Νέα

Νιγηρία - Σεξοτουρισμός (Τεράστιες βυζάρες και μεγάλες κωλάρες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Katourokavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λάγκος ή Αμπούτζα

  • Λάγκος

    Ψήφοι: 8 40,0%
  • Αμπούτζα

    Ψήφοι: 12 60,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    20

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
Παιζει βεβαια να σε απαγαγουν και να τρως πουτσα απο νηγιριανο γκει με αποθημενα. Λογικα επισεις σκεφτομαι οτι οι πουτσες τους θα ειναι αναλογου μεγεθους με τα βυζια των γυναικων τους.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
Μαδαγασκάρη, Τανζανία, Ζανζιβάρη, είναι πολύ πιο ασφαλείς περιοχές και φίλοι μου τις επισκέπτονται τα τελευταία χρόνια συνέχεια.
Είναι κανόνας να αποφεύγονται όλες οι χώρες που έχουν εμφύλιο ή διακρατικό πόλεμο και τρομοκρατικές οργανώσεις και μεγάλη εγκληματικότητα.
Μαδαγασκάρη φίλε την ξέχασα πολύ σωστά ωραίες γυναίκες κ πολύ φτηνά
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Έζησα τις καλές εποχές, Πήδηξα πάνω από 200 από Νιγηρία - Γκάνα. Ναι, έχουν άγρια σεξουαλικότητα κι αν σε εμπιστευθούν, θα σε στείλουν στον Παράδεισο. όταν είναι νέες και λετπές, έχουν απίθανα σώματα. Αν φύγουν λίγο τα χρόνια, κλάφτα. Ας θυμηθώ κάποιες
2 φορες πηγα να πηδηξω μαυρες αφρικανες και οι 2 βρωμουσανε!!! βαζουν 100 κιλα αρωμα να καλυψουν την μυρωδια που βγαζει το σωμα τους και τα κανουν χειροτερα!!! δεν θα ξαναπηγαινα ποτε!! το θυμαμαι και αηδιαζω!!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
2 φορες πηγα να πηδηξω μαυρες αφρικανες και οι 2 βρωμουσανε!!! βαζουν 100 κιλα αρωμα να καλυψουν την μυρωδια που βγαζει το σωμα τους και τα κανουν χειροτερα!!! δεν θα ξαναπηγαινα ποτε!! το θυμαμαι και αηδιαζω!!!
τοτε απλα ηταν βρωμιαρες τυπε. Εχω πηδηξει πολλες μαυρες και δεν "βρωμανε" με την εννοια της σκατιλας, απλα η μυρωδια του ανθρωπινου σωματος τους ειναι λιγο διαφορετικη απο την δικη μας (δεν ξερω αν οφειλεται και σε διατροφικους παραγοντες).
αντιστοιχα οι ασιατες εχουν αλλη μυρωδια σωματος, η οποια οφειλεται στις διαφορετικες εκρισεις της καθε ρατσας. πιθανοτατα σε ενα αμιγως μαυρο γκρουπ (πχ νιγηριανοι), οι λευκοι να μυριζουν επισης διαφορετικα, στα δικα τους ρουθουνια.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.002
Πόντοι
10.336
Έζησα τις καλές εποχές, Πήδηξα πάνω από 200 από Νιγηρία - Γκάνα. Ναι, έχουν άγρια σεξουαλικότητα κι αν σε εμπιστευθούν, θα σε στείλουν στον Παράδεισο. όταν είναι νέες και λετπές, έχουν απίθανα σώματα. Αν φύγουν λίγο τα χρόνια, κλάφτα. Ας θυμηθώ κάποιες
για πες μας μποκολε για την γυναικεια εγκληματικοτητα στην γκανα και στην νιγηρια.
Μηπως εριξε χαστουκι καμια ασεβαστη μαυρη στον σατραπη της φυλης της επειδη της εκοψε την κλειτοριδα;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Φίλε όταν εγώ πήγα Νιγηρία με αυτά που είδα δεν μου πέρναγε καν από το μυαλό να γαμήσω, κύριος στόχος ήταν να φύγω από εκεί ζωντανός κ χωρίς να έχω κολλήσει τίποτα!!!
Για του λόγου το αληθές δυο μήνες μετά φάγανε ένα παιδί που ήταν συμφοιτητής μου στη σχολή.

σούβλα ή τηγανητό τυπε? :think: :confused:

υγ : παραξενο παντως....ο κυανοκρανος του σαιτ εχει πει τα καλυτερα λογια για το τριγωνο νιγηρία - τσαντ - γκαμπον.... :confused:
 
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Ωραια τα σχολιακια και οι αποψουλες απο καποιους αντιδραστικους κατα φαντασια πολυταξιδεμενους και μαγκες εδω μεσα αλλα εγω ανοιξα το θεμα για αυτον που οντως εχει παει εκει και μπορει να μοιραστει καποιες εμπειριες οπως και φωτο που μπορει να υπαρχουν και οχι γενικολογιες του καφενειου..
Δεν δινω σημασια και το κραταω μπας και εμφανιστει κανας σοβαρος player γιατι ο ελληνας μιζερος το μονο που ξερει να κανει καλα ειναι να κραζει!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
Ωραιος ο φιλος!
Πες μας αν επαιζαν γενικα γυναικες οπως στις φωτο στο πρωτο μνμ του θεματος..
και χοντρές υπήρχαν. Επέλεγα τις λεπτές με μεγάλα βυζιά και κώλους, αμέτρητες πιατσάριζαν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
2 φορες πηγα να πηδηξω μαυρες αφρικανες και οι 2 βρωμουσανε!!! βαζουν 100 κιλα αρωμα να καλυψουν την μυρωδια που βγαζει το σωμα τους και τα κανουν χειροτερα!!! δεν θα ξαναπηγαινα ποτε!! το θυμαμαι και αηδιαζω!!!
οι δικές μου μοσχομύριζαν τύπε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
για πες μας μποκολε για την γυναικεια εγκληματικοτητα στην γκανα και στην νιγηρια.
Μηπως εριξε χαστουκι καμια ασεβαστη μαυρη στον σατραπη της φυλης της επειδη της εκοψε την κλειτοριδα;
Ναι, ρώτησα για το θέμα. Είχα διαβάσει ότι οι κοπέλες με κλειτορειδεκτομή δεν μπορούσαν να έρθουν σε οργασμό, και το είχα πιστέψει επειδή το έβρισκα λογικό. Η πρώτη που έπαιρνα σταθερά στο σπίτι μου, ύστερα από 2-3 μήνες ήρθε σε οργασμό. Όταν ένιωσε ότι δεν κινδυνεύει. Πολλά μπορεί να κάνει μια γυναίκα για να σε κοροιδέψει. Δεν μπορεί όμως να βγάζει μουνόχυμα κατά παραγγελία. Φαινόταν σαν να τρέχει κρέμα γάλακτος μέσα από το μουνί της, το έχω περιγράψει παλαιότερα. Το ίδιο έγινε και με μια άλλη, αυτή ήταν από Γκάνα, και μου είπε πως αν αγαπάει το αγόρι της έρχεται σε οργασμό. Επίσης ρώτησα, από περιέργεια, αν θα κόψουν οι ίδιες τις κλειτορίδες στις κόρες τους, όπως τους είχε κάνει Η ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ Η ΜΑΝΑ. Όχι ο Σατράπης της φυλής, όπως νομίζεις. Και μου απάντησαν με μπόλικο φανατισμό θετικά. Ότι δεν θέλουν να κρέμεται από το μουνί της αυτή η αηδία. Μια χαρά δεχόντουσαν την κλειτορειδεκτομή, και θα την εφαρμόσουν στις κόρες τους αν εγκατασταθούν στην Ευρώπη, ή οπουδήποτε αλλού
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
σούβλα ή τηγανητό τυπε? :think: :confused:

υγ : παραξενο παντως....ο κυανοκρανος του σαιτ εχει πει τα καλυτερα λογια για το τριγωνο νιγηρία - τσαντ - γκαμπον.... :confused:
δεν ξέρω τι λέει ο καθένας φίλε, εγώ έχω χάσει δυο συναδέρφους εκεί μέσα σε μια πενταετία επίσης έχω πάει αρκετές φορές κ μιλάω εκ πείρας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
δεν ξέρω τι λέει ο καθένας φίλε, εγώ έχω χάσει δυο συναδέρφους εκεί μέσα σε μια πενταετία επίσης έχω πάει αρκετές φορές κ μιλάω εκ πείρας
θα εισαι νεος τυπε, γι αυτο...εδω στο σαιτ για τετοια μερη παιρνουμε πληροφοριες αποκλειστικα απο τον απεσταλμενο μας τον σεξ βολκανο....ψαξε και θα βρεις θρεντ με τιτλους :
"αμπούτζα, ο επιγειος παραδεισος"
"γκαμπορονε, ενα κρυμμενο διαμαντι"
"κιγκαλι, το παρισι της ρουαντα"
"μονροβια, must see προορισμος, μην σας αποθαρρυνει ο εμπολα"
"λιλόνγκουε, γεματη με ψιλολιγνες αιθεριες υπαρξεις"
"ουαγκαντουγκου, το λικνο του αφρικανικου πολιτισμου"
κτλ. κτλ. κτλ.
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
839
Πόντοι
311
Νταξει για να πηγαίνεις σε τέτοια μέρη για σεξοτουρισμό ή πολύ μερακλής είσαι, ή έχεις death wish.
Θέλω να πιστεύω οτι ισχύει το πρώτο
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Μια χαρά είναι η Νιγηρία ,θυμίζει Ελλάδα,μόνο που οι γκόμενες πιο εύκολες, οι ξένοι πιο λίγοι και δεν φοβάσαι να κυκλοφορήσεις
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Ναι, ρώτησα για το θέμα. Είχα διαβάσει ότι οι κοπέλες με κλειτορειδεκτομή δεν μπορούσαν να έρθουν σε οργασμό, και το είχα πιστέψει επειδή το έβρισκα λογικό. Η πρώτη που έπαιρνα σταθερά στο σπίτι μου, ύστερα από 2-3 μήνες ήρθε σε οργασμό. Όταν ένιωσε ότι δεν κινδυνεύει. Πολλά μπορεί να κάνει μια γυναίκα για να σε κοροιδέψει. Δεν μπορεί όμως να βγάζει μουνόχυμα κατά παραγγελία. Φαινόταν σαν να τρέχει κρέμα γάλακτος μέσα από το μουνί της, το έχω περιγράψει παλαιότερα. Το ίδιο έγινε και με μια άλλη, αυτή ήταν από Γκάνα, και μου είπε πως αν αγαπάει το αγόρι της έρχεται σε οργασμό. Επίσης ρώτησα, από περιέργεια, αν θα κόψουν οι ίδιες τις κλειτορίδες στις κόρες τους, όπως τους είχε κάνει Η ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ Η ΜΑΝΑ. Όχι ο Σατράπης της φυλής, όπως νομίζεις. Και μου απάντησαν με μπόλικο φανατισμό θετικά. Ότι δεν θέλουν να κρέμεται από το μουνί της αυτή η αηδία. Μια χαρά δεχόντουσαν την κλειτορειδεκτομή, και θα την εφαρμόσουν στις κόρες τους αν εγκατασταθούν στην Ευρώπη, ή οπουδήποτε αλλού
Δηλαδή ερχόταν σε οργασμο ενώ είχε κλειτοριδοκτομη;
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.698
Κριτικές
3
Like
4.162
Πόντοι
456

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.833
Πόντοι
21.555
:smitten: :smitten:
Πλατεία Αμερικής βράζει ο τόπος ρε παιδιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom