Νέα

Ο αγοραίος έρωτας τις δεκαετίες 80/90/00. Να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
Υπήρχε άφθονο πανέμορφο "πέλαγος" από μοντέλα (για μας) από πρώην ΕΣΣΔ

Όσοι προλάβαμε πέρναμε με 2.000δρχ κάτι θεές που ούτε καν άγγιζαν τα δικά μας πακέτα εδώ.
Μιλάμε για θεές, δεν ήξεραν πού να τις πρωτοβάλουν, σπίτια; μασατζίδικα , μιλάμε για τρέλλα.
Το καλό τότε ήταν πως όσοι ήμασταν αγαπούληδες και δείχναμε τρυφερότητα στοργή και προδέρμ πηδουσαμε ακα!

Σαν τρελλοί όμως !

Ακόμη θυμάμαι τον ερωτά μου στο Φυλής (είσοδος στο υπόγειο, κλειστό τώρα) και Ιουλιανού που πήγα στην δεύτερη μέρα δουλειάς.

Απίστευτα όμορφη.

Επέστρεψα την επόμενη μέρα δεν την βρήκα.

Ρώτησα την τσατσά δεν μιλούσε.
Έβαλα άτομο που είχα από μέσα να την βρουν, αλλά η απάντηση ήταν πως ήταν προς απέλαση μαζί με άλλες γιατί δεν τα βρήκαν στην μοιρασιά οι επίσημοι με τους ανεπίσημους.

Ποτέ δεν έμαθα όνομα η κάτι άλλο.

Ένα θα πω. Όταν μπήκα στο δωμάτιο ζοριστηκα διότι προφανώς ήταν θύμα όπως όλες τότε. Με αυτήν ζοριστηκα πολύ όμως σε σημείο να μην κάνω τίποτε και γι'αυτό επέστρεψα την άλλη μέρα.

Ιστορίες μετά.αρκετές, αλλά καμμία σαν της Ναταλίας !
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Και εγώ τα έχω ακούσει αυτά και μου κάνουν φοβερή εντύπωση. Οι πάντες μπορούσαν να έχουν πρόσβαση σε καλλονές. Είχε γεμίσει η Ελλάδα ντούκια.

Το πόσο πιο συχνά δε ήταν τα μαγαζιά τούτα μόνο και μόνο πως σε κάθε μεγαλούτσικο χωριό κυριολεκτικά υπήρχε κωλόμπαρο η που τα μπουρδέλα ήταν σχετικά κοντά στα κέντρα των πόλεων το μαρτυράει.
Iσχυει..
Τότε το κωλομπαρο ήταν ότι και τα παγκάκια σημερα...δηλαδή στέκι της πιτσιρικαριας.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Σε αυτό το θέμα τι να γράψει κάποιος και τι να συγκρίνει; :confused:
ας γίνω πάλι ο κακός της υπόθεσης αλλά με γεγονότα
κι αποδείξεις. :rockon:
Όπως πάντα.
Βάζω ένα μπανάνα χυμό
να πάρω ενέργεια

IMG_20240330_183505.jpg


και ξεκινώ να γράφω.

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: dim883

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Θα κάνω δύο ποστ για να μην κουράζω. :rockon:Θα σας τα γράψω ακριβώς ως έχουν ασχέτως αν έχω ξενερώσει πλέον από την ποιότητα
της πορνείας.
Και δεν είμαι ο μόνος όπως βλέπουμε. Μπορεί πολλοί
να προτιμούμε γκόμενες για γαμησάρες με φουλ έξτρα,
με ακάποτα, με άπειρο χρόνο, με ρεαλισμό κτλ αλλά πηγαίναμε και στα μπουρδέλα (προσωπικά με διαλείμματα). Αυτή την κατηγορία διάλεξα διότι ήθελα πάντα οικονομικές τζούρες ηδονής αλλά κυρίως διότι δεν της έλειπε τίποτα από τις υπόλοιπες. Είδα και τις άλλες ακριβές κατηγορίες πόσο ευχαριστημένες είναι στην πορεία τους. Ας δούμε τώρα τις διαφορές. Παλιά
η πορνεία ήταν για φάπες. Εγώ εκείνη την εποχή δεν την ξέρω. Ξέρω όμως ότι οι πουτάνες από το 93 μέχρι το 99 δεν υπάρχει περίπτωση
να ξαναεμφανιστούν ΠΟΤΕ στην Ελλάδα. Ήταν ανώτερες κι από αγάλματα. Στην πορεία έγιναν μετριότητες και τώρα πλέον μιλάμε για πλαστοζυμαράκια
και χλαπάτσες. Πάω στο δεύτερο ποστ.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στα μπουρδέλα τότε, μόλις
με 3000 δρχ γαμούσες θεές. :rockon: Δεν υπήρχε καν λόγος
να πας σε άλλη κατηγορία. :confused:Πρέπει όμως να είμαστε ειλικρινείς. Η αλήθεια είναι ότι γαμούσες μόνο εμφάνιση.
Δεν υπήρχε περίπτωση αυτές οι πουτάνες να δώσουν παροχή με 3 χιλιαρικάκια
κι όπως και να το κάνουμε χωρίς παροχή δεν περνάς καλά. Άρα έπρεπε να πληρώσεις παραπάνω.
Αν πλήρωνες ερχόταν
η παροχή. Ολες εκείνες οι πουτάνες ήταν από Ρωσία, Ουκρανία κτλ. Ήταν ολες αναμφισβήτητες μουνάρες αλλά το μυαλό τους ήταν τύπου Λένα από Διδύμου 8α (Ουκρανή), Γιάννα από Φώκαιας 27 (,Ουκρανή), Αλεξάνδρα από Φυλής 54 (Ουκρανή) κτλ που ήθελαν έξτρα λεφτά για να δώσουν παροχή. Ομολογουμένως βέβαια η αξία τους ήταν πολύ ανώτερη σε σχέση με σήμερα. Στην πορεία το στυλ άλλαξε,
ο ζούγκλας διέλυσε το σύμπαν, πήραν όλες δρόμο
και ήρθε
η πραγματική χρυσή εποχή της πορνείας μετά το 99
για να αρχίσει η φθίνουσα πορεία αργότερα και να καταλήξουμε στο σημερινό καραγκιοζιλίκι. :2funny:
Τότε...στην χρυσή εποχή έπαιξαν μπάλα η Ελενίτσα
η Πολωνέζα από Φυλής 86β,
η Μιλένα η Σλοβένα
από Φυλής 71 όροφο,
η Άννα η Ρουμάνα από Φυλής 37, η Ντενίσα η Τσέχα από Φυλής 109, η Πάρις,
η Ολλανδέζα από το Φυλής 200, η Ντέπυ η Τσέχα από το Φυλής 65, η Ελένη η Ελληνίδα από Κολωνού 32 όροφο,
η Κόνι/Ανδριάννα η Γερμανίδα από το Φυλής 54, η Μελίνα/Σαμπρίνα επίσης Γερμανίδα από Φυλής 59 και πολλές άλλες. Αυτές ήταν ότι καλύτερο εμφανισιακά
σε συνδυασμό
με παροχή.
Ούτε αυτή η εποχή θα ξανάρθει ποτέ. Χωνέψτε το και μην τρέφετε ελπίδες. Να πας λοιπόν τώρα να κάνεις τι; θα ξενερώσεις! :confused: Πιστεύω πώς όσοι πάνε ως γνώστες, από μέσα τους αισθάνονται άσχημα και πάνε από συνήθεια. Αυτά τα ολίγα.

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Βίζιτες αξέχαστες ...........

Μίλλα ... ρωσίδα .... 1995 .... 15.000 δρχ το βασικό .........

Κάπου μεταξύ 1.75 με 1.80 .... γκρί μάτια ... μελαχροινή ... ωχρό δέρμα σιβηριανό ... ΟΧΙ ΣΧΙΣΤΟΜΑΤΑ !
βυζί 2αρι ...... πατούσα χαλαρά 41 .........

Όλγα 2000 ρωσίδα ....... μελαχροινή ...... μπλε μάτια ........ 1.80 ......... λεπτά μπούτια ..... ελάχιστα μεγαλύτερο ... κάλιμπερ από γάμπες !!!!!!!!!! μικρό βυζί a - b ..............25.000 δρχ το βασικο .........

2003 Κλαούντια .... ρουμάνα ...... 1.70κάτι ...... 2.5αρι βυζί ............
ήμουν χωριό με γονείς 3-4 βδομάδες καλοκαίρι άχυστος ...........
την κοπάναγα 2 ώρες .......... δεν με δέχτηκε την επόμενη φορά που την κάλεσα .... έφυγε .........

2006 Μιράντα .... ρωσίδα η ουκρανή ........ ξανθιά ψηλή λεπτή μοντελέ ......

2007 νάντια .........


2000 αλίνα ρωσίδι φώκαιας υπόγα ........... πήγαινα 4 φορές την ημέρα όταν είχε βάρδια .........

με 3000δρχ !!!!!!!!!!!

1991 .... Ματίνα ελληνίδα (βίζιτα) .... δήλωνε πρώην αεροσυνοδός ........ χαλαρά μου έριχνε 20 χρόνια !

15000δρχ δίωρο ......... κοντό καρέ καστανό ανοιχτό ....... ρωγίδι πέτρα .........

1999 ή 2000 ... μετάξι .... δεν θυμάμαι ιάσωνος ή μεγ. αλεξάνδρου .......
αγγέλα ... δήλωνε γερμανίδα !!!!!!!! ψηλή ....... στέκα ....... μουνί μέγγενη ....

μετάξι στον πεζόδρομο .... σιτεμένη ελληνίδα δώρα ... μπουζουκογκόμενα ....... 2001 ;
για να σε καβλώσει έδινε φιλιά στο λαιμό και πιπίλαγε αυτιά ....... βαριόταν να πιπώσει !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Για να γελάσουμε μετά την αναφορά στο παρελθόν...

αυτές που δουλεύουν σήμερα στα μπουρδέλα, είναι κατώτατες κι όχι απλά κατώτερες. ΡΕ δεν, δεν, δεν, δεν έρχεται καμία της προκοπής να δουλέψει και έχουν μαζευτεί όλες οι αδικημένες ενός κατώτερου Θεού που οι περισσότερες κυριολεκτικά πρέπει να σε πληρώνουν κι όχι να πληρώνεις :2funny: ΡΕ πας να γαμήσεις και φεύγεις χειρότερα από πριν διότι σου έχουν σπάσει τ αρχίδια :2funny:ΡΕ έχουν μείνει 2-3 μεγαλομπεμπέκες και καλά φίρμες που τις εξυμνούν κάποιοι κι οι οποίες είναι εκεί πριν το ευρώ :2funny: ΡΕ ξεκίνησε νέα μόδα σε μαγαζιά να πηγαίνουν λέει το πολύ με πελάτες μέχρι 25-30 ετών (για να τους ξεπετούν άνετα) :2funny:ΡΕ είχε βγει μια στην ημερήσια ενημέρωση προ καιρού κι έλεγε για τον χρόνο και έλεγαν οι άλλοι εκεί...εεε μωρέ εντάξει 5 λεπτά να μην είναι κι ας είναι 10. :2funny:
Έχει τελειώσει η ιστορία!!!
Δεν είναι έτσι; τι δεν ισχύει από τα ποστ που έκανα;

:sleeping:
 
Τελευταία τροποποίηση:

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
327
Like
103
Πόντοι
1
Θυμαμαι την ενέργεια που είχε η Αθήνα το 2000 !
Χρηματηστηριο στο τερμα θεού !
Χρήμα για τους Ολυμπιακούς αγώνες !
Το 2001 δούλευα dj τα Σ/Κ σε ενα μπαρ που είχε μέσα 15 Ρωσίδες !
Στο συνολο δούλεψα 6 μηνες !
Ολες μια την μια ΜΟΥΝΑΡΕΣ !νοικιαζανε 4αρι σπίτι!
Ολες παντρεμένες με οικογένεια στην Ρωσία ....τους έλεγαν ότι προσέχουν ηλικιωμένους !
Το μαγαζί ίσα ίσα τις χώραγε ...έρχοταν τα ναυάγια και κερνάγαν ποτα τις Ρωσίδες και ξερογλυφοταν η προσπαθούσαν να το παίξουν οι γκόμενοι!
Δούλευαν στον μαγαζί Τετάρτη έως κυριακη !
Μια Δευτέρα με κάλεσαν ως DJ γιατί είχε γενέθλια μια φίλη τους και θα έκαναν πάρτυ έκπληξη .!!!
Ειμαι σε ενα σπίτι με 20 γυναίκες και ο μοναδικός άντρας στην παρέα ....είχα πάθει σοκ με ότι έβλεπα .....μουνια απίστευτης ομορφιάς !
Αφου ήπιαν τον αγλέορα .....άρχισαν να ξεδιπλώνουν τα ταλέντα τους στον χορό !
Είχα 4-5 cd nonstop και άρχιζα να τις χορεύω ....μου τριβοταν τα μουνια πάνω μου και είχα βαρέσει 10000 εγκεφαλικά .....απίστευτα καυλωμενος αλλά απο που να ξεκινήσω !??? Ξεκίνησα απο το κερασάκι τις τούρτας ....την ομορφότερη η Κατερίνα .....χόρευα και μου έδινε ακλοόλ συνέχεια ....το ίδιο και εγώ σφηνάκια και τα μπέρδευα μια βότκα μια τζιν ....μετά μπυρα .....μέχρι που με τσακώνει και μου βγάζει το μπλουζάκι ....τις λέω δεν παίζεις καλα ....θα βγάλεις και εσυ .....ουαου ουαου οι φίλες τις ( εντομεταξυ ολες χουφτωνοταν μεταξύ τους και γέλαγαν άλλες μιμούνταν τους πελάτες στο μπαρ) .κατα τις 4 το πρωί ....μου λέει η τιπισα δεν ειμαι καλα θέλω να βγω στο μπαλκόνι ...να πάρω αέρα ....έλα μήπως ζαλιστω και φουντάρω !
Πάμε έξω και την πιάνω στα φιλια και χουφτώματα ......ανταπέδωσε και με την καυλα που είχα έχυσα στο 3 λεπτό ! Μπαίνουμε μέσα στο σπίτι ....μου λέει μετά θα φύγουμε μαζί σπίτι σου ! Ένταξει εκεί τα έκανα όλα πουτανα ....έβαλα τα δυνατά μου και τους παίζω την μουσική που γούσταρα και έκαναν σαν τρελές χορό πηδούσαν για ενα δίωρο !
Κατα τις 6:30 .....τελειωνει το πάρτυ ....άλλες λάκισαν για ύπνο άλλες για φαγητό ...λέει η Κατερίνα πάω και εγώ και κου κλείνει το μάτι ....με περίμενε στην είσοδο !
Μάζεψα τα cd και έφυγα σε 3 δευτερόλεπτα ...τεσπα για 1 χρόνο γαμαγα ενα μουνι που ακόμα σήμερα δεν το πιστευω !
Είχε φίλες σε όλα τα κυριλέ μαγαζιά τις αθηνας ....ενα βράδυ στο million dollar ( Γ´Σεπτεμβρίου θρυλικό και απίστευτο μαγαζί ) μου την πέφτει μια φίλη της ....ενα άλλο θεόμουνο ....αλλά με πήρε χαμπάρι και μου λέει τι έχει καλύτερο απο μένα ;
Τις λέω για πλάκα σας θέλω και τις δυο ! Μου λέει κανένα πρόβλημα θα έρθει και θα σε φάμε ζωντανό. Και όπως έγινε ....με έστειλαν στο αγύριστο !!!! Δεν ήθελα να κάνω τίποτα για 2 μέρες είχα στερέψει απο ενέργεια απο δύναμη ...έτρεμαν τα πόδια μου !! Νεραιδες και οι δυο 28 χρονων η Κατερίνα και 30 η φίλη της !
Και οι δυο παντρεμενες με οικογένεια στην Ρωσία ! Απο 4 χρονων στο μπαλέτο !οταν χόρευαν στα club έφευγαν οι μασέλες απο τους θαμώνες !
Ζουμερά μουνια απίστευτης ομορφιάς ούτε ίχνος κυτταρίτιδας ούτε ίχνος χαλάρωσης όλα τεντωμένα τσίτα ....στήθος εργο τέχνης !!! Αχ Αχ Αχ .
Ήξερα ότι κάποια στιγμή όλα θα τελειώσουν αφου ήταν και παντρεμένη ....έκανα τον Σταύρο μου και έλεγα Θεέ μου δώσε παράταση και ευλογίες !!
Μου έκανε εντύπωση πως δεν ήταν μπλεγμένη με μπράβους και νύχτα ....ήταν απλό .....έλεγε ότι ειναι αδερφή ενός μεγάλο μαφιόζου ρώσου .....του έσκαγε 200000δρχ το μήνα και όλα καλα ! Εκεινος καθάριζε κόσμο τότε ...όποτε έκαναν όλοι μοκο !
Έβγαζε τότε 40000-90000δρχ το βράδυ ειδικά Σάββατο 150000δρχ.
Μου είχε ξεκαθαρίσει ότι εαν χαθώ μην με ψάξεις ...και ετσι έγινε χάθηκε και δεν την ξαναείδα !
Μετά απο αυτό το όνειρο που έζησα ......έκανα πολλά χρόνια να ρίξω την μύτη μου ...αλλά πάλι ο θεός μου εφερε στην στράτα μου άλλη μια ελληνίδα που με ίσιωσε κάπως αλλά όπως και να το κανείς όταν ταξιδεύεις με πύραυλο ....το αεροπλάνο δεν σε καλύπτει πλήρως !
Μετά έπεσα σε κάτι καμένες περιπτώσεις που τις ξεμπέρδεψα στο 10 ήμερο ....μέχρι που σήμερα με αντέχει η σύζυγος μου και λέει απορώ εαν είχες ποτέ γυναίκα στην ζωή σου ! Ελεινηδες του κερατά .....χαζές απο κούνια !
Η περίοδος 1988 με 2008 .....πιστευω ήταν η χρυσή εποχή για όλους ! Απο τα 23 μέχρι τα 33 μου χρόνια νοσταλγώ το αληθινό όνειρο που ζούσα σε κάθε πλευράς της ζωής μου !
Όσοι έζησαν αυτή την δεκαετία ..... ας το επιβεβαιώσουν !
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
o παπιας με δεκα ευρω θελει να γαμαει μουναρες..καμια δεν παει να γαμηθει για δεκα ευρω..οταν οι ελλεινιδες βρισκουν γκομενοχορηγους..και χωρις να γαμιουντε, βγαζουν τα τριπλα απο μια πουτανα του μεταξουργιου..
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Θυμαμαι την ενέργεια που είχε η Αθήνα το 2000 !
Χρηματηστηριο στο τερμα θεού !
Χρήμα για τους Ολυμπιακούς αγώνες !
Το 2001 δούλευα dj τα Σ/Κ σε ενα μπαρ που είχε μέσα 15 Ρωσίδες !
Στο συνολο δούλεψα 6 μηνες !
Ολες μια την μια ΜΟΥΝΑΡΕΣ !νοικιαζανε 4αρι σπίτι!
Ολες παντρεμένες με οικογένεια στην Ρωσία ....τους έλεγαν ότι προσέχουν ηλικιωμένους !
Το μαγαζί ίσα ίσα τις χώραγε ...έρχοταν τα ναυάγια και κερνάγαν ποτα τις Ρωσίδες και ξερογλυφοταν η προσπαθούσαν να το παίξουν οι γκόμενοι!
Δούλευαν στον μαγαζί Τετάρτη έως κυριακη !
Μια Δευτέρα με κάλεσαν ως DJ γιατί είχε γενέθλια μια φίλη τους και θα έκαναν πάρτυ έκπληξη .!!!
Ειμαι σε ενα σπίτι με 20 γυναίκες και ο μοναδικός άντρας στην παρέα ....είχα πάθει σοκ με ότι έβλεπα .....μουνια απίστευτης ομορφιάς !
Αφου ήπιαν τον αγλέορα .....άρχισαν να ξεδιπλώνουν τα ταλέντα τους στον χορό !
Είχα 4-5 cd nonstop και άρχιζα να τις χορεύω ....μου τριβοταν τα μουνια πάνω μου και είχα βαρέσει 10000 εγκεφαλικά .....απίστευτα καυλωμενος αλλά απο που να ξεκινήσω !??? Ξεκίνησα απο το κερασάκι τις τούρτας ....την ομορφότερη η Κατερίνα .....χόρευα και μου έδινε ακλοόλ συνέχεια ....το ίδιο και εγώ σφηνάκια και τα μπέρδευα μια βότκα μια τζιν ....μετά μπυρα .....μέχρι που με τσακώνει και μου βγάζει το μπλουζάκι ....τις λέω δεν παίζεις καλα ....θα βγάλεις και εσυ .....ουαου ουαου οι φίλες τις ( εντομεταξυ ολες χουφτωνοταν μεταξύ τους και γέλαγαν άλλες μιμούνταν τους πελάτες στο μπαρ) .κατα τις 4 το πρωί ....μου λέει η τιπισα δεν ειμαι καλα θέλω να βγω στο μπαλκόνι ...να πάρω αέρα ....έλα μήπως ζαλιστω και φουντάρω !
Πάμε έξω και την πιάνω στα φιλια και χουφτώματα ......ανταπέδωσε και με την καυλα που είχα έχυσα στο 3 λεπτό ! Μπαίνουμε μέσα στο σπίτι ....μου λέει μετά θα φύγουμε μαζί σπίτι σου ! Ένταξει εκεί τα έκανα όλα πουτανα ....έβαλα τα δυνατά μου και τους παίζω την μουσική που γούσταρα και έκαναν σαν τρελές χορό πηδούσαν για ενα δίωρο !
Κατα τις 6:30 .....τελειωνει το πάρτυ ....άλλες λάκισαν για ύπνο άλλες για φαγητό ...λέει η Κατερίνα πάω και εγώ και κου κλείνει το μάτι ....με περίμενε στην είσοδο !
Μάζεψα τα cd και έφυγα σε 3 δευτερόλεπτα ...τεσπα για 1 χρόνο γαμαγα ενα μουνι που ακόμα σήμερα δεν το πιστευω !
Είχε φίλες σε όλα τα κυριλέ μαγαζιά τις αθηνας ....ενα βράδυ στο million dollar ( Γ´Σεπτεμβρίου θρυλικό και απίστευτο μαγαζί ) μου την πέφτει μια φίλη της ....ενα άλλο θεόμουνο ....αλλά με πήρε χαμπάρι και μου λέει τι έχει καλύτερο απο μένα ;
Τις λέω για πλάκα σας θέλω και τις δυο ! Μου λέει κανένα πρόβλημα θα έρθει και θα σε φάμε ζωντανό. Και όπως έγινε ....με έστειλαν στο αγύριστο !!!! Δεν ήθελα να κάνω τίποτα για 2 μέρες είχα στερέψει απο ενέργεια απο δύναμη ...έτρεμαν τα πόδια μου !! Νεραιδες και οι δυο 28 χρονων η Κατερίνα και 30 η φίλη της !
Και οι δυο παντρεμενες με οικογένεια στην Ρωσία ! Απο 4 χρονων στο μπαλέτο !οταν χόρευαν στα club έφευγαν οι μασέλες απο τους θαμώνες !
Ζουμερά μουνια απίστευτης ομορφιάς ούτε ίχνος κυτταρίτιδας ούτε ίχνος χαλάρωσης όλα τεντωμένα τσίτα ....στήθος εργο τέχνης !!! Αχ Αχ Αχ .
Ήξερα ότι κάποια στιγμή όλα θα τελειώσουν αφου ήταν και παντρεμένη ....έκανα τον Σταύρο μου και έλεγα Θεέ μου δώσε παράταση και ευλογίες !!
Μου έκανε εντύπωση πως δεν ήταν μπλεγμένη με μπράβους και νύχτα ....ήταν απλό .....έλεγε ότι ειναι αδερφή ενός μεγάλο μαφιόζου ρώσου .....του έσκαγε 200000δρχ το μήνα και όλα καλα ! Εκεινος καθάριζε κόσμο τότε ...όποτε έκαναν όλοι μοκο !
Έβγαζε τότε 40000-90000δρχ το βράδυ ειδικά Σάββατο 150000δρχ.
Μου είχε ξεκαθαρίσει ότι εαν χαθώ μην με ψάξεις ...και ετσι έγινε χάθηκε και δεν την ξαναείδα !
Μετά απο αυτό το όνειρο που έζησα ......έκανα πολλά χρόνια να ρίξω την μύτη μου ...αλλά πάλι ο θεός μου εφερε στην στράτα μου άλλη μια ελληνίδα που με ίσιωσε κάπως αλλά όπως και να το κανείς όταν ταξιδεύεις με πύραυλο ....το αεροπλάνο δεν σε καλύπτει πλήρως !
Μετά έπεσα σε κάτι καμένες περιπτώσεις που τις ξεμπέρδεψα στο 10 ήμερο ....μέχρι που σήμερα με αντέχει η σύζυγος μου και λέει απορώ εαν είχες ποτέ γυναίκα στην ζωή σου ! Ελεινηδες του κερατά .....χαζές απο κούνια !
Η περίοδος 1988 με 2008 .....πιστευω ήταν η χρυσή εποχή για όλους ! Απο τα 23 μέχρι τα 33 μου χρόνια νοσταλγώ το αληθινό όνειρο που ζούσα σε κάθε πλευράς της ζωής μου !
Όσοι έζησαν αυτή την δεκαετία ..... ας το επιβεβαιώσουν !
Τρομερή ιστορία.
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
80ς ειχε σαβουρες ελεινιδες
91-2000 θυελλα απο μουναρες πρωην ανατολικου μπλοκ σε τζαμπε τιμες τα παντα ολα και οχι μονο στα δελα αλλα και παντου (οικιακες βοηθους κλπ)-(οποιος δεν την εζησε αυτη την εποχη εχασε)
2000+ το μεγαλυτερο τμημα απο μουναρες εφυγε και εμειναν οι παλιοσειραδες απο αυτες που ειχαν ηδη καταλαβει τι πεζει στο ελλαδισταν(οτι ο μεσος ελληνας λιγουρης προτιμαει νηστικος παρα χωρις γαμησι) και ανεβηκαν οι ταριφες στα παντα και πολλες απο αυτες βρηκαν μονιμο αγαπουλη σπονσορα μασουρακια. Καμοια σχεση οι τωρινες βιζιτες με 91-2000.Για τα τωρινα δελα ουτε καν με 91-2000.
 

Βαθυ Πασοκ

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
37
Πόντοι
0
Θεσσαλονικη
Τέλη 90’s
Τα σπιτάκια με τα κόκκινα φώτα ήταν πίσω από τα δικαστήρια.
Ταντάλου και άλλες οδοί που δεν θυμάμαι.
Ένα ισόγειο σπιτάκι με πράσινη πόρτα.
Ένα άλλο λίγο πιο εκεί που ανέβαινες και 10 σκαλοπάτια.
Ένα άλλο δυο στενά παραπέρα που είχε ένα σκαλοπάτι.
Γενικά όπου έμπαινες έβλεπες όμορφες γυναίκες, κατά βάση ανατολικού μπλοκ, ευδιάθετες. Και οι τσα2δες επίσης πολύ ευγενικές κατά βάση.
Πήρα το βάπτισμα στα 14 σε τσαρκα με την τσακαλοπαρεα.
Τότε το αντίτιμο ήταν 5.000δρχ
Η πρώτη μου εμπειρία με μια μελαχροινή στο πράσινο σπιτάκι μαγική!
Μπορεί μεν να μπήκα και να βγήκα πολύ γρήγορα, αλλά λίγο οι καβλες λίγο η κοπέλα που πριν μπω με ρώτησε αν ήμουν παρθένος και με πρόσεξε ιδιαίτερα, με κάνουν και αναπολώ του ποσό ωραία ήταν τότε.
Δεύτερη επίσκεψη μια μέρα μετά, αυτή τη φορά σε εκείνο με τα 10 σκαλοπάτια.
Ψηλή ξανθιά -έλεγε Γερμανίδα- με μαλλί κοντό σαν τη ΡΕΑ Τουτουντζη.
Θεα!
Εκείνο το καλοκαίρι δεν πίναμε φραπέδες στο Καστέλο ούτε παίζαμε μπιλιάρδα στο Juris.
Μαζεύαμε δραχμή δραχμή τα λεφτά μας για να τα καταθέσουμε στα σπίτια της ηδονής!
Γενικά έπαιζε πονοκέφαλος στο ποια από όλες θα διαλέξουμε γιατί όλες ήταν λαμπάδες!
Και τα κορίτσια δεν ήταν ούτε κομοδίνα ούτε αποστειρωμένα.
Βέβαια τα cim και τα cif δεν υπήρχαν στο μενού, ούτε το τζακούζι μαζί, αλλά ούτε που μας ενδιέφερε.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.735
Πόντοι
216
Θεσσαλονικη
Τέλη 90’s
Τα σπιτάκια με τα κόκκινα φώτα ήταν πίσω από τα δικαστήρια.
Ταντάλου και άλλες οδοί που δεν θυμάμαι.
Ένα ισόγειο σπιτάκι με πράσινη πόρτα.
Ένα άλλο λίγο πιο εκεί που ανέβαινες και 10 σκαλοπάτια.
Ένα άλλο δυο στενά παραπέρα που είχε ένα σκαλοπάτι.
Γενικά όπου έμπαινες έβλεπες όμορφες γυναίκες, κατά βάση ανατολικού μπλοκ, ευδιάθετες. Και οι τσα2δες επίσης πολύ ευγενικές κατά βάση.
Πήρα το βάπτισμα στα 14 σε τσαρκα με την τσακαλοπαρεα.
Τότε το αντίτιμο ήταν 5.000δρχ
Η πρώτη μου εμπειρία με μια μελαχροινή στο πράσινο σπιτάκι μαγική!
Μπορεί μεν να μπήκα και να βγήκα πολύ γρήγορα, αλλά λίγο οι καβλες λίγο η κοπέλα που πριν μπω με ρώτησε αν ήμουν παρθένος και με πρόσεξε ιδιαίτερα, με κάνουν και αναπολώ του ποσό ωραία ήταν τότε.
Δεύτερη επίσκεψη μια μέρα μετά, αυτή τη φορά σε εκείνο με τα 10 σκαλοπάτια.
Ψηλή ξανθιά -έλεγε Γερμανίδα- με μαλλί κοντό σαν τη ΡΕΑ Τουτουντζη.
Θεα!
Εκείνο το καλοκαίρι δεν πίναμε φραπέδες στο Καστέλο ούτε παίζαμε μπιλιάρδα στο Juris.
Μαζεύαμε δραχμή δραχμή τα λεφτά μας για να τα καταθέσουμε στα σπίτια της ηδονής!
Γενικά έπαιζε πονοκέφαλος στο ποια από όλες θα διαλέξουμε γιατί όλες ήταν λαμπάδες!
Και τα κορίτσια δεν ήταν ούτε κομοδίνα ούτε αποστειρωμένα.
Βέβαια τα cim και τα cif δεν υπήρχαν στο μενού, ούτε το τζακούζι μαζί, αλλά ούτε που μας ενδιέφερε.
Αν και γεωγραφικά απέχουμε, χαρακτηρίζει την εποχή πριν απο 30 χρόνια. Μιλάμε για μια εποχή που οι υπηρεσίες ήταν λίγο πολύ συγκεκριμένες, (ανύπαρκτες για τα σημερινά δεομένα) και το κύριο σημείο αναφοράς, ήταν η εμφάνιση, και μόνο αυτή.
Και, εδώ έρχεται και το πρόβλημα. Αν βγάλουμε τη νοσταλγία του "γάμαγα δίμετρα αιθέρια μουνιά στα 17 και τα 18 μου" και δούμε τι εισπράτταμε για το τι πληρώναμε, θα αλλάξουμε άποψη. Τότε, το "ελεύθερα πιασίματα" ήταν premium service, το "ανεβαίνει απο πάνω" ήταν λόγος να πληρώσουμε. Απλά διαλέγαμε την πιο όμορφη και κάναμε ντου. Ναι, μεγαλύτερες που έκαναν το κάτι παραπάνω υπήρχαν, αλλά, τόσο το "παραπάνω" όσο και ο αριθμός απο τις τότε milf ήταν περιορισμένα. ΠΟΛΥ περιορισμένα. Για να μη σταθώ στο πόσο περισσότερο μας κόστιζε τότε το γαμήσι, σε σχέση με σήμερα. Όταν δίναμε 2, 3 και 5 χιλιάρικα, η σχέση κόστους με κάτι το πιο "αθώο" όπως δύο πιτόγυρα, ή δυο πακέτα τσιγάρα, ή δύο μπύρες σε ένα μπαράκι, ήταν περίπου 4 προς 1. Και, όταν δίναμε 10 και 20 και 30 χιλιάρικα για μέτριου κόστους cg, η αντίστοιχη σχέση κόστους έφτανε στο 40-50 ή και 70 προς 1.
Σήμερα, η σχέση κόστους είναι με το ζόρι 2 ή 3 προς 1 σε μπουρδέλα, και το πολύ 15 προς 1 στα παραπάνω, εκτός και αν πιάσουμε city tours. Και, όλα αυτά, έχοντας σα δεδομένο ακάποτες πίπες, γλυφομούνια, χύσιμο στο στόμα, στη μάπα, στο σώμα, κώλο και ότι άλλο μπορεί να παρέχει κάποια για τα λεφτά που παίρνει. Σε βαθμό που πλέον δίνουμε ακόμα και αρνητική υπόσταση στην εμφάνιση, έχοντας πλέον προσπεράσει το "μου αρέσει" και δίνοντας βάση στο "θέλω συγκεκριμένα πράγματα"

Υ.Γ.
Γαμώ το κέρατό μου, μιλάμε για το πως γαμούσαμε σχεδόν μισό αιώνα πριν... και το θεωρούμε τόσο κοντινό, αλλά κανένας δεν ενδιαφερόταν να μιλήσει για το πως γαμούσαν σε μπουρδέλα οι πατεράδες μας το 1950 και το 1960, τότε που ξακινάγαμε την καριέρα μας
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Για πουτάνες τα 80ς ξεχάστε τα. Τραγικό επίπεδο υπηρεσιών και στυλάκι ότι σου κάνουν και χάρη. Μόνο από μεγάλη ανάγκη (αγαμία) να πήγαινες. Από 90ς ξεκινάν τα γούστα.
Απ την άλλη τα 80ς ήταν η χρυσή εποχή του γαμησιού με γκόμενα. Ελεύθερα ήθη, τριχωτά μουνάκια, και μηδέν ΣΜΝ.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Αν και γεωγραφικά απέχουμε, χαρακτηρίζει την εποχή πριν απο 30 χρόνια. Μιλάμε για μια εποχή που οι υπηρεσίες ήταν λίγο πολύ συγκεκριμένες, (ανύπαρκτες για τα σημερινά δεομένα) και το κύριο σημείο αναφοράς, ήταν η εμφάνιση, και μόνο αυτή.
Και, εδώ έρχεται και το πρόβλημα. Αν βγάλουμε τη νοσταλγία του "γάμαγα δίμετρα αιθέρια μουνιά στα 17 και τα 18 μου" και δούμε τι εισπράτταμε για το τι πληρώναμε, θα αλλάξουμε άποψη. Τότε, το "ελεύθερα πιασίματα" ήταν premium service, το "ανεβαίνει απο πάνω" ήταν λόγος να πληρώσουμε. Απλά διαλέγαμε την πιο όμορφη και κάναμε ντου. Ναι, μεγαλύτερες που έκαναν το κάτι παραπάνω υπήρχαν, αλλά, τόσο το "παραπάνω" όσο και ο αριθμός απο τις τότε milf ήταν περιορισμένα. ΠΟΛΥ περιορισμένα. Για να μη σταθώ στο πόσο περισσότερο μας κόστιζε τότε το γαμήσι, σε σχέση με σήμερα. Όταν δίναμε 2, 3 και 5 χιλιάρικα, η σχέση κόστους με κάτι το πιο "αθώο" όπως δύο πιτόγυρα, ή δυο πακέτα τσιγάρα, ή δύο μπύρες σε ένα μπαράκι, ήταν περίπου 4 προς 1. Και, όταν δίναμε 10 και 20 και 30 χιλιάρικα για μέτριου κόστους cg, η αντίστοιχη σχέση κόστους έφτανε στο 40-50 ή και 70 προς 1.
Σήμερα, η σχέση κόστους είναι με το ζόρι 2 ή 3 προς 1 σε μπουρδέλα, και το πολύ 15 προς 1 στα παραπάνω, εκτός και αν πιάσουμε city tours. Και, όλα αυτά, έχοντας σα δεδομένο ακάποτες πίπες, γλυφομούνια, χύσιμο στο στόμα, στη μάπα, στο σώμα, κώλο και ότι άλλο μπορεί να παρέχει κάποια για τα λεφτά που παίρνει. Σε βαθμό που πλέον δίνουμε ακόμα και αρνητική υπόσταση στην εμφάνιση, έχοντας πλέον προσπεράσει το "μου αρέσει" και δίνοντας βάση στο "θέλω συγκεκριμένα πράγματα"

Υ.Γ.
Γαμώ το κέρατό μου, μιλάμε για το πως γαμούσαμε σχεδόν μισό αιώνα πριν... και το θεωρούμε τόσο κοντινό, αλλά κανένας δεν ενδιαφερόταν να μιλήσει για το πως γαμούσαν σε μπουρδέλα οι πατεράδες μας το 1950 και το 1960, τότε που ξακινάγαμε την καριέρα μας
Έχει παίξει κι η πορνογραφία μεγάλο ρόλο, έχει βάλει στάνταρς.
Τώρα πατεράδες και παπούδες άστα, είχε βγάλει κάλους η χούφτα τους, γαμούσαν υπηρέτριες, θείες, ξαδέρφες, πουστάρες, ότι βρίσκανε, και από υπηρεσίες οι πουτάνες τους επιτρέπανε μόνο να ξεκουμπώσουν το παντελόνι...
Είχα ακούσει κάποιον ότι η γκόμενα την ώρα που τη γαμούσε πήγε να παίξει το μουνάκι της κι ο μαλάκας την πλάκωσε στις φάπες γιατί θεώρησε ότι τον πρόσβαλε, για τέτοια μυαλά μιλάμε..
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
o παπιας με δεκα ευρω θελει να γαμαει μουναρες..καμια δεν παει να γαμηθει για δεκα ευρω..οταν οι ελλεινιδες βρισκουν γκομενοχορηγους..και χωρις να γαμιουντε, βγαζουν τα τριπλα απο μια πουτανα του μεταξουργιου..
Όποιος μικρομάθει, δεν γερονταφήνει. Εσύ πήγαινε
να πληρώνεις
CG με 100-150 ευρώ για 20 λεπτά - μισή ώρα γαμήσι
με σάλια και social
στο δωμάτιο. :2funny:
Πάρε κι εξτραδάκια
να αγγίζεις 200άρια και μετά πάρε φορά και πέσε
στα νήματα και στις κριτικές να τσακώνεστε όπως όλες οι κατηγορίες. :2funny:
Βρες γκόμενα να σωθείς σου λέω κι όσο πάει. Οι πουτάνες δεν φεύγουν.
Εκεί θα είναι οπότε θες.

:rockon:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
1.248
Πόντοι
216
Κάποιοι που θυμουνται τις ταχα καλες εποχες στα μπουρδελα και λεμε πριν το 90 κανουν λαθος.
Ειχα συναντήσει ενα γερο μπουρδελιαρη χρονια στο κουρμπέτι και μου ειχε πει παλια πληρωνες 2000 αλλα η πουτάνα ηταν αποστειρωμενη,δεν υπήρχαν ολα αυτα τα προγραμματα που υπαρχουν τωρα,τοτε ξεκουμπουνες το παντελονι και πηδαγες με τη φανέλα, ενω δε η τανα κατεβαζε το κομπινεζον εβγαζε και λιγο βυζι και την εβγαζε στο ομιλιτο,γαμιά μου αντρουκλα μου,σκισε με κλπ
Οι ξένες ανεβασαν το επίπεδο,και σε εμφανιση και σε χαρακτήρα.
Οι ελληνιδες οι παλιες πουτανες αν δεν τους εσκαγες λεφτα σου εδιναν τοσο βρισίδι που έφευγες σαν βρεγμένη γάτα και ολες ανω των 40 μεγαλης ηλικίας και μετριες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Είχε ωραίες ελληνίδες γκόμενες ΒΙΖΙΤΕΣ πριν έρθουν οι ρωσίδες. Ακριβές όμως. Κάναν μεγάλα ραντεβού.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.076
Πόντοι
18.565
Δεκαετια 70-80, ειχε κλεισει η Τρουμπα απο το 1968, για να γινουν ναυτιλιακα γραφεια εκει, και τα περισσοτερα κοριτσια αρχικα καταληγουν στην Συγγρου, πριν ανοιξουν τα μπουρδελα στη Φυλης και στο Μεταξι.
Πολλες απο αυτες, ωραιες γυναικες, θεες στα ματια των πιτσιρικαδων σαν και εμενα, που ετυχε να μενουμε στην περιοχη.
70 εως και 100 δραχμες οι καλες, απο 100 δραχμες και πανω στα πρωτα μπουρδελα του Μεταξουργειου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom