Νέα

Nuru με σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Teokosmo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.810
Πόντοι
8.360
Δυστυχώς μετα την αποχώρηση της Ελενας απο Μπακνανα.....ολα τα αλλα είναι απλά οδοντόκρεμες που έλεγε η διαφήμιση.....
Έχει μήπως καθόλου πληροφορίες αν δουλεύει κάπου αλλού;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
Έχει βάλει body to body nuru το empire . Διακριτικός χώρος για να μην δίνουμε και στοχο και με πιτσιρίκα.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
Παπαρια έχει το empire κ κακός το αναφέρουμε εδώ μέσα
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
έχεις εμπειρία προσωπικά? να μας πει κάποιος κ λεπτομέρειες να ξέρουμε κ να μην κατηγορούμε άδικα
Έχω εμπειρία. Έχω πάει πολλάκις . Όπως και στο άλλο που έχει μόνο νουρου , Μιχαλακοπούλου . Έχω γράψει και για τα δύο . Η υπηρεσία είναι ίδια με την διαφορά ότι στο empire παίζει και καλαμάκι. Το άλλο αυστηρά μόνο φραπέ . Σαν χώρος το αφήνω στην κρίση σας . Αν μπορείτε να είστε αντικειμενικοί. Εσύ έχεις πάει σε κάποιο από τα δύο ?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.006
Πόντοι
10.336
Άννα Ουκρανή ανεξάρτητη από love list. Εκαναbody body και πέρασα μια χαρά.

Αγγελία; Τηλέφωνο; Κόστος; Υπηρεσίες;

Τηλ 6985693530 πάρε την να ρωτήσεις

οριστε κριτικες.
επισης λεει οτι ειναι 38, αρα 40+ σιγουρα
απο τις φωτοσοπαρισμενες φωτο φαινονται πολλα πιασιματα, αρα χοντρουλα

https://www.adoos.com.gr/erotikes-aggelies/☎-6985693530/

Κασκαντεριλικη σε αυτην προημερων σε χωρο της στον Αλιμο. Μην την πατησει κανεις αλλος... μασαζ 50, full (μπριζολες) ολα 100.
Δοκιμασα με τα 50 να δω τι παιζει...... κανα 20 λεπτο πρεπει να κράτησε ολη η διαδικασια με μασαζ πλάτη και φραπε.... Βιαζοταν κιολας. Τα πιο σκαρτα λεφτα που εχω δωσει.


Δεν ξέρω αν έβαλα το λινκ σωστά, συγχωρέστε με.

Λοιπόν, κρίμα η συνάντηση. Αν και η κοπέλα είναι στα γούστα μου φούλ εμφανισιακά, ήταν όμως μάπα το καρπούζι.
Κανονίστηκε εύκολα το ραντεβου στο χώρο της στο Μπραχάμι. Ανοίγει πόρτα, να σου μία σέξι σαραντάρα με σοφιστικέ γυαλί, όμορφο πρόσωπο και σώμα σεξουαλικό... πιασίματα αλλά σφιχτό. Οι φωτογραφίες 99 τοις 100 είναι δικές της. Λέω εδώ είμαστε!!
Πηγά για μασαζ και “body2body”. Με το που μπαίνω μπαίνω μου ζητάει να κάνω ησυχία, έτσι όπως το κατάλαβα πρέπει να έχει κανα παιδί σε άλλο δωμάτιο. Πρώτο το κρατούμενο….
Τι ζητάω να κάνω μπάνιο, δυσανασχέτησε…. έλεος ….μου δίνει τελικά πετσέτα. Δεύτερο το κρατούμενο.
Μασάζ σε μασάζoτραπεζo, συμπαθητικό όχι τίποτα τρελό, κάνα εικοσάλεπτο και μεταφορά στο κρεβάτι δίπλα για “body2body”. Εντάξει καμία σχέση αλλά η αλήθεια είναι δεν περιμένω και πολλά πια... λίγες ξέρουν από αυτό.
Φτάνουμε στο σεξ την βάζω στα τέσσερα, ωραίος κώλος, του δίνω και εκεί στο παρα ένα στο ύψος της καύλας μου, χτυπάει το κινητό της που είναι δίπλα της στο κρεβάτι ανοίγει οθόνη και αρχίζει να γράφει μήνυμα….!!… Ενώ χύνω με πιάνει ένα νευρικό γέλιο μάλλον λόγω ξενέρας και νεύρων…

Φιλική συμβουλή αν κάνεις θέλει να την δοκιμάσει θα πρότεινα να της
Ζητήσετε να βρεθείτε σε κάνα ξενοδοχείο να της πείτε να βάλει το κινητό στο αθόρυβο και σε κανα κομοδίνο μακριά απ’το κρεβάτι και δώστε πόνο για μένα παρακαλώ χα χα χα. Εγώ δεν θα ξαναδοκιμάσω την μαλάκω η πρώτη εντύπωση πάντα είναι σημαντική.

Καλή σας μέρα

Μακρυα παιδες... επικοινωνησα για να εημερωθω... η κυρια αρχισε να γινεται να επιθετικη και δυστυχως η επικοινωνια μαζι της ηταν ασχημη... την ρωτησα απλως τιμη και τι περιλαμβανει το προγραμμα παντα με ευγενεια...ωρυοταν για το οτι λεφτα δεν επιστρεφονται και αλλα που δεν ακουσα απο τις αγριοφωναρες της...
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
Έχω εμπειρία. Έχω πάει πολλάκις . Όπως και στο άλλο που έχει μόνο νουρου , Μιχαλακοπούλου . Έχω γράψει και για τα δύο . Η υπηρεσία είναι ίδια με την διαφορά ότι στο empire παίζει και καλαμάκι. Το άλλο αυστηρά μόνο φραπέ . Σαν χώρος το αφήνω στην κρίση σας . Αν μπορείτε να είστε αντικειμενικοί. Εσύ έχεις πάει σε κάποιο από τα δύο ?
έχω πάει μιχαλακοπουλου δεν τρελάθηκα. στο empire έχω πάει προ καιρού και έφαγα τσάμπα τα λεφτά μου. Γ πες τιμές στο empire γ nuru
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
έχω πάει μιχαλακοπουλου δεν τρελάθηκα. στο empire έχω πάει προ καιρού και έφαγα τσάμπα τα λεφτά μου. Γ πες τιμές στο empire γ nuru
Εννοείς ότι πηγές και έδωσες 30€ για αξιοπρεπέστατο μασάζ , σε πολύ ωραίο χώρο ( ξέρουμε ότι δεν είναι όλοι οι χώροι έτσι ) και έφαγες τα 30€ ?
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
Εννοείς ότι πηγές και έδωσες 30€ για αξιοπρεπέστατο μασάζ , σε πολύ ωραίο χώρο ( ξέρουμε ότι δεν είναι όλοι οι χώροι έτσι ) και έφαγες τα 30€ ?
ήταν πολύ παραπάνω τα χρήματα. δε θα ασχοληθώ άλλο με αυτό αν σου αρέσει πολύ καλά κάνεις κ πας
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
ήταν πολύ παραπάνω τα χρήματα. δε θα ασχοληθώ άλλο με αυτό αν σου αρέσει πολύ καλά κάνεις κ πας
Πώς ήταν παραπάνω ρε αδερφέ ? Αφού έχουν συγκεκριμένες τιμές . Αν δεν έκανες τα εχτρα όπως λες , δεν πάει παραπάνω η τιμή... Όταν είχα κάνει με Ελισάβετ που είχαν που δεν προχωρούσε 30€ είχα δώσει. Όταν έκανα με άλλες έδωσα μέσα στο δωμάτιο το εχτρα στην κοπέλα και έξω το μασάζ . Κάτι δεν λες όμως ...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-04-04-14-49-02-908_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-04-04-14-49-02-908_com.android.chrome.jpg
    365,5 KB · Εμφανίσεις: 158

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
403
Πόντοι
21
Πώς ήταν παραπάνω ρε αδερφέ ? Αφού έχουν συγκεκριμένες τιμές . Αν δεν έκανες τα εχτρα όπως λες , δεν πάει παραπάνω η τιμή... Όταν είχα κάνει με Ελισάβετ που είχαν που δεν προχωρούσε 30€ είχα δώσει. Όταν έκανα με άλλες έδωσα μέσα στο δωμάτιο το εχτρα στην κοπέλα και έξω το μασάζ . Κάτι δεν λες όμως ...
μάλλον έχεις λόγο να ασχολησε τόσο.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
385
Like
701
Πόντοι
81
μάλλον έχεις λόγο να ασχολησε τόσο.
Απαντάς προσωπικά σε εμένα. Συνεπώς θες να σου απαντήσω. Μου λες ότι έπρεπε να σε γράψω στα παπάρια μου ? Δεν ασχολούμαι μόνος μου αδερφε. Νήμα με εμπειρίες είναι. Μην ζαλίζεις αρχιδια τώρα χωρίς προσωπική άποψη. Η κριτική σου μπαζει. Στο απέδειξα. Αλλά λες άλλα ισχύουν . Εκτός αν πηγές και είπες είμαι μαλακας με λεφτά και θέλω να σκάσω 100 αντί για 30 που το έχετε .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom