Νέα

Οδησσός - Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nios67
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οδυσσο εχω σταματησει να κυκλοφορω στην ντιριπασοσκαγια,οπερα,απλα για μενα περασμα ειναι οπωσ για ολο τον κοσμο.ντιριπασοσκαγια μονο βλαμενεσ συναντασ και αν εισαι ξενοσ μπενεισ στην κατηγορια αραβασ,τουρκοσ και καμια δεν εχει διαθεση να σου μιλησει.το καλοκαιρι ανοιχε ενα φοβερο μπαρ ρεστοραν στο κεντρο που την βγαζω τωρα εκει.το garatkoi eda που βρισκεται στην ρισελεβσκα μετα το μπαφαλο ρεστοραν λιγο πιο περα στην γωνια με γρετσκα ουλιτσα.διπλα απο το σουπερμαρκετ τβα σαγκα βρισκετε αυτο το διοροφο τεραστιο μπαρ ρεστοραν.μεσα εχει πολλα εστιατορια,καφε,σουβλακι,ψαρια,πιτσα και wine bar.εκτοσ απο τα ψαρια που μπορει να στοιχισουν ακριβα ειναι φτηνο για καφε,σουωλακι και κρασακι συν οτι εκει δεν πανε οι γυφτοι που βλεπεισ ντιριπασοσκαγιαουτε τισ γκομενεσ εκει βλεπεισ στο κεντρο να περπατανε.εκει συχναζουν ολεσ οι νορμαλ και τοπ γκομενεσ τησ οδυσσου.συνηθωσ 4 κοπελεσ μονεσ η παρεα 10 κοπελεσ με 4 αντρεσ.το κρασακι εχει 300 γριβνα το μπουκαλι το φτηνοτερο και 50 γριβνα το ποτιρι.ειναι ιδανικο μεροσ αν εισαι καλοντυμενοσ,χρημα και μια καλουτσικη εμφανιση να σε βαλουν στην παρεα τουσ.κλινει γρηγορα μεχρι 11 εκτοσ σαβατο μεχρι δυο.δυστηχοσ υπολογιζα θα ηταν χαμοσ τωρα εκει με το κρυο αλλα εκτοσ σαβατου που ηταν φουλ ειχε πολι λιγο κοσμο καθημερινη.μιλαμε για τεραστιο μαχαζι που φενετε λιγοσ κοσμοσ 70  με 100 ατομα την μερα στο καφε και εστιατορια την μερα.γενικα αδεια τωρα ηταν η πολη,ντιριπασοσκαγια μονο τα τουρκοαραβοκινεζικα κυκλοφορουσαν.αραβεσ ειχε και γυναικεσ,οπωσ και 2 τουρκαλεσ τουριστριεσ ποθ μου μιλησαν και ελληνικα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
το σαβατο που πηγα στο μπαρ αυτο ειχα τεραστια επυτιχια.αμεσωσ ξεχωρισα με ντυσιμο και πηρα αμεσωσ μπουκαλα κρασι με σουβλακι.αμεσωσ με εβαλαν σε παρεα αφου εψαχνα μεροσ να καθησω.ολοι με ρωτουσαν απο που ειμε και ελεγα μονιμα οδυσσο και εδειχνα φωτο που εβγαλα στο γραφειο του θειου μου και ειπα εχω συγγενεισ που βοηθω στην δουλεια.ακομα και οι γκομενεσ με γομενο με εβλεπαν και χαμογελουσαν.ολοι ρωτουσαν αν ειμαι παντρεμενοσ και γιατι οχι!γνωρισα και μια γαρσονα που μου χαμογελα συνεχεια και χερετα στο κεντρο οταν με δει αλλα εχει γκομενο ενα βλακα μικρο.μετα επιδει καπειοσ μεθυσμενοσ απο αυτη την παρεα δεν γουσταρα που με αγκαλιαζε συνεχεια και με το ζορι να με κανει ηθελε κολλητο του εφυγα με τροπο αν και θα γνωριζα σιγουρα μουναρα απο αυτουσ.οι γκομενεσ που ειδα εκεινη την νυχτα δεν θα τησ εβλεπα ντριριπασοσκαγια,ουτε θα ειχα ευκερια να τισ γνωρισω αν τισ εβρισκα εκει.ειναι ιδανικο μεροσ για μενα για επιδειξη και γνωριμια.σασ ειπα ξανα οτι στουσ τοπ τοπουσ γνωριζω πιο ευκολα απο εκει που παει καθε γυφτισα.εκει που επεζα ντιριπασοσκαγια ολεσ προτιμουσαν τουσ γυφτουσ που ειναι συνιθησμενεσ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οπως εγραψα και πιο πανω τελευτεα φορα που εγραψα οδυσσο ετσι τωρα κανω.δεν μιλησα ουτε καμακωσα καμια.δεν εχω ορεξη να βρισκω γκομενες απλα για να γαμησω και να ξοδευομε με επιπεδο μαρκας με εκαψεσ.
αλλος λογος που εδωσα ακυρο κιεβο ειναι οτι δεν με ενδιαφερουν πλεον γκομενες τυπου γιδροπαρκ που
εβρισκα που ημουν πιο νεοσ και φενωμουν ακομα νεοτερος.οδυσσο ποιοτικα επεσε πολυ στα σαλον.
μονο μια βιζιτα πηρα με 1200 γριβνα ενω ειχα παει σε 4 σαλον και δεν ειχε ουτε μια καλη ενω η τιμες ηταν 1500.σε 2 αλλα μερη δεν τα εβρισκα γιατι οι μαλακισμενες δεν ερχονταν να ανοιξουν και επρεπε να
βρω ποιο ειναι απο ολα το διαμερισμα.ελεγα ειμε εδω κατω,εδιναν οδηγιες εγω δεν εβρισκα και εφευγα.
επιδει δεν παω για πουτανες αρκεστηκα σε μια βιζιτα ενω οπως κανω τελευτεα δεν καμακωσα καμια για τους λογους που ειπα πολλες φορες.θελω ποιοτιτα και μονο με νορμαλ γκομενες ασχολουμε.με επιασε βροχη και αναγκαστικα καθησα στα ξυλινα σπιτακια.διπλα μου επιναν 3 γκομενακια κρασι που πληρωναν με 200 γριβνα.
το μεροσ ειναι σαν γιδροπαρκ κιεβ.ενω παλια θα ορμουσα να τισ κερασω ειπα δεν χανω χρονο και χρημα με τετειο επιπεδο γκομενες αν και ηταν συμπαθητικεσ χεχεχε.αυτες αν και καλοντημενοσ και φωρτωμενοσ μπορει να σου την πουνε αν μιλισεις ρωσικα και μετα μελι γαλα με καθε γυφτο.οπως ετσι και εγινε,τισ πλισιασαν 2 αφραγγοι γυφτοι φασιστες και αυτες ολο γελια και χαρα μαζι τους.λεω απο μεσα ειδεσ δεν χανεις τιποτα.τετειες δεν με ενδιαφερουν.αυτες ισως κανουν και βιζιτεσ σε κανα σαλον διπλα,μου ετυχε γκομενες που γαμησα να βολταρουν εκει και ειναι οι ιδιες που καλοκαιρι πανε να παρουν μεροκαματο ιτακα και αρκαδια.τετειεσ βρηκα πολλεσ στο παρελθον.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εκτος του καιρου αν και ειχα μερες εκει εχασα και αρκετο χρονο σε καφε και εστιατορια με παρεα.
ειχα κοσμο που επρεπε να δω και κικλοφορουσα για μερες μαζι τους με φιλουσ επισκεπτες,συγγενεις και νεες γνωριμιες.
το καλο ομως πηγαιναμε σε μερη που πανε οι γκομενες που με ενδιαφερουν οι νορμαλ και ποιοτικες.οπως εγραψα πιο παλια
σε αυτα τα μερη δεν περνω απαρατηρητος))ενω καθωνταν στο καφε που παμε καθε μερα καλα κοριτσακια δυο μαζι και μου χαμογελουσαν
εγω για καπειο λογο ντραπηκα να παω να τους μιλησω. ο θειος μου και ο κολητος τουοπως και αλλοι γνωστοι προσεχαν οτι ειχα βλεματα αλλα δεν εκανα κινηση στο καφε.πηγαινα και καθε μερα στο μπαρ ρεστοραν γκαρατσκοι γιετα αλλα ειχε λιγο κοσμο και παρεα.
εκει με εμαθαν ολες και παιζουν χαμογελα κι βλεματα ακομα και οταν εχουν αντρες στην παρεα.περασμενι φορα γνωρισα μια νορμαλ.
βγηκαμε 2 φορες μετα χαθηκε γιατι ισως δεν τισ φανηκα αληθινος.παρα να σπαταλησω χρημα σε καθε αχριστη οπως εκανα παλια
προτιμω να βολταρω σε 3-4 μαχαζια.εστιατορια και καφε με νορμαλ κοπελες,αν κανω γνωριμια με πιοτικη κοπελα που απο μενα εξαρτατε
τοτε θα ασχοληθω.αν οχι προτιμω να παρω μια βιζιτα και οχι να ξοδευτω σε μινι σχεσι σπονσορινκ με γκομενες που μετα στον επομενο.
απο αυτεσ χορτασα τοσα χρονια ουτε τις εχω πλεον σαν στοχο να γαμησω.ηρθανε και φιλος του θειου μου νεαρος με παρεα απο κυπρο.αυτος συχνα ερχετε οδυσσο αλλα μονο πουτανες γαμα.καμακωνει και ορμα σε ολες καφε,δρομο παντου και εχει ανταποκριση
παντα σε καμια πουτανα αλλα μικρουλες οραιες χαχαχαχ.παει και καπτεν μοργαν ο τυποσ που πανε αρπακτικα.
ο θειος μου ομως τον θελει σοβαρο εκει που παμε γιατι μασ ξερει ο κοσμος και ολη μερα τον βλεπουν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ενω πριν θα καμακωνα οτι κινειτε σταματησα εντελως να το κανω εδω και ενα χρονο και ψαχνομε σε καλα μερη.εκει δεν πανε τουριστες ουτε τα ξερουν.οθτε ριχνω βλεματα σαν ξαναμενος αγαμητος τουριστας.πολλες 
φορες σκοπιμα περνανε διπλα μου σε αυτα τα μερη και δεν ριχνω ματια.ετσι εκτος εμφανισης,οικονομικης ανεσης,ντυσιμο ξεχωριζεις οτι δεν εισε λιγουρης.αντι να σποναρω γκομενακια που ειναι κρυφοβιζιτες
προτιμησα να ξοδευσω 1000 ευρο κανωντας την καβλα μου σε ρουχα επονυμα που ειχε εκπτωσεις.
ετσι γνωριζομαι και με πωλιτριες που την μια ειδα και εκτος δουλειας.με πλισιασε αφου με ξερει
που παω καθε φορα στο καταστημα λακοστ που  δουλευει και τωρα πηρα 400 ευρο απο εκει.με χερετησε και ειπε τι κανω,χερετησα και εφυγα.παλαιοτερα την γουσταρα αλλα εβαλε κιλακια τωρα χαχαχαχ.
ο δασκαλος ιωσηφ που ημασταν μαζι κυπρο και μετα φυγαμε ο καθενας στην πολη του μου λεει τραβα μιλανο για ψωνια και λονδινο.του ειπα δασκαλε εσυ θες να σπιτωνω καθε μαλακισμενη που παει πανω κατω στο χρισατικ σαν την αδικη καταρα?δεν με ενδιαφερουν πλεον γκομενες που εινε τετειο επιπεδο.
του ειπα κιεβο εμαθα μια ζωη γιδροπαρκ να βρισκω γκομενες να γαμω.τα χρονια περασαν και εγινα σοφοτερος.δεν αξιζει να παιζω με γκομενες οπως στα μερη που συχναζα.του ειπα αν ερθω κιεβ θα πεζω στα μολλ το πλαζα που θα ψωνιζω ρουχα και στο μολλ πετριβκα η σε κανα καλο καφε.νυκτα δεν θα βγαινω,αλλα μονο μερα θα βολταρω.ιουνιο θα ειμε οδυσσο παλι μετα σεπτεβριο δεν ξερω αν παω καζακταν αλιος θα παω οδυσσο παλι η κιεβο και μπατουμι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μου εκανε μαλακια παλι μια αζερα που γνωρισα την προηγουμενη φορα.βαριεμε να ξαναγραφω την ιστορια.εγραψα τι εγινε και δεν την εστειλα.αλλα αυτο ηταν παραδειγμα οτι καλα κανω και δεν ασχολουμε πλεον με καθε γυφτισα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εχω πει πολλες φορες δεν ειμαι πορνοτουριστας και δεν παω για πουτανες.εχασα και 3 μερες γιατι ειχα
ραντεβουγια φαγητο και καφε με επιχειρηματιες φιλους του θειου μου που ηθελαν να με γνωρισουν.
μου ειπανε ακουσανε αρκετα για μενα και πρεπει να γνωριστουμε.με συμπαθησαν και δεν μπορουσα να αρνηθω τισ προσκλησεις τους για φαγητο και κρασακι,ειναι ντροπη να αρνηθω και ετσι δεν δουλεψα σε καμακι ενω ειχα πολλα βλεματα σε καλα μερη που συχναζαμε.θα σας πω και που πηγα για φαι σε ενα εστιατοριο που φερνουν οι γκομενες των πρακτορειον μαλακες.στο σεζαρ πηγα γιατι ακουσα εχει φαι καλο και ειχα εκπτωτικη καρτα.ηταν ενας τουρκος καλοντυμενος με μια σαρανταρα και ενας μαυρος με 2 ομορφες γκομενες πρακτορειου.μετα τον μαυρο τον εβαλαν σε ενα μαζτα 3 που οδυγουσε η γκομενα να τον παρουν βολτα χαχααχαχ.στο αλλο παιδακι που  εφαγε τοσα λεφτα 2 φορες η γκομενα την μια ηρθε με ρειτζ ροβερ και την αλλη με αλλο αμαξι που οδυγουσε αυτη χαχαχααχ.σε αλλο φιλο μια που οδυγουσε πορσε εφαγε 2000 ευρο για μια δουλεια και εκλισε τα τηλεφωνα.για αυτο σας λεω ολες στα ιτερνετ που συστινοντε νορμαλ καθε αλλο ειναι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
το μπατζετ μου ουκρανια παντα ειναι 200 με 400 ευρο την μερα χωρις κλαμπ και τετεια και χωρις ψωνια.
μονο κερασματα σε καθε μαλακισμενη.αυτη τη φορα αντε να ξοδευομουν 35-50 την μερα και ξοδεψα για τον εαυτο μου γυρω στα 900-1000 επονυμα.πηγαινα στο μπαρ ρεστοραν επερνα 3 σασλικ με νερο 200 γριβνα και κανα κρασακι 50 γριβνα το ποτιρι και βλεπεις ομορφες νορμαλ κοπελες.καμακι στο δρομο εφευγαν τα χιλιαρικα γριβνα και ετρωγαν ολες και εφευγαν.ειναι δικη σας επιλογη,καμακι δρομου η σε ενα νορμλ μερος που στοιχειζει λιγοτερα και δεν πατανε γυφτοι!στα μερη αυτα δεν ειναι ακριβα αλλα κανενας γυφτος δεν τολμα να μπει.ολοι νορμαλ ουκρανοι καλοντυμενοι.στις 40 γυνεκες 2 με 3 αντρες μεσα!και αυτοι συνηθως ζευγαρια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
το μπατζετ μου ουκρανια παντα ειναι 200 με 400 ευρο την μερα χωρις κλαμπ και τετεια και χωρις ψωνια.
μονο κερασματα σε καθε μαλακισμενη.αυτη τη φορα αντε να ξοδευομουν 35-50 την μερα και ξοδεψα για τον εαυτο μου γυρω στα 900-1000 επονυμα.πηγαινα στο μπαρ ρεστοραν επερνα 3 σασλικ με νερο 200 γριβνα και κανα κρασακι 50 γριβνα το ποτιρι και βλεπεις ομορφες νορμαλ κοπελες.καμακι στο δρομο εφευγαν τα χιλιαρικα γριβνα και ετρωγαν ολες και εφευγαν.ειναι δικη σας επιλογη,καμακι δρομου η σε ενα νορμλ μερος που στοιχειζει λιγοτερα και δεν πατανε γυφτοι!

Αμα σου τρώνε τα λεφτά σε κεράσματα και δεν κάθονται σημαίνει οτι σε βλέπουν σαν κορόιδο και οτι τα κάνεις μαντάρα.Δεν είναι δυνατόν να ξοδεύεις 400 ευρώ τη μέρα Ουκρανία και να μένεις αγάμητος.Πρέπει να είσαι όρνιο για να το πετύχεις αυτό.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αμα σου τρώνε τα λεφτά σε κεράσματα και δεν κάθονται σημαίνει οτι σε βλέπουν σαν κορόιδο και οτι τα κάνεις μαντάρα.Δεν είναι δυνατόν να ξοδεύεις 400 ευρώ τη μέρα Ουκρανία και να μένεις αγάμητος.Πρέπει να είσαι όρνιο για να το πετύχεις αυτό.
καλ οτι θες καταλαβεις και ερμηνευεις χαχαχαχ.σε μενα να φανε 400 την μερα?χαχαχαχα
αντε για καμια πιτσα να της παρω αν ειναι και με φιλες.400 ειναι το μπατζετ που διαθετω την μερα,δεν
σημαινει οτι τα ξοδευω πανω τους.ενοω εχω μπατζετ 400 την μερα μπορω να ξοδευω.για να μην πανε οι αλλοι με νεροπιστολα τα γραφω ρε τρελε.αν φενωμουν θυμα θα απαντουσαν και στο ιτερνετ,με τον κομαντο
ολες κοβουν λασπη.παλαιοταιρα ετυχε πολλεσ φορες κιεβ να υποσχεθουν μικρουλες 15 μεχρι 18 δωρακια κανα ρουχο με ανταλαγμα και μετα την εκαναν.δεν τρωω τα λεφτα 400 για μαλακισμενες αλλα πανω μου τα ξοδευω.
σε κλαμπ ναι πολλες φορες εφευγαν 300-400 σε ποτα κερασματα που συνηθως κατεληγαν σε τιποτα.μονο γνωριμιες με πολυ μικρουλες και οταν ερχωνταν χρισατικ η με εβλεπαν τυχαια ηθελαν να τις ταιζω,μιλαμε και κοπελες που τωρα 6 χρονια μετα θα ειναι 21 και 22!τοτε δεν γαμιουνταν.ολι μερα στο κλαμπ τις εβλεπα μεχρι 6 πρωι που ανοιγε το μετρο.πολυ λιγες γαμιωνταν σε αυτες τις ηλικιες στα κλαμπ που πηγαινα και αυτες ολοι της ειχαν παρει.οδυσσο δεν ξοδευτηκα ποτε σε γκομενα που δεν ηταν δικη μου.εξαιρεσεις σε ραντεβου που μετα δεν ειχαν συνεχεια δευτερο ραντεβου και το πιο μεγαλο ποσο να ηταν στα 150 ευρο για σουσι και σαμπανια.αλλα 100 το καλοκαιρι στο μπαρ ρεστοραν για ψαρι στην κοπελα και αλλα 100 σε ραντεβου στο γεοργιανο.σε αλλα ραντεβου σε κανονικα ρεστοραν 2 ατομα 30 ευρο με 40 με απλεσ κοπελες.εφαγα και μια διακοσαρα κερασματα με μια που πηδηξα απο ντονετσκ πριν 3 χρονια.αλλα δεν της εδωσα λεφτα.σε αλλες που εδωσα δωρακι 200 με 300 γιατι εμειναν λιγες μερες μαζι μου συν ρουχα και δωρακια.δεν πηγαινα καριμπιαν και κλαμπ που κανεις συμφωνια με πουτανα.στο γιδροπαρκ και αλλα τοπικα μερη η συμφωνιες με τις μικρουλες υπηρχαν μεχρι που κερνουσα.δεν σημαινει μετα θα ερχωνταν να τις γαμησω.πολλες με εστησαν και οχι μονο μια φορα η ιδιες.απο νυχτα ετσι με κερασματα ουτε δεκα δεν γαμησα!ολες οσες γνωριζα μονο μερα και μαλιστα χωρις λεφτα απο την πρωτη ωρα πολλες φορες.για αυτο ακυρο νυχτα λεω παντα.απλα με εκμεταλευονταν διαφοροι φιλοι ουκρανοι,θα σου φερω γνωστες και σιγουρο γαμησι.ασε τους πηραμε εστω αργα μυροδια και πλεον δεν εχω σχεση με φιλους.
μονος κυκλοφορω
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Η οδυσσος μου κανει σε σαντανσκι φαση.

Ενας παραδεισος που πλεον δεν εχει καποιο ενδιαφερον σεξοτουριστικα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Η οδυσσος μου κανει σε σαντανσκι φαση.

Ενας παραδεισος που πλεον δεν εχει καποιο ενδιαφερον σεξοτουριστικα
δεν συγκρινετε μια πολη οπως η οδυσος με τουρκογυφτοχωρια οπως σαντασκι.
οτι υπαρχουν πουτανες που ερχωνται ολες απο αλλες φτωχες πολεις υπαρχουν ακομα,οχι τοσες πολλες σε
ποιοτητα.μιλαμε για πολη με χιλιαδες πολυτελες αμαξια,πολλους επιχειρηματιες και κολοπετσομενο κοσμο ιδικα στο κεντρο.δεν συγρινετε με αλλες πολεις.οι μουναρες νορμαλ η αρπακτικα ουτε θα κοιταξουν τον μεσο τουριστα αφου εχουν χιλιαδες δικους τους ευκαταστατους και περπατωντας στην πολη θα δεις απο τα
αυτοκινητα που βλεπεις οτι θα προτιμησει αυτους.πριστες ωσωπικα μου αρεσει η πολη και δεν ειμε σεξοτουριστας για αυτο μου αρεσει εκει υπερβολικα.δεν θα αλλαζα πολη η χωρα.το προβλημα το εχουν οι ιδιοι οι τουριστες στο μθαλο που φανταζονται πανε σε μια χωρα με απελπισμενες,νυστικες και αφραγγες και ερχωνται με τον αερα οτι θα τους δουνε σαν μεσιεσ.καπειος που ειναι εξυπνος και κανει βολτα και δει προσεκτικα τι αυτοκινητα παιζουν και ποσα μαχαζια και επιχειρησεις θα ειναι αρκετο να καταλαβουν που ηρθαν.ολοι μου λενε μαλακιες για 100 ευρο τον μηνα μισθους και οτι θα ειναι ευκολα να τους παρακαλανε.αυτες ομως με τους αθλιους μισθους που ειναι αφραγγες παλι δεν θα μπορεσουν να τισ κατακτησουν λογο νοοτροπιας.θα τρωνε μαζι τους και θα γαμιουντε με τον ταρασ μπουλπα και να τους κοροιδευουν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
το καλο υπαρχουν σαλον στα ιτερνετ με τιμες και δεν παιζει ουτε να σου ζητησουν παραπανω η να σε κλεψουν γιατι εισαι ξενος.αν ερθεις μονο για πληρωμενο και ξερεις που να πασ μια χαρα ειναι.
οταν γραφω δεν περασα καλα σημαινει οτι γαμησα βιζιτες και δεν γνωρισα γκομενες που αξιζουν.
για αυτο τωρα λεω τελος χασιμο χρονου με αθλιες μαλακισμενα που βολταρουν,καμακια σε παρκα και δρομο
ουτε σε μερη που παει καθε γυφτος.ουτε σε μπαρ και κλαμπ τελος αυτα εδω και 4 χρονια.
γνωριμιες μονο στα 4 με 5 μερη που ανακαλυψα οτι αξιζει να πας και να γνωριζεσε με νορμαλ.
στα μερη που παω να παιξω μπαλα ομως δεν σημαινει αν ερθει ενασ τουριστας θα εχει το ιδιο αποτελεσμα.
ειναι διαφορετικο μαζι μου γιατι οπου παω με ξερουν  ολοι εκει και οι γκομενες φατσικα με ξερουν.
μην σου πω ξερουν απο που ειμαι και τι κανω,ενα χωριο ειναι ολοι μιλανε μεταξυ τους κεντρο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ενα παιδακι που εχει ξεμεινει εκει φοιτητης τον γνωριζεις? Ξεχασα το ονομα του. Ο μοναδικος ελληνας φοιτητης
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ενα παιδακι που εχει ξεμεινει εκει φοιτητης τον γνωριζεις? Ξεχασα το ονομα του. Ο μοναδικος ελληνας φοιτητης
ενα φοιτητη που ειχε μηχανικος πλοιον ο γριγορακης κοντουλης,λεπτος,μελαχρινος αχαξερει κανενας πλεον τι εγινε αν ειναι αυτος.ακουσα εφυγε πριν καιρο απο την σπιτονοικοκυρα του.τον ειδα με μια γρια γκομενα του που εμενε μαζι της ταιροβα.τον ειδα πριν 2 χρονια ισως μπορεινα περπατα με την γρια που τον σπιτωσε χερακι χαχαχαχ.καλο παιδακι,δουλευε στο ελληνικο εστιατοριο για λιγο.ερχωταν αρχικα σαν πελατης,καναμε παρεα αλλα ειναι λιγο παραξενος,παρεξηγειτε ευκολα χαχαχαχ.
με τον σαλονικιο κανανε παρεα μετα τα τσουγκρισαν γιατι του εκανε πλακες ο σαλονικιος.
γνωρισα και ενα αλλο ειδα μια φορα εμενε σε οικοτροφιο.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
ενα φοιτητη που ειχε μηχανικος πλοιον ο γριγορακης κοντουλης,λεπτος,μελαχρινος αχαξερει κανενας πλεον τι εγινε αν ειναι αυτος.ακουσα εφυγε πριν καιρο απο την σπιτονοικοκυρα του.τον ειδα με μια γρια γκομενα του που εμενε μαζι της ταιροβα.τον ειδα πριν 2 χρονια ισως μπορεινα περπατα με την γρια που τον σπιτωσε χερακι χαχαχαχ.καλο παιδακι,δουλευε στο ελληνικο εστιατοριο για λιγο.ερχωταν αρχικα σαν πελατης,καναμε παρεα αλλα ειναι λιγο παραξενος,παρεξηγειτε ευκολα χαχαχαχ.
με τον σαλονικιο κανανε παρεα μετα τα τσουγκρισαν γιατι του εκανε πλακες ο σαλονικιος.
γνωρισα και ενα αλλο ειδα μια φορα εμενε σε οικοτροφιο.
ναι αυτον λεω
Ο γρηγορακης
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.790
Κριτικές
178
Like
39.338
Πόντοι
21.896
skeφτομαι να αω οδησο  καλοκαιρακι και χτες ηρθα απο εφταημερη εκδρομη μονος μου απο πετρουπολη και παλαιοτερα εκαν 2 μηνες μοσχα για ανταλλαγη φοιτητων απο βουλγαρια για γεωπονικο πειραμα στη μοσχα σε θερμοκηπια αλλα καπω απογοητευτηκα απο ρωσιδες στην πετρουπολη
θα ανεβασω και νεο θρεντ με αγια πετρουπολη με φωτος αλλα σχετικα με γκοεμενες ενο ειχα πολλα ματς εφαγα μονο δυο μετρια ενω τα καλα μωρα θηθλεαν απο πρωτο ραντεβου κρασακι τω ν 100 ευρω και ερχοντουσαν και με φιλη τους και μου ετυε σε ενα βραδυ 3 ττοιες περιπτωσεις που και ασφαλως εγινα καμπος προφασιζομενος οτι τρακαρε ο συνεργατης μου με αμαξι μολις τις εβλεπα να επιμενουν για φυαλη κρασι και ενω ειχα ραντεβου με μια αυτη μου εφερνε και φιλη της χα χα λιγο χαλβας να εισαι σε φαγαν λαχανο διοτι μεσα σε 1 ωρα ειχα κανονισει ραντεβου και ηταν τρια ολοιδια περιστατικα στην rubenstein ουλιτσα

το ιδιο συμβαινει και οδησσο? ρωτικα καταλαβαιω ενα 50 τοις εκατο λογω βουλγαρικων που μιλω ενω μιλω καλα την αγγλικη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
^ Μπορει και χειροτερα στην Οδησσο ...

Ωραιος , περιμενω το report σου για Πετρουπολη ( ποια ηταν τα καλυτερα κλαμπ ,τιμες στα salon κτλ)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.790
Κριτικές
178
Like
39.338
Πόντοι
21.896
^ Μπορει και χειροτερα στην Οδησσο ...

Ωραιος , περιμενω το report σου για Πετρουπολη ( ποια ηταν τα καλυτερα κλαμπ ,τιμες στα salon κτλ)
taso χρονια πολλα και πολυχρονος κιολας και να κανονισουμε και με τα παιδι για καφε

θα γραψω θρεντ και απο σαλουν πηγα στην αλυσιδα μαρκιζ με καλα μωρα και εξυπηρετικα  οσο γ τα καλυτερα μουνια που ειδα ηταν σε ενα μετρο κλαμπ ενω στα μπαλετα κιροβ μαριινσκι ειδα θεσπεσιες υπαρξεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom