσουν
χωρίς παρατράγουδα. Αν δεχθούν ότι υπάρχει τράφικινγκ, πως θα πηδάνε; είναι που είναι στημένο το γαμήσι
στα μπουρδέλα όπου οι πουτάνες ανέχονται τα μούτρα τους :2funny: αν φάνε στην μάπα ότι γίνεται και με το ζόρι
θα τρελλαθούν οι κακομοίρηδες.

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom