Νέα

Ο φίλος μου είναι 30 ετών παρθένος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 33K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pitas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
τι να κανω για να τον βοηθήσω?..τον πηγα σε μπουρδέλο , περασα πρωτα εγώ , του λεω καλη ειναι (ηταν!) αλλα δεν εμπαινε με τιποτα..σημειωτέον μου ειπε οτι ειχε παει πριν καμμια 10αρια χρόνια και ηταν τραυματική εμπειρία
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
τι αλλο θα διαβάσουμε..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:30 ετων παρθενος
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα ελεος...Αλλα αφου ειχε παει σε μπουρδελο οπως λες πριν χρονια δεν γαμησε εκει?η δεν του σηκωθηκε καν?
 

Επισκέπτης
μηπως..μηπως λεω..ειναι "μερακλης" & δεν το ξερεις???αν οχι,η κατασταση του χρηζει βοηθειας εξειδικευμενων ψυχολογων..εσυ & οποιος αλλος ασχετος δεν μπορειτε να κανετε κατι που θα τον βοηθησει..
 
OP
OP
P

pitas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
αφου ειναι παρθενος σου λεω!
 

Επισκέπτης
Ελα ρε ψυχολογοι στο παιδι?Ποσο να το βοηθησουν...απλα να το παρει αποφαση μονος του και να εχει καλη διαθεση οταν παει να γαμησει.Ας μην ριξει και μαλακια για κανα 10ημερο να ειναι πιο ενταξει.Οσο ανχος και να εχει θα λειτουργησει τοτε .
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
kostis20 δεν μιλαμε για κανα 16-20χρονο.

Για 30χρονο μιλαμε. Κανονικα στα 30 του καποιος αντρας "πρεπει" να εχει παει με μερικες γυναικες και να ξερει μερικα πραγματα. Οχι να μην εχει παει με ΚΑΜΙΑ και να μην εχει κανει ΤΙΠΟΤΑ!

Γνωμη μου ειναι να δει καποιον ειδικο, αλλα να μην το αντιμετωπισει σαν ΠΡΟΒΛΗΜΑ το θεμα, αλλα σαν κατι που πρεπει να κοιταξει ως κατι προς συζητηση/εξερευνηση.

Αν το παρει σαν προβλημα τοτε την γαμησε, γιατι θα εχει το δεκαπλασιο αγχος απο οτι ειχε, και πριν την πραξη, και οταν με το καλο ερθει η ωρα να το κανει.

Δεν εχεις σκεφτει να πληρωσεις μια βιζιτα και να του την κανεις δωρο στα γενεθλια του? Να την πληρωσεις για κανα 3-4ωρο ετσι ωστε να μπορεσει να λειτουργησει σωστα. Εγω αυτο θα εκανα, θα το οργανωνα με πολυ καλο τροπο, εφοσον ειχα σιγουρεψει οτι κατι τετοιο δεν θα τον χαλαγε ( γιατι ειναι μερικοι που δεν θελουν να πηγαινουν με πουτανες ).

Σχεση, εστω και χωρις σεξ δεν ειχε μεχρι τωρα να φανταστω ε?
 

Επισκέπτης
Σωστα μια βιζιτα χρειαζεται για την περιπτωση του γιατι μπουρδελο δεν λεει με τπτ στην κατασταση του.Ξεχασα το θεμα χρονου.
 
OP
OP
P

pitas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
εχει μια πλατωνικη τωρα..
μου ελεγε οτι τις προαλλες εβλεπαν dvd στο δωματιο της κοπέλας και πάνω στο κρεβατι της μεχρι που τους πηρε ο υπνος (αληθεια, μα το θεο!..) και εχω παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια οτι ειναι κουνιστούλης, ξερω ομως οτι του αρεσουν οι γυναικες
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
τι να κανω για να τον βοηθήσω?..τον πηγα σε μπουρδέλο , περασα πρωτα εγώ , του λεω καλη ειναι (ηταν!) αλλα δεν εμπαινε με τιποτα..σημειωτέον μου ειπε οτι ειχε παει πριν καμμια 10αρια χρόνια και ηταν τραυματική εμπειρία
Τραβάτε στον...Σπίνο!!!!!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
εχει μια πλατωνικη τωρα..
μου ελεγε οτι τις προαλλες εβλεπαν dvd [size=12pt]στο δωματιο της κοπέλας και πάνω στο κρεβατι της μεχρι που τους πηρε ο υπνος[/size] (αληθεια, μα το θεο!..) και εχω παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια οτι ειναι κουνιστούλης, ξερω ομως οτι του αρεσουν οι γυναικες

Άρα, έχουμε ΔΥΟ άτομα με πρόβλημα :think:
 

Επισκέπτης
εχει μια πλατωνικη τωρα..
μου ελεγε οτι τις προαλλες εβλεπαν dvd στο δωματιο της κοπέλας και πάνω στο κρεβατι της μεχρι που τους πηρε ο υπνος (αληθεια, μα το θεο!..) και εχω παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια οτι ειναι κουνιστούλης, ξερω ομως οτι του αρεσουν οι γυναικες
καααααλλλλλλλλλλλλλλλαααααααααα..εσυ μας δουλευεις ψιλο γαζι ρε..ευγε..παρε το κουβαδακι σου τωρα & τραβα σε αλλη παραλια γιατι εδω σε πηραμε χαμπαρι..
 

Επισκέπτης
χαχαχαχαχαχ κατι υποψιαστηκα στην αρχη απο το υφος του φιλου αλλα τεσπα
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
καααααλλλλλλλλλλλλλλλαααααααααα..εσυ μας δουλευεις ψιλο γαζι ρε..ευγε..παρε το κουβαδακι σου τωρα & τραβα σε αλλη παραλια γιατι εδω σε πηραμε χαμπαρι..
Αδερφέ pleasuregiver...πέστου σε ποιό θεματάκι να γράψει......
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
4
Like
1.772
Πόντοι
266
Τα το πας στην Nantia xx να του πάρει την παρθενιά...
 

vasani

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2007
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
εχει μια πλατωνικη τωρα..
μου ελεγε οτι τις προαλλες εβλεπαν dvd στο δωματιο της κοπέλας και πάνω στο κρεβατι της μεχρι που τους πηρε ο υπνος (αληθεια, μα το θεο!..) και εχω παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια οτι ειναι κουνιστούλης, ξερω ομως οτι του αρεσουν οι γυναικες

Παντως δεν φαινεται να το κυνηγαει και φανατικα το ξεπαρθενιασμα του.. :think:
Η σε δουλευε...
 
OP
OP
P

pitas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
επειδη η αληθεια του περιστατικου αμφισβητειται, εχω να δηλωσω οτι οντως μου αρεσει να δουλευω τον κοσμο και την κοινωνια γενικοτερα, το ομολογω,αλλα χωρις να μπορω να αποδειξω κατι βεβαια σε αυτο το θεμα δεν δουλευω κανενα , its real!
 

vasani

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2007
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Μην αρπαζεσαι ρε φιλαρακι..
Απλα οπως καταλαβαινεις ειναι λιγο ασυνηθιστο..
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Παλικάρια είτε το πιστεύετε είτε οχι, υπάρχει μια πολύ μικρή μειοψηφία αντρών που ... πως να το κάνουμε, ΔΕΝ έχουν εμπειρίες, και ΔΕΝ έχουν πηδήξει. Μπορεί να μην τους γουστάρουν οι γυναίκες, μπορεί να μπλοκάρουν επειδή είναι πολύ ντροπαλοί, μπορεί να την έχουν και μικρή !!!

Θα συμφωνήσω με τον Anal hunter πάντως ! Μια ζουμερή βίζιτα τουλάχιστον 3ωρη, να μπορέσει να μπει στο κλίμα το παλικάρι, θέλω να πιστεύω οτι θα τον συνεφέρει. Βασικό αυτό που ειπώθηκε, το να μην τον "χαλάει" που θα γαμήσει πουτάνα. Η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρόλο.

Pitas φίλε, καλό το ενδιαφέρον σου, και μακάρι να το εκτιμήσει, αλλά αν ο ίδιος δεν το πάρει απόφαση οτι σαν άντρας κάνει καλό στην υγεία να χώνει που και που ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom