Νέα

no limit sex αμστερνταμ-βρυξελλες-ντυσελντορφ sex-sex-sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Ω  ρε  φιλε  σε  καταλαβαινω , το  χω  νιωσει  και  γω  αυτό ποσες    φορες . Εκτος  των  πμ  απαντας  σε  καποιον  εδώ  μεσα  στο  φορουμ  που  κανει  μια  συγκεκριμενη    ερωτηση  ή  εξιδικευμενη    και  ενώ  απαντας  αποκλειστικα  σε  αυτόν  , αυτος  δεν  λεει  ουτε  καν  ένα  τυπικο  ευχαριστω  ,  τι  να  πεις  , ακομα    και  τα  ζωα  με  τον  τροπο  τους    λενε  ευχαριστω .

Μια  άλλη  περιπτωση  που  μου  ετυχε  αλλά  αυτην  την  φορα    με  πμ  . Ζηταει  ενας    πληροφοριες    για  Ταυλανδη . Ταυτοχρονα  ζηταει  μεσα  στο θρεντ  της  Ταυλανδης  επιτακτικα  πληροφοριες    από  παλια  μελη .
Του  δινω  αρκετες  πληροφοριες  στο  πρωτο  πμ  και  μου  απανταει  με  ένα    ευχαριστω    και  παραλληλα  μου  ζηταει  νεες    πληροφοριες  . Του    γραφω    στο  δευτερο  πμ    ένα  ολοκληρο  σεντονι  με  πληροφοριες  και  πως  θα  κινηθει  καλυτερα . Επειτα  αυτος    δεν  απανταει  καν    να  πει  ένα  τυπικο  ευχαριστω.
Επειτα  παει    Ταυλανδη    καθεται  2    ολοκληρους μηνες    και    δεν  γραφει    ουτε  μια  πληροφορια  για  να  βοηθησει  καποιον  και  το  μονο  που  κανει  καποια    φορα    είναι  να  σπαμαρουν  στο  θρεντ    της  Ταυλανδης    και  ο  ενας  να    λεει  καλα  λογια    για  καποιο  άλλο  μελος    για  να  εχει  παρεα    όταν  θα  ξαναβρισκεται  Ταυλανδη  (  δηλαδη  αυτους  που  καλοπιανει  ).
Ετσι  και  γω    συμφωνω      με  την  αποφαση  σου  ,να  εισαι  επιλεκτικος    σε  ποιους    θα  απαντησεις 
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Ω   ρε  φιλε   σε  καταλαβαινω , το  χω  νιωσει  και  γω  αυτό ποσες    φορες . Εκτος   των   πμ   απαντας   σε  καποιον   εδώ  μεσα   στο  φορουμ   που  κανει  μια   συγκεκριμενη     ερωτηση   ή  εξιδικευμενη    και  ενώ   απαντας   αποκλειστικα   σε   αυτόν  , αυτος   δεν  λεει   ουτε   καν  ένα   τυπικο  ευχαριστω  ,  τι  να  πεις  , ακομα    και  τα   ζωα   με  τον  τροπο  τους    λενε   ευχαριστω .

Μια   άλλη  περιπτωση   που  μου  ετυχε  αλλά  αυτην  την   φορα    με   πμ  . Ζηταει  ενας    πληροφοριες    για  Ταυλανδη . Ταυτοχρονα   ζηταει  μεσα   στο θρεντ  της  Ταυλανδης   επιτακτικα   πληροφοριες    από  παλια  μελη .
Του   δινω  αρκετες  πληροφοριες   στο  πρωτο  πμ   και  μου   απανταει  με  ένα     ευχαριστω    και  παραλληλα   μου   ζηταει   νεες    πληροφοριες  . Του    γραφω     στο   δευτερο   πμ    ένα  ολοκληρο   σεντονι  με   πληροφοριες   και  πως  θα  κινηθει   καλυτερα . Επειτα  αυτος     δεν   απανταει  καν    να  πει   ένα   τυπικο   ευχαριστω.
Επειτα   παει    Ταυλανδη    καθεται   2    ολοκληρους μηνες    και    δεν   γραφει    ουτε   μια   πληροφορια   για  να   βοηθησει   καποιον   και   το  μονο  που  κανει   καποια    φορα    είναι  να   σπαμαρουν   στο  θρεντ    της  Ταυλανδης     και  ο  ενας   να    λεει  καλα  λογια    για   καποιο  άλλο   μελος    για  να   εχει  παρεα    όταν   θα  ξαναβρισκεται   Ταυλανδη  (  δηλαδη  αυτους   που  καλοπιανει  ).
Ετσι  και  γω    συμφωνω      με  την  αποφαση   σου   ,να  εισαι   επιλεκτικος     σε  ποιους    θα  απαντησεις 
:thumbsup:
moy θυμισες περιπτωση που ξεβρακωθηκα δινοντας το τηλεφωνο μου ,το ονομα μου κτλ σε "φιλο" απο δω μεσα ,να παει να βρει συγκεκριμενα ατομα,χρησιμοποιοντας το ονομα μου για καλυτερες υπηρεσιες και τιμες,πηρα και καποια τηλεφωνα για το  ατομο που θα πηγαινε κτλ και τελικα μου λεει " αα δεν θα παω τελικα" και εμεινα εκτεθειμενος..........
ασυλληπτα πραγματα
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
λογική η αποστροφή σας και η κούραση μετά από αυτές τις συμπεριφορές που έχετε συναντήσει. Ελπίζω μόνο να είναι η μειονότητα καθώς υπάρχει πολύς κόσμος που και συμμετέχει και περιγράφει τις εμπειρίες του. Πρόσφατα το φορουμ ξεπέρασε τα 100 χιλιάδες μέλη. Ας πει ο καθένας μια ιστορία να γίνει μάθημα για τους υπόλοιπους..
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μαγκες θα με ψιλοχασετε ενα διαστημα για λογους που αναφερω στο θρεντ της ταυλανδης...

η πληροφορια της ημερας ειναι
2 καφεδες
1 τσαι
1 σοκολατα με σαντιγυ
2 ποτηρια μπυρα
σε κυριλε καφε μπαρ στον κεντρικο δρομο του αμστερνταμ
συνολο 9,60  !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ?????
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????/
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????????
ΠΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑ?????
ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΑΑΑΑΑ????????





(και δεν γαματε κι ολας....)
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
φιλαράκο καλά να περάσεις. κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου φτιάχνομαι.. σε 15 μέρες θα πατήσουμε Ολλανδία!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
για να εμπλουτιζουμε λιγο και τις γνωσεις μας

1792: Η ολλανδή Έτα Παλμ, μία από τις πρώτες φεμινίστριες, απαιτεί το δικαίωμα της γυναίκας στο διαζύγιο.

να γιατι οι μαλακισμενες εδω τους βγαζουν το ζουμι τους ηλιθιους αντρες τους....
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
εσεις οι 6 μαγκες που ησασταν εδω την προηγουμενη βδομαδα....τι θα γινει θα γραψετε τιποτα????? .......
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
αυτο το badoo  εχει σωσει
2 date σε μια βδομαδα και δεν μπαινω μεσα αλλο γιατι δεν προλαβαινω....

(το μυστικο ειναι σαλτσες ,και παραμυθια για μονιμες σχεσεις κτλ)
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
τελικά ορισμένα πράγματα είναι στάνταρ είτε πρόκειται για ελεεινίδα είτε για εσκιμώα.. σάλτσα και παραμύθια για να  :fuck1:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
αυτο το badoo  εχει σωσει
2 date σε μια βδομαδα και δεν μπαινω μεσα αλλο γιατι δεν προλαβαινω....

(το μυστικο ειναι σαλτσες ,και παραμυθια για μονιμες σχεσεις κτλ)

εχεις πμ παντησε μου αμεσα σε παρακαλω.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
για να εμπλουτιζουμε λιγο και τις γνωσεις μας

1792: Η ολλανδή Έτα Παλμ, μία από τις πρώτες φεμινίστριες, απαιτεί το δικαίωμα της γυναίκας στο διαζύγιο.

να γιατι οι μαλακισμενες εδω τους βγαζουν το ζουμι τους ηλιθιους αντρες τους....

ΠΕΣ ΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
τα πραματα ειναι απλα και η ζωη ομορφη αρκει να ξερεις πως να το κανεις
δυστυχως στο ελλαδα εκτος ολα τα αλλα, κανουν δυσκολα τα πραματα ακομη και στο σεξ,

γιατι να βγεις να γαμησεις και να νοιωθεις ενοχος?
γιατι τα μερη που πας να βρωμαν κατουριλα?
γιατι οι περιοχες που θα πας ειναι υποβαθμισμενες?
γιατι υπαρχει εγκληματικοτητα σε αυτες τις περιοχες και κινδυνευεις κι εσυ??
γιατι να υπαρχουν ενα σωρο περιορισμοι στους χωρους του σεξ??? πχ οχι πολλες κοπελες στον ιδιο χωρο??
γιατι οι αγενεις τσατσαδες ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΤΕ τον πουλο??
γιατι να πληρωνεις για υπηρεσιες που δεν σου προσφερουν και δεν εχεις το δικαιωμα να διαμαρτηρηθεις??
γιατι να πληρωνεις για μιση ωρα και η κοπελα να φευγει στο τεταρτο κι αυτο να ειναι ο κανονας και οχι η εξαιρεση??




κλπ κλπ.....

Εχει μαλιασει η γλωσσα μου φιλε να τα λεω αυτα τα πραγματα και η απαντηση ορισμενων ειναι η εξης:...
ΝΑΙ αλλα με 20 και 15 ευρο δε βρισκεις πουθενα να γαμησεις στην ευρωπη... :headbang: :headbang:
και στη συνεχεια θα σου λενε μαλακιες για καλτιλα κλπ....λες και υπαρχει καποιος κανονας οτι αλλα στη ζωη θα πρεπει να ειναι ΚΑΛΤ...Αναχρονισμος,ελλειψη εμπειριων,ελληνικος κομπλεξισμος....
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Εχει μαλιασει η γλωσσα μου φιλε να τα λεω αυτα τα πραγματα και η απαντηση ορισμενων ειναι η εξης:...
ΝΑΙ αλλα με 20 και 15 ευρο δε βρισκεις πουθενα να γαμησεις στην ευρωπη... :headbang: :headbang:
και στη συνεχεια θα σου λενε μαλακιες για καλτιλα κλπ....λες και υπαρχει καποιος κανονας οτι αλλα στη ζωη θα πρεπει να ειναι ΚΑΛΤ...Αναχρονισμος,ελλειψη εμπειριων,ελληνικος κομπλεξισμος....
φιλε δυστυχως ο νεοελληνας που εχει μαθει να ζει με την μαμα του στα 30 του και στα 40 του...δεν φτανει το μυαλο του μεχρι εκει...νομιζουν πως ολα αυτα τα γραφω οταν ξυπναω το πρωι και αφου τα ειδα στο ονειρο μου....δεν ειναι ομως ετσι.....
υπαρχουν δυο επιλογες
1) βρεχεις τον κωλο σου,δηλαδη μεταναστευεις ενα διαστημα και τα ζεις ολα αυτα...
2) ζεις διπλα στην ασφαλεια που σου προσφερει η  μαμα σου και πηγαινεις μεταξουργειο...υστερα πινεις εναν φραπε στο σαλονι του σπιτιου της μαμας και διαβαζεις Τασο...

πολλες φορες μου λειπει η πατριδα αλλα οταν σκεφτομαι την κριση και τα τοσα προβληματα και το ποσο πισω ειμαστε στο "θεμα ' μας δεν το κουναω απο δω....
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
ρε τάσο.. τον τελευταίο χρόνο είμαι στα πρόθυρα της κατάθλιψης. ειλικρινά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω εξωτερικό. το μόνο που με εμποδίζει τώρα είναι κάποιο αρχικό κεφάλαιο για αρχή που δεν εχω και ούτε γουστάρω να πάρω από γονείς και δεύτερον ένας αρχικός φόβος μέχρι να βρω δουλειά.. εδω το μόνο που επικρατεί είναι η μιζέρια..
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
ρε τάσο.. τον τελευταίο χρόνο είμαι στα πρόθυρα της κατάθλιψης. ειλικρινά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω εξωτερικό. το μόνο που με εμποδίζει τώρα είναι κάποιο αρχικό κεφάλαιο για αρχή που δεν εχω και ούτε γουστάρω να πάρω από γονείς και δεύτερον ένας αρχικός φόβος μέχρι να βρω δουλειά.. εδω το μόνο που επικρατεί είναι η μιζέρια..
μαζι σ κ εγω ετσι ειναι αλλα να ξερεις οσο γινονται αυτα π γινονται στην ασια πχ λυβιη αιγυπτοσ κλπ κλπ τοσο μεταναστευση 8α υπαρχει σε ολη την ευρωπη αρα 8α ειναι ακομα πιο δυσκολο σ αυτην την εποχη να πας καπου στην ευρωπη 8α προτιμουσα να ζοθσα σε καμια χωρα σαν τη βραζιλια μεξικο κουβα ξερω οτι κ εκει φτωχεια μεγαλη αλλα ειναι καλητερα απο τι εδω ειμαι σιγουρος
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Στο Duisburg οντως  έχει πολυ ψωμί-- απο παλια είχε.
Το Duesseldorf  ειναι γενικά ακριβή πολη- και το  να πας  στα πισω απο τον σταθμο- δεν λεει, ειναι ψιλοχάλια...
Το Αachen έχει επίσης πολυ φαί  (αν  και Καθολική πολη) :cheesy:, επειδή ειναι διπλα το Βελγιο και ερχονται  μεσα οι αγρότες. Απο πολυ παλια ειχε  πορνο-βιτρινες οπως Amsterdam
και το μονο live peep- show  στην Ρηνανια,  πισω απο το σταθμο λεωφορείων
Γενικα  παντως  η περιοχή που σημειώνετε ειναι πολυ μεγάλη-- εχει τα παντα μεσα- και--Κολωνία, Βρυξελες, Αμβέρσα,  Λιέγη, Χάγη, Ουτρεχτη,
συν ολα τα χωρια του Βελγιου  που είναι νεκρα--- οπότε
πρεπει οντως να αναφέρονται ειδικα -- πολεις -- στέκια κλπ κλπ
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Vrijdag - Vendredi - Friday - Freitag
8 april/avril 2011
12h - 20h

Special price only on friday
100 euro (2 drinks/boissons incl.)

Fucking Friday
Club "Rozenhof"

kruibeeksesteenweg 195 Burcht (Antwerp./Anvers)

Belgium

E 17 Antwerp./Anvers- Gent/Gand exit/sortie nr. 16 direction kruibeke ... 800m.

Couples: 25€ Singles: 100€ (2 drinks incl.)
Geen reservatie - Sans/No Reservation !

Menu :
Gangbang - bukkake - cum orgy

Sperma sluts :

Sweet Lolly(FR)
Nadja - Eva la pute

Sex non Stop 12h - 20h !!!!
The most fucking friday in Belgium!!!

 

Συνημμένα

  • fucking-friday-club-rozenhof-84_2576168_141.jpg
    fucking-friday-club-rozenhof-84_2576168_141.jpg
    23,8 KB · Εμφανίσεις: 69

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αυτά πότε θα γίνουν στην Ελλάδα μην τρέχουμε απο δω και απο εκεί....?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom