Νέα

Να γαμήσω τη νταντά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aetos56
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑ Γ@ΜΗΣΩ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ?

  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 107 44,8%
  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 132 55,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    239

zoombii

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
169
Πόντοι
0
Καλό σώμα έχει, τώρα τελευταία έχει κάνει λίγη κοιλιά λόγω ηλικία, όχι σε ενοχλητικό βαθμό.. Αλλά κωλαράκι και μπούτια είναι μια χαρά! Βυζί έχει κρεμάσει επίσης λόγω ηλικίας αλλά οκ... Τόσα χρόνια την έχω συνηθίσει
Κάνε κανα καλό να δούμε λίγο σώμα αν θέλεις βέβαια δεν υπάρχει πρόβλημα αν δεν θελεις
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
249
Like
506
Πόντοι
81
Κάνε κανα καλό να δούμε λίγο σώμα αν θέλεις βέβαια δεν υπάρχει πρόβλημα αν δεν θελεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το μόνο που έχει να δείξει ο τύπος είναι την παλάμη του χαχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • shopping.jpeg
    shopping.jpeg
    115 KB · Εμφανίσεις: 21

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.648
Πόντοι
2.836
λοιπόν παιδιά, ο πολύ καλός φίλος που με παρακίνησε να ξεκινήσω τις σεξεργάτριες στα πενηνταφεύγα μου, μου είπε δυο κουβέντες που τις κράτησα στο μυαλό μου, όταν του παραπονέθηκα ότι είμαι τόσα χρόνια παντρεμένος και δεν μου έχει κάτσει ούτε ένα τυχερό με γκόμενα:
"Καλά, μαλάκας είσαι; αν θέλεις σεξ χωρίς δεσμεύσεις, μόνο με εργαζόμενη. Η γυναίκα που θα σου κάτσει, πάντα κάτι θέλει. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου ζητήσει μια γυναίκα".
Κι εγώ θα έμπαινα στον πειρασμό να πηδήσω τη νταντά αν έβλεπα ότι τα θέλει, αλλά πάντα πρέπει να είναι κανείς προετοιμασμένος για τις γυναικείες μαλακίες και τα "τι θα γίνει με μας". Οπότε σταθμίζουμε και πράττουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom