Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Νέο στούντιο, Ιεροφαντών 9 - Γκάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 781
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0
αυτό κατάλαβα και επιβεβαίωσε ενας συναγωνιστής. Δεν ξερω αν διάβασες τι έγραψα στο τόπικ για τα στούντιο αλλα υπέυθυνος εκείνη την ημέρα ήταν ένας μπάρμπας ο οποίος λειτουργούσε (για μένα) αποτρεπτικά στο να περάσω. Δεν ήταν αγενής, αλλα δεν θα ένιωθα άνετα αν περνούσα. Επίσης σε ερώτηση μου πότε εχει βάρδια η Τζέσσικα μου απάντησε η άλλη κοπέλα απλά να πάω στο Αιγάλεω.

Δεν ξερω πως εχετε οργανωθεί αλλα γενικά σαν πελάτη μου δίνετε την εντύπωση οτι δεν ασχολείστε όσο πρέπει. Τι εννοώ: βλέπω πχ τις βάρδιες και συνέχεια είναι οι ίδιες κοπέλες και πλέον σε διπλοβάρδια. Αν για παράδειγμα η Ιζαμπέλα εχει σερί βαρδια απο το απόγευμα της Τετάρτης στο Αιγάλεω και μετα στο Γκάζι και μετα Γκάζι πρώι την Πέμπτη με πέντε ώρες να ξεκουραστεί και αμέσως τότε πως θα αποδώσει στο δωμάτιο αφού είναι λογικό οτι θα είναι πτώμα. Επιπλέον δεν υπάρχουν φωτογραφίες ούτε περιγραφή για τα κορίτσια αλλα αντίθετα υπάρχουν ακόμα φωτος για κορίτσια που πιθανών να μήν δουλευουν αλλο εκει (Σαμάνθα, Δέσποινα κ.α.). Καταλαβαίνω πως μπορεί κάποιες κοπέλες να μήν θέλουν να φωτογραφηθούν αλλα τότε ποιό είναι το νόημα της ενημέρωσης όταν αυτή περιορίζεται μόνο στο πρόγραμμα της Εβδομάδας;

Η ακόμα ενώ κανατε την εξαιρετική κίνηση να εχετε δωμάτιο-dungeon πώς θα δελεάσετε τους φίλους του είδους, με λίγες φωτογραφίες οι οποίες έχουν ανανεωθεί καιρό.

τέσπα, για να κλείσω θέλω να ξεκαθαρίσω οτι αυτά δεν τα λέω με εμπάθεια ή με κακή πρόθεση. Απλά το στούντιο σαν χώρος μου αρέσει αλλα ωρες, ωρες με αφήνετε με περίεργες απορίες. Τέσπα αν εσείς είστε ευχαριστημένοι εγώ πάω πάσο. 

Οι κοπέλες πολλές φορές ( αν όχι συνέχεια ) κάνουν διπλοβάρδιες σε όλα τα μαγαζιά και αν όχι στο ίδιο τότε απο το ένα μαγαζί στο άλλο.. Σχεδόν ποτε δεν επηρεάζει την απόδοση τους, αν η κοπέλα είναι καλή στην δουλειά της τότε δεν θα επηρεαστεί...

Υπάρχουν κοπέλες που δουλεύουν μόνο έτσι μάλιστα, άσχετα αν δεν φαίνεται..

Το θέμα των φωτογραφιών είναι αποκλειστικά δικό τους καθώς δεν μπορούμε εμείς να αναγκάσουμε καμία κοπέλα να βγάλει φωτογραφίες εφόσον η ίδια δεν το έχει αποφασίσει, απλά το σίγουρο είναι οτι με φωτογραφίες θα δουλεύει περισσότερο και οι πελάτες θα ξέρουν απο πρίν έρθουν στο στούντιο τι περίπου θα αντικρύσουν ( εμφανισιακά τουλάχιστον )
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0
Καλημέρα  :smitten:

Μέχρι τις 5 στο στούντιο θα είναι η Ντανιέλα

5 - 11 θα είναι η Κάρλα

11 - 5 θα είναι η Ιζαμπέλλα με την Κάρλα

  :smitten:  :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
α επέστρεψε η Μιχαέλα, πολύ ωραία. Εχει μέλλον η κοπέλα και με περισσότερη εμπειρία θα γίνει αστέρι. Αλήθεια η Λολίτα είναι η γνωστή απο Κων/ος 61;
 

gambit(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
129
Like
68
Πόντοι
1
ωραια παραλια στις φωτο των κοριτσιων.που ειναι?
λανα κολαση.
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0
Καλησπέρα  :smitten:

Μέχρι τις 5 στο στούντιο θα είναι η Μιχαέλα

5 - 11 θα είναι η Κάρλα με την Λολίτα

11 - 5 θα είναι η Κάρλα

  :smitten:  :smitten:  :smitten:
 

Filogeno

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Η Πάολα γιατί δεν είναι στο εβδομαδιαίο πρόγραμμα; Πήρε μεταγραφή;
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0
α επέστρεψε η Μιχαέλα, πολύ ωραία. Εχει μέλλον η κοπέλα και με περισσότερη εμπειρία θα γίνει αστέρι. Αλήθεια η Λολίτα είναι η γνωστή απο Κων/ος 61;

Δεν γνωρίζω αν είναι η ίδια  :-

gambit έγραψε:
το ίδιο θέλω να ρωτήσω κι εγω. σε ποιο μερος είναι αυτή η παραλια;

Είναι η παραλία του Σχινιά :)

Filogeno έγραψε:
Η Πάολα γιατί δεν είναι στο εβδομαδιαίο πρόγραμμα; Πήρε μεταγραφή;

Όχι δεν έχει πάρει μεταγραφή, θα επιστρέψει κανονικά :)
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
α επέστρεψε η Μιχαέλα, πολύ ωραία. Εχει μέλλον η κοπέλα και με περισσότερη εμπειρία θα γίνει αστέρι. Αλήθεια η Λολίτα είναι η γνωστή απο Κων/ος 61;
Λογικά πρέπει να είναι η ίδια. Αν έχει την ελιά στο δεξί στήθος και σκουλαρίκι στη γλώσσα, αυτή είναι. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να ανέβω ακόμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom