Νέα

Νάτος: Ο σύγχρονος, χρήσιμος και πλήρης FKK-/Sauna-Club Κατάλογος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dyvoir
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Πω-πω - το Sky είναι ειδική περίπτωση. Λίγο παραμελημένο, μόνο (πολύ βρομικές ;) ) κοπέλες από την Νότια Αμερική.

Δεν ξέρω τι γουστάρεις. Τουλάχιστον μην βιάζεσαι. 12 το μεσημέρι είναι πολύ νωρίς. ΄Ομως όπως είπα 04/-08/02/2016 είναι το καρναβάλι και το γιορτάζουν και στα Saunaclub, το Ντίσσελντορφ είναι ένα προπύργιο του καρναβαλιού.
Στο κάτω κάτω θεωρώ το Living Room την πιο λογική επιλογή. Συμπεριλαμβάνονται και οι μπίρες. Καλό φαγιτό και το καλύτερο σέρβις.

Τα πιο όμορφα είναι το Oceans, το Dolce Vita και το Magnum. Αυτά τα τρία αξίζουν μόνο το βράδυ.
Μην πας με ταξί στο Oceans, θα σου χρεώνουν 30 € πριμ για τον ταξιτζή.
Το Oceans είναι το πιο μεγάλο, το πιο μοντέρνο και το πιο ακριβό μαγαζί. Μπίρες συμπεριλαμβάνονται μόνο έως 19 η ώρα και συμπεριλαμβάνεται μόνο ένα φαγιτό στην είσοδο.

Την ημέρα το μεγαλύτεο ρόστερ θα βρεις στο Acapulco Velbert. 'Ασχημο φαγιτό όπως στο Acapulco Gold Ratingen, εκτός από τη Δευτέρα που έχει BBQ. Acapulco/Acapulco Gold είναι τα πιο φτηνά μαγαζιά.

Από τον κεντρικό σταθμό του Ντίσσελντορφ έχεις καλή και γρήγορη ανταπόκριση με συγκοινωνιές σε όλα τα μαγαζιά, εκτός από το Acapulco Velbert. O κατάλογος μου σου δίνει όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι. Ιδού οδηγίες χρήσης:




 

Συνημμένα

  • oceans4tage.jpg
    oceans4tage.jpg
    204,4 KB · Εμφανίσεις: 65

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Έχω αποθηκεύσει και μελετήσει τον κατάλογο σου. Έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά! Συγχαρητήρια και πάλι ευχαριστώ πολύ!

Δεν ψάχνω κάτι περίεργο.
Πριν κάποια χρόνια έχω επισκεφτεί το Acapulco στο Velbert. Μου άρεσε και πέρασα καλά, αλλά αυτό ήταν πριν κάποιο καιρό.
Είχα πάει και σε κάνα δυο άλλα τότε, αλλά ούτε που θυμάμαι σε ποια.
Νομίζω, το ένα ήταν στο Erkrath (μπορεί να ήταν το Magnum) και το άλλο κοντά στην Κολωνία και είχε flatrate (μπορεί να ήταν και το Harem).
Αυτό με το flatrate δεν μου άρεσε, στο άλλο στο Erkrath κάτι με χάλασε και πιο πολύ μου άρεσε και ευχαριστήθηκα στο Acapulco.
Όλα αυτά πριν 3 - 4 χρόνια.

Γενικά δεν έχω περίεργα και «εξειδικευμένα» γούστα. Θα έλεγα πως είμαι «εύκολος πελάτης».
Θα ήθελα να βρω όμορφες κοπέλες με καλές υπηρεσίες (όχι αναγκαστικά μοντέλα και extreme υπηρεσίες).
Επίσης δεν πάω για το spa και τη sauna, αλλά για την φάση, την εμπειρία και να περάσω καλά με τις κοπέλες.
Όχι ότι δεν με ενδιαφέρει ο χώρος, αλλά δεν είναι η προτεραιότητα μου.
Το θέμα φαγητό δεν με ενδιαφέρει πολύ μιας και λογικά θα έχω φάει αλλού.
Το θέμα αλκοόλ δεν με ενδιαφέρει καθόλου, αφού πίνω σπάνια και βολεύομαι με νερό και αναψυκτικά.

Δεν θα χρησιμοποιήσω μέσα μαζικής μεταφοράς. Θα έχω αυτοκίνητο με gps navigator, οπότε θα βρω το δρόμο μου, φαντάζομαι.
Επίσης δεν θα είμαι εκεί 04-08/02/2016 αλλά 31/01-03/02. Άρα δεν θα πετύχω το καρναβάλι. Και φαντάζομαι πως πάω τις χειρότερες μέρες καθώς είναι ακριβώς πριν από αυτό.
Το θέμα με τις ώρες δυστυχώς δεν είναι στο χέρι μου. Θα μπορώ κυρίως νωρίς και μόνο ένα βράδυ.

Οπότε λες να μην μπω στον κόπο να πάω μεσημέρι; Χαμένος χρόνος και πεταμένα λεφτά;
Όχι και τίποτα άλλο, αλλά ο χρόνος θα είναι λίγο πιεσμένος.
Και το Acapulco Velbert που λες ότι έχει το μεγαλύτερο ρόστερ τη μέρα, δεν θα είναι στο δρόμο μου στα ημερήσια δρομολόγια. Όπως και το Living Room μου είναι πιο άβολο εκεί που είναι και ούτε από αυτό θα περνάω. Φαντάσου πως γενικά θα κάνω το δρομολόγιο Düsseldorf - Hagen - Lüdenscheid και Düsseldorf - Olpe - Lüdenscheid.

Στο Sky έλεγα να πάω έτσι για την φάση. Είδα το site τους και οι κοπέλες δεν λένε και πολλά, αλλά σκέφτηκα ότι μπορεί οι υπηρεσίες να είναι καλές και κυρίως για την εμπειρία.
Τι εννοείς όταν λες «βρώμικες»; Παρέχουν extra υπηρεσίες; Παίζει κάτι άλλο;
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Εννοώ το καυλωμενο σέρβις στο Sky. Οι κοπέλες σου κάνουν την πιπα ήδη στο μπαρ και πρέπει να τους εμποδισεις αν δεν το θέλεις. Ίσως είναι η σωστή επιλογή για εσένα, αλλά έχει μόνο καμία δεκαριά κοπέλες και το μαγαζί δεν είναι πολύ όμορφο.

Τα Oceans, Dolce Vita και Magnum είναι "tourist traps", δηλαδή είναι γνωστό ότι οι κοπέλες δείχνουν μια τάση να εκμεταλλευονται την απειρια των τουριστών και να τους χρεώνουν πολλά έξτρα, γι' αυτό σου είπα ότι θεωρώ το Living Room την πιο λογική επιλογή.

Το Acapulco είναι εντάξει, να πας, μόνο να ξέρεις ότι δεν επιτρέπεται στις κοπέλες εκεί να παίρνουν την πρωτοβουλία, πρέπει να τις πλησιάζεις εσύ.

Το Harem στο Leverkusen δεν υπάρχει πια, υπάρχει καινούργιο μαγαζί που ονομάζεται Fkk Luderland, το βρίσκεις επίσης στον κατάλογο μου.

Στην διαδρομή Hagen-Olpe-Lüdenscheid δεν θα έχεις πολλές επιλογές. Ίσως το Luder-Lounge Dortmund το οποίο προτείνεται ειδικά για το μεσημέρι.
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Και μην ανησυχείς για το χρονοδιάγραμμα σου. Ήθελα μόνο να σου περιοριζω υπερβολικές προσδοκίες.
 

alexis6666

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Θα είμαι στη Γερμανία την άλλη εβδομάδα.
Θα έχω κάποιο ελεύθερο χρόνο και σκέφτομαι να επισκεφτώ μερικά fkk - sauna club.
Οι πτήσεις είναι προς και από το Düsseldorf και θα μένω κάπου μεταξύ Ratingen και Mettmann.
Θα μπορώ να πάω την Κυριακή το μεσημέρι (μόλις φτάσω) και τη Δευτέρα το απόγευμα και το βράδυ.
Ενδεχομένως να μπορώ και την Τρίτη το πρωί (ως τις 11:30)και ίσως όλη την υπόλοιπη μέρα.
Ποιες θα ήταν οι καλύτερες επιλογές για αυτές τις μέρες και ώρες;
Φιλε μου καλημερα.
Εχω παει μια φορα στο OCEANS και 3 φορες στο dolce vita.
Εγω απο μεριας μου θα σε προτεινα το dolce vita αν και πιο μικρος χωρος..
Τα απογευματα μετα τις 6-7 γινεται πανικος ,εχει μεσα πανω απο 40 κοπελες,εχει για ολα τα γουστα απο θεομουνα ως καναδυο χοντρες ως μαυρες ως πολυ λεπτες.
Η εισοδος θυμαμαι πως διεφερε και τις 3 φορες που πηγα λογω ωρας που εφτασα στο μαγαζι..
Φαγητα,αναψυκτικα ,μπυρες ολα συμπεριλαμβανονται στην τιμη της εισοδου..
Ειναι ουσιαστικα μια μικρη βιλιτσα με 3 πατωματα.πανω τα δωματια,στο ισογειο ο κυριως χωρος με τις κοπελες,τα φαγητα ,τις σαουνες και κατω αποδυτηρια .
Στο συστηνω ανεπιφυλακτα
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου
Ο κατάλογος και το παράρτμα προσαρμόστηκαν στις καινούργιες εξελίξεις.

Ο κατάλογος είναι ένα χρήσιμο εργαλείο για όσους ψάχνουν πληροφορίες για τα Saunaclub και τα Pauschalclub και εναρμόζει βέλτιστα τα κριτήτια
επικαιρότητα
πληρότητα
εφαρμογή
συνοπτικότητα
σημασία και
εγκυρότητα των στοιχείων.


ΜΕ ΠΑΡΤΥ-ΑΤΖΕΝΤΑ!

Ο κατάλογος τώρα περιέχει 171 Saunaclub και 87 Pauschalclub.

Συστήνω τη χρήση της καινούργιας εκδοχής του καταλόγου.
Πριν ανεβάστηκε το παρακάτω αρχείο ελέχθηκε με τα εξής προγράμματα με αρνητκό αποτέλεσμα όσον αφορά προγράμματα που βλάπτουν τον υπολογιστή:
360 Internet Security
Malwarebytes Anti Malware
Spybot S&D
ESET Online Scanner

Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone, επειδή ειδικά εδώ κάνει αισθητό το όφελός του. Για Download και εφαρμογή χωρίς προβλήματα συστήνω το Mobil Browser Dolphin.

Αν δεν μπορείτε να ανοίξετε το zip-αρχείο θα χρειάζεστε ένα ειδικό πρόγραμμα όπως αυτό
(Windows7/Vista/XP/2008/2003/2000/NT/ME/98 – διαλέξτε 32bit ή 34bit)
Η εφαρμογή είναι ευκολότατη και γρήγορη. Το πρόγραμμα και μπορεί να ρυθμιστεί στην ελληνική γλώσσα. Μετά από την αποσυμπίεση του αρχείου ο κατάλογος μπορεί να κοιταχτεί με κάθε Browser.

Καλή διασκέδαση
Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Συμβουλή: Πατήστε Ctrl+ για καλύτερη άποψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου
Ο κατάλογος και το παράρτμα προσαρμόστηκαν στις καινούργιες εξελίξεις.

Ο κατάλογος είναι ένα χρήσιμο εργαλείο για όσους ψάχνουν πληροφορίες για τα Saunaclub και τα Pauschalclub και εναρμόζει βέλτιστα τα κριτήτια
επικαιρότητα
πληρότητα
εφαρμογή
συνοπτικότητα
σημασία και
εγκυρότητα των στοιχείων.

ΜΕ ΠΑΡΤΥ-ΑΤΖΕΝΤΑ!


Ο κατάλογος τώρα περιέχει 171 Saunaclub και 87 Pauschalclub.

Συστήνω τη χρήση της καινούργιας εκδοχής του καταλόγου.
Πριν ανεβάστηκε το παρακάτω αρχείο ελέχθηκε με τα εξής προγράμματα με αρνητκό αποτέλεσμα όσον αφορά προγράμματα που βλάπτουν τον υπολογιστή:
360 Internet Security
Malwarebytes Anti Malware
Spybot S&D
ESET Online Scanner


Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone, επειδή ειδικά εδώ κάνει αισθητό το όφελός του. Για Download και εφαρμογή χωρίς προβλήματα συστήνω το Mobil Browser Dolphin.

Αν δεν μπορείτε να ανοίξετε το zip-αρχείο θα χρειάζεστε ένα ειδικό πρόγραμμα όπως αυτό
(Windows7/Vista/XP/2008/2003/2000/NT/ME/98 – διαλέξτε 32bit ή 34bit)
Η εφαρμογή είναι ευκολότατη και γρήγορη. Το πρόγραμμα και μπορεί να ρυθμιστεί στην ελληνική γλώσσα. Μετά από την αποσυμπίεση του αρχείου ο κατάλογος μπορεί να κοιταχτεί με κάθε Browser.

Καλή διασκέδαση
Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Συμβουλή: Πατήστε Ctrl+ για καλύτερη άποψη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Herr Dyvoir, τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια για την πολύτιμη συνεισφορά σας!!! 
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου
Ο κατάλογος και το παράρτμα προσαρμόστηκαν στις καινούργιες εξελίξεις.

Ο κατάλογος είναι ένα χρήσιμο εργαλείο για όσους ψάχνουν πληροφορίες για τα Saunaclub και τα Pauschalclub και εναρμόζει βέλτιστα τα κριτήτια
επικαιρότητα
πληρότητα
εφαρμογή
συνοπτικότητα
σημασία και
εγκυρότητα των στοιχείων.

ΜΕ ΠΑΡΤΥ-ΑΤΖΕΝΤΑ!


Ο κατάλογος τώρα περιέχει 170 Saunaclub και 87 Pauschalclub.

Συστήνω τη χρήση της καινούργιας εκδοχής του καταλόγου.
Πριν ανεβάστηκε το παρακάτω αρχείο ελέχθηκε με τα εξής προγράμματα με αρνητκό αποτέλεσμα όσον αφορά προγράμματα που βλάπτουν τον υπολογιστή:
360 Internet Security
Malwarebytes Anti Malware
Spybot S&D
ESET Online Scanner

Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone, επειδή ειδικά εδώ κάνει αισθητό το όφελός του. Για Download και εφαρμογή χωρίς προβλήματα συστήνω το Mobil Browser Dolphin.

Αν δεν μπορείτε να ανοίξετε το zip-αρχείο θα χρειάζεστε ένα ειδικό πρόγραμμα όπως αυτό
(Windows7/Vista/XP/2008/2003/2000/NT/ME/98 – διαλέξτε 32bit ή 34bit)
Η εφαρμογή είναι ευκολότατη και γρήγορη. Το πρόγραμμα και μπορεί να ρυθμιστεί στην ελληνική γλώσσα. Μετά από την αποσυμπίεση του αρχείου ο κατάλογος μπορεί να κοιταχτεί με κάθε Browser.

Καλή διασκέδαση
Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Συμβουλή: Πατήστε Ctrl+ για καλύτερη άποψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου


Έχω τακτοποιήσει λίγο το αρχείο :sunglasses:

Ο νέος κατάλογος είναι ένα σβέλτο μικρό Powerhouse σε καινούργιο σχέδιο με ένα πλήθος κατατοπιστικών πληροφοριών και χρήσιμων εργαλείων.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του και περιέχει 255 Saunaclub & Pauschalclub.

Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone, επειδή ειδικά εδώ κάνει αισθητό το όφελός του. Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:


Καλή διασκέδαση

Dyvoir

Υ.Γ. υπήρχε αφορμή να εκδώσω τον κατάλογο στα αγγλικά.

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου

Εκσυγχρονίστηκαν άπειρα στοιχεία.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του και περιέχει 261 Saunaclub & Pauschalclub.

Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone, επειδή ειδικά εδώ κάνει αισθητό το όφελός του. Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:

Καλή διασκέδαση

Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Λοιπόν, προφανώς μερικοί συναγωνιστές δεν έχουν καταλάβει πώς να διαχειριστούν το αρχείο στο Smartphone.
1. θα σας βοηθούσε να το κοιτούσατε σε ένα PC.
2. Στο Smartphone ανοίξτε το αρχείο και μεγεθύστε τον κατάλογο με τα δάχτυλά σας ώστε να μπορείτε να τον διαβάσετε άνετα.
3. Θα δείτε ότι η κεφαλή του πίνακα είναι σταθερή, ενώ η λίστα είναι "scrollable".
4. Αυτές οι σημειώσεις στη λίστα που εμφανίζουν σε μλε γραφή ή παραπέμπουν σε μια ιστοσελίδα ή περιέχουν έναν προγραμματισμό ονόματι "mouse-over", δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να το αγγίζετε με το ποντίκι και θα ανοιγόταν ένα παράθυρο με πληροφορίες.
5. Στην κεφαλή του καταλόγου βρίσκετε εξηξήσεις για τις πληροφορίες στην εκάστοτε στήλη.
6. Αγγίξτε ένα στοιχείο σε μπλε γραφή που σας ενδιαφέρει με το δάχτυλό σας και ακουμπήστε ταυτόχρονα με ένα άλλο δάχτυλο την οθώνη του Smartphone, αλλιώς θα εξαφανιστεί αμέσως το παράθυρο.
7. Ανοίγεται ένα κίτρινο παράθυρο με πληροφορίες (είσοδος, ωράρια, τιμές, υπηρεσίες κλπ).
8. Τα "Party-Events" θα τα βρίσκετε στην πρώτη αριστερή στήλη της λίστας.
9. Στη δεξιά άκρη του καταλόγου βρίσκεται μια αλφαβητηκή αναζήτηση των Club που κουνιέται ανεξάρτητα από τη μεγάλη λίστα. Αν αγγίζετε κανένα λινκ το εκάστοτε Club θα παρουσιαστεί στη πρώτη σειρά της λίστας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
χαιρετω τους συναγωνιστες

Αυριο φτανω Φρανκφουρτη και θα μεινω 2 μερες, θα αφιερωσω δε τη μια βραδυα για FKK
προσπαθω να αποφασισω ποιο ειναι το καλυτερο απο πλευρας ποιοτητας γυναικων (και πληθους) ,
διαβασα κριτικες και κατεληξα στα Oase , Mainhattan και Palace, αλλα εχω μια μονο ζαρια !

καποιος ειδημων η προσφατος επισκεπτης αν μπορει ας βοηθησει παρακαλω
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου

Εκσυγχρονίστηκαν άπειρα στοιχεία.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του και περιέχει 263 Saunaclub & Pauschalclub.

Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone, επειδή ειδικά εδώ κάνει αισθητό το όφελός του.

- Στο Smartphone ανοίξτε το αρχείο και μεγεθύστε τον κατάλογο με τα δάχτυλά σας ώστε να μπορείτε να τον διαβάσετε άνετα.
- Θα δείτε ότι η κεφαλή του πίνακα είναι σταθερή, ενώ η λίστα είναι "scrollable".
- Αυτές οι σημειώσεις στη λίστα που εμφανίζουν σε μπλε γραφή ή παραπέμπουν σε μια ιστοσελίδα ή περιέχουν έναν προγραμματισμό ονόματι "mouse-over", δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να το αγγίζετε με το ποντίκι και θα ανοιγόταν ένα παράθυρο με πληροφορίες.
- Στην κεφαλή του καταλόγου βρίσκετε εξηξήσεις για τις πληροφορίες στην εκάστοτε στήλη.
- Αγγίξτε ένα στοιχείο σε μπλε γραφή που σας ενδιαφέρει με το δάχτυλό σας και ακουμπήστε ταυτόχρονα με ένα άλλο δάχτυλο την οθώνη του Smartphone, αλλιώς θα εξαφανιστεί αμέσως το παράθυρο.
- Ανοίγεται ένα κίτρινο παράθυρο με πληροφορίες (είσοδος, ωράρια, τιμές, υπηρεσίες κλπ).
- Τα "Party-Events" θα τα βρίσκετε στην πρώτη αριστερή στήλη της λίστας.
- Στη δεξιά άκρη του καταλόγου βρίσκεται μια αλφαβητηκή αναζήτηση των Club που κουνιέται ανεξάρτητα από τη μεγάλη λίστα. Αν αγγίζετε κανένα λινκ το εκάστοτε Club θα παρουσιαστεί στη πρώτη σειρά της λίστας.

Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:


Καλή διασκέδαση

Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου

ο κατάλογος περιέχει 263 Saunaclub & Pauschalclub.
Συμπεριλαμβανομένων όλων των "Party-Events" έως 01/01/2017.  Τα "Party-Events" θα τα βρίσκετε στην πρώτη αριστερή στήλη της λίστας.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του. Παρακαλώ να τραβάτε το ποντίκι σας πάνω από την οθόνη και να προσέξετε τις εξηγήσεις στα ΙΙκίτριναΙΙ πεδία της κεφαλής. Αναλυτικές πληροφορίες θα βρίσκετε στα στοιχεία που εμφανίζονται σε μπλε γραφή στο κινητό (scrollable) μέρος της λίστας.


Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone. Τα πλεονεκτήματα:
- αν εγκαθιστείτε το αρχείο στο Smartphone, μπορείτε να το κοιτάζετε και offline
- ο κατάλογος περιέχει περίπου 2.000 λινκ, τα περισσότερα από αυτα είναι deep links που κάνουν δυνατό μια γρήγορη ανεύρεση των ζητούμενων στοιχείων, ειδικά όσον αφορά:
- τηλεφωνήματα και έμαιλ στα Club απευθείας από τον κατάλογο
- Navigation απευθείας από τον κατάλογο
- προετοιμασμένη αναζήτηση συγκοινωνιών στις πλησιέστερες στάσεις των Club στο για όσους έρχονται με MMM
- Navigation για πεζούς για τον δρόμο μεταξύ στάσεων και Club
- αναζήτηση καταλόγων παρόντων απευθείας από τον κατάλογο

Προσέγγιση:
- Στο Smartphone ανοίξτε το αρχείο και μεγεθύστε τον κατάλογο με τα δάχτυλά σας ώστε να μπορείτε να τον διαβάσετε άνετα.
- Θα δείτε ότι η κεφαλή του πίνακα είναι σταθερή, ενώ η λίστα είναι "scrollable" (δηλαδή μπορείτε να τη σκρολάρετε).
- Αυτές οι σημειώσεις στη λίστα που εμφανίζονται σε μπλε γραφή ή παραπέμπουν σε μια ιστοσελίδα ή περιέχουν έναν προγραμματισμό ονόματι "mouse-over", δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να το αγγίζετε με το ποντίκι και θα ανοιγόταν ένα παράθυρο με πληροφορίες.
- Στην κεφαλή του καταλόγου βρίσκετε εξηξήσεις για τις πληροφορίες στην εκάστοτε στήλη.
- Αγγίξτε ένα στοιχείο σε μπλε γραφή που σας ενδιαφέρει με το δάχτυλό σας και ακουμπήστε ταυτόχρονα με ένα άλλο δάχτυλο την οθώνη του Smartphone, αλλιώς θα εξαφανιστεί αμέσως το παράθυρο.
- Ανοίγεται ένα κίτρινο παράθυρο με πληροφορίες (είσοδος, ωράρια, τιμές, υπηρεσίες κλπ).



Στη δεξιά άκρη του καταλόγου βρίσκεται μια αλφαβητηκή αναζήτηση των Club που κουνιέται ανεξάρτητα από τη μεγάλη λίστα. Αν αγγίζετε κανένα λινκ το εκάστοτε Club θα παρουσιαστεί στη πρώτη σειρά της λίστας.

Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:

Καλή διασκέδαση

Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

nufaro

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα dyvoir και συγχαρητηρια για τη λιστα σου. Θα ηθελα να σου κανω μια ερωτηση. Ποιο FKK στην NRW  θα μου προτεινες? Μπορεις να πεις 1-2 προτασεις?
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου

ο κατάλογος περιέχει 261 Saunaclub & Pauschalclub.
Συμπεριλαμβανομένων όλων των "Party-Events" έως 30/04/2017.  Τα "Party-Events" θα τα βρίσκετε στην πρώτη αριστερή στήλη της λίστας.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του. Παρακαλώ να τραβάτε το ποντίκι σας πάνω από την οθόνη - αναλυτικές πληροφορίες θα βρίσκετε στα στοιχεία που εμφανίζονται σε μπλε γραφή στο κινητό (scrollable) μέρος της λίστας - και να προσέξετε τις εξηγήσεις στα ΙΙκίτριναΙΙ πεδία της κεφαλής.

Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone. Τα πλεονεκτήματα:
- αν εγκαθιστείτε το αρχείο στο Smartphone, μπορείτε να το κοιτάζετε και offline
- ο κατάλογος περιέχει περίπου 2.000 λινκ, τα περισσότερα από αυτα είναι deep links που κάνουν δυνατό μια γρήγορη ανεύρεση των ζητούμενων στοιχείων, ειδικά όσον αφορά:
- τηλεφωνήματα και έμαιλ στα Club απευθείας από τον κατάλογο
- Navigation απευθείας από τον κατάλογο
- προετοιμασμένη αναζήτηση συγκοινωνιών στις πλησιέστερες στάσεις των Club στο για όσους έρχονται με MMM
- Navigation για πεζούς για τον δρόμο μεταξύ στάσεων και Club
- αναζήτηση καταλόγων παρόντων απευθείας από τον κατάλογο

Προσέγγιση:
- Στο Smartphone ανοίξτε το αρχείο και μεγεθύστε τον κατάλογο με τα δάχτυλά σας ώστε να μπορείτε να τον διαβάσετε άνετα.
- Θα δείτε ότι η κεφαλή του πίνακα είναι σταθερή, ενώ η λίστα είναι "scrollable" (δηλαδή μπορείτε να τη σκρολάρετε).
- Αυτές οι σημειώσεις στη λίστα που εμφανίζονται σε μπλε γραφή ή παραπέμπουν σε μια ιστοσελίδα ή περιέχουν έναν προγραμματισμό ονόματι "mouse-over", δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να το αγγίζετε με το ποντίκι και θα ανοιγόταν ένα παράθυρο με πληροφορίες.
- Στην κεφαλή του καταλόγου βρίσκετε εξηγήσεις για τις πληροφορίες στην εκάστοτε στήλη.
- Αγγίξτε ένα στοιχείο σε μπλε γραφή που σας ενδιαφέρει με το δάχτυλό σας και ακουμπήστε ταυτόχρονα με ένα άλλο δάχτυλο την οθώνη του Smartphone, αλλιώς θα εξαφανιστεί αμέσως το παράθυρο.
- Ανοίγεται ένα κίτρινο παράθυρο με πληροφορίες (είσοδος, ωράρια, τιμές, υπηρεσίες κλπ).

Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:



Στη δεξιά άκρη του καταλόγου βρίσκεται μια αλφαβητηκή αναζήτηση των Club που κουνιέται ανεξάρτητα από τη μεγάλη λίστα. Αν αγγίζετε κανένα λινκ το εκάστοτε Club θα παρουσιαστεί στη πρώτη σειρά της λίστας.

Καλή διασκέδαση

Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου

ο κατάλογος περιέχει 261 Saunaclub & Pauschalclub.
Συμπεριλαμβανομένων όλων των "Party-Events" έως 30/06/2017.  Τα "Party-Events" θα τα βρίσκετε στην πρώτη αριστερή στήλη της λίστας.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του. Παρακαλώ να τραβάτε το ποντίκι σας πάνω από την οθόνη - αναλυτικές πληροφορίες θα βρίσκετε στα στοιχεία που εμφανίζονται σε μπλε γραφή στο κινητό (scrollable) μέρος της λίστας - και να προσέξετε τις εξηγήσεις στα ΙΙκίτριναΙΙ πεδία της κεφαλής.

Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone. Τα πλεονεκτήματα:
- αν εγκαθιστείτε το αρχείο στο Smartphone, μπορείτε να το κοιτάζετε και offline
- ο κατάλογος περιέχει περίπου 2.000 λινκ, τα περισσότερα από αυτα είναι deep links που κάνουν δυνατό μια γρήγορη ανεύρεση των ζητούμενων στοιχείων, ειδικά όσον αφορά:
- τηλεφωνήματα και έμαιλ στα Club απευθείας από τον κατάλογο
- Navigation απευθείας από τον κατάλογο
- προετοιμασμένη αναζήτηση συγκοινωνιών στις πλησιέστερες στάσεις των Club στο για όσους έρχονται με MMM
- Navigation για πεζούς για τον δρόμο μεταξύ στάσεων και Club
- αναζήτηση καταλόγων παρόντων απευθείας από τον κατάλογο

Προσέγγιση:
- Στο Smartphone ανοίξτε το αρχείο και μεγεθύστε τον κατάλογο με τα δάχτυλά σας ώστε να μπορείτε να τον διαβάσετε άνετα.
- Θα δείτε ότι η κεφαλή του πίνακα είναι σταθερή, ενώ η λίστα είναι "scrollable" (δηλαδή μπορείτε να τη σκρολάρετε).
- Αυτές οι σημειώσεις στη λίστα που εμφανίζονται σε μπλε γραφή ή παραπέμπουν σε μια ιστοσελίδα ή περιέχουν έναν προγραμματισμό ονόματι "mouse-over", δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να το αγγίζετε με το ποντίκι και θα ανοιγόταν ένα παράθυρο με πληροφορίες.
- Στην κεφαλή του καταλόγου βρίσκετε εξηγήσεις για τις πληροφορίες στην εκάστοτε στήλη.
- Αγγίξτε ένα στοιχείο σε μπλε γραφή που σας ενδιαφέρει με το δάχτυλό σας και ακουμπήστε ταυτόχρονα με ένα άλλο δάχτυλο την οθώνη του Smartphone, αλλιώς θα εξαφανιστεί αμέσως το παράθυρο.
- Ανοίγεται ένα κίτρινο παράθυρο με πληροφορίες (είσοδος, ωράρια, τιμές, υπηρεσίες κλπ).

Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:



Στη δεξιά άκρη του καταλόγου βρίσκεται μια αλφαβητηκή αναζήτηση των Club που κουνιέται ανεξάρτητα από τη μεγάλη λίστα. Αν αγγίζετε κανένα λινκ το εκάστοτε Club θα παρουσιαστεί στη πρώτη σειρά της λίστας.

Καλή διασκέδαση

Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
OP
OP
Dyvoir

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Update του καταλόγου

ο κατάλογος περιέχει 257 Saunaclub & Pauschalclub.
Συμπεριλαμβανομένων όλων των μέχρι τώρα ανακοινούμενων "Party-Events" έως 31/08/2017.  Τα "Party-Events" θα τα βρίσκετε στην πρώτη αριστερή στήλη της λίστας.

ο κατάλογος εξηγείται μόνος του. Παρακαλώ να τραβάτε το ποντίκι σας πάνω από την οθόνη - αναλυτικές πληροφορίες θα βρίσκετε στα στοιχεία που εμφανίζονται σε μπλε γραφή στο κινητό (scrollable) μέρος της λίστας - και να προσέξετε τις εξηγήσεις στα ΙΙκίτριναΙΙ πεδία της κεφαλής.

Smartphone:
Ο κατάλογος και είναι κατάλληλος ιδίως για τη χρήση σε ένα Smartphone. Τα πλεονεκτήματα:
- αν εγκαθιστείτε το αρχείο στο Smartphone, μπορείτε να το κοιτάζετε και offline
- ο κατάλογος περιέχει περίπου 2.000 λινκ, τα περισσότερα από αυτα είναι deep links που κάνουν δυνατό μια γρήγορη ανεύρεση των ζητούμενων στοιχείων, ειδικά όσον αφορά:
- τηλεφωνήματα και έμαιλ στα Club απευθείας από τον κατάλογο
- Navigation απευθείας από τον κατάλογο
- προετοιμασμένη αναζήτηση συγκοινωνιών στις πλησιέστερες στάσεις των Club στο για όσους έρχονται με MMM
- Navigation για πεζούς για τον δρόμο μεταξύ στάσεων και Club
- αναζήτηση καταλόγων παρόντων απευθείας από τον κατάλογο

Προσέγγιση:
- Στο Smartphone ανοίξτε το αρχείο και μεγεθύστε τον κατάλογο με τα δάχτυλά σας ώστε να μπορείτε να τον διαβάσετε άνετα.
- Θα δείτε ότι η κεφαλή του πίνακα είναι σταθερή, ενώ η λίστα είναι "scrollable" (δηλαδή μπορείτε να τη σκρολάρετε).
- Αυτές οι σημειώσεις στη λίστα που εμφανίζονται σε μπλε γραφή ή παραπέμπουν σε μια ιστοσελίδα ή περιέχουν έναν προγραμματισμό ονόματι "mouse-over", δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να το αγγίζετε με το ποντίκι και θα ανοιγόταν ένα παράθυρο με πληροφορίες.
- Στην κεφαλή του καταλόγου βρίσκετε εξηγήσεις για τις πληροφορίες στην εκάστοτε στήλη.
- Αγγίξτε ένα στοιχείο σε μπλε γραφή που σας ενδιαφέρει με το δάχτυλό σας και ακουμπήστε ταυτόχρονα με ένα άλλο δάχτυλο την οθώνη του Smartphone, αλλιώς θα εξαφανιστεί αμέσως το παράθυρο.
- Ανοίγεται ένα κίτρινο παράθυρο με πληροφορίες (είσοδος, ωράρια, τιμές, υπηρεσίες κλπ).

Αν υπάρχουν προβλήματα στο Smartphone συστήνω τη χρήση του Dolphin-Browser:



Στη δεξιά άκρη του καταλόγου βρίσκεται μια αλφαβητηκή αναζήτηση των Club που κουνιέται ανεξάρτητα από τη μεγάλη λίστα. Αν αγγίζετε κανένα λινκ το εκάστοτε Club θα παρουσιαστεί στη πρώτη σειρά της λίστας.

Καλή διασκέδαση

Dyvoir

CLICK ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 
  • Like
Αντιδράσεις: popov

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom