Νέα

ΝΙκόλ τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα donpaparion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Για τη Νικόλ τα έχω γράψει και σε άλλο νήμα. Στην πράξη είναι καλή, και το εργαλείο είναι πέτρα, αλλά χάνει στην εμφάνιση. Αλλά αυτά είναι γούστα, δεν κρίνω τα γούστα του καθενός. είναι σεβαστά. Αλλά, ναι, όντως, έχει δίκιο ο φίλος @VasR21207. Αυτό το "βάλε κάτι παραπάνω να περάσουμε καλύτερα", όποτε το ακούω ανεβάζω στροφές. Το κάνει η Νικόλ. Είναι σπαστικό. Πες από την αρχή, θέλω τόσα και εφόσον συμφωνήσει ο άλλος όλα ok. Αλλά στη μέση να το αλλάζεις το παραμύθι σπάει νεύρα.
Αυτό το "βάλε κάτι παραπάνω να περάσουμε καλύτερα", όποτε το ακούω ανεβάζω στροφές.
Είναι όντως κάπως όταν στο λένε γιατί αλλάζει η διάθεσή σου αρνητικά. Πες από την αρχή τόσα και τέλος.
Άσχετα με το τιμολόγιο η Νικόλ έχει "βέργα μπετό"
 
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα,εγω εχω παει στην νικολ και στην καλλιθεα που ειχε χωρο και στην νεα σμυρνη στο κινεζικο απο πανω ,ρε παιδια ενταξει οκ εχει εργαλειο ωραιο κανει για ενεργητικο φουλ αλλα πρεπει να παει σε χωρο πιο καθαρο να πηγαινεις στο μπανιο και να εχει κατσαριδες;;τεσπα εγω μετα απο αυτο ξενερωσα..
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
με την νικολ εχω παει αρκετες φορες.
παντα ηταν καθαρη και περιποιημενη και σε τουλαχιστον 3 διαφορετικα σπιτια που εχω παει ηταν παντα καθαρα ολα.
οταν ειχε ορεξη ηταν πολυ καλη ενεργητικη, το εξτραδακι το ζητησε σχεδον ολες τις φορες, αλλα χαλαλι της γιατι εχυνε και αυτη.
στο θεμα της εμφανισης ειναι στην κατηγορια κρος κορμαρα, με λιγη υπερβολη στα χειλια στο προσωπο, αλλα οκ, δεν θα κανουμε και σχεση...
στις τελευταιες μου επισκεψεις (μιλαω παντα για εμενα) δεν ηταν οπως παλια, και καπου εκει το παγωσα λιγο το θεμα, αλλα ισως την ξαναεπισκεφτω στο μελλον
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Για τη Νικόλ τα έχω γράψει και σε άλλο νήμα. Στην πράξη είναι καλή, και το εργαλείο είναι πέτρα, αλλά χάνει στην εμφάνιση. Αλλά αυτά είναι γούστα, δεν κρίνω τα γούστα του καθενός. είναι σεβαστά. Αλλά, ναι, όντως, έχει δίκιο ο φίλος @VasR21207. Αυτό το "βάλε κάτι παραπάνω να περάσουμε καλύτερα", όποτε το ακούω ανεβάζω στροφές. Το κάνει η Νικόλ. Είναι σπαστικό. Πες από την αρχή, θέλω τόσα και εφόσον συμφωνήσει ο άλλος όλα ok. Αλλά στη μέση να το αλλάζεις το παραμύθι σπάει νεύρα.
Μου το έχει κάνει και εμένα και γενικά έχει αναφερθεί από πάρα πολλούς για τα εξτραδακια που ζητάει. Άρα σώμα και εργαλείο περνάνε σε δεύτερη φάση λόγω άκρως αντιεπαγγελματικης συμπεριφοράς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Αυτό το "βάλε κάτι παραπάνω να περάσουμε καλύτερα", όποτε το ακούω ανεβάζω στροφές.
Είναι όντως κάπως όταν στο λένε γιατί αλλάζει η διάθεσή σου αρνητικά. Πες από την αρχή τόσα και τέλος.
Άσχετα με το τιμολόγιο η Νικόλ έχει "βέργα μπετό"
Πάλι καλά που το διευκρινισατε γιατί σκόπευα να την επισκεφθώ, θα μου έλεγε τίποτα τέτοιο και θα την έκανα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Την έχω πετύχει κάποτε έξω απο το Πλαίσιο στην Καλλιθέα που πήγα να παραλάβω ένα τσουμπλέκι με τον αδερφό μου....Είναι ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑ.Εγώ σκιάχτηκα.Επίσης κάτι άλλο...Όλες οι τραβεστί ζητάνε παραπάνω λεφτά πριν γαμήσεις,ξεκινώντας τα πούστικα.Πάμε και τις πηδάμε και πλήρωνουμε διπλά λεφτά απο ένα μπουρδελάκι και σου λέει φέρε και άλλα,που κανονικά θα έπρεπε να μας πληρώνουν αυτές για να τις πηδάμε.Εγω γενικά με τα +10+20+30 κτλ τσαντίζομαι απο όπου και αν έρχονται.Αυτό δεν ισχύει μονο στην πορνεία,αλλά παντού.Συζυτάμε και κανονίζουμε μια τιμή και τέλος.
 

Lounar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Νένα επειδή δεν σε γνωρίζω και δεν έχω κάτι μαζί σου, το νημα έχει να κάνει σε σχέση με την Νικόλ. Θα σε παρακαλούσα πολύ μην ανεβάζεις φωτός δικές σου. Αν θέλεις σε δικό σου νήμα με θεματολογία για εσένα μπορείς να
 

Lounar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μα δεν είναι τρανς όπως γράφεται είναι crossdreser
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Είμαι στο "άθλημα" κοντά 12 χρόνια...ΠΟΤΕ καμία δεν μου έχει ζητήσει έξτρα λεφτά πόσο μάλλον κατά τη διάρκεια της πράξης.

Όσοι το δέχονται χαλάνε την πιάτσα και δίνουν αέρα στις κακές επαγγελματίες να παραμείνουν κακές.

Βάλε κάτι παραπάνω λέει να περάσουμε καλά...
:headbang:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Η συγκεκριμένη από αυτό που βλέπω είναι τραγική στη φάτσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom