Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Όνειρο μου είναι η Πέρσα κατα κύριο λόγο , τώρα αν στο μέλλον προκύψει συζητήσιμη Αιγύπτια , Λιβανέζα ή οποιαδήποτε άλλη Μεσανατολίτισσα ( εμφανίσιμη όμως , μην το ξεχνάμε αυτο:sunglasses:) είμαι απόλυτα θετικός.
Τύπε σε αυτό το σαη (μπου.κομ) έχει μόνο εμφανίσιμους
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
Οι πρώτοι που την έκαναν αντί να κάτσουν να πολεμήσουν ήταν εκείνοι, ως γνήσιοι χέστηδες. Αν έχουν πρόβλημα να πάνε σε αυτους με τους οποίους έχουν πρόβλημα και να το λύσουν. Εμείς δεν στείλαμε Έλληνες στρατιώτες να σκοτώσουν κανέναν, ούτε θα είναι στραβωμένοι με εμένα και εσένα, επειδή είναι στο ΝΑΤΟ η χώρα. Αυτά σαν δικαιολογίες δεν στέκουν.
Συναγωνιστή, δεν συζητάμε το αν οι δικαιολογίες στέκουν . Εννοείται ότι δεν στέκουν. Απλά συζητάμε την λογική τους που είναι η λογική του τύπου που δεν τελείωσε το σχολείο και δεν σκέφτηκε πότε του τίποτα πέρα από αυτά που άκουσε στο τζαμί. Αυτοί έτσι το βλέπουν. Όπως και οι προπαππούδες μου, δεν χωνεύαν τους Τούρκους γιατί τους ξερίζωσαν από τον τόπο τους. Δεν φταίγανε όμως όλοι οι Τούρκοι επειδή ο φασίστας Κεμάλ έστειλε στρατό και τους έκαψε τα σπίτια και τους έκανε πρόσφυγες. Αλλά δεν μπορούσαν όμως οι προπαπαύδες μου από τα χωριά της ανατολικής Θράκης και του ανατολικού Πόντου να κάνουν σκέψεις για να διαχωρίσουν ποιος φταίει και ποιος όχι. Και είμαι σίγουρος ότι, ειδικά ο θείος της γιαγιάς, αν ήταν Κωνσταντινούπολη και όχι στην Ελλάδα, δεν θα κοίταζε με καλό μάτι τους Τούρκους κι ούτε παρέα θα έκανε με Τούρκο. Μάλλον με Έλληνες Πόντιους και Κούρδους θα έκανε παρέα που θα είχαν την ίδια αντίληψη και θα στραβοκοιτούσαν Τούρκους. Ή ακόμα αν κάποιος έλεγε ότι στηρίζει Κεμαλικούς, να τον κοπανάγανε. Σίγουρα λάθος συμπεριφορά από την μεριά του, αλλά κατανοήτή. Δεν νομίζω να διαφωνείς σε αυτό. Δεν λέω κάτι παράλογο. Δεν συμφωνούμε με το λάθος. Απλά καταλαβαίνουμε γιατί υπάρχει αυτό το λάθος. Κάνουν μαλακίες οι μεγάλοι και ο κόσμος από κάτω αγριοκοιτάζεται μεταξύ του. Αυτό συμβαίνει από πάντα.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Γεια σας και χαρας σας παίχτες μου!Μολις γύρισα από μια καταδρομική για ψώνια στον "ναό" των μουνιων όπου συναντάς τα πάντα όλα το Σάββατο,το μέγκα Σκλαβενίτη.Του μουνιού το πανηγύρι σήμερα.
Για να έρθω στο θέμα, ανεβαίνοντας προς το σπίτι μου,είδα ένα ζευγαράκι Ελληνίδα 28 με 30 χρ, 8αρι το λιγοτερο,στυλακι ψωνιστικο αλά β.π.,ντυμένο ,αρωματισμένο έτοιμο να το πιεις στο ποτήρι.Διπλα της Ασιάτης μέσης εμφάνισης,του έριχνα 1 κεφάλι περίπου,είμαι 1.83.Αλλα ο τύπος ήταν γκράντε ντυμένος με επώνυμα ρούχα και ρολόι μπάνικο οπότε πρέπει να είχε μαρούλι.Αυτα τα νέα για εσάς που οι Ελληνίδες δεν θα πήγαιναν με αλλοδαπούς.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Όνειρο μου είναι η Πέρσα κατα κύριο λόγο , τώρα αν στο μέλλον προκύψει συζητήσιμη Αιγύπτια , Λιβανέζα ή οποιαδήποτε άλλη Μεσανατολίτισσα ( εμφανίσιμη όμως , μην το ξεχνάμε αυτο:sunglasses:) είμαι απόλυτα θετικός.
Στην αχαρνων σε ενα ναργιλαδικο εχει τετοιες πολλες...
Αν σου αρεσει το φαγητο του νοσοκομειου μπορεις να δοκιμασεις..:hammer::hammer:
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
225
Like
1.457
Πόντοι
201
Εννοείτε πως πηγαίνουν. Όχι μόνο με μαύρους αλλά κ με κάθε λογής φυλή. και δεν βρίσκω τον λόγο να μην το κάνουν αν τους αρέσει.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.469
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστή, δεν συζητάμε το αν οι δικαιολογίες στέκουν . Εννοείται ότι δεν στέκουν. Απλά συζητάμε την λογική τους που είναι η λογική του τύπου που δεν τελείωσε το σχολείο και δεν σκέφτηκε πότε του τίποτα πέρα από αυτά που άκουσε στο τζαμί. Αυτοί έτσι το βλέπουν. Όπως και οι προπαππούδες μου, δεν χωνεύαν τους Τούρκους γιατί τους ξερίζωσαν από τον τόπο τους. Δεν φταίγανε όμως όλοι οι Τούρκοι επειδή ο φασίστας Κεμάλ έστειλε στρατό και τους έκαψε τα σπίτια και τους έκανε πρόσφυγες. Αλλά δεν μπορούσαν όμως οι προπαπαύδες μου από τα χωριά της ανατολικής Θράκης και του ανατολικού Πόντου να κάνουν σκέψεις για να διαχωρίσουν ποιος φταίει και ποιος όχι. Και είμαι σίγουρος ότι, ειδικά ο θείος της γιαγιάς, αν ήταν Κωνσταντινούπολη και όχι στην Ελλάδα, δεν θα κοίταζε με καλό μάτι τους Τούρκους κι ούτε παρέα θα έκανε με Τούρκο. Μάλλον με Έλληνες Πόντιους και Κούρδους θα έκανε παρέα που θα είχαν την ίδια αντίληψη και θα στραβοκοιτούσαν Τούρκους. Ή ακόμα αν κάποιος έλεγε ότι στηρίζει Κεμαλικούς, να τον κοπανάγανε. Σίγουρα λάθος συμπεριφορά από την μεριά του, αλλά κατανοήτή. Δεν νομίζω να διαφωνείς σε αυτό. Δεν λέω κάτι παράλογο. Δεν συμφωνούμε με το λάθος. Απλά καταλαβαίνουμε γιατί υπάρχει αυτό το λάθος. Κάνουν μαλακίες οι μεγάλοι και ο κόσμος από κάτω αγριοκοιτάζεται μεταξύ του. Αυτό συμβαίνει από πάντα.
Εν τω μεταξύ, πολλοί από αυτούς που γάμησαν τους Έλληνες και τους Αρμένιους ήταν Τσέτες. Και πολλοί Τσέτες ήταν Κούρδοι.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.683
Like
2.723
Πόντοι
456
Φυσικά πάνε με μαύρους αν βρούνε. Αλλά κυρίως γουστάρουν τους μαυριδερους. Οι ελλεινιδες όταν λενε όμορφος εννοουν κατι μεσανατολιτες με μουσια
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.683
Like
2.723
Πόντοι
456
Οι ελλεινιδες όταν λενε όμορφος εννοουν συνυθως κάτι τετοιο
 

Συνημμένα

  • IMG_20231111_183228.jpg
    IMG_20231111_183228.jpg
    59,3 KB · Εμφανίσεις: 31
  • IMG_20231111_183207.jpg
    IMG_20231111_183207.jpg
    36,4 KB · Εμφανίσεις: 33

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.566
Like
2.876
Πόντοι
506
Φυσικά πάνε με μαύρους αν βρούνε. Αλλά κυρίως γουστάρουν τους μαυριδερους. Οι ελλεινιδες όταν λενε όμορφος εννοουν κατι μεσανατολιτες με μουσια
Οι αντρες τεινουν προς το λευκο, το αντιθετο ισχυει στις γυναικες

πχ ενας Haaland, ενας Harry Kane δεν θα χαν καμια ελπιδα με αντιπαλο εναν Neymar μεσα σε ντισκοτεκ

7 στις 10 κοπελες μαλλον θα επελεγαν τον βραζιλιανο για ενα one night stand

Αρρωσταινουν οταν βλεπουν λατινους, νοτιοευρωπαιους κ αραπαδες..........


Στο DAZN μετα το ματς μπαγερν γαλατασαραι κ κοπενχαγη μαντσεστερ εκανε αναλυση του παιχνιδου ο Σαμι Κεντιρα ως εξπερ
Η γερμανιδα ρεπορτερ του τριβονταν λαιφ ον καμερα......
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
18
Like
15.466
Πόντοι
4.546
Βρομιάρες καταπιολες που το παίζουν κιουριες με απαιτήσεις, οι περισσότερες.

Χάλια μαύρα και οι γυναίκες και οι άντρες, σήμερα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.312
Κριτικές
15
Like
5.835
Πόντοι
1.496
Βρομιάρες καταπιολες που το παίζουν κιουριες με απαιτήσεις, οι περισσότερες.

Χάλια μαύρα και οι γυναίκες και οι άντρες, σήμερα.
Και παλιοτερα ετσι ηταν ομως. Κακια, ζηλοφθονια, απαιτησεις, και πολλα αλλα. Η καθε εποχη εχει τα δικα της. Και επειδη οι παλιες ελληνικες ταινιες εκτος των αλλων ειναι και ηθογραφικες, θυμαμαι σε ταινια, δεκαετιας 1950 μαλιστα, που λεει μια σε αλλη <Παντρεψου τον και μετα πηγαινε με οποιον θελεις.> Παντα υπηρχαν αυτα. Μαλλον ειναι θεμα ανθρωπου, χαρακτηρα, παρα εποχης.
Ειχα ακουσει συγγραφεα να λεει <Ακουω πολλους που δεν τους αρεσει σημερα. Και λενε παλια ολα ηταν καλυτερα. Δεν σας αρεσει σημερα με ηλεκτρικο και δρομους με ασφαλτο, καποιοι λενε τον παλιο εκεινο τον καιρο στη παλια Αθηνα. Μονο που τοτε που αναφερονται υπηρχαν λασπες στους δρομους και φανοστατες που αμα ηταν σβηστοι γκρεμοτσακιζονταν οι Αθηναιοι επειδη δεν εβλεπαν στα σκοταδια.>
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.681
Πόντοι
3.656
Στο DAZN μετα το ματς μπαγερν γαλατασαραι κ κοπενχαγη μαντσεστερ εκανε αναλυση του παιχνιδου ο Σαμι Κεντιρα ως εξπερ
Η γερμανιδα ρεπορτερ του τριβονταν λαιφ ον καμερα......

Τύπε αν ο Κεντίρα δεν ήταν ποδοσφαιριστής και δούλευε σε κανα ντονεράδικο στο Μόναχο,δεν ξέρω αν θα του τριβόταν...
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.188
Like
1.853
Πόντοι
216
Τύπε αν ο Κεντίρα δεν ήταν ποδοσφαιριστής και δούλευε σε κανα ντονεράδικο στο Μόναχο,δεν ξέρω αν θα του τριβόταν...
Θα του τριβόταν άλλη Γερμανίδα, πιθανό να είχε πάρει και 1000 πελάτισσες.
Παιδιά, αυτός που είναι όμορφος και ωραίος τύπος, θα βρει ανάλογης ομορφιάς στον ΠΕΡΙΓΥΡΟ του.
Το μόνο που ισχύει από αυτά που λες είναι ότι δε θα ήταν δημοσιογράφος αυτή που θα πηδούσε.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.188
Like
1.853
Πόντοι
216
Οι αντρες τεινουν προς το λευκο, το αντιθετο ισχυει στις γυναικες

πχ ενας Haaland, ενας Harry Kane δεν θα χαν καμια ελπιδα με αντιπαλο εναν Neymar μεσα σε ντισκοτεκ

7 στις 10 κοπελες μαλλον θα επελεγαν τον βραζιλιανο για ενα one night stand

Αρρωσταινουν οταν βλεπουν λατινους, νοτιοευρωπαιους κ αραπαδες..........


Στο DAZN μετα το ματς μπαγερν γαλατασαραι κ κοπενχαγη μαντσεστερ εκανε αναλυση του παιχνιδου ο Σαμι Κεντιρα ως εξπερ
Η γερμανιδα ρεπορτερ του τριβονταν λαιφ ον καμερα......
Πολύ σωστό.
Μιάς και μίλησες για ποδόσφαιρο, να κάνουμε λίγο κους κους.
Δε θα αναφέρω ονόματα, αλλά πριν 10-15 χρόνια είχαν περάσει από επαρχιακή ποδοσφαιρική ομάδα δύο ποδοσφαιριστές, ένας Τούρκος με μούσια και ένας Βραζιλιάνος, αλήτρες και οι δύο. Ο ένας ήταν αλήτης και εντός γηπέδου.
Φήμες λένε ότι κάθε βράδυ πηδούσαν και άλλη γκόμενα...
Βέβαια ήταν γνωστοί και οι δύο, διάσημοι ας πούμε, κάτι που είναι ισχυρό αφροδισιακό για τα μουνιά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.681
Πόντοι
3.656
Θα του τριβόταν άλλη Γερμανίδα, πιθανό να είχε πάρει και 1000 πελάτισσες.
Παιδιά, αυτός που είναι όμορφος και ωραίος τύπος, θα βρει ανάλογης ομορφιάς στον ΠΕΡΙΓΥΡΟ του.
Το μόνο που ισχύει από αυτά που λες είναι ότι δε θα ήταν δημοσιογράφος αυτή που θα πηδούσε.

Θα του τρίβονταν μόνο τίποτα ελλεεινίδες που μένουν Γερμανία,τουρκάλες και Γερμανίδες 100+ κιλών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom