Νέα

Να γαμήσω τη νταντά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑ Γ@ΜΗΣΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ?

  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 107 44,8%
  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 132 55,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    239

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
981
Κριτικές
4
Like
3.295
Πόντοι
446
Επειδή ξεκίνησε έτσι η κατάσταση και δύσκολα την κόβεις τώρα... βρες κάτι άλλο να ασχοληθείς όπως την πιτσιρίκα π έλεγες κλπ.. για να αλλάξεις παραστάσεις και να απομακρυνθείς από Νταντά... είναι οριακό πολύ αυτό που κάνεις για την οικογένειά σου, τα παιδιά σου κυρίως, άσε την γυναίκα σου, τα παιδιά σου όμως ? Δεν νομίζω ότι αξίζει να τα καταστρέψεις όλα για μια νταντά..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Καλημέρα σύντροφοι!

Εδώ και λίγο καιρό έχουμε πάρει μία νταντά για το παιδί :babycry: επειδή δουλεύουμε και οι δύο. (Γύρω στα 45, μέτρια εμφάνιση, ολοστρόγγυλο ωραίο κωλαράκι, καλό βυζί, παντρεμένη με παιδιά).

Η σύζυγος φεύγει πρώτη από το σπίτι για τη δουλειά της...

Τη προηγούμενη εβδομάδα ενώ ήμουν στη τουαλέτα γυμνός :walkingpenis:, πήγε να μπει η νταντά χωρίς να χτυπήσει τη πόρτα... Μισοάνοιξε τη πόρτα της είπα ότι είμαι μέσα, είπε συγνώμη και την έκλεισε. Δεν ξέρω αν με είδε, σίγουρα όμως αν κοίταξε τον μεγάλο καθρέπτη που έχουμε στο μπάνιο με είδε!

Περίμενα ότι θα το ανέφερε στη γυναίκα μου ως περιστατικό, σε φάση "συγνώμη" κτλ, δεν είπε τίποτα όμως... Γεγονός το οποίο κράτησα στο μυαλό μου!

Σήμερα το πρωί λοιπόν, βγαίνω από τη τουαλέτα και πάω στη κρεβατοκάμαρα μου να ντυθώ, ανοίγει διάπλατα τη πόρτα χωρίς να χτυπήσει και με βρίσκει με το εσώρουχο. Δεν κλείνει αμέσως τη πόρτα να φύγει και μου λέει κοιτάζοντας με ότι νόμιζε ότι ξύπνησε το παιδί και ήρθε.

Έκλεισε τη πόρτα και έφυγε, χωρίς πονηρές ματιές ή υπονοούμενα.

Μετά πήγα και έφαγα πρωινό στη κουζίνα και μιλούσαμε σαν να μην τρέχει τίποτα.

Είμαι εγώ πονηρός και σκέφτομαι ότι τη τρώει ο κώλος της ή παρεξηγώ εύκολα τη κατάσταση;
εγω θα λεγα να ξηγηθεις γαλακτομπουρεκο αλλα δες πρωτα μηπως εχει βαλει η συζυγος καμια καμερα μεσα στο σπιτι..υστερα ελπιζω να μην εχετε και κανενα παπαγαλο μεσα που μιλαει
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Έχει φάει πολύ πούτσα αλλά πιο αραιά απ'ότι στις αρχές, κομμένο το κάθε μέρα εδώ και καιρό...

Κάποιες φορές έχω μπει και ακάποτος όταν ξέμεινα από καπότες, λίγες όμως, μετρημένες..

Γενικά πλέον τη γαμάω περισσότερο εκτός σπιτιού, και πολύ λιγότερο στο σπίτι.

Σε γενικές γραμμές της τα έχω κάνει όλα, ισπανικά, κωλο, της αρέσει να τα καταπίνει κτλ, φυσικά δεν έχω χύσει μέσα της!!!

Για να σας πω την αλήθεια έχει φτιάξει και η ερωτική σχέση με τη γυναίκα μου, ενώ πριν είχαμε γίνει λίγο πιο "ξενέρωτοι", τώρα πάει πολύ καλύτερα το θέμα, υπάρχει πάθος... Δεν μπορώ να δώσω κάποια εξήγηση ή να το συσχετίσω απόλυτα, αλλά σε αυτό το διάστημα έχει γίνει και αυτό!

Και να σας πω την αλήθεια είχα και μια ευκαιρία να πηδήξω μια πιτσιρίκα που μου κόλλησε αρκετά έως πολύ προκλητικά, αλλά έδωσα άκυρο, μην μπλέξω παραπάνω... Θα ήταν too much
??
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.509
Πόντοι
2.306
Το επόμενο στάδιο τώρα τυπε είναι τριπλέτα εσύ η νταντά και η σύζυγός!!
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ, ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ, ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΣΑΣ, ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΑΣ, ΚΟΚ;
ΨΑΧΝΕΣΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΣΑΣ ΣΧΕΣΕΙΣ;
IQ ΡΑΔΙΚΙΟΥ ΕΧΕΤΕ;

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ
Κλασσικός κερατάς
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Επειδή ξεκίνησε έτσι η κατάσταση και δύσκολα την κόβεις τώρα... βρες κάτι άλλο να ασχοληθείς όπως την πιτσιρίκα π έλεγες κλπ.. για να αλλάξεις παραστάσεις και να απομακρυνθείς από Νταντά... είναι οριακό πολύ αυτό που κάνεις για την οικογένειά σου, τα παιδιά σου κυρίως, άσε την γυναίκα σου, τα παιδιά σου όμως ? Δεν νομίζω ότι αξίζει να τα καταστρέψεις όλα για μια νταντά..
Η πιτσιρίκα μπορεί να γίνει επικίνδυνη, η άλλη που είναι παντρεμένη και αποδεδειγμένα εχεμυθη, είναι καλύτερη φάση
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.698
Κριτικές
3
Like
4.162
Πόντοι
456
Αν σε βγάλει στα μανταλάκια η νταντά δεν γλιτώνεις με τίποτα.Οση τρέλα αμφισβήτησης και να πουλήσεις δεν γλυτώνεις.Ενω με άλλες εκτός σπιτιού μπορείς να το σώσεις.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.713
Like
6.603
Πόντοι
1.056
το γαμημενο το μουνι τι πειρασμος ειναι..... ειδικα αν η γυναικα σου ειναι καμια φακλανα, εχεις ψοφησει απτην αγαμια και τη μαλακια..... και μετα απο χρονια... η και για πρωτη φορα παιχτει κατι με κανα ωραιο μουνι..... τρελενεσαι, το θεοποιεις και θες οπωσδηποτε να κανεις κατι γιατι αλλη ευκαιρια δεν....
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Αν σε βγάλει στα μανταλάκια η νταντά δεν γλιτώνεις με τίποτα.Οση τρέλα αμφισβήτησης και να πουλήσεις δεν γλυτώνεις.Ενω με άλλες εκτός σπιτιού μπορείς να το σώσεις.
Δεν τη παίρνει γιατί έχει και αυτή οικογένεια, είναι καθαρά για πούτσα, δεν παίζει παραπάνω συναίσθημα, είναι μόνο απόλαυση...
 

ntopas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το πρώτο που θα σου έλεγα είναι "μακριά φίλε" για όλους τους λόγους που αναφέρθηκαν κ συμφωνώ.

Όμως η αλήθεια είναι ότι δεν ησυχάζεις, έχοντας υποψία και μόνο, ότι το μουνακι που πηγαινοέρχεται μες τα πόδια σου μπορεί να υγραινεται κ μόνο που σε βλέπει.

Με λίγα λόγια, καλό κουράγιο !
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Αete πώς πάνε οι συναντήσεις με την νταντά; Συνεχίζεις να της πετάς τα μάτια έξω;
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
11
Like
3.283
Πόντοι
746
Εντάξει όλα; Ζείς;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 210968

Επισκέπτης
Aete χάθηκες..Πώς πας με την νταντά;;
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Αν είναι σαν την Μαρία Λεκάκη στην νταντά οκ...αν είναι σαν την Μαρούσκα στους δύο ξένους αυτοκτονα ?
 
OP
OP
A

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
128
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Aete χάθηκες..Πώς πας με την νταντά;;
Είχαν έρθει οικογενειακώς σπίτι με τον άντρα της και τα παιδιά της , χρονιάρες μέρες...

Πάω στη τουαλέτα, με ακολουθεί... Σηκώνει τη μπλούζα, μου πετάει έξω τις βυζάρες της και μου πιάνει το καυλί!

Ήθελε να τη γαμήσω εκείνη την ώρα, ενώ ήταν όλοι στο σαλόνι! Φυσικά την έδιωξα...

Ήταν ότι πιο ακραίο έχει κάνει! Βασικά δεν έχει κάνει ποτέ κάτι τόσο επικίνδυνο!

Σήμερα το πρωί που ήρθε σπίτι και μιλήσαμε μου ζήτησε συγνώμη και ότι δεν θα ξανασυμβεί και μου είπε ότι ήταν πολύ ξαναμμένη και δεν μπορούσε να συγκρατηθεί!

Λέω να το τελειώσω το θέμα γιατί γίνεται επικίνδυνο το σκηνικό και δεν θέλω να ρισκάρω!

Εννοείται ότι σήμερα το πρωί έφαγε πούτσα...............
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sad10

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Είχαν έρθει οικογενειακώς σπίτι με τον άντρα της και τα παιδιά της , χρονιάρες μέρες...

Πάω στη τουαλέτα, με ακολουθεί... Σηκώνει τη μπλούζα, μου πετάει έξω τις βυζάρες της και μου πιάνει το καυλί!

Ήθελε να τη γαμήσω εκείνη την ώρα, ενώ ήταν όλοι στο σαλόνι! Φυσικά την έδιωξα...

Ήταν ότι πιο ακραίο έχει κάνει! Βασικά δεν έχει κάνει ποτέ κάτι τόσο επικίνδυνο!

Σήμερα το πρωί που ήρθε σπίτι και μιλήσαμε μου ζήτησε συγνώμη και ότι δεν θα ξανασυμβεί και μου είπε ότι ήταν πολύ ξαναμμένη και δεν μπορούσε να συγκρατηθεί!

Λέω να το τελειώσω το θέμα γιατί γίνεται επικίνδυνο το σκηνικό και δεν θέλω να ρισκάρω!

Εννοείται ότι σήμερα το πρωί έφαγε πούτσα...............
giphy.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom