Νέα

Οι πουτάνες πρέπει να απεργήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οι πουτάνες πρέπει να απεργήσουν;

  • Ναι

    Ψήφοι: 4 80,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Το ερώτημα που θέτω συνάδελφοι και συναγωνιστές είναι αν θα πρέπει σήμερα να απεργήσουν ο πουτάνες.
Οι δικοί μας θέση ποιά είναι;
Στηρίζομαι ή όχι τέτοιες κινήσεις;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Το ερώτημα που θέτω συνάδελφοι και συναγωνιστές είναι αν θα πρέπει σήμερα να απεργήσουν ο πουτάνες.
Οι δικοί μας θέση ποιά είναι;
Στηρίζομαι ή όχι τέτοιες κινήσεις;
Καλημέρα.
Το σκεφτόσουν πολύ ώρα αυτό;
:2funny: :2funny: :2funny:
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
φυσικα οχι! αφου τοπαμε....το επαγγελμα τους ανηκει στα επαγγελματα λειτουργημα !
οπως οι μπατσοι οι γιατροι οι δικαστες και τα ρεστα.....
και αν απεργησουν παρα την υποχρεωση τους για εργασια , πρεπει να αφηνουν προσωπικο ασφαλειας !
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Το ερώτημα που θέτω συνάδελφοι και συναγωνιστές είναι αν θα πρέπει σήμερα να απεργήσουν ο πουτάνες.
Οι δικοί μας θέση ποιά είναι;
Στηρίζομαι ή όχι τέτοιες κινήσεις;
Μηπως πρεπει να παρουν θεση οι σωματεμποροι σαυτο?
(Ξερεις αυτοι
οι μορφωμενοι ανθρωποι
που φερνουν τις κοπελες μετα απο συνεντευξη στην Ελλαδα,
τους δειχνουν τον ποιοτικο χωρο εργασιας τους,
τους λενε τις πλουσιες αμοιβες τους
και τις εντασουν στον υγιη ορο "επαγγελμα".)
 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Μήπως αν δεν πατούσαμε εμείς σήμερα, εκ των πραγμάτων δεν θα λειτουργούσαν και τα κορίτσια;
Ανεξάρτητα από το ποιός τα  προωθεί.
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
μην μπερδευουμε το επαγγελμα του σωματεμπορου με της πορνης . ειναι αλληλενδετα αλλα εκ διαμετρου αντιθετα επαγγελματα . και αυτο του σωματεμπορου δεν θεωρειται επαγγελμα!
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
μα θα της πω εγω της πουτσας μου ποτε θα καυλωσει? να την καταπιεσω? μαζωχιστικο....
Μήπως αν δεν πατούσαμε εμείς σήμερα, εκ των πραγμάτων δεν θα λειτουργούσαν και τα κορίτσια;
Ανεξάρτητα από το ποιός τα  προωθεί.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
γιατι εσενα απεργει ο πουτσος σου για να απεργησουν οι πουτανες? :think:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
φυσικα οχι! αφου το επαγγελμα τους ανηκει στα επαγγελματα-λειτουργημα!
και αν απεργησουν παρα την υποχρεωση τους για εργασια , πρεπει να αφηνουν προσωπικο ασφαλειας !

Ευτυχώς που δεν αυξάνουν και τις τιμές αφού είναι θεσμοθετημένη αργία...

 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Αδέλφια όταν θα φτάσει η μέρα που θα δουλέυουμε όλοι 15 ώρες τη μέρα, όχι για να ζήσουμε, για να μην μας γαμήσουν, μόνο τότε θα αντιληψθούμε το ιερό δικαίωμα της απεργίας και γιατί θα πρέπει να τη στηρίζουμε και όχι να την απαξιώνουμε, πηγαινοντας όλη μερα για καφε και βολτούλες.
Και εγώ τα ίδια κάνω, αλλα σκεφτομαι μήπως από κάπου πρέπει να αρχίσουμε.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
αλληλενδετα αλλα εκ διαμετρου αντιθετα επαγγελματα
Δε νομιζω να ειναι αλληλενδετα,
μαλλον ο σωματεμπορος ειναι ο νταβατζης-εξαναγκαστης και η πορνη ειναι η εκδιδομενη-εξαναγκασμενη.
Επικρατει κατα κρατος το πρωτο.
Θα θεωρουταν μαλιστα "επαγγελματα" αν τα κυκλωματα που προαγουν την πορνεια στην ελλαδα ηταν νομιμα.
Κατι που δεν ειναι.
Επισης οι περισσοτερες πορνες κανουν αυτο που κανουν παρα τη θεληση τους.
Ουτε κατα πασα περιπτωση στο μεγαλυτερο ποσοστο καποια το κανει ως "επαγγελμα".
Ετσι το "βαφτιζει" η κοινωνια μας για να δικαιολογησει τον εν μερει βιαιο εξαναγκασμο στην πορνεια
αυτων των κοριτσιων.
Το θεμα τωρα το κατα ποσο θελει καποιος να βλεπει το προσωπο της ρωσιδας να κοιταει τον τοιχο και οχι την μαπα του
την ωρα που την πηδαει,
επειδη αυτη δε γουσταρει αυτο που κανει αλλα ειναι εξαναγκασμενη να το κανει ειναι αλλο θεμα.
Υπαρχουν και οι εξαιρεσεις αλλα ειναι η μειοψηφια.
Η καλη "βιτρινα" της βιζιτας.

Αληθεια ποσοι πιστευουν οτι αυτες οι κοπελες εχουν εργασιακα "δικαιωματα?"
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Δε νομιζω να ειναι αλληλενδετα,
μαλλον ο σωματεμπορος ειναι ο νταβατζης-εξαναγκαστης και η πορνη ειναι η εκδιδομενη-εξαναγκασμενη.
Επικρατει κατα κρατος το πρωτο.
Θα θεωρουταν μαλιστα "επαγγελματα" αν τα κυκλωματα που προαγουν την πορνεια στην ελλαδα ηταν νομιμα.
Κατι που δεν ειναι.
Επισης οι περισσοτερες πορνες κανουν αυτο που κανουν παρα τη θεληση τους.
Ουτε κατα πασα περιπτωση στο μεγαλυτερο ποσοστο καποια το κανει ως "επαγγελμα".
Ετσι το "βαφτιζει" η κοινωνια μας για να δικαιολογησει τον εν μερει βιαιο εξαναγκασμο στην πορνεια
αυτων των κοριτσιων.
Το θεμα τωρα το κατα ποσο θελει καποιος να βλεπει το προσωπο της ρωσιδας να κοιταει τον τοιχο και οχι την μαπα του
την ωρα που την πηδαει,
επειδη αυτη δε γουσταρει αυτο που κανει αλλα ειναι εξαναγκασμενη να το κανει ειναι αλλο θεμα.
Υπαρχουν και οι εξαιρεσεις αλλα ειναι η μειοψηφια.
Η καλη "βιτρινα" της βιζιτας.

Αληθεια ποσοι πιστευουν οτι αυτες οι κοπελες εχουν εργασιακα "δικαιωματα?"
Φίλε μου δεν είναι ακριβώς έτσι όπως τα πιστεύεις.Πάρα πολλές πόρνες δουλεύουν ΧΩΡΙΣ νταβατζή (αρκετές που είναι σε μπουρδέλα και στούντιο) και είναι δηλωμένες με την θέλησή τους στην ασφάλεια Αθηνών με χαρακτηρισμό Ιερόδουλης,στο Υγειονομικό της Νομαρχίας και σε άλλους κρατικούς οργανισμούς.Δεν υπάρχει μόνο το μαύρο αλλά υπάρχει και το άσπρο.Αρκετές πόρνες που δουλεύουν σε οίκους ανοχής (μπουρδέλα και στούντιο) έχουν φτιάξει πολύ καλή περιουσία και ήταν επιλογή τους να κάνουν αυτή τη δουλειά γιατί είναι απο τις πιο κερδοφόρες που μπορεί να κάνει μια γυναίκα.Το ελληνικό κράτος αλλά και όλα τα κράτη της Ε.Ε αναγνωρίζουν μια κοπέλα που ασκεί το επάγγελμα της Ιερόδουλης εφόσον δουλεύει σε οίκο ανοχής.Τώρα για City Tour,Call Gilr,μασάζ,καλντεριμιτζούδες(πουτανόπιατσες) εκεί επικρατεί μαύρο σκοτάδι.Α και κάτι άλλο σε περίπτωση που κάποιος που θα προσπαθήσει να πουλήσει 'νταβατζιλίκι' σε κοπέλα που έχει όλα της χαρτιά νόμιμα και είναι επαγγελματίας ιερόδουλη σε οίκο ανοχής τον μαζεύει επιτόπου η αστυνομία.Πολλοί επίδοξοι τυχοδιώκτες έχουν μαζευτεί απο τις αστυνομικές αρχές που πήγαν να φάνε λεφτά απο κοπέλες με νόμιμα χαρτιά εφόσον γίνανε καταγγελίες απο τις ίδιες.Τώρα για τις Ρωσίδες (ξεκαθαρίζω αυτές που έχουν όλα τους τα χαρτιά τους νόμιμα και δουλεύουν νόμιμα) έχουν φτιάξει περιουσίες στις πατρίδες τους αλλά και εδώ.Έχουν Α.Φ.Μ. και γενικότερα το θεωρούνε κανονική δουλειά και φυσικά κερδοφόρα δουλειά (επιμένω γι'αυτές που έχουν τα χαρτιά τους νόμιμα και εργάζονται σε μπουρδέλα και στούντιο).Τώρα για 'εργασιακά διακαιώματα' ούτε οι ίδιες τα θέλουνε (ξαναεπιμένω για ιερόδουλες που δουλεύουν νόμιμα σε οίκους ανοχής) γιατί δεν θέλουν να χάνουν άσκοπα με αργίες τα χρήματα που θα μπορούσαν να βγάλουν δουλεύοντας (γαμιόντας δηλαδή).Παίρνουν όμως μεγάλες άδειες που τις επιλέγουν μόνες τους και πάνε σε ξωτικά νησιά που ο μέσος έμμισθος αυτα τα μέρη τα βλέπει μόνο στο pc του. Παραδείγματα θα βρείς πολλά και στο forum που πολλές κοπέλες ιερόδουλες είναι και μέλη (αυτές που δουλεύουν σε στούντιο κυρίως και μπουρδέλα) να στα επιβεβαιώσουν.Δεν είναι όλες οι κοπέλες απο τράφικ φάσεις είναι μεγάλο λάθος αυτό.Στο 2008 είμαστε και έχουν αλλάξει πολλά πράγματα προς το καλύτερο ακόμα και στους χώρους της πορνείας.
 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Φίλε μου δεν είναι ακριβώς έτσι όπως τα πιστεύεις.Πάρα πολλές πόρνες δουλεύουν ΧΩΡΙΣ νταβατζή (αρκετές που είναι σε μπουρδέλα και στούντιο) και είναι δηλωμένες με την θέλησή τους στην ασφάλεια Αθηνών με χαρακτηρισμό Ιερόδουλης,στο Υγειονομικό της Νομαρχίας και σε άλλους κρατικούς οργανισμούς.Δεν υπάρχει μόνο το μαύρο αλλά υπάρχει και το άσπρο.Αρκετές πόρνες που δουλεύουν σε οίκους ανοχής (μπουρδέλα και στούντιο) έχουν φτιάξει πολύ καλή περιουσία και ήταν επιλογή τους να κάνουν αυτή τη δουλειά γιατί είναι απο τις πιο κερδοφόρες που μπορεί να κάνει μια γυναίκα.Το ελληνικό κράτος αλλά και όλα τα κράτη της Ε.Ε αναγνωρίζουν μια κοπέλα που ασκεί το επάγγελμα της Ιερόδουλης εφόσον δουλεύει σε οίκο ανοχής.Τώρα για City Tour,Call Gilr,μασάζ,καλντεριμιτζούδες(πουτανόπιατσες) εκεί επικρατεί μαύρο σκοτάδι.Α και κάτι άλλο σε περίπτωση που κάποιος που θα προσπαθήσει να πουλήσει 'νταβατζιλίκι' σε κοπέλα που έχει όλα της χαρτιά νόμιμα και είναι επαγγελματίας ιερόδουλη σε οίκο ανοχής τον μαζεύει επιτόπου η αστυνομία.Πολλοί επίδοξοι τυχοδιώκτες έχουν μαζευτεί απο τις αστυνομικές αρχές που πήγαν να φάνε λεφτά απο κοπέλες με νόμιμα χαρτιά εφόσον γίνανε καταγγελίες απο τις ίδιες.Τώρα για τις Ρωσίδες (ξεκαθαρίζω αυτές που έχουν όλα τους τα χαρτιά τους νόμιμα και δουλεύουν νόμιμα) έχουν φτιάξει περιουσίες στις πατρίδες τους αλλά και εδώ.Έχουν Α.Φ.Μ. και γενικότερα το θεωρούνε κανονική δουλειά και φυσικά κερδοφόρα δουλειά (επιμένω γι'αυτές που έχουν τα χαρτιά τους νόμιμα και εργάζονται σε μπουρδέλα και στούντιο).Τώρα για 'εργασιακά διακαιώματα' ούτε οι ίδιες τα θέλουνε (ξαναεπιμένω για ιερόδουλες που δουλεύουν νόμιμα σε οίκους ανοχής) γιατί δεν θέλουν να χάνουν άσκοπα με αργίες τα χρήματα που θα μπορούσαν να βγάλουν δουλεύοντας (γαμιόντας δηλαδή).Παίρνουν όμως μεγάλες άδειες που τις επιλέγουν μόνες τους και πάνε σε ξωτικά νησιά που ο μέσος έμμισθος αυτα τα μέρη τα βλέπει μόνο στο pc του. Παραδείγματα θα βρείς πολλά και στο forum που πολλές κοπέλες ιερόδουλες είναι και μέλη (αυτές που δουλεύουν σε στούντιο κυρίως και μπουρδέλα) να στα επιβεβαιώσουν.Δεν είναι όλες οι κοπέλες απο τράφικ φάσεις είναι μεγάλο λάθος αυτό.Στο 2008 είμαστε και έχουν αλλάξει πολλά πράγματα προς το καλύτερο ακόμα και στους χώρους της πορνείας.
Αν και δεν είμαι γνώστης των συστημάτων, θα μου επιτρέψεις αγαπητέ συναγωνιστή να διαφωνήσω.
Εδώ περίπτερο έχεις και αν δεν έχεις προστασία θα στο κάνουν λαμπόγιαλο.
Αυτές οι κοπέλες που εκτιθονται σε τόσους κινδύνους δεν θα έχουν προστασία;
Συν οτι σε κάθε μπουρδέλο υπάρχει και ο νταβάς, οπότε και έμμεσα έχουν προστασία.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αργία είναι , OXI απεργία.
μεγάλη διαφορά.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αν και δεν είμαι γνώστης των συστημάτων, θα μου επιτρέψεις αγαπητέ συναγωνιστή να διαφωνήσω.
Εδώ περίπτερο έχεις και αν δεν έχεις προστασία θα στο κάνουν λαμπόγιαλο.
Αυτές οι κοπέλες που εκτιθονται σε τόσους κινδύνους δεν θα έχουν προστασία;
Συν οτι σε κάθε μπουρδέλο υπάρχει και ο νταβάς, οπότε και έμμεσα έχουν προστασία.
Οι νόμιμες φίλτατε προστασία έχουν την αστυνομία σε περίπτωση κινδύνου.Το ξεκαθάρισα πάνω αναλυτικότατα ποιές λέμε νόμιμες.Οι παράνομες είναι με νταβατζήδες.Με το που γίνει καταγγελία στις αρχές για τέτοια πράγματα οι νταβατζήδες γίνονται καπνός.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Και αρκετά στούντιο έχουν βάλει τώρα εταιρίες security και αυτόματους συναγερμούς για να ειδοποιείται η αστυνομία σε περίπτωση κινδύνου όπως έχουμε δει αρκετοί απο εμάς.Και σε τέσσερα μπουρδέλα το είδαμε αυτό.Μέχρι και πρίν 5 χρόνια αυτό θα ήταν ουτοπικό.Τότε ήταν 'φύλακες' αποκλειστικά για τα 'ψιλά' μουνουριάσματα και νταβάδες για τα 'χοντρά'.Έχουν αραιώσει αυτά τώρα σε μεγάλο βαθμό.Αναφέρομαι και πάλι αποκλειστικά σε οίκους ανοχής.
 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Οι νόμιμες φίλτατε προστασία έχουν την αστυνομία σε περίπτωση κινδύνου.Το ξεκαθάρισα πάνω αναλυτικότατα ποιές λέμε νόμιμες.Οι παράνομες είναι με νταβατζήδες.Με το που γίνει καταγγελία στις αρχές για τέτοια πράγματα οι νταβατζήδες γίνονται καπνός.
Δεν γνωρίζω οπότε δεν μπορώ να πάρω θέση.
Μακάρι να είναι έτσι πάντως.
Προσωπικά δεν θα αισθανόμουν ασφαλείς άμα περίμενα να με σώσει η Ελληνική Αστυνομία σε περίπτωση κινδύνου.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Δεν γνωρίζω οπότε δεν μπορώ να πάρω θέση.
Μακάρι να είναι έτσι πάντως.
Προσωπικά δεν θα αισθανόμουν ασφαλείς άμα περίμενα να με σώσει η Ελληνική Αστυνομία σε περίπτωση κινδύνου.
Σε περίπτωση που γίνει φασαρία μέσα σε οίκο ανοχής (ξύλο,ληστεία,τσαμπουκάς κλπ) η αστυνομία θα σώσει και τον πελάτη και την ιερόδουλη.Αυτό έχει γίνει αρκετές φορές και μερικά περιστατικά έχουν αναφερθεί και στα αστυνομικά δελτία.Οι περισσότερες εκδιδόμενες στην αστυνομία ζητάνε βοήθεια για τα πάντα.Ενώ ο 'φύλακας' η ο 'νταβατζής' στην χειρότερη περίπτωση θα κοιτάξει να σώσει μόνο την εκδιδόμενη γιατί απο αυτήν ζει.Αυτό με τις εταιρίες security σε οίκους ανοχής το είχα δει στα red light house στο Van Drued το '99 και μου έλεγε ο κολλητός μου αποκλείεται να γίνουν σε μπουρδέλα της Ελλάδας τέτοια πράγματα.Εγώ του είχα απαντήσει τότε είναι απλώς θέμα χρόνου όλα έτσι και αυτό.Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι έχουν αλλάξει πολλά πράγματα προς το καλύτερο και ιδιαίτερο στον χώρο της πορνείας.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Σε περίπτωση που γίνει φασαρία μέσα σε οίκο ανοχής (ξύλο,ληστεία,τσαμπουκάς κλπ) η αστυνομία θα σώσει και τον πελάτη και την ιερόδουλη.Αυτό έχει γίνει αρκετές φορές και μερικά περιστατικά έχουν αναφερθεί και στα αστυνομικά δελτία.Οι περισσότερες εκδιδόμενες στην αστυνομία ζητάνε βοήθεια για τα πάντα.Ενώ ο 'φύλακας' η ο 'νταβατζής' στην χειρότερη περίπτωση θα κοιτάξει να σώσει μόνο την εκδιδόμενη γιατί απο αυτήν ζει.Αυτό με τις εταιρίες security σε οίκους ανοχής το είχα δει στα red light house στο Van Drued το '99 και μου έλεγε ο κολλητός μου αποκλείεται να γίνουν σε μπουρδέλα της Ελλάδας τέτοια πράγματα.Εγώ του είχα απαντήσει τότε είναι απλώς θέμα χρόνου όλα έτσι και αυτό.Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι έχουν αλλάξει πολλά πράγματα προς το καλύτερο και ιδιαίτερο στον χώρο της πορνείας.
Φιλε κραταω απο τη μια την αισιοδοξια σου για το μελλον,οπως επισης συμφωνω και αυτα που ειπες οτι ισχυουν για τις νομιμες πορνες.
Ομως θελω να ρωτησω τελικα αυτοι που προαγουν την πορνεια,
αυτοι που κανονιζουν τις πιατσες,αυτοι που συννενοουνται με την Αστυνομια
ειναι "Επιχειρηματιες" νομοτυποι?

Δηλαδη αυριο αν μια Ελληνιδα θελει να κανει πιατσα γιατι τα goodys δεν τις δινουν αρκετα,
θα παει νομοτυπα να βγαλει επισημη ιδιοτητα πορνης,με καταχωρησεις σε γιατρους και σε φορεις,
θα τη στησει σε οποια γωνια γουσταρει και θα κολλαει ενσυμο οταν πουλαει το κορμι της?
Υπαρχει γραφειο προσληψεων τετοιων γυναικων που θα τις παρει να τις βαλει σε ωραριο και βαρδια ΝΟΜΙΜΟ?

Η αστυνομια που οπως λες ΒΟΗΘΑ τετοιες περιπτωσεις που χρειαζονται προστασια οι πορνες αναρωτιεμαι πως τα καταφερνει
γιατι πασχει απο πληροτητα σχεδον σε ολα της τα τμηματα.
Δηλαδη να υποθεσω οτι μαστροποι δεν τις προστατευουν τις ΠΟΡΝΕΣ?
Η αστυνομια αρκει?

Επισης κατι αλλο τελευταιο.

Πως ειναι δυνατον στους οικους ανοχης 9/10 κοπελες οταν βγαινουν να γαμηθουν εχουν φατσα σα να τις εχουν
υποχρεωμενες να το κανουν δε το καταλαβαινω..
Να πιστεψω οτι ειναι "επαγγελματιες" και το κανουν κατα συνειδηση???

Φιλε panosboss μακαρι αυτα που ελεγες να ισχυαν,θα βλεπαμε ραγδαια βελτιωση στους οικους ανοχης.
Οχι οπως σημερα που οι τιμες ειναι ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΕΣ και η ποιοτητα ΙΔΙΑ με πριν 10 χρονια.

Δεχομαι οτι υπαρχουν αυτα που λες,
υποστηριζω ομως οτι αν η επιλογη των κοριτσιων ηταν "αυτεξουσια" πιστεψε με τοτε θα ειχαν δικαιωματα στο με ποιον
πελατη θα "συνεργαστουν".
Κατι που δεν ισχυει.

Οπως βεβαιως και οι οικοι ανοχης θα εκοβαν ΑΠΟΔΕΙΞΗ κατι που δεν γινεται γιατι ειναι μιλημενα τα "μαυρα" εσοδα των
οικων ανοχης με το συστημα.

Μεχρι τωρα παντως δεν εχω γνωρισει ποτε γυναικα με την ιδιοτητα της "πορνης" που να δηλωνει εσοδα,να εχει κεφαλαιο
και να εχει ανοιξει δικια της Μπιζνα και "σπιτι".
Μη μου πεις για την "Προεδρο" γιατι μου φερνει κατι Εργατοπατερες Συνδικαλιστες που ταχουν καλα με ολες τις
εξουσιες και ειναι λιγοι αυτοι..

Στα λεγομενα μου αναφερομαι στην καλοστημενη "Βιτρινα" της βιζιτας που υπαρχει παντου και κυριαρχει παντου.

Αδυνατω να πιστεψω οτι η πλειοψηφια των κοριτσιων σημερα εχει επιλεξει να κανει αυτο που κανει
και δεν τις εχουν υποχρεωσει να το κανουν.

Δεν εχουν δικαιωματα.
Δεν εχουν καλες αμοιβες.
Δεν εχουν καλη ποιοτητα στο επαγγελμα.
Δεν εχουν καλους συνεργατες.

Απλα οι περισσοτερες ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρευμα.
Τουλαχιστον η πλειοψηφια των κοριτσιων αυτων που εχω επισκεφτει τα τελευταια 15 χρονια στην Αθηνα.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δηλαδη αυριο αν μια Ελληνιδα θελει να κανει πιατσα γιατι τα goodys δεν τις δινουν αρκετα,
θα παει νομοτυπα να βγαλει επισημη ιδιοτητα πορνης,με καταχωρησεις σε γιατρους και σε φορεις,
θα τη στησει σε οποια γωνια γουσταρει και θα κολλαει ενσυμο οταν πουλαει το κορμι της?
Υπαρχει γραφειο προσληψεων τετοιων γυναικων που θα τις παρει να τις βαλει σε ωραριο και βαρδια ΝΟΜΙΜΟ?
Αν και δε ρώτησες εμένα,να σου πω τι ξέρω.Η άδεια αφορά τις κοπέλες που εργάζονται σε οίκους ανοχής και "studio" και όχι στο δρόμο.Αν μια κοπέλα θέλει να δουλέψει ως πόρνη πρέπει να δηλώσει και σε ποια διεύθυνση θα ασκεί το επάγγελμα.Συγκεκριμένο χώρο.Για να μπορεί να ελεγχθεί.Και πάλι από ότι ξέρω,ένας οίκος ανοχής πρέπει να ανήκει-να είναι στο όνομα δηλαδή-μιας κοπέλας που ασκεί το επάγγελμα της πόρνης,και δύναται να απασχολεί άλλη μία κοπέλα.


Πως ειναι δυνατον στους οικους ανοχης 9/10 κοπελες οταν βγαινουν να γαμηθουν εχουν φατσα σα να τις εχουν
υποχρεωμενες να το κανουν δε το καταλαβαινω..
Να πιστεψω οτι ειναι "επαγγελματιες" και το κανουν κατα συνειδηση???
Παλαιότερα μπορεί να ίσχυε αυτό που λες.Τώρα οι περισσότερες που έχω δει εγώ τουλάχιστον,βγαίνουν με χαμόγελο στο σαλόνι,και μερικές σε "παρακαλάνε" να μπεις στο δωμάτιο.Όπως μου συνέβη με μια κοπέλα "Άννα" στο 134."Δε με άφηνε" να φύγω!Εγώ πιστεύω πως είναι επιλογή τους,με την έννοια ότι δεν τους κρατούν έγγραφα κλπ.Σίγουρα καμιά κοπέλα από αυτές δεν ονειρευόταν να γίνει πόρνη.Η οικονομική τους κατάσταση ή ο καταναλωτισμός τις ανάγκασε να την κάνουν τη δουλειά.

Οχι οπως σημερα που οι τιμες ειναι ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΕΣ και η ποιοτητα ΙΔΙΑ με πριν 10 χρονια.
Εγώ πιστεύω ότι πριν 10 χρόνια είχε καλύτερες κοπέλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom