Νέα

Ντέζυ Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klklk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 764
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
πολυ σαλος ρε παιδια κ ολες κ ολες 5 φωτο παιζουν απο τη μικρη ειναι τοσο δηνατη??????
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
[youtube
Συνάντηση προχτές με Ντέζη....την πήρα τηλέφωνο νωρίς το απόγευμα, απάντησε με το κλασσικό ¨έλα κάβλα...¨ και το ραντεβού κλείστηκε εύκολα....είπα να γράψω κριτική αλλά είδα πως είμαι ο τελευταίος που έγραψε για τη Ντέζη και δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι...το άτομο είναι σουπερ...αυτό που κανει το γουστάρει και το κάνει πολύ καλά...γλωσσόφιλα, στοματικό, εναλλαγή ρόλων, αμοιβαίο χύσιμο.... απ΄όλα είχε το μενού..σε διαμέρισμα καθαρότατο.. αν είχε και  :tits: θα ήταν το απόλυτο στανταράκι για μένα....μου είπε ότι από αρχές Δεκεμβρίου θα φύγει ταξίδι για ένα δίμηνο.... οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε... ;)
  Αρχηγε μου... Παντα αξιος :grin:.... :thumbsup:
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
πολυ σαλος ρε παιδια κ ολες κ ολες 5 φωτο παιζουν απο τη μικρη ειναι τοσο δηνατη??????
Ναι φιλε ηταν ....αλλα και τωρα ακομα το παλευει...για νεους και απειρους ειναι απο τις κορυφαιες για τα ελληνικα δεδομενα!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ναι φιλε ηταν ....αλλα και τωρα ακομα το παλευει...για νεους και απειρους ειναι απο τις κορυφαιες για τα ελληνικα δεδομενα!!
παιζει πολυ ενεργητικα κ αυτο με χαλαει εμενα γ αυτο κ δεν τολμησα ποτε
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
που γουσταρει η συγκεκριμενη.Oxi που γουσταρω μονο εγω...υπαρχει διαφορα! επαναλαμβανω μαλακομουτσουνε...γιατι εισαι και θρασυς!
κι εσυ μικρος και άμυαλος.. αλλά σε συγχωρώ... θα μάθεις όταν μεγαλώσεις..
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω πως ο φιλος εχει ενα δικιο αλλα το χανει με τον τροπο που προσπαθει να εκφραστει.βγαζει θυμο και μιλαει για γνωση οταν οι περισοοτεροι εδω μεσα γνωριζουμε τα παντα για την νταιζη ως παλαι ποτε θαμωνες του κρεβατιου της.εκει χανει ο φιλος καθως λεει σωστα πραγματα τα οποια ομως δεν μπορει να τα φιλτραρει ο καθενας η αλλους δεν αφηνει η καυλα να τα φιλτραρουν.πραγματι η νταιζη ειναι πολυ σωστη επαγγελματιας και το καλη επαγγελματιας πρεπει και μονο να μας αφορα....το τι ειναι σαν ανθρωπος και το αν την απασχολουν πολλα αυτο αφορα εκεινη και απο την στιγμη που δεν το βγαζει σε συμπεριφορα ολο αυτο εμενα μου περισσευει.οφειλω ομως να πω πως παλαιοτερα η νταιζη ηταν ολοκληρωμενη σαν γυναικα που βεβαια μπορει να μην ειχε στηθος αλλα εδειχνε ολοκληρωμενη γυναικα....ναι τοτε μιλαω για εποχες στην αλεξανδρας....τωρα πια μου βγαζει την εντυπωση πως βαζει την περουκα λιγο πριν ερθει ο επομενος πελατης....αυτα απο μενα και καλο θα ειναι το δικιο μας να το διεκδικουμε χωρις βρισιες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
δεν ειναι η μονη με περουκα φιλε ......
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
νομιζω πως ο φιλος εχει ενα δικιο αλλα το χανει με τον τροπο που προσπαθει να εκφραστει.βγαζει θυμο και μιλαει για γνωση οταν οι περισοοτεροι εδω μεσα γνωριζουμε τα παντα για την νταιζη ως παλαι ποτε θαμωνες του κρεβατιου της.εκει χανει ο φιλος καθως λεει σωστα πραγματα τα οποια ομως δεν μπορει να τα φιλτραρει ο καθενας η αλλους δεν αφηνει η καυλα να τα φιλτραρουν.πραγματι η νταιζη ειναι πολυ σωστη επαγγελματιας και το καλη επαγγελματιας πρεπει και μονο να μας αφορα....το τι ειναι σαν ανθρωπος και το αν την απασχολουν πολλα αυτο αφορα εκεινη και απο την στιγμη που δεν το βγαζει σε συμπεριφορα ολο αυτο εμενα μου περισσευει.οφειλω ομως να πω πως παλαιοτερα η νταιζη ηταν ολοκληρωμενη σαν γυναικα που βεβαια μπορει να μην ειχε στηθος αλλα εδειχνε ολοκληρωμενη γυναικα....ναι τοτε μιλαω για εποχες στην αλεξανδρας....τωρα πια μου βγαζει την εντυπωση πως βαζει την περουκα λιγο πριν ερθει ο επομενος πελατης....αυτα απο μενα και καλο θα ειναι το δικιο μας να το διεκδικουμε χωρις βρισιες
...επειδή δεν την ήξερα την εποχή που αναφέρεσαι αλλά την  έμαθα κατόπιν, μπορείς να πεις τι παραπάνω είχε τότε που την έκανε ολοκληρωμένη γυναίκα και δεν έχει τώρα; ... γιατί νομίζω πως υπερβάλλεις κάπως...
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
τοτε μιλαω για εποχες στην αλεξανδρας μουστοξυδη....αλλα εγω ξερω και πιο πριν απο εκει....εσυ το ξερεις??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Για αυτους που ξερουν.... το ατου της ειναι το παθητικο!!

τι λες ????
εμενα παντως για να μην σας λεω μαλακιες ενα λογος που δεν πηγα ποτε ειναι η εμφανιση
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Αραγε γιατι να κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα?Τελικα καλα κρατουν εδω μεσα μαλλον χαρακτηρες που στηνουν παρτιδες!
με την διαφορα οτι παιζουν με πειραγμενα ζαρια...αλλα εμεις πληρωσαμε και ξερουμε!
Η ντεζη οτι και να ειναι εχει καταφερει κατι που πολυ λιγες εχουν καταφερει την σημερον...
Απλα εχει ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ !!!και αυτο της δινει το πλεονεκτημα της ελευθεριας να επιλεγει το πελατολογιο της...
σημαντικο για επαγγελματια του ειδους....


 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Αραγε γιατι να κλαιει το μωρο αφου φοραει πανα?Τελικα καλα κρατουν εδω μεσα μαλλον χαρακτηρες που στηνουν παρτιδες!
με την διαφορα οτι παιζουν με πειραγμενα ζαρια...αλλα εμεις πληρωσαμε και ξερουμε!
Η ντεζη οτι και να ειναι εχει καταφερει κατι που πολυ λιγες εχουν καταφερει την σημερον...
Απλα εχει ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ !!!και αυτο της δινει το πλεονεκτημα της ελευθεριας να επιλεγει το πελατολογιο της...
σημαντικο για επαγγελματια του ειδους....

απολυτα σωστο!!!!
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
για τον φιλο που λεει οτι τι ειχε που την εκανε παραπανω γυναικα επι εποχες αλεξανδρας....να πω οτι πρωτον ηταν πιο νεα και δευτερον σε εκανε με την εμφανιση της να πιστευεις οτι αυτο το πλασμα κυκλοφορει παντου ετσι και ο νοων νοειτο.παρα ταυτα ακομα και τωρα ειπα οτι η νταιζη παραμενει μια αριστη επαγγελματιας με αριστη συμπεριφορα και στο κρεβατι και στον τροπο που θα σε προσεγγισει.απλα εγω κνω το λαθος μεσα μου ισως να ανασυρω εικονες απο τα παλια και να συγκρινω με τωρα...ειναι λαθος αλλα ολοι το κανουμε.τωρα για τον φιλο που λεει οτι την γνωριζε πριν απο εποχη αλεξανδρας και το διαλαλει σαν να ειναι παρασημο αποκλειστηκοτητας καλυτερα θα ηταν αντι να χανει το δικιο του με τον τροπο που προκαλει αφου γνωριζει να κανει κοινωνους και εμας με τις γνωσεις του.εγω θα του πω και θα πω σε ολους οτι το σκαλωμα αυτο η νταιζη το ετρωγε και παλαιοτερα οταν υπηρχαν περιοδοι που επι εποχης αγγελιων απεσυρε για ενα μεγαλο διαστημα την αγγελια της με αποτελεσμα οσοι δεν ειχαν το τηλ της να αναρωτιουνται που χαθηκε....αυτα  τα λιγα δεν ειμαι αυτος που θα δωσει απαντησεις εδω μεσα απλα καταθετω οτι εχω ζησει πραγματα που μπορει ισως να ειναι και μια οψη του φεγγαριου αλλα τουλαχιστον για να συμπληρωθει ενα παζλ συμπερασματων χρειαζονται ολα τα κομματια
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
θα παραμείνει άνα άλυτο μυστήριο  :'(
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
να κανει κοινωνους και εμας με τις γνωσεις του.
Θα επρεπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom