Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 244K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
49
Like
4.885
Πόντοι
5.646
Συμφωνώ με την τοποθέτηση. Τα κορίτσια σίγουρα δεν είναι μοντέλα αλλά έχουν καλά προγράμματα. Ο χώρος ανακαινισμένος όμορφος αλλά χωρίς διακριτικότητα
Αυτό το να μπαίνει ο ένας και να γεμίζει ο χώρος ναι είναι κάπως άσχημο
Θέλει παραβάν έστω
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Μάνο να διευκρινήσω.....το τι βγάζει «επι το εργον» την κάνει επιθυμητή δεν την κάνει Μουναρα.....με καποια αντικειμενικά κριτήρια. Και εγω το μαγαζι το θεωρώ πολυ καλο για την ατμόσφαιρα για την καθαριότητα και την ευγένεια όλων. Έχω παει με Ρούλα, Κατερίνα και Λιζα. Με καποια θα ξαναπηγαινα γιατί πέρασα πολυ καλά, αυτο δεν την κάνει μοντέλο! Γράφουμε κατι και το διαβάζουν πολλοί, θέλεις να πάνε έχοντας στο νου τους ότι ειναι ένα καλο μαγαζι με κοπέλες που τιμούν τα χρήματα αλλα είναι ότι δείχνουν οι φωτο ή να πάνε για την τοπ γκομενα?
Υπαρχει τοπ γκομενα στο χώρο? Εμφανησιακα υπαρχει ακόμη και στο Μπουζιανη τρία στενά πριν. Με καλύτερες ή χειρότερες υπηρεσίες αλλα υπαρχει. Για εμφανιση μόνο μίλησα όχι για υπηρεσιες. Στα 80 ευρώ....
Δεκτόν συναγωνιστή.
Δεν έχω να προσθέσω ουδέν.
Με κάλυψες.
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
569
Like
2.667
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
_Q9A0051.jpg
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Εννοώ απλά ότι η Ρούλα ικανοποιεί τις προτιμήσεις μου γενικώς και προσφέρει άριστες υπηρεσίες. Όμως ραντεβού ως γνωστόν, σημαίνει συμφωνία ανθρώπων για συνάντηση μια συγκεκριμένη ώρα με κάποια ανεκτά περιθώρια. Δυστυχώς τα ραντεβού δεν τηρούνται στο συγκεκριμένο κατάστημα. Εάν λοιπόν κάποιος με κοροϊδέψει μια φορά φταίει αυτός, αν όμως με κοροϊδέψει και δεύτερη, τότε φταίω εγώ!
Ελπίζω να έγινα κατανοητός!
μια και το λέει ο συνάδελφος, δυο φορές έχω κλείσει ραντεβού, την πρώτη με το που ανέβηκα τη σκάλα μπήκα κατευθείαν δωμάτιο, τη δεύτερη περίμενα μισή (!) ώρα.
Είναι αλήθεια ότι στράβωσα λίγο στη δεύτερη περίπτωση. Μια προηγούμενη φορά μάλιστα που είχα πάει, μου λέει η Άννα "δεν σου έδειξα τη Ρούλα γιατί έχει ραντεβού σε λίγο". Δεν μπορούσε να κάνει το ίδιο και με το δικό μου ραντεβού;
 

Gkrios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι ανοιχτα τις Κυριακές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom