Νέα

Νέα πιάτσα στα ΚΤΕΛ Κηφισού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apolonas1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnnypkp

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
96
Πόντοι
0
Περασμα το βραδυ του Σαββατου.Δυο κοριτσια καθονταν μεσα σε ενα αυτοκινητο.Το ενα ξανθο το αλλο μελαχροινο.Πλησιασα ανοιξαν το παραθυρο.Θεοδωρα λεγοταν η ξανθια Αννα η μελαχροινη.Πολυ ωραια μουνια και τα δυο.Επελεξα θεοδωρα.Μεταβαση σε παρακειμενο χωρο.Τιποτα το ιδιαιτερο ολα με προφυλαξη και εντελως διεκπαιρεοτικα.Η μονη αισθηση που μου εμεινε οτι γαμησα ενα ωραιο μουνι.Τιμη 30 ευρω στο αμαξι.
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα το προηγούμενο Σάββατο από τη πιατσα  ήταν η Άννα εκει...φορτώνω Πάμε στη καβαντζα χωρίς πολλά πολλά ξεκινάει στο πίσω κάθισμα το κλαρινο...τη δαχτυλιασω κ σηκωνετε κάθεται πάνω μου καθώς ανεβοκατεβαινε χώνει τις βυζαρες της στη μούρη μου...εξαιρετική..μου ζητάει να ανέβω πάνω της αρχίζω να καρφωνω κ να παίζει τη Κουβαρά της,ξαφνικά αρχίζει φωνάζει χύνω σκισε με κλπ..αρχίζω να δίνω πιο δυνατά μέχρι  Που κατέθεσα...σιγά Μην έχυσε λέμε αλλά ήταν μια ωραία αίσθηση...μπράβο στο κοριτσι!!!!
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Πέρασμα το προηγούμενο Σάββατο από τη πιατσα  ήταν η Άννα εκει...φορτώνω Πάμε στη καβαντζα χωρίς πολλά πολλά ξεκινάει στο πίσω κάθισμα το κλαρινο...τη δαχτυλιασω κ σηκωνετε κάθεται πάνω μου καθώς ανεβοκατεβαινε χώνει τις βυζαρες της στη μούρη μου...εξαιρετική..μου ζητάει να ανέβω πάνω της αρχίζω να καρφωνω κ να παίζει τη Κουβαρά της,ξαφνικά αρχίζει φωνάζει χύνω σκισε με κλπ..αρχίζω να δίνω πιο δυνατά μέχρι  Που κατέθεσα...σιγά Μην έχυσε λέμε αλλά ήταν μια ωραία αίσθηση...μπράβο στο κοριτσι!!!!

Αφού την έκανες και έχυσε.... όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες..!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

parikos30

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλά τώρα, έχυσε.....που να καταλαβει αυτή...Έτσι έλεγε...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε παιδιά θυμάστε μια μεγαλοκοπελα στην λεωφόρο Αθηνών με ένα κόκκινο Toyota Corolla? Λίγο πριν την shell στο ρεύμα προς Ελευσίνα πάρκαρε!!  Ωραίες εποχές γούσταρε να γαμιεται
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Ρε παιδιά θυμάστε μια μεγαλοκοπελα στην λεωφόρο Αθηνών με ένα κόκκινο Toyota Corolla? Λίγο πριν την shell στο ρεύμα προς Ελευσίνα πάρκαρε!!  Ωραίες εποχές γούσταρε να γαμιεται

[size=16pt]Α! το Μπάμπη που έγινε Χαρούλα λες![/size]
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
περασα πριν λιγο ...4 κοπελλες εμφαισιακα καλες με βυζαρες κι ωραιο στησιμο...€30 ολα με προφυλαξη...δεν πηρα γιατι ημουν απο φαι! :happy:
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
το σημειο βεβαια ειναι μετα τα ΚΤΕΛ σε μια καβαντζα με κατι ορθια σιδερα απεναντι απ το ΓΙΩΤΗ...αλλα εχει φως και διακρινεις πολυ καλα τα τεμαχια!
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
ολες ομορφες με βυζια... μια μπορει ναταν και τραβεστι δεν τοψαξα! 3 ξανθιες μια μελαχροινη!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Βυζοπιατσα γενικά. Θα δοκιμάσω το μελαχρινό όταν μπορέσω.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
όλες? Να μη κάνω τον κόπο λες?
φολες ολες φιλε στο σερβις....μα ΟΛΕΣ....εκει δεν εχει τιποτα για μας....ασε που μπορει να σου τυχει να ερθει στο αμαξι ο "μπαμπας" απο Αλκιβιαδου να χτυπαει τα παραθυρα να ζηταει μερτικο απο την μπεμπα την ωρα που της δινεις το παιδακι στο στομα...
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
φολες ολες φιλε στο σερβις....μα ΟΛΕΣ....εκει δεν εχει τιποτα για μας....ασε που μπορει να σου τυχει να ερθει στο αμαξι ο "μπαμπας" απο Αλκιβιαδου να χτυπαει τα παραθυρα να ζηταει μερτικο απο την μπεμπα την ωρα που της δινεις το παιδακι στο στομα...
ααα. Μάλιστα. Παίζουν και τέτοια σκηνικα.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
ολες ομορφες με βυζια... μια μπορει ναταν και τραβεστι δεν τοψαξα! 3 ξανθιες μια μελαχροινη!

Εγω εχω δει 2 ξανθιές και 1 μελαχροινή με τις φοβερές βυζάρες της. Η 3η ξανθιά ποια είναι; καινούργια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom