Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Δερλομπου είναι και πουτανες βάζει και αγριοτραβελους καλά πουτανες βάζουν όλοι οι πουτανες έχουν πρόσβαση παντού βλέπεις για αυτό μια ζωή θα είμαστε φτωχοί στο μυαλό σαν λαός
Το 2022 μου μπήκε με παρτουζα με τον υπεύθυνο και ένα ζευγάρι

Όχι πείρα μια βίζιτα και πήγα αλλά έβαλα το χέρι στην τσέπη βαθιά
Tυπε μου όχι απλώς φτωχός είσαι στο μυαλό.....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Tυπε μου όχι απλώς φτωχός είσαι στο μυαλό.....
Λίγες γυναίκες σήμερα στην Ελλάδα δέχονται την παρτουζα για αυτό υπάρχουν άλλωστε και τα διαζύγια και για να βγει ένα διαζύγιο με κινη συνενετικο θες 1,500 ευρω οπότε αν θέλεις γούστα πλερωνεις
 

ic3manxxx

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
Γίνεται παιχνίδι μέσα σε τόσες λίγες ώρες;
καποια προκαθορισμενα ραντεβου για παιχνιδι καταληγουν στα δωματια,απο τους υπολοιπους αν υπαρχει ενδειαφερων συνεχιζουν σε σπιτια ή ξενοδοχεια
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Νιρβάνα Σάββατο 12/2. Επιτέλους αρχισαν δειλα δειλα τα ζευγάρια να επισκέπτονται τον "παραδοσιακό οίκο" . Συμμετοχή 30 περίπου ζευγαριών ,κυρίως παλιοί πελατες του κλαμπ.Ωραίος παλμός στους 3 χώρους αν και υπήρχε δισταγμός από νέα ζευγάρια. Οι ευγενικές σερβιτόρες έδωσαν μεγάλο αγώνα για τη άμεση και καλή εξυπηρέτηση. Στα ντεκ ο Μάριος! Με το καλό παιδιά και καλή νέα αρχη.
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.137
Πόντοι
1.046
Επίσκεψη στο Νιρβάνα Σάββατο 12/2. Επιτέλους αρχισαν δειλα δειλα τα ζευγάρια να επισκέπτονται τον "παραδοσιακό οίκο" . Συμμετοχή 30 περίπου ζευγαριών ,κυρίως παλιοί πελατες του κλαμπ.Ωραίος παλμός στους 3 χώρους αν και υπήρχε δισταγμός από νέα ζευγάρια. Οι ευγενικές σερβιτόρες έδωσαν μεγάλο αγώνα για τη άμεση και καλή εξυπηρέτηση. Στα ντεκ ο Μάριος! Με το καλό παιδιά και καλή νέα αρχη.
Στα ντεκ ο Μάριος στο μπαρ η;
 

hunter_30

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
122
Like
494
Πόντοι
21
Η Μάγια, μια μελαχρινή μιλφάρα εμφανίστηκε στο μαγαζί; Ξέρει κανείς;
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Η Μαγια ηταν αυτη με τα τατουαζ απο ανατολικο μπλοκ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Στα ντεκ ο Μάριος στο μπαρ η;
Ακομα εκει ειναι αυτος ο τρομπας?? Σε λιγο θα κανει τον σερβιτορο και την καθαριστρια. Ας πιασει πατο μπας και βαλει μυαλο που βριζει οσους γραφουμε εδω μεσα ο π@π@ρας.
 

Black Diamond

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
337
Κριτικές
3
Like
825
Πόντοι
361
Ακομα εκει ειναι αυτος ο τρομπας?? Σε λιγο θα κανει τον σερβιτορο και την καθαριστρια. Ας πιασει πατο μπας και βαλει μυαλο που βριζει οσους γραφουμε εδω μεσα ο π@π@ρας.
δικο του νομιζω ειναι το μαγαζι..
 

Kwstas27ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, λοιπόν 27 εγώ 22 η κοπέλα μ, μας αρέσει το σεξ κ η καυλα γενικά, ψάχνουμε με την σειρά μας να πάμε σε swingers club, δεν θέλουμε ανταλλαγή ούτε να γνωρίσουμε άλλους, θέλουμε να πάμε για την καυλαντα, να της ρίξω καμία πούτσα να μας κοιτάνε να καυλωνουν δεν έχουμε θέμα αλλά μέχρι εκεί, θα μας αφήσουν σε ησυχία; πριζουν πούτσα όσοι είναι μέσα; η σέβονται τα θέλω του άλλου; και ήμαστε σε εμφάνιση πολύ όμορφοι με ωραία σώματα και οι δύο μας
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
35
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, λοιπόν 27 εγώ 22 η κοπέλα μ, μας αρέσει το σεξ κ η καυλα γενικά, ψάχνουμε με την σειρά μας να πάμε σε swingers club, δεν θέλουμε ανταλλαγή ούτε να γνωρίσουμε άλλους, θέλουμε να πάμε για την καυλαντα, να της ρίξω καμία πούτσα να μας κοιτάνε να καυλωνουν δεν έχουμε θέμα αλλά μέχρι εκεί, θα μας αφήσουν σε ησυχία; πριζουν πούτσα όσοι είναι μέσα; η σέβονται τα θέλω του άλλου; και ήμαστε σε εμφάνιση πολύ όμορφοι με ωραία σώματα και οι δύο μας
Στο c4c και στο 2+2 δεν θα σε πείσει κανείς , αν πλησιάσει και πιάσει λες ευγενικα ότι όχι και απλά κοιτάνε η παίζουν δίπλα ακριβώς
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
Σαββατιατικη επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι..Αρκετα ζευγαρια...Κατι γινοτανε στο μεγαλο δωματιο απο παιχνιδι..Μετρια ποιοτητα
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Σαββατιατικη επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι..Αρκετα ζευγαρια...Κατι γινοτανε στο μεγαλο δωματιο απο παιχνιδι..Μετρια ποιοτητα
Ειχε κοσμο πολυ;; Απο τι ωρα; Ηλικιες; Σνηνικα ειχε πολλα;;
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
563
Like
1.254
Πόντοι
206
Κοσμο ειχε ναι...Ηλικιες 40-50...Απο σκηνικα κατι ειχε...Δεν ηταν κακη βραδια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom