Νέα

Οι πιο βρωμικες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Φιλοι της βρωμας και της σιχασιας εδω γραφουμε για τις πιο βρωμικες και ανωμαλες κυριες του επαγγελματος. Να μυριζουν ασχημα, να ερχονται με λεκεδες απο χυσια, να εχουν τσακωθει με την υγεινη. Πειτε εμπειριες, εντυπωσεις και που θα τις βρουμε.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Φιλοι της βρωμας και της σιχασιας εδω γραφουμε για τις πιο βρωμικες και ανωμαλες κυριες του επαγγελματος. Να μυριζουν ασχημα, να ερχονται με λεκεδες απο χυσια, να εχουν τσακωθει με την υγεινη. Πειτε εμπειριες, εντυπωσεις και που θα τις βρουμε.
Οι πιο βρωμερές είναι οι πιατσόβιες γυφτισες στην Καποδιστρίου και Λαυρίου.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Ένας φίλος είχε πάρει μία από πλατεία Βάθης και μου λέει αδερφέ γαμούσα και μου έδειξε πώς είχε το κεφάλι του. Είχε κάνει πίσω ενώ γαμούσε, λέει δεν άντεχε τη μπόχα.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Τωρα που πλησιαζει Καθαρα Δευτερα και δεν μπορουμε να φαμε ψαρι για πειτε καμια βρωμικη πορνη που να μυριζει ψαραγορα το μουνι της. Θελω να πιω τα ζουμια του.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Πριν αρκετά χρόνια είχα ψωνίσει μια από την πιάτσα πίσω από το Δημαρχείο της Αθήνας της οποίας το σώμα και το μουνί μύριζε απαίσια σαν χαλασμένο τυρί ανακατεμένο με σκορδίλα - κρεμμυδίλα. Την γαμουσα στα τέσσερα και μου ερχόταν να κάνω εμετό, όταν κακήν κακώς έχυσα έφυγα σφαίρα για το σπίτι και έκανα μπάνιο μια ώρα με αντισηπτικά σαπούνια και τα ρέστα για να φύγει η βρώμα η οποία είχε ποτίσει τον πούτσο μου και την γύρω περιοχή, κρίμα γιατί ήταν ωραίο μουνί με σώμα αλφάδι, εννοείται ότι από τότε δεν ξαναπήρα πουτάνα από τον δρόμο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Το πληρωμένο σεξ είναι σαν το φαγητό...αποφεύγουμε κατά το δυνατον να καταναλώνουμε από έξω και τρώμε από σπίτι όσο γίνεται πιο συχνα.
 

Nick4501

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
29
Like
78
Πόντοι
0
Ώπα ρε φίλε υπερβολικός...
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
Φιλοι της βρωμας και της σιχασιας εδω γραφουμε για τις πιο βρωμικες και ανωμαλες κυριες του επαγγελματος. Να μυριζουν ασχημα, να ερχονται με λεκεδες απο χυσια, να εχουν τσακωθει με την υγεινη. Πειτε εμπειριες, εντυπωσεις και που θα τις βρουμε.
Οι προτιμήσεις του καθενός είναι απόλυτα σεβαστές ! λοιπόν εάν δεν το λες για να σπάσεις πλάκα μια καλή αρχή θα ήταν σε κάποια σπιτάκια του μεταξουργείου εκεί όλο και κάπου θα βρεις κάτι της αρεσκείας σου, η άλλη λύση είναι οι πιάτσες που προαναφέρθηκαν, μια λύση ακόμα είναι να ανεβάσεις κάποια αγγελία σε ένα σαιτ γνωριμιών.
 

Thatweirdone

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
21
απο εμπειριας μου δεν συμβενει συχνα.....2-3 περιπτωσεις στην ιασονος μονο....
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
απο εμπειριας μου δεν συμβενει συχνα.....2-3 περιπτωσεις στην ιασονος μονο....
Μια απο τα ίδια και σε μένα,την ώρα που της έπαιρνα στα 4 να βρωμάνε κωλίλα μια ήταν η Κορίνα Ι.19 στον όροφο και η άλλη πριν μια εβδομάδα δεν θυμάμαι καλά όνομα νομίζω Τζούλια μια ξανθιά με κανονικό σώμα και κάποια μικρά τατουάζ απογευματινή βάρδια Ι.30A όροφος
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
και σε μένα,την ώρα που της έπαιρνα στα 4 να βρωμάνε κωλίλα μια ήταν η Κορίνα Ι.19 στον όροφο και η άλλη πριν μια εβδομάδα δεν θυμάμαι καλά όνομα νομίζω Τζούλια μια ξανθιά με κανονικό σώμα και κάποια μικ
?????
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Μηπως ο νηματοθετης γουσταρει μπιχλιαρικα μουνια και γιαυτο ανοιξε το θρεντ για να δει που θα βρει λεω εγω τωρα :think::think::priest:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Θα σε φέρω σε επαφή με μια πρώην :confused:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Παιδια σοβαρα ρωτω. Θελω να γλειψω το πιο βρωμικο μουνι που να μυριζει ψαρι. Να με χυσει και να τα πασαλιψω ολα πανω μου.
Μηπως θες ναναι και χεσμένος ο κωλος της?
 

JamesDaniel

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
1.893
Πόντοι
1.061
Παιδια σοβαρα ρωτω. Θελω να γλειψω το πιο βρωμικο μουνι που να μυριζει ψαρι. Να με χυσει και να τα πασαλιψω ολα πανω μου.
Φίλε μπορώ να σε βοηθήσω αλλά χρειάζομαι περισσότερες διευκρινήσεις. Ξέρω μία που το μουνί της μυρίζει μπακαλιάρο και μία που μυρίζει συναγρίδα. Αλλά νομίζω η συναγρίδα είναι ιχθυοτροφείου. Τι ψάρι ψάχνεις ακριβώς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom