Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
σημερινή τσάρκα στο ίδρυμα 3 τεμάχια η γνωστη εδώ και πολλά χρονια στο roster του μαγαζιού Τζούλια
Κατερίνα η ξανθιά Ελληνίδα με τους διδυμους πύργους
και η καινούρια (εδώ και 1-2 μήνες) Βικτωρία κοντούλα ξανθιά με μπλε ματια  όπου και τιμήθηκε
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
...Ενημέρωνω για τις...  παλιοσειρές  αυτου  του ιδρύματος :)
και ευχαριστω  πολυ τον Dawn  για  τις ινφο  και τις  διαφωτιστικες  σχετικές  κριτικες  του για την κοπέλα  στο Φ 200
---
Η παλια  μελαχροινη Λουιζα , δηλ η  "Πόντια"  της κυρίας Βούλας  που ήταν το  2007  απέναντι,  στο  Σ  245-- πριν  την μετάφορά στο 248
εργάζεται τώρα  στο  Φυλης 200    απογευματινη Βάρδια  ( παλιοτερα  είχε περάσει  και από Διδύμου)

Πήγα μια βολτα  εκεί και ήταν οντως  αυτή. Δυστυχώς  λιγο  το τυπικο, λίγο μαγκικο στιλ  της ( που , λογικά,  αυξήθηκε με τα χρόνια)
λιγο  το ότι  δείχνει  οτι χάλασε  το σώμα της ( μικρυνε το στήθος  και... πάχυναν ολα από την μέση  και κατω ...) :(
κατέληξα  στο ότι δεν ήθελα  να χαλάσω  την εικονα- ανάμνηση  από  2-3 παλιές  συνευρέσεις /  και απεχώρησα ευγενικα
(Πάντως  η κοπέλα  αντικειμενικά  για 20 Ε  είναι  μια χαρά)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
part time ειναι στο μαγαζι το καυλοραπανο η Στελλα?
απο τιμες για 45λεπτα και ανω μου ειχαν πει κατοσταρα+ στο τηλεφωνο...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Και σ' εμένα τσέχα είπε ότι είναι.

και εγώ την ξανά ρώτησα την Κυριακή και μου είπε  ότι είναι από Τσεχία και μάλιστα ότι θα δουλεύει μέχρι τα χριστούγεννα και τέλος θα την κάνει για πίσω
 

booby

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
παιδια οποιος μπορει και θελει ας γραψει δυο λογια παραπανω για την κατερινα.Ειμαι αρωστος μα τα μεγαλα (παρα πολυ μεγαλα) βυζομπαλα αλλα δεν μπορω και τις χοντρες.Ακομα δεν ξερω τι ωρες μπορω να την βρω εκει.Ευχαριστω πολυ!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Σε  χτεσινη  επερώτηση-- ήτανε  μόνο η Τζούλια και η Βικτώρια "η ξανθιά"  (άρα αυτή που αναφέρει  πιο  πριν ο piatsas)
Η  κατερίνα δεν είχε πάει λόγω των απεργιών
σε περαιτέρω ερώτηση αν  θα υπάρξει  ανανέωση, ελέχθη   ότι  ίσως ερθουν δύο κοπέλες ακομα από την επόμενη εβδομαδα  :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
part time ειναι στο μαγαζι το καυλοραπανο η Στελλα?
απο τιμες για 45λεπτα και ανω μου ειχαν πει κατοσταρα+ στο τηλεφωνο...
Ρε,στείλε ένας το τηλ....γιατί θέλω να γαμήσω το Στελλάκι/Βουλγαράκι....................μου έχει λείψει..... Την έχει πάρει κάποιος να πει εντυπώσεις,σε σχέση με παλιά (μπουρδελοκαριέρα).....??? :crazy: :bigdick:
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Ρε,στείλε ένας το τηλ....γιατί θέλω να γαμήσω το Στελλάκι/Βουλγαράκι....................μου έχει λείψει..... Την έχει πάρει κάποιος να πει εντυπώσεις,σε σχέση με παλιά (μπουρδελοκαριέρα).....??? :crazy: :bigdick:


Δεν υπάρχει (πλέον)Στέλλα στο ρόστερ φίλε μου εκτός αν έχει αλλάξει όνομα.
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16


Έμαθα ότι υπάρχουν δύο καινούργιες, "Ντανιέλλα" και "Μαρία". Όποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει ...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Έμαθα ότι υπάρχουν δύο καινούργιες, "Ντανιέλλα" και "Μαρία". Όποιος συναγωνιστής γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει ...
Ντανιελα...μαυρομαλλα με νταρντανε σωματοτυπο,ανθυπομετρια μουρη αλλα ψωμομενο πατο....που σε καποιους μπορει να αρεσει!
Υπο σκεψη μπορει και να την πηδαγα στο 20αρικο λογω κωλου!
Στο 50αρι με τιποτα!
Την Μαρια δεν την ξερω
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
31
Like
2.266
Πόντοι
4.655
Την Κυριακη προς απογευμα επισκεφτηκα το στουντιο..
2 νεες ηταν..Μια Κελι απο Αγγλια γυρω στα 35,αλογα και ξερακιανη με αντιαισθητικο προσωπο..Και μια αλλη που περιμενα να βγει απο το δωματιο αλλα ουτε ονομα συγκρατησα ουτε τπτ..Εντελως αδιαφορη απο πανω ως κατω..
Μετα απο καμια 15ρια επισκεψεις πρωτη φορα φευγω χωρις να μπω σε δωματιο..
Και ποσοτικα και ποιοτικα εχει παρει την κατω βολτα το μαγαζι..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
2 νεες ηταν..Μια Κελι απο Αγγλια γυρω στα 35,αλογα και ξερακιανη με αντιαισθητικο προσωπο.
=====
Aυτή  η θεόρατη- ψηλη και στέκα Αγγλίς   Κέλλυ,
(αν είναι αυτή , διοτι νομιζω οτι είναι νεότερη )
εργάζεται και στο Δευκαλίωνος 63 ( αδελφόν ..'ιδρυμα)-- υπάρχουν καποιες  αναφορές και στο εκεί θρεντ
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
31
Like
2.266
Πόντοι
4.655
Αυτη θα ειναι ναι..Μπορει να ειναι και 30..Νεοτερη δε νομιζω..
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
σημερινή επίσκεψη στο μαγαζί οι γνωστες κατερίνα με τα  :tits: :tits:
η Nηκη μας πάλιωσε πλέον στο ίδρυμα

Και δυο καινούριες η Ντανιέλα που αναφέρεται πιο πάνω από τον Πιάτσα και μια Αλεξάνδρα ψιλή από Σερβα μελαχρινή αδύνατη έμοιαζε πολλή με την ηθοποιό την Κατερίνα Λέχου
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Παιδια τι πεζει στο ίδρυμα ; Περάσες κανεις τελευταία για να ενημερώσει ; Μηπως άλλαξε κατι προς το καλύτερο;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Παιδια τι πεζει στο ίδρυμα ; Περάσες κανεις τελευταία για να ενημερώσει ; Μηπως άλλαξε κατι προς το καλύτερο;


όχι αρχηγέ μου 4 τεμάχια η Τζούλια, η Νίκη ή Στέλλα όπως θέλεις πες την, η Κατερίνα με  :tits: :tits: , και η Ντανιέλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom