Νέα

Οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ολα σωστα αυτα που λετε για Αμαλία....αλλα ηταν και η Μάρθα με την τυφλη τσατσά( συχωρέθηκε κι αυτη απ'ότι έμαθα) και βεβαιως η θρυλική ΦΩΦΩ που την εκανε και τραγουδι ο σαββοπουλος και την αναφέρει και ο ηλιας πετροπουλος  στο βιβλιο του " το μπουρδέλο" ....απο τις ακριβές πουτάνες τις εποχής.....Φιλικης Εταιριας κατω απο τσιμισκή.....πολυ κυρία και χουβαρδου....την ειδα τσατσα στήν προμηθέως πριν λιγα χρονια και στενοχωρήθηκα....γιατί ειχε βγαλει πολλα φραγκα  αλλα ως ειθηστε τα γαμισε!!!....τώρα αν αρχίσω να λεω για αλλα ...οι περισσότεροι εδω δεν τα γνωρίζουν ...εχουν κλείσει τα περισσότερα αν οχι ολα!!!!τι μου θυμισατε τωρα!!!!
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ρε σεις ποια δουλευε σε να σπιτι που τωρα δε λειτουργει πια.

8υμαμαι ηταν διπλα απτο μαρινοπουλο σε ενα στενακι στη ναυαρινου.
το 2000 8υμαμαι ηταν γυρω στα 45 ελληινιδα. εγω  γυρω στα 16 . δεν ειχα περασει ο μλκας :idiot:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Για μενα η καλυτερη ηταν η Μαριανα η Μαρινα καπως ετσι την λεγανε..δουλευε πανω στην Εγνατια λιγο μετα την Αντιγονιδων με κατευθυνση την εκθεση στο δεξι χερι..Σε εναν οροφο..ενα σπιτι που χρονια τωρα ειναι κλειστο...εποχη...1986-1987 κατι τετοιο.
Γυναικαρα.Παντα φορουσε ενα διαφανες ασπρο νυχτικο για να φαινετε η κορμαρα της απο μεσα...φοβερη στο κρεβατι...με το που αρχιζε τις  :pipa2: σουλεγε..."μη τυχων και χυσεις..."και ΠΑΝΤΑ κοιτουσε στον καθρεφτη διπλα απο το κρεβατι οταν την  :fuck1:...
Δεν δουλεψε πολυ..κανα χρονο..Ελληνιδα ηταν και ειχε ουρες στο σπιτι..Μονο πρωι μπορουσες να κανεις δουλεια..βραδυ ησουν στο περιμενε.Πρεπει μεσα σε αυτο τον χρονο ναβγαλε πολλα..
Δεν την ξανα ειδα πουθενα.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
ΜΙα Χριστίνα ξανθιά γυναικάρα με βυζάρες που δούλευε Μοναστηρίου απέναντι από τη Φόρντ σε ένα σπιτάκι που δεν υπάρχει τώρα ξέρετε τι έγινε;
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις ποια δουλευε σε να σπιτι που τωρα δε λειτουργει πια.

8υμαμαι ηταν διπλα απτο μαρινοπουλο σε ενα στενακι στη ναυαρινου.
το 2000 8υμαμαι ηταν γυρω στα 45 ελληινιδα. εγω  γυρω στα 16 . δεν ειχα περασει ο μλκας :idiot:
To Ρδέλο είχε και φωτεινή πινακίδα όπως τις ταβέρνες..."ΤΟ ΣΤΕΝΑΚΙ ΤΗΣ ΣΟΥΖΗΣ"
 

sisypos

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον λετε την Κατερινα, που την έλεγαν τα άλλα "κοριτσια" η Κατερινα η ΛαΛα και δούλευε πολλά χρόνια κοντά στη ΧΑΝΘ σε στενάκι της Τσιμισκή! Αυτή έπαθε μεγάλο καζο. Ειχε μαζεψει λεφτά από τα 40 της για να σταματήσει και αγάπησε νεαρό 26 χρονών, του αγόρασε φορτηγό και την έκανε ο μαγκας με ελαφρά. Έτσι αναγκάστηκε να δουλεύει μέχρι τα γεράματα.
Για μενα η γυναικα θρύλος ήταν μια άλλη Κατερίνα, ένα από τα κορίτσια του ΜΑΡΙΝΑ το 1987. Τη βρήκα στα 20 της στο ΜΑΡΙΝΑ, πριν φερει τις ρωσσιδες το ξενοδοχείο. Μετά δούλεψε για λίγο στο μπουρδέλο του ισογείου του ΜΑΡΙΝΑ και μετά άνοιξε 5 μπουρδέλα στο βαρδάρη και ειναι ακόμα ιδιοκτήτρια. Απίστευτη στο κρεβάτι και μεγάλη κορμάρα για ελληνιδα ρε παλικάρια!!!
Καταπληκτική επίσης η Χριστίνα της Μοναστηρίου, φοβερό GFE, δούλευε μεχρι τα σαράντα φεύγα, κρέμασε το στριγκ της πριν 4-5 χρόνια. Όποιος έφαγε ξερει τι λεω. Ακόμα και τωρα να τη βρω, θα παω μαζί της. Ξερει τον πούτσο όσο λίγες.
Αν θυμηθω άλλες θα αναφερω σχετικά να συγκινηθούμε όλοι μαζί.      
Αυτη που λες η Κατερινα η ΛΑΛΑ δουλευε στα Λαδαδικα στο επομενο στενακι μετα την Κατουνη αριστερα και αμα εβλεπε πιτσιρικα δεν ηθελε να του φορεσει προφυλακτικο...εννοειται βεβαια πως τα επινε ολα..Μετα πηγε στο στενακι κατω απο την Τσιμισκη στη προεκταση της Ιπποδρομιου.
Οσο για την αλλη Κατερινα που αναφέρεις ηταν όντως απο τις πιο ωραιες γυναικες που εχουν περασει,ευγενικη,καθαρη,κορμαρα,ομορφη και απο τα καλυτερα μαμησια..Το 1992 δουλευε σε οροφο σε ενα κτιριο απεναντι απο τον ζυθο στα Λαδάδικα με εισοδο απο το στενό..Μιλαμε για απιστευτη ουρά!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
ρε σεις ποια δουλευε σε να σπιτι που τωρα δε λειτουργει πια.

8υμαμαι ηταν διπλα απτο μαρινοπουλο σε ενα στενακι στη ναυαρινου.
το 2000 8υμαμαι ηταν γυρω στα 45 ελληινιδα. εγω  γυρω στα 16 . δεν ειχα περασει ο μλκας :idiot:

Μελαχρινή, παχουλή και με τεράστια βυζιά; Και αυτή Κατερίνα νομίζω την λέγανε!
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
μια ελενη απο εδεσσα που δουλευε γιαννιτσων και ακουγοταν μεχρι το δρομο οταν  :knockinb: την θυμαται κανεις?
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
αλλες κοπελες της δικης μου εποχης ηταν μια ψηλη γερμανιδα? με τατου και σκυλα πρωτα βαρδαρη και μετα γιαννιτσων οπου επαιζε και τσαντα με αυτην πρωταγωνιστρια, μια λενα ρωσιδα ξανθια μιλφ στη γιαννιτσων ,ενα κοντοπουτανο καυλακι ξανθο στο σαπφους 5 πολυ καλο και μια ρωσιδα στο σαπφους 7 που δεν θυμαμαι ονομα ψηλη τελειο ποδι και πολυ καλη κοπελα αλλα δεν εκατσε πολυ,αυτες ηταν το 1997*1998. αλλη καλη ηταν στο αλουμινατο μια ξανθια που παντα εβγαινε χωρισ βρακι και πριν λιγο καιρο επεστρεψε μιλφ στην ανδρ.γεωργιου,οταν με ειδε με θυμηθηκε αλλα δεν περασα και για λιγες μερες ειχε μια γερμανιδα μιλφ στο σαπφους 5 με 6000 δρχ πιπα και μουνι ή πιπα και λωκο , και μουνι και λοκο δεν εδινε
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Επίσης θα κάνω αναφορά και σε μια πουτάνα ζωντανό θρύλο, όνομα δεν θυμάμαι, αλλά τελευταία την συνάντησα να δουλεύει ως τσατσά , πριν κάνα εξάμηνο στο Σαπφώς 20 σε βάρδια της Κέλυς.

Δεν δούλεψε σε μπουρδέλο από όσο τουλάχιστον θυμάμαι εγώ, αλλά έκανε πιάτσα εκεί έξω από το παλιό γηπεδάκι του μπάσκετ της ΧΑΝΘ, στη Νικολάου Γερμανού οδηγώντας ένα VW σκαραβαίο, σε έπαιρνε με το αμάξι από εκεί και σε πήγαινε σε ένα υπόγειο στην Ακριτίδη αν θυμάμαι καλά, στις φοιτητογειτονιές εκεί κάπου πίσω από το Νοσοκομείο Γεννηματά.

Έχει αποσυρθεί ως πουτάνα εδώ και πάρα πολλά χρόνια, εγώ την πέτυχα στα τελευταία της την μία και μοναδική φορά που της τον έδωσα.
Δεν ήταν κάτι το πολύ δυνατό σε εμφάνιση αλλά ήταν καυλιάρα από όσο θυμάμαι το γούσταρε το γαμήσι, ήταν θαρρείς γεννημένη για αυτή τη δουλειά. :fuck2:
Την συνάντησα και ως τσατσά όπως είπα σε βάρδια της Κέλυς , και για την ηλικία της κρατιέται ακόμη σχετικά καλά, για γαμήσι βέβαια ούτε για αστείο (εκτός του ΤΑΚΜΑΝ βέβαια :cheesy:), της έπιασα μάλιστα την κουβέντα και της θύμισα τα παλιά, φάνηκε να συγκινήθηκε μιας που είναι και πολύ ομιλητική και τα θυμήθηκε τα παλιά της.

Κατάλαβε κανείς για πια μιλάω ?

Την  έχεις πάρει κανείς σας ?
Μια ξανθιά λες με κοντο μαλλί έντομα βαμμένη ???
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
καπου 2002 γαμησα πρωτη φορα και έχυσα με μια ξανθιά με ράστα μαλλιά στο βαρδάρη και ωραίο κώλο αλλα μικρό βυζί. Την θυμάται κανένας ?? Επίσης μια θεία που έλεγε ότι ηταν ιταλίδα την τζόρτζια. Παίζε να τανε 50 κ βαλε απο τότε είχε βυζάρες και φορούσε μια σωβρακοκυλώτα άσπρη ποτε στρινγκ χαχχα !! Και γω σαν ανώμαλος μου άρεζε.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ποιός θυμάται τη Ρέα?

Είχε δουλέψει και Καλύμου 36 και (νομίζω) στο Αγίου Πέτρου (αυτό που έχει κλείσει τώρα, μονοκατοικία απέναντι από το 7).

Ελληνίδα από Θεσ/κη, ξανθιά - σγουρό μαλλί, περί τα 30-35, ανοιχτόχρωμα μάτια, ύψος 1,65, μεγάλα φυσικά βυζιά, κανονική διάπλαση, αλλά αυτό που ήταν όλα τα λεφτά ήταν η πίπα της!  "Το είχε μέσα της" η γυναίκα!

Δούλεψε 2-3 χρόνια, (προφανώς) μάζεψε αρκετό μπαγιόκο και τα παράτησε.

Μιλάω βέβαια για ΠΡΙΝ πλακώσουν οι ανατολικές.

Θα θυμηθώ κι άλλες της εποχής.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.539
Πόντοι
41.447
Ποιός θυμάται τη Ρέα?

Είχε δουλέψει και Καλύμου 36 και (νομίζω) στο Αγίου Πέτρου (αυτό που έχει κλείσει τώρα, μονοκατοικία απέναντι από το 7).

Ελληνίδα από Θεσ/κη, ξανθιά - σγουρό μαλλί, περί τα 30-35, ανοιχτόχρωμα μάτια, ύψος 1,65, μεγάλα φυσικά βυζιά, κανονική διάπλαση, αλλά αυτό που ήταν όλα τα λεφτά ήταν η πίπα της!  "Το είχε μέσα της" η γυναίκα!

Δούλεψε 2-3 χρόνια, (προφανώς) μάζεψε αρκετό μπαγιόκο και τα παράτησε.

Μιλάω βέβαια για ΠΡΙΝ πλακώσουν οι ανατολικές.

Θα θυμηθώ κι άλλες της εποχής.

πως δεν τη θυμαμαι...
για εμενα η νο1 ελληνιδα που περασε απο τα μπουρδελα απο το 1993 που ξεκινησα να πηγαινω.
πολυ ομορφη και σεξοαλικη γυναικα. τοτε (το 1993 πρεπει να ηταν περιπου 30 ετων)
αδυνατη με γυμνασμενο κορμι, καθοτι πρωην χορευτρια.
φοβερα θεοστητα 3+αρια στηθη με πεταχη ρωγα.
αψογη στο δωματιο και φοβερη πιπα.
σταματησε το 1998. Εγω την επαιρνα συνεχεια στο μπουρδελακι της οδου Ικονιου (καθετη σε Αχαρνων & Μιχ.Βοδα) που γκρεμιστηκε με το σεισμο του 1999.
ειχα ρωτησει την Νανα παλαιοτερα και μου ειπε οτι εχει αποσυρθει οριστικα, ειναι παντρεμενη με οικογενεια.
εμοιζε λιγο στο προσωπο με την Ολια Λαζιρδου την χορογραφο-ηθοποιο των 90's
default.aspx
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
1.600
καπου 2002 γαμησα πρωτη φορα και έχυσα με μια ξανθιά με ράστα μαλλιά στο βαρδάρη και ωραίο κώλο αλλα μικρό βυζί. Την θυμάται κανένας ?? Επίσης μια θεία που έλεγε ότι ηταν ιταλίδα την τζόρτζια. Παίζε να τανε 50 κ βαλε απο τότε είχε βυζάρες και φορούσε μια σωβρακοκυλώτα άσπρη ποτε στρινγκ χαχχα !! Και γω σαν ανώμαλος μου άρεζε.

τυπε μου τη θυμαμαι εγω. Στο τανταλου 9 την ειχα πετυχει. και την Ιταλιδα τη τζωρτζια την ειχα πετυχει στο τανταλου 14.
Εκεινη την περιοδο γαμησα για πρωτη φορα. Δεκαχιλιαρο ειχε χτυπησει η ταριφα. Ειχα παει μονος μου 16 χρονων και δε μου ειπαν τιποτα γιατι φαινομουν μεγαλυτερος.
Με ποια? Αφρο φυσικα.  :dancing:  Θυμαμαι που κατεβαινε την τανταλου με κοκκινη γοβα στιλετο και κοκκινο πανωφορι που τονιζε τις βυζαρες και ειχε πανω στην γωνια μοναστηριου με τανταλου ενα γυραδικο και οι τυποι που δουλευαν εκει φωναζαν γεια σου αφροδιτη μουναρα! καλες δουλειες!! :2funny:
 

manos4444gti

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποιός θυμάται τη Ήρα την oυκρανέζα που δούλευε τα τελευταία Σαπφώς 5.πολύ σπέρμα κατάθεσα σε αυτήν παρόλο που δούλευε χωρίς προγράμματα extra
 

JIMMY83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για μενα η καλυτερη ηταν η Μαριανα η Μαρινα καπως ετσι την λεγανε..δουλευε πανω στην Εγνατια λιγο μετα την Αντιγονιδων με κατευθυνση την εκθεση στο δεξι χερι..Σε εναν οροφο..ενα σπιτι που χρονια τωρα ειναι κλειστο...εποχη...1986-1987 κατι τετοιο.
Γυναικαρα.Παντα φορουσε ενα διαφανες ασπρο νυχτικο για να φαινετε η κορμαρα της απο μεσα...φοβερη στο κρεβατι...με το που αρχιζε τις  :pipa2: σουλεγε..."μη τυχων και χυσεις..."και ΠΑΝΤΑ κοιτουσε στον καθρεφτη διπλα απο το κρεβατι οταν την  :fuck1:...
Δεν δουλεψε πολυ..κανα χρονο..Ελληνιδα ηταν και ειχε ουρες στο σπιτι..Μονο πρωι μπορουσες να κανεις δουλεια..βραδυ ησουν στο περιμενε.Πρεπει μεσα σε αυτο τον χρονο ναβγαλε πολλα..
Δεν την ξανα ειδα πουθενα.
Μπραβο φιλε μου συμφωνω απολυτα και επαυξανω αυτη ηταν για μενα η καλυτερη απο ολες στα τελη της δεκαετιας του 80.Οσοι ειναι 50αρηδες θα την θυμουνται σιγουρα με νοσταλγια.Δουλευε εκει εκ περιτροπης και μια ξανθια αλλα σαν την ΜΑΡΙΑΝΑ δεν ηταν καμμια...
 

valant

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΙΝ 7 ΜΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΙΑ ΡΩΣΙΔΑ Η ΟΥΚΡΑΝΕΖΑ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ...ΣΑΡΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑΝ...ΞΑΝΘΟ ΚΑΡΕ ΜΑΛΛΙ...ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΩΜΑ.....ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30-35....ΑΦΗΣΕ ΕΠΟΧΗ....ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΜΕΤΑ ΚΑΠΟΥ ΠΡΟΣ ΚΩΛΛΕΤΗ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΘΗΚΕ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1 ΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΦΗΣΕ ΕΠΟΧΗ....ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ?
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Καποια Ευα μιλφ Βουλγαρα ξανθια, που δουλευε στο Α. Γεωργιου 4 πριν 3-4 χρονια ξερει κανεις τι απεγινε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom