Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (11 μέλη και 193 επισκέπτες)

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Παρόλ' αυτά από πολλούς κατηγορούνται αυτές οι πλατφόρμες ως η κύρια αιτία για την έλλειψη εργαζόμενων γυναικών.
παπαρια! ποιος θα της συντηρησει ολες αυτες? παρεθεσε μια λιστα απο αγαπημενες σου πορνοσταρ. δε μπορει θα ξερεις 20-30 ονοματα. αν εδινες 10 ευρω καθε φορα για μια τους τσοντα γιατι να δινεις 10 ευρω στην κυρα σουλα του ονλιφανς που δε ξερεις τι θα δεις και θα σου δειξει? τουλαχιστον στην πορνοσταρ ξερεις τι θα δεις... θα εδινες 500 ευρω το μηνα για να εχεις ποικιλια στη μαλακια?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
παπαρια! ποιος θα της συντηρησει ολες αυτες? παρεθεσε μια λιστα απο αγαπημενες σου πορνοσταρ. δε μπορει θα ξερεις 20-30 ονοματα. αν εδινες 10 ευρω καθε φορα για μια τους τσοντα γιατι να δινεις 10 ευρω στην κυρα σουλα του ονλιφανς που δε ξερεις τι θα δεις και θα σου δειξει? τουλαχιστον στην πορνοσταρ ξερεις τι θα δεις... θα εδινες 500 ευρω το μηνα για να εχεις ποικιλια στη μαλακια?
Δεν ξέρω τύπε, υπάρχουν και πολλοί μαλάκες λάτρεις του amateur που θα πλήρωναν, απλά για να δουν το μουνί της κυρά Σούλας. Εξάλλου κάποιες onlyfaτζούδες ξέρουν να διαφημίζονται όπως εδώ καλή ώρα, οπότε δεν πας πάντα στα τυφλά.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Δεν ξέρω τύπε, υπάρχουν και πολλοί μαλάκες λάτρεις του amateur που θα πλήρωναν, απλά για να δουν το μουνί της κυρά Σούλας. Εξάλλου κάποιες onlyfaτζούδες ξέρουν να διαφημίζονται όπως εδώ καλή ώρα, οπότε δεν πας πάντα στα τυφλά.
ναι οκ! πολλοι γουσταρουν το αματερ. εγω οχι. ουτε στο τσαμπα.
εκτος αν ειναι καμια δικια μας και παλι δε προκειται να σκασω αλλα θα παρω leaked περιεχομενο! γιατι η πειρατεια αξιζει σιγουρα σε αυτο! αν οι πουτανες θελουν λεφτα να τα βγαλουν ανοιγοντας τα ποδια τους μπροστα μας και οχι πισω απο την οθονη τους!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom