Νέα

Οίκος ανοχής για τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Χαίρετε. Σκεπτόμενοι με έναν φίλο να συναθληθούμε σε πιο πολυγαμικούς στίβους και μη βρίσκοντας καλύτερη ερασιτεχνική εναλλακτική για την ωρα, μήπως έχετε υπ'όψιν κάποιον οίκο ανοχής -όχι στούντιο- όπου να προσφέρει αυτή δυνατότητα ή γίνεται οπουδήποτε; Ευχαριστώ.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Μπουρδελάκι για παρτούζα; Αν και δεν το αποκλείω χλωμό το βλέπω να βρείτε...
 

tzi27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στα μπουρδελάκια της Φωκαίας είχα πετύχει εγώ....
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Ωραία. Γενικά και αόριστα Φωκαίας;Στο δρομο του Μεταξιου υπάρχει κάτι;
 

tzi27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τύπε φωκαίας 25Α είχα πετύχει πρίν 2 βδομάδες ένα ντουέτο(η μία δεν έλεγε πολλά).Δεν δοκίμασα.Η κυρα της υποδοχης διαφήμιζε και παρτουζα.Γενικα αν κανεις μια βολτούλα στα περιξ θα πετυχεις την φαση που 8ες οπως πετυχα και εγω.Μεταξι για παρτουζα εχω πετυχει μια φορα αλλα δεν θυμαμαι που αλλα θυμαμαι οτι το μαλι πηγαινε στα 30 εβραιοπουλα...
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Μαλλον δεν εγινα κατανοητος. Θελω εγω με τον φιλο μου να πηδηξουμε μια ιεροδουλο παρεα και ρωτω αν θα μας αφησουν. Το αλλο σιγουρα ειναι πιο δυσκολο αλλα και εγω εχω πετυχει ενιοτε 2 κοπελες μεσα σε σπιτια.
 

tzi27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγινε απολυτα κατανοητος.Στο συγκεκριμενο στην φωκαιας η κυρα είπε μπροστα μου σε 2 συναθλητες οτι μπορουν να περασουνε παρεα....
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Και 30 αντι για 20 κατα κεφαλην ε; Χμ. Καταλαβα, κοπανανε ελαφρως.
 

tzi27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
30 και για τις 2 ητανε...Αλλα ρε τυπε ειναι μεταξι και σαφως ο χρονος παραμονης ειναι ιδιος με το να παρεις μια.Δεν πιστεύω οτι αξιζει αν δεν εχεις και την ανεση χρονου....
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Ποιες 2; Εγω ρωταω τοση ωρα για το σχημα 2 αντρες - 1 γυναικα.
 

tzi27

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
....και σου εχω δωσει ηδη την απαντηση σου.Διαβασε παραπανω....
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Καλως. Αν δεν εχουμε αλλες απαντησεις θα κανω μια ερευνα αγορας και θα ενημερωσω.
 

devo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πριν απο 2 μηνες σε σπιτι στην Παιονιου κατω απο την Λιοσιων μια ευτραφης ξανθουλα απο μονη της προσφερθηκε για παρτουζα
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Μαλλον δεν εγινα κατανοητος. Θελω εγω με τον φιλο μου να πηδηξουμε μια ιεροδουλο παρεα και ρωτω αν θα μας αφησουν. Το αλλο σιγουρα ειναι πιο δυσκολο αλλα και εγω εχω πετυχει ενιοτε 2 κοπελες μεσα σε σπιτια.

Ρε μαγκα τι ακριβως σου αρεσει σε αυτο ? σου αρεσει να βλεπεις τον πουτσο του φιλου σου ?
 

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Χαίρετε. Σκεπτόμενοι με έναν φίλο να συναθληθούμε σε πιο πολυγαμικούς στίβους και μη βρίσκοντας καλύτερη ερασιτεχνική εναλλακτική για την ωρα, μήπως έχετε υπ'όψιν κάποιον οίκο ανοχής -όχι στούντιο- όπου να προσφέρει αυτή δυνατότητα ή γίνεται οπουδήποτε; Ευχαριστώ.

Τρεχάτε  στην Αμάντα Σπύρου Πάτση 40, αυτή μας το πρότινε και απο τιμή 50 euro το κεφάλ.

Και απο μπουρδέλο πριν απο κανενα 4 μηνο θυμάμε στο Φυλής 65Β  παρτούζα με 5 αντρές και 1 κοπελα

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Ποιες 2; Εγω ρωταω τοση ωρα για το σχημα 2 αντρες - 1 γυναικα.
αν εχει κοσμο,μεινε προς το τελος της ουρας παρεα με το φιλαρακι σου και ρωτα τη τσατσα αν δεχονται παρτου. αν φαινεστε λιγο οκ τυπακια και σοβαροι, η πλειοψηφια των κοριτσιων δεχεται να βγαλει 40 ευρω σε 10-15 λεπτακια ;) αν δειχνετε λεχριτες,οτι πηγατε για χαβαλε , η οτι θα ταλαιπωρησετε μεσα το κοριτσι,πιθανον θα φατε πορτα. και φυλης και φωκαιας και μεταξι και παντου ισχυει.μη ζητας εκπτωσεις στις αρχες και μη δινεις εξτρα και χαλας τη πιατσα. 2χ20=40 ευρω το πακετο ειναι μια χαρα
 
OP
OP
κυνικός

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Ρε μαγκα τι ακριβως σου αρεσει σε αυτο ? σου αρεσει να βλεπεις τον πουτσο του φιλου σου ?

Όχι "ρε μαγκα", αλλα δεν άνοιξα το παρόν θέμα με γνώμονα το κουτσομπολιο επί της ερώτησης που έθεσα.



nikospireas, ευχαριστώ, κατατοπιστικότατο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
φωκαιας 19 ροξανα κ η αλλη η κοπελα η ψανθια στον ιδιο οικο , και δυο κοπελες απο φυλης 59.....
και καποιες αλλες στη φυλης μπορει να μην το ανακοινωνουν αλλα μπρεις να ρωτησεις την τσα τσα η τον τσατσο....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
να προσθεσω κ την μαρια απο ιασωνος37α...
 

Επισκέπτης
φωκαιας 19 ροξανα κ η αλλη η κοπελα η ψανθια στον ιδιο οικο
Κάνει η Ρωξάνα παρτούζες; Εδώ με έναν άντρα και δεν μπορεί να τα βγάλει πέρα πανάθεμά την...

Ιάσωνος 44: Δύο μπαζάκια με απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ. Προσφερόταν παρτούζα με δύο άντρες-μια γυναίκα, δύο γυναίκες-ένας άντρας και δύο άντρες με δύο γυναίκες.
Αυτό είχα βρει προχθές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom