Νέα

Να κάνω πέσιμο, να μην κάνω πέσιμο, τι να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
364
Like
1.172
Πόντοι
201
Αν δεν έχεις παιδιά, σκυλιά, γατιά, ίσως θα έπρεπε να σκεφτείς πρώτα τι σε έχει οδηγήσει στον εκδιδόμενο έρωτα 2-3 φορές την βδομάδα. Μήπως απλά σου έχει λήξει με τη γυναίκα σου και προσκόλλησες στην διπλανή σου σαν υποκατάστατο? Καλό είναι να το σκεφτείς πριν κάνεις κάτι, γιατί μετά μπορεί να λες ότι δεν γούσταρα τελικά και δεν άξιζε τον κόπο. Δες τι θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.338
Πόντοι
5.896
...φιλε να κανω εγω μια ερωτηση, και χωρις παρεξηγηση ομως εεε! Αν σε καποιο αντιστοιχο site ή σε καμμια ομαδα "Μιλφαρες εν δραση" κτλ δεις την γυναικα σου να ζηταει συμβουλες για ιδιο σκηνικο πως θα την εβλεπες την φαση? Και ως γνωστον οι γυναικες απαξ κ το εχουν αποφασισει το πραττουν! Χωρια που για την γυναικα ειναι πιο ευκολο, μεγαλυτερη προσφορα και αμμεση ανταποκριση!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.729
Πόντοι
8.530
Στην Ελλάδα Χλωμό...
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Η το έχεις ή όχι
Αν δεν μπορείς ασε το καλυτερα
Θα κάνεις βλακεία
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Το νήμα αυτό είναι ολίγο ψυχοθεραπεία. Αλλά όποιος έχει την υπομονή να το διαβάσει κι έχει άποψη, μπορεί να πει δυο κουβέντες.
Καλές και χρυσές οι επαγγελματίες αλλά εδώ και πολύ καιρό τραβάω ΜΕΓΑΛΟ ζόρι με τη διπλανή μου στο γραφείο. Πολύ γλυκό κορίτσι, πρέπει να είναι 35-40, ψηλή με κορμί λαμπάδα. Χωρίς να κάνει κραυγαλέα προκλητικές εμφανίσεις, είναι όσο πρέπει σέξυ για να με κόβει κρύος ιδρώτας για πάρτη της. Σήμερα ας πούμε την έβλεπα όλη μέρα με άσπρο εφαρμοστό τοπ με τιραντάκι, αρκετά ανοιχτό κι από μέσα cups αντί για σουτιέν. Και ξεφυσούσα. Όπως και πολλές άλλες μέρες με άλλα συνολάκια, μην τα γράφω όλα και μακρηγορώ.
Γιατί δεν της την πέφτω; Διότι είμαι παντρεμένος, το καθημερινό μου πρόγραμμα δεν μου αφήνει πολλά περιθώρια για εξόδους και φλερτάκια, ενώ το αντικείμενο του πόθου γνωρίζει και τη σύζυγο, λόγω επαγγελματικού χώρου.
Εν τω μεταξύ σίγουρα έχει καταλάβει ότι τη γουστάρω, δεν δείχνει να της κακοφαίνεται, όμως δεν νοιώθω ότι έχω πάρει κάποιο σήμα της που να μου λέει «προχώρα». Σαν να κρατάει μια απόσταση ασφαλείας, με τον γνωστό γυναικείο αριστοτεχνικό τρόπο. Σ’ αυτό τη βοηθάει και το ότι είμαι ιδιαίτερα διακριτικός τρομάρα μου.
Μέχρι σήμερα δε, δεν έχει τύχει να την ξεμοναχιάσω κάπου εκτός χώρου εργασίας, ώστε να κάνω πιο σαφείς τις προθέσεις μου.
Οι επιλογές μου λοιπόν είναι οι εξής:
α) Κάθομαι και βράζω στο ζουμί μου, έως ότου κάποτε πατσαβουριάσει λόγω ηλικίας και σταματήσω να ζορίζομαι για κείνη. Κι εν τω μεταξύ δίνω τον οβολό μου σε 1-2 επαγγελματίες τη βδομάδα, όπως κάνω τον τελευταίο καιρό.
β) κάνω το απονενοημένο διάβημα και πέφτω κατευθείαν στο ψητό: «Κ. μου, μετά τη δουλειά πάμε κάπου ήσυχα να μείνουμε λίγο μόνοι μας, να χαλαρώσουμε, να καθαρίσει το κεφάλι μας από τη βαβούρα του γραφείου», εννοώντας σαφώς ξενοδοχείο, μπανάκι κι ό,τι ήθελε προκύψει.
Εδώ εκτιμώ ότι έχω πιθανότητα χυλόπιτας 70-80%, καθώς οι γυναίκες είναι τραβάτε με κι ας κλαίω κι έχουν πολύ εύκολο το όχι, ειδικά όταν τους την πέφτεις με λόγια.
Αν όμως δεν την πέσω, θα μείνω με το γαμώτο ότι δεν προσπάθησα καν.
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα, λοιπόν. Τι κάνουμε, οέο;
Την αγαπας τη γυναικα σου τυπε;
Ειναι η μια μου ερωτηση
Αν την αγαπας τοτε θα σου στοιχησει να τη χασεις
Αρα εχεις κατι να χασεις
Οταν τα λεω εγω μην κανετε σχεσεις μην παντρευεστε γαματε μονο....
Και πηγαινετε απο τη μια στην αλλη...

Το απωθημενο απο την αλλη κακο πραγμα...ειναι βασανο για την ψυχη

Θα σου λεγα να βρεις μια αφορμη να τη βγαλεις εξω για διαλειμμα απο τη δουλεια οπως σωστα ειπες αλλα οχι απευθειας προταση για ξενοδοχειο
Βγες μαζι της για ενα καφε στο χερι να περπατησετε
Και δειξε της οτι τη γουσταρεις με καποιες ματιες χειρονομιες κτλ
Απεφυγε το ερωτικο μελλοδραμμα βεβαια
Μπορεις να ξεκινησεις να της στελνεις λουλουδια με αγνωστο αποστολεα και να της το παιζεις κινεζος
Ετσι θα τη φερεις κοντα σου
Καλο να τη γαμησεις
Αλλοιως σα λυση παρηγοριας να πηγαινεις στο μπανιο της οταν της κανετε φιλικες επισκεψεις με τη γυναικα σου να μαλακιζεσαι με τα κυλοτακια της να τα ποτιζεις με σπερμα
Επισης μπορεις να χυνεις στο αφρογαλα του καφε της
Ανακουφιζει το απωθημενο σου να τη βλεπεις ενω πινει τον καφε και να ξερεις οτι σου κανει CIM
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
ρε παιδιά, εσείς οι ομοιοπαθείς παντρεμένοι που ξενοπηδάτε, πώς στο καλό κάνετε πέσιμο και σας κάθεται η γκόμενα;

τυπε εγω δεν χρειαζεται να κανω τιποτα.ειμαι πολυ ομορφος και μου την πεφτουν τα μουνετα :wanker: :wanker: :wanker:



toothless.jpg
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
ρε παιδιά, εσείς οι ομοιοπαθείς παντρεμένοι που ξενοπηδάτε, πώς στο καλό κάνετε πέσιμο και σας κάθεται η γκόμενα;
Διότι μη μου πείτε ότι η φάση γίνεται ουρανοκατέβατα, όπως στις κινηματογραφικές ταινίες;
Αισθάνομαι εντελώς αδαής...
ρε παιδιά, εσείς οι ομοιοπαθείς παντρεμένοι που ξενοπηδάτε, πώς στο καλό κάνετε πέσιμο και σας κάθεται η γκόμενα;
Διότι μη μου πείτε ότι η φάση γίνεται ουρανοκατέβατα, όπως στις κινηματογραφικές ταινίες;
Αισθάνομαι εντελώς αδαής...
Μα την απάντηση την έχεις δώσει μέσα από αυτά που γράφεις .....σ αυτή την περίπτωση που αναφέρεις μου έχει συμβεί....πλησιάζω θα τα πω γρήγορα....μου αρέσεις πολύ είσαι πολύ γλυκιά κτλ....δεν θα επετρεπα στον εαυτό μου...να μην στο πω...αν και παντρεμενος και δεν το κάνω ποτέ αυτό εσύ μου το έβγαλες ...κτλ....και πολλές άλλες σάλτσες και κομπλιμέντα ...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
...φιλε να κανω εγω μια ερωτηση, και χωρις παρεξηγηση ομως εεε! Αν σε καποιο αντιστοιχο site ή σε καμμια ομαδα "Μιλφαρες εν δραση" κτλ δεις την γυναικα σου να ζηταει συμβουλες για ιδιο σκηνικο πως θα την εβλεπες την φαση? Και ως γνωστον οι γυναικες απαξ κ το εχουν αποφασισει το πραττουν! Χωρια που για την γυναικα ειναι πιο ευκολο, μεγαλυτερη προσφορα και αμμεση ανταποκριση!
Εγώ θα ζητούσα τουλάχιστον να βλέπω ...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.657
Like
14.735
Πόντοι
3.656
Καλα ρε τυπε θες να παιξεις φουλ επίθεση χωρίς να εχεις ουτε ενα σημάδι οτι η τυπισσα γουστάρει φάση;; Ξεκίνα με φλερτ και υπονοούμενα και ανάλογα την αντίδραση της προχωράς στο παρασύνθημα.

Αυτη δεν μας ειπες, ειναι ελεύθερη η παντρεμένη;

τυπε μαλλον στον μπουτζον του τυπου αν ειναι παντρεμενο το μουνετο :confused: :confused: :confused:
εδω ειναι εκεινος παντρεμενος και δεν τον νοιαζει :confused: :confused: :confused:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Πηδα ένα εσκορτακι πιπα-κωλο εμπλοκή ...

Και έτσι όπως είσαι με την γεύση του μουνιου στο στόμα σου
πες της να πάτε για καφέ...

Μην της την πέσεις... θα σου την πέσει αυτή...
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Διαφωνώ με την τελευταία παράγραφο γιατί δεν θα αφήσουν τον οποίον σταθερό χρηματοδότη για ένα πήδημα εκτός αν αυτός της έχει ψήσει το ψάρι στα χείλη....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα υπόλοιπα συμφωνώ όμως....

Εγω δεν ειπα πως θα τον αφησουν, απλα που και που θα πηδιουνται με καποιον που τους αρεσει και νιωθουν ασφαλεια πως δεν θα μαθευτει.Αυτη τη περιοδο εχω 2 τετοιες περιπτωσεις και ειμαι αναλογη περιπτωση,45ρης,νορμαλ εμφανιση και οχι φραγκατος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Μα και πάνω στο πέσιμο να σου πει η άλλη είμαι παντρεμένη...η ατάκα είναι ...δεν θέλω να παντρευτούμε...
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Το πεσιμο απο fb δουλευει αν εχεις "δυνατο" προφιλ ή τη πεσεις σε καποια που σε ξερει και υπαρχουν θετικες ενδειξεις στην ατμοσφαιρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μα και πάνω στο πέσιμο να σου πει η άλλη είμαι παντρεμένη...η ατάκα είναι ...δεν θέλω να παντρευτούμε...
Η ατακα που πιανει ειναι πως μονο οι παντρεμενοι καταλαβαινουν ο ενας τον αλλο και τη μεγιστη σημασια της εχεμυθιας
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Ποιο φβ....από κοντά λέει ο φίλος πρόσωπο με πρόσωπο...εκεί φαίνεται ποσο ετυμολος είσαι και πόσο ατακαδορος
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Μόρτες, άλλο το πέσιμο σε ελεύθερη, άλλο το πέσιμο σε παντρεμμένη και άλλο το πέσιμο σε συνάδελφο....

Η συνάρτηση γίνεται πιο πολύπλοκη αν μπουν και αλλοι παράγοντες στη μέση για καθεμια περίπτωση....
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Ποιο φβ....από κοντά λέει ο φίλος πρόσωπο με πρόσωπο...εκεί φαίνεται ποσο ετυμολος είσαι και πόσο ατακαδορος
Οταν το προφιλ ειναι δυνατο και φαινεται "ψητο" δουλευει και σε αγνωστες.Εγω παντα προτιμαω face to face, να νιωθω τη γλυκια ζεστασια της χυλόπιττας
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Οταν το προφιλ ειναι δυνατο και φαινεται "ψητο" δουλευει και σε αγνωστες.Εγω παντα προτιμαω face to face, να νιωθω τη γλυκια ζεστασια της χυλόπιττας
Τι δυνατό προφίλ...εγώ δεν είμαι χω ούτε φβ ...ούτε ινσταγκραμ....και μια χαρά κάνω παιχνίδι μόνο από κοντά
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Μόρτες, άλλο το πέσιμο σε ελεύθερη, άλλο το πέσιμο σε παντρεμμένη και άλλο το πέσιμο σε συνάδελφο....

Η συνάρτηση γίνεται πιο πολύπλοκη αν μπουν και αλλοι παράγοντες στη μέση για καθεμια περίπτωση....
Η ιστορια τη τελευταια 3ετια μου εχει δειξει πως πιο ευκολη περιπτωση ειναι οι χρόνια παντρεμενες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom