Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
302
Like
355
Πόντοι
21
Η αφέντρα σου πάει στην Λάρισα μαζί με την αδάμη πάρε αμάξι και πήγαινε
Μακάρι να ήταν μου αλλά ανήκει στον εαυτό της.
Έχω υπομονή, θα περιμένω να κατέβει Αθήνα.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
ξανάρχισε? ξέρω μόνο ότι ξανάρχισε η Βαρώνη
Μάιστα και τι σχεση εχει ρε ασχετε το Champions League με τη Β' Αγγλίας ; Αντε που μας κανεις και τον παντογνωστη. Μπορεί να γίνει σύγκριση ανάμεσα σε αυτές τις δύο ;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Προσωπικά πάω έρικα αλλά αν επέστρεψε η λόλα θα πάω τρέχοντας
Ειχα πει ότι θα υπάρξει μεγάλη αναμονή στην επικείμενη επιστροφή της Λόλας και καποιοι μου εγραφαν διάφορα . Δυστυχως φιλε δεν έχει επιστρεψει ακομα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Ειχα πει ότι θα υπάρξει μεγάλη αναμονή στην επικείμενη επιστροφή της Λόλας και καποιοι μου εγραφαν διάφορα . Δυστυχως φιλε δεν έχει επιστρεψει ακομα
Είχες κάποια επικοινωνία μαζί της;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Μάιστα και τι σχεση εχει ρε ασχετε το Champions League με τη Β' Αγγλίας ; Αντε που μας κανεις και τον παντογνωστη. Μπορεί να γίνει σύγκριση ανάμεσα σε αυτές τις δύο ;

Β' Αγγλίας έχει αρκετά καλό επίπεδο, μάλλον Β' εθνική Ελλάδος εννοείς
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Ειχα πει ότι θα υπάρξει μεγάλη αναμονή στην επικείμενη επιστροφή της Λόλας και καποιοι μου εγραφαν διάφορα . Δυστυχως φιλε δεν έχει επιστρεψει ακομα
Ξέρει κάποιος πότε θα επιστρέψει?
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Μάιστα και τι σχεση εχει ρε ασχετε το Champions League με τη Β' Αγγλίας ; Αντε που μας κανεις και τον παντογνωστη. Μπορεί να γίνει σύγκριση ανάμεσα σε αυτές τιςΑρκ

Μάιστα και τι σχεση εχει ρε ασχετε το Champions League με τη Β' Αγγλίας ; Αντε που μας κανεις και τον παντογνωστη. Μπορεί να γίνει σύγκριση ανάμεσα σε αυτές τις δύο ;
υπάρχουν πολλοί σκλάβοι που θέλουν να δουν και την βαρώνη, άσχετε που έβγαλες την λόλα πρώην σκλάβα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρει κάποιος πότε θα επιστρέψει?
Δυστυχώς εγώ δεν γνωρίζω
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
556
Πόντοι
81
υπάρχουν πολλοί σκλάβοι που θέλουν να δουν και την βαρώνη, άσχετε που έβγαλες την λόλα πρώην σκλάβα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δυστυχώς εγώ δεν γνωρίζω
Λογικά άμεσα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
υπάρχουν πολλοί σκλάβοι που θέλουν να δουν και την βαρώνη, άσχετε που έβγαλες την λόλα πρώην σκλάβα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δυστυχώς εγώ δεν γνωρίζω
Εσυ τι να γνωρίζεις ; Εσυ δεν ξέρεις που πάνε τα 4 θα ξερεις και πότε θα γυρίσει η Λόλα ; Ναι ναι ουρά οι σκλαβοι για να συναντήσουν τη Βαρωνη , διαδηλωση στο Συνταγμα κανουν . Ρε άκυρε και μονο να δεις ποιος ειναι <<κολλητός>> της Βαρωνης καταλαβαινεις περι τινος προκειται. Ελα εξαφανισου για κανα χρονο και έλα παλι , μπορουμ και χωρις εσενα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Είχες κάποια επικοινωνία μαζί της;
Ρε φιλε ας υποθεσουμε ότι είχα , πως με κοβεις ότι θα την εβγαζα την επικοινωνια φορα παρτίδα οπως καποιοι που γραφουν εδω εγω εχω πηδηξει την τάδε εγω είχα γκομενα την τάδε και παει λεγοντας ; Μηπως θα ηθελες και κανα sreenshot η ηχητικό ; Ειναι απλά τα πραγματα και το κριτήρο ειναι δικό σου. Σε άλλα προφιλ δίνεις βαση σε αυτά που λενε σε άλλα οχι. Κατατέξε με οπου νομίζεις . Αν και η αισθηση μου ειναι ότι εσύ γενικά δεν κανεις session περισσότερο ρωτας για την κάβλα σου να μαθαινεις τι παιζει στο χωρο η κάνω λάθος ;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Ρε φιλε ας υποθεσουμε ότι είχα , πως με κοβεις ότι θα την εβγαζα την επικοινωνια φορα παρτίδα οπως καποιοι που γραφουν εδω εγω εχω πηδηξει την τάδε εγω είχα γκομενα την τάδε και παει λεγοντας ; Μηπως θα ηθελες και κανα sreenshot η ηχητικό ; Ειναι απλά τα πραγματα και το κριτήρο ειναι δικό σου. Σε άλλα προφιλ δίνεις βαση σε αυτά που λενε σε άλλα οχι. Κατατέξε με οπου νομίζεις . Αν και η αισθηση μου ειναι ότι εσύ γενικά δεν κανεις session περισσότερο ρωτας για την κάβλα σου να μαθαινεις τι παιζει στο χωρο η κάνω λάθος ;
Πώς θα κάνω ρε μεγάλε session αν δεν μάθω ότι η τάδε κοπέλα επέστρεψε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Πώς θα κάνω ρε μεγάλε session αν δεν μάθω ότι η τάδε κοπέλα επέστρεψε
Αλλο ρωτησα εγω. Εχεις κάνει ποτέ καποιο session με καποια απο αυτες που κατα καιρους σχολιαζονται εδω μέσα ; Η εισαι στη φάση της αναζήτησης ακομα ; Η μηπως τελειωσες την αναζητηση και ειπες θα παω Λόλα ; Αν εγινε ετσι εισαι μεγαλος γκαντεμης !
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Αλλο ρωτησα εγω. Εχεις κάνει ποτέ καποιο session με καποια απο αυτες που κατα καιρους σχολιαζονται εδω μέσα ; Η εισαι στη φάση της αναζήτησης ακομα ; Η μηπως τελειωσες την αναζητηση και ειπες θα παω Λόλα ; Αν εγινε ετσι εισαι μεγαλος γκαντεμης !
Για Λόλα είμαι όντως....χαχαχαχαχ
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21
Για Λόλα είμαι όντως....χαχαχαχαχ
Ρε φιλαράκι εισαι μέλος από το 2012 σε πήρε 11 χρόνια για να καταλήξεις ότι θες να πας Λόλα και μάλιστα τώρα που σταμάτησε ; Μπας και είσαι δικός μας ; Σαλονικιός ντε. Εσύ δηλαδη παίζει να πάς για καφέ σήμερα το μεσημέρι και να τον τελειωσεις μετά απο 3 ημέρες :buck2:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.318
Πόντοι
481
Εμένα μου είπε θα ξεκινήσει. Το θέμα είναι ότι με τόση αναμονή βλέπω να με βάζει στο πρόγραμμα του επόμενου έτους.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Εσυ τι να γνωρίζεις ; Εσυ δεν ξέρεις που πάνε τα 4 θα ξερεις και πότε θα γυρίσει η Λόλα ; Ναι ναι ουρά οι σκλαβοι για να συναντήσουν τη Βαρωνη , διαδηλωση στο Συνταγμα κανουν . Ρε άκυρε και μονο να δεις ποιος ειναι <<κολλητός>> της Βαρωνης καταλαβαινεις περι τινος προκειται. Ελα εξαφανισου για κανα χρονο και έλα παλι , μπορουμ και χωρις εσενα
Δεν ξέρω τον κολλητό της βαρώνης αλλά για να υπάρχει ακόμα στον χώρο έχει το κοινό της
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Φίλε την Ιρίνα άστη, άλλωστε είναι και εκτός αγοράς και η συζήτηση δεν έχει νόημα. Το ντούο με την Ερικα πάντως ήταν ίσως απ' τα καλύτερα ever
Και η Ερικα όμως ποτέ δεν ξεκινάει συνεδρία χωρίς να ξέρει τις προτιμήσεις αυτού που έχει απέναντι της και ως άριστη επαγγελματίας διαμορφώνει ανάλογα και το πρόγραμμα.
Έρικα και θεανώ οι καλύτερες
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
session με Isida στη Θεσσαλονίκη.........
Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια το παρακάτω τραγούδι τα λέει όλα.......
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Είδα την Αφέντρα Άρτεμις καλή είναι φιλότιμη και μπαμπάτσικη και έμπειρη, περιμένω και την ερίκα να μας έρθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom