Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
500
Κριτικές
108
Like
2.736
Πόντοι
2.916
Καλημέρα βρε αυτά τα διάβασα εγώ ήθελα να δω αν πήγε και κάνεις δικός μας.. Σε ευχαριστώ πολύ παντός
Η αλήθεια είναι ότι με 100€ την ώρα θα πήγαινα. Με 150€ δεν το τόλμησα
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Ξέρετε αν αξίζουν Είμαι η Άννα Όπως με βλέπεις στης φωτο μου. Στα Χανιά σε χωρο μου η σε χωρο σου. Πρωτη φορά στα όμορφα Χανιά σας περιμένω Anoula 100% φωτο μου. Κάνω φουλ πρόγραμμα σε χωρο μου στα Χανιά. 6944426779
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι με 100€ την ώρα θα πήγαινα. Με 150€ δεν το τόλμησα

ειναι λιγακι προσβλητικη αυτη η τιμη για αυτο το πακετο υπηρεσιων αλλα θα υπαρχουν και τυποι με φετιχ φανταζομαι
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Τελικά φίλε έμαθες τίποτα;.. φαίνεται καλό...
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
500
Κριτικές
108
Like
2.736
Πόντοι
2.916
Τελικά φίλε έμαθες τίποτα;.. φαίνεται καλό...
Νομίζω έχει ξαναέρθει κάποιες φορές. Δυστυχώς κανένας μας δεν γράφει ούτε μετά που θα φύγει η κοπέλα, να ξέρουμε τουλάχιστον για επόμενη φορά. Εδώ δεν έχει γράψει κανένας για τη Νικόλ που έρχεται τουλάχιστον 1 φορά το μήνα για κάμποσες μέρες. Για να έρχεται ξανά και ξανά, σίγουρα έχει πελατεία, αλλά κανένας δεν γράφει
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
83
Like
152
Πόντοι
0
Νομίζω έχει ξαναέρθει κάποιες φορές. Δυστυχώς κανένας μας δεν γράφει ούτε μετά που θα φύγει η κοπέλα, να ξέρουμε τουλάχιστον για επόμενη φορά. Εδώ δεν έχει γράψει κανένας για τη Νικόλ που έρχεται τουλάχιστον 1 φορά το μήνα για κάμποσες μέρες. Για να έρχεται ξανά και ξανά, σίγουρα έχει πελατεία, αλλά κανένας δεν γράφει
Γιατι απο ποτε εδω πέρα γράφονται αληθινές κριτικές απο αληθινά προφίλ και δεν το ξέραμε ; Μονο νταβατζηδες και σπιτάκια γράφουν αντε στα 1000 προφίλ 3 να ειναι αληθινά …..Τι σοκάρεσαι τοσο ;
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
481
Πόντοι
21
Νομίζω έχει ξαναέρθει κάποιες φορές. Δυστυχώς κανένας μας δεν γράφει ούτε μετά που θα φύγει η κοπέλα, να ξέρουμε τουλάχιστον για επόμενη φορά. Εδώ δεν έχει γράψει κανένας για τη Νικόλ που έρχεται τουλάχιστον 1 φορά το μήνα για κάμποσες μέρες. Για να έρχεται ξανά και ξανά, σίγουρα έχει πελατεία, αλλά κανένας δεν γράφει
Εγώ παντός πήγα στην Μυρτώ χτες μια χαρά πέρασα
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
500
Κριτικές
108
Like
2.736
Πόντοι
2.916
Γιατι απο ποτε εδω πέρα γράφονται αληθινές κριτικές απο αληθινά προφίλ και δεν το ξέραμε ; Μονο νταβατζηδες και σπιτάκια γράφουν αντε στα 1000 προφίλ 3 να ειναι αληθινά …..Τι σοκάρεσαι τοσο ;
Εγώ έγραφα κριτικές, και δεν είμαι ούτε νταβατζής, ούτε σπιτάκι. Προσπαθούσα οι κριτικές μου να είναι αντικειμενικες, αν και σε αυτό το κομμάτι παίζει και η χημεία. Μπορεί να συναντηθούμε και να περάσω υπέροχα, και ο προηγούμενος, ή ο επόμενος πελάτης να πει τα χειρότερα. Είμαι βέβαιος ότι και εσύ, όσο και αν προσπαθήσεις, δεν μπορεί να είσαι η ίδια σε όλους.
Θα ήθελα να βλέπω αντικειμενικες κριτικές, όχι μόνο για να μπορέσουμε να μην κλαίμε τα χρήματα μας, αλλά για να μπορέσουμε να έχουμε αξιόλογες υπηρεσίες που ανταποκρίνονται σε αυτά που πληρώνουμε.
Αν τώρα σε επισκεφτώ, και κρίνω από την πρώτη ματιά ότι δεν ταιριάζουμε, είναι καλύτερα να αποχωρήσω, από το να περάσουμε άσχημα και οι δύο, και μετά να σε κράζω, σωστά?
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
83
Like
152
Πόντοι
0
Εγώ έγραφα κριτικές, και δεν είμαι ούτε νταβατζής, ούτε σπιτάκι. Προσπαθούσα οι κριτικές μου να είναι αντικειμενικες, αν και σε αυτό το κομμάτι παίζει και η χημεία. Μπορεί να συναντηθούμε και να περάσω υπέροχα, και ο προηγούμενος, ή ο επόμενος πελάτης να πει τα χειρότερα. Είμαι βέβαιος ότι και εσύ, όσο και αν προσπαθήσεις, δεν μπορεί να είσαι η ίδια σε όλους.
Θα ήθελα να βλέπω αντικειμενικες κριτικές, όχι μόνο για να μπορέσουμε να μην κλαίμε τα χρήματα μας, αλλά για να μπορέσουμε να έχουμε αξιόλογες υπηρεσίες που ανταποκρίνονται σε αυτά που πληρώνουμε.
Αν τώρα σε επισκεφτώ, και κρίνω από την πρώτη ματιά ότι δεν ταιριάζουμε, είναι καλύτερα να αποχωρήσω, από το να περάσουμε άσχημα και οι δύο, και μετά να σε κράζω, σωστά?
Δεν ειπα για σενα αν εισαι νταβατζής η σπιτακι ….Μίλησα γενικα για τη συντριπτική πλειοψηφία των προφίλ εδω μεσα τα οποια βγαζουν ματι τι ρόλο βαρανε επακριβώς ….Αντικειμενικές κριτικές έδω μεσα μονο με το κυαλι και αν ….Γιατι πολυ απλα αυτοι που θα περασουν καλα( οι περισσοτεροι τουλαχιστον )θα το κρατάνε κρυφό για να μη τους φάνε τα πρωτεία και χάσουν το κελεπούρι Ενω ταυτόχρονα κράζουν κορίτσια που δν τους αρέσουν οι τιμες τους η δεν τους κανουν ελεύθερα στοματικά κλπ και ταυτόχρονα αποθεώνουν δικες τους η φτιάχνουν προφίλ απο πελατες ταχα μου δε με παραστατικότατες κριτικές και καλα του ποσο ωραια περάσανε Ενω μπορει να ειναι και οι ίδιες οι κοπελες απο πισω …Τωρα ολα τα υπόλοιπα περί αντικειμενικών κριτικών εγω τα λεω του κωλου τα εννιάμερα ….
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
μυρτω πήγα και γω,πολυ γυμνασμένη όντως αλλα όχι σε ασχημο βαθμο,την κανω 45 συν ,έχει όντως σπασμένη μούρη.αλλα γενικώς για την ηλικία της κρατιέται πολύ καλα
γενικώς πολύ καλες υπηρεσίες , δε θα ξαναπήγαινα λόγω τιμής καθαρά,κατα τ αλλα τίμια επιλογή

προσωπικά απο κάνεσεξ η λίζα ειναι που είπα πιο πάνω είναι η πιο καλή που έιχα πάει
 

Fucker1600

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Πήγα στην Κάρλα καλούτσικη κοπελα εμφανισιακά πήγα μέσα με υποδέχτηκε η τσατσά μου ειπε το πρόγραμμα και έδωσα 50€ για ακαποτο τσιμπουκι δεν μου το έκανε ποτέ γιατί λέει δεν τον είχα πλυνει εκεί εντωμεταξύ δεν μου το είπε κανείς εκεί ότι έπρεπε να τον πλύνω και είχα κάνει μπάνιο πριν από 20 λεπτά και ήταν πεντακάθαρος το κοιτάει και κοιτούσε αν έχει τίποτα δεν είχε τίποτα και μου λέει οτι δεν θέλει να μου πάρει ακαποτο και δεν μου έδωσε πίσω τα 10€. Τέλος πάντων καλή στο σεξ αλλά δεν είναι επαγγελματίας προσπαθεί να βρει τρόπους να μην σου κάνει αυτά που πλήρωσες
 

Fucker1600

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Και να σημειωθεί πως είμαι 19 όχι κανένας αλλοδαπός ή γερός για να με σιχαίνεται
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
539
Κριτικές
9
Like
1.231
Πόντοι
486
Και να σημειωθεί πως είμαι 19 όχι κανένας αλλοδαπός ή γερός για να με σιχαίνεται
Ωραίος βρε φίλε αλλά το " κοίταζε να βρει μια δικαιολογία να μην κάνει ακάποτο, σε έβγαλε βρωμιάρη, σου έφαγε το 10€uro, και να γράφεις "Τέλος πάντων καλή στο σεξ" αυτό με ξεπερνάει.
Ένα Σούργελο είναι που προσπαθεί να φάει τα χρήματα σας. Μια ανέραστη, μια παγοκολώνα. Πολύ ψυχρή.
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβατε τόσο το καλύτερο για εσάς.
 

Fucker1600

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Ωραίος βρε φίλε αλλά το " κοίταζε να βρει μια δικαιολογία να μην κάνει ακάποτο, σε έβγαλε βρωμιάρη, σου έφαγε το 10€uro, και να γράφεις "Τέλος πάντων καλή στο σεξ" αυτό με ξεπερνάει.
Ένα Σούργελο είναι που προσπαθεί να φάει τα χρήματα σας. Μια ανέραστη, μια παγοκολώνα. Πολύ ψυχρή.
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβατε τόσο το καλύτερο για εσάς.
Έχεις δίκιο αλλά είναι η πιο ωραία του στενού από ότι έχω διαβάσει και για την Μαρίνα διάβασα καλά μπορεί να την επισκεφτώ
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
581
Κριτικές
75
Like
1.460
Πόντοι
1.660
Η Κάρλα είναι πιο όμορφη αλλά η Μαρίνα έχει προσεγμένες υπηρεσίες .
Γιατί δεν ζήτησες πι΄σω τα 10€?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom