Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

nightyellow

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
59
Like
174
Πόντοι
0
Liza Rula & Katerina
IMG-772d2593b238b752d00c88da5386662b-V.jpg
λιζαρααααα!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: trimis

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Ρε παιδια τι γίνεται;
Είχα καιρό και να μπω εδώ και να πάω στο μαγαζί, λόγω φόρτου εργασίας και διαβάζω κάτι "σεντονια", εκτός ουσίας!
Χαρά στο κουράγιο αυτού που τα έγραψε!
Αν προσπαθείς να πείσεις πως ο χώρος και τα κορίτσια δεν είναι και ότι καλύτερο τότε τι σε νοιάζει αν υπάρχει διακριτικοτητα ή οχι; Απλά δεν πας και τελειώνει το θέμα.
Το θέμα της "διακριτικοτητας" εφευρέθηκε από κάποιον και καθιερώθηκε από μαγαζί σε μαγαζί.
Προσωπικα εμένα σκασίλα μου μεγάλη. Δηλαδή θα πάω στο μαγαζί και θα βρω τον Κώστα, τον αδερφό της γυναικας μου και θα με δωσει; Αφού κι αυτός για τον ίδιο λόγο πήγε εκεί. Άντρες είμαστε και υπαρχει αντρική αλληλεγγύη.
Οσον αφορα το θεμα να μην με δει ενας γνωστος και το μαθει η γυναίκα μου, ωραια, δεν έχω σχέση, απλά πήγα να εκτονωθώ από το συνηθισμένο.
Δηλαδή ακόμα κι αν έχω γκόμενά και την πάω σε ένα ξενοδοχείο, ποιος μου εξασφαλίζει πως δεν θα συναντήσω έναν γνωστό στη ρεσεψιόν;
Πάτε στα μπουρδέλα, πάτε στα στούντιο και σας βλέπει ο πάσα εις.
Και μη μου πείτε πως δεν πάτε.
Αν μάθουμε εμείς οι άντρες πως υπάρχει ένα οκταπυρινο μουνί που κάνει παπάδες, ακόμα και στο Μεταξουργείο να είναι, θα πάμε.
Άρα λοιπόν ποιο είναι το πρόβλημα;
Η Άννα είναι άψογη, ο χώρος είναι άψογος και το ίδιο άψογες είναι και οι κοπέλες.
Και δεν νομίζω να τίθεται θέμα πως η Άννα δεν θέλει να χάσει ευρώ και γι αυτό δεν φροντίζει.
Αν ήταν έτσι ρε παιδια δεν θα είχε κουβαλήσει την μισή Ασία για να δημιουργήσει έναν ζεστό χώρο με χαρακτήρα ούτε θα είχε δωματιάρες με ολόκληρα σαλόνια μέσα.
Θα είχε βάλει πέντε γιψοσανιδες να έχει τα διπλά δωματια κλουβιά, θα είχε αγοράσει και πέντε παραβάν και θα είχε ξοδέψει το τίποτα μπροστά σ αυτά που έχει δώσει τώρα.
Και θα είχε ένα κρύο δωμάτιο ξενοδοχείου σαν πολλά άλλα που πηγαίνουμε.
Γιατί σε σχέση με τα υπόλοιπα, θα πρέπει να ομολογήσουμε, ότι ο χώρος της είναι ξεχωριστός.
Και μην μου πει κανείς π ς είμαι προμότορας του μαγαζιού γιατί το ίδιο μπορεί να ισχυριστώ κι εγώ για τον φίλο που έγραψε κατεβατά για να μας πείσει πως δεν πρέπει να με δουν οι άλλοι άντρες που πάνε εκεί για τον ίδιο λόγο.
Ότι είναι δηλαδή προμότορας αλλού μαγαζιού και θέλει να κάνει ζημιά.
Αν δεν σου αρέσει, δεν πας απλά.
Αν θέλεις απόλυτη διακριτικότητα υπάρχουν άλλοι τρόποι να εκτονωθείς.
Αυτός είναι ο χώρος, αυτές είναι οι κοπέλες, αυτές είναι η συνθήκες λειτουργίας του μαγαζιού.
Μην χάνουμε την ουσία που είναι με ποια πήγαμε, τι μας έκανε και αν περάσαμε μια όμορφη ώρα.
Αν με δει ο Τάκης, ο Σάκης, ο Δημητράκης που μπορούν να με δουν οπουδήποτε αλλού και που έχουν πάει εκεί για ευχέλαιο, εεεε στον γκιώνη μου στο φινάλε!!!
Καλά γαμήλια!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
853
Πόντοι
361
Ρε παιδια τι γίνεται;
Είχα καιρό και να μπω εδώ και να πάω στο μαγαζί, λόγω φόρτου εργασίας και διαβάζω κάτι "σεντονια", εκτός ουσίας!
Χαρά στο κουράγιο αυτού που τα έγραψε!
Αν προσπαθείς να πείσεις πως ο χώρος και τα κορίτσια δεν είναι και ότι καλύτερο τότε τι σε νοιάζει αν υπάρχει διακριτικοτητα ή οχι; Απλά δεν πας και τελειώνει το θέμα.
Το θέμα της "διακριτικοτητας" εφευρέθηκε από κάποιον και καθιερώθηκε από μαγαζί σε μαγαζί.
Προσωπικα εμένα σκασίλα μου μεγάλη. Δηλαδή θα πάω στο μαγαζί και θα βρω τον Κώστα, τον αδερφό της γυναικας μου και θα με δωσει; Αφού κι αυτός για τον ίδιο λόγο πήγε εκεί. Άντρες είμαστε και υπαρχει αντρική αλληλεγγύη.
Οσον αφορα το θεμα να μην με δει ενας γνωστος και το μαθει η γυναίκα μου, ωραια, δεν έχω σχέση, απλά πήγα να εκτονωθώ από το συνηθισμένο.
Δηλαδή ακόμα κι αν έχω γκόμενά και την πάω σε ένα ξενοδοχείο, ποιος μου εξασφαλίζει πως δεν θα συναντήσω έναν γνωστό στη ρεσεψιόν;
Πάτε στα μπουρδέλα, πάτε στα στούντιο και σας βλέπει ο πάσα εις.
Και μη μου πείτε πως δεν πάτε.
Αν μάθουμε εμείς οι άντρες πως υπάρχει ένα οκταπυρινο μουνί που κάνει παπάδες, ακόμα και στο Μεταξουργείο να είναι, θα πάμε.
Άρα λοιπόν ποιο είναι το πρόβλημα;
Η Άννα είναι άψογη, ο χώρος είναι άψογος και το ίδιο άψογες είναι και οι κοπέλες.
Και δεν νομίζω να τίθεται θέμα πως η Άννα δεν θέλει να χάσει ευρώ και γι αυτό δεν φροντίζει.
Αν ήταν έτσι ρε παιδια δεν θα είχε κουβαλήσει την μισή Ασία για να δημιουργήσει έναν ζεστό χώρο με χαρακτήρα ούτε θα είχε δωματιάρες με ολόκληρα σαλόνια μέσα.
Θα είχε βάλει πέντε γιψοσανιδες να έχει τα διπλά δωματια κλουβιά, θα είχε αγοράσει και πέντε παραβάν και θα είχε ξοδέψει το τίποτα μπροστά σ αυτά που έχει δώσει τώρα.
Και θα είχε ένα κρύο δωμάτιο ξενοδοχείου σαν πολλά άλλα που πηγαίνουμε.
Γιατί σε σχέση με τα υπόλοιπα, θα πρέπει να ομολογήσουμε, ότι ο χώρος της είναι ξεχωριστός.
Και μην μου πει κανείς π ς είμαι προμότορας του μαγαζιού γιατί το ίδιο μπορεί να ισχυριστώ κι εγώ για τον φίλο που έγραψε κατεβατά για να μας πείσει πως δεν πρέπει να με δουν οι άλλοι άντρες που πάνε εκεί για τον ίδιο λόγο.
Ότι είναι δηλαδή προμότορας αλλού μαγαζιού και θέλει να κάνει ζημιά.
Αν δεν σου αρέσει, δεν πας απλά.
Αν θέλεις απόλυτη διακριτικότητα υπάρχουν άλλοι τρόποι να εκτονωθείς.
Αυτός είναι ο χώρος, αυτές είναι οι κοπέλες, αυτές είναι η συνθήκες λειτουργίας του μαγαζιού.
Μην χάνουμε την ουσία που είναι με ποια πήγαμε, τι μας έκανε και αν περάσαμε μια όμορφη ώρα.
Αν με δει ο Τάκης, ο Σάκης, ο Δημητράκης που μπορούν να με δουν οπουδήποτε αλλού και που έχουν πάει εκεί για ευχέλαιο, εεεε στον γκιώνη μου στο φινάλε!!!
Καλά γαμήλια!!!
Επομένως αν κατάλαβα καλά....δεν σου αρέσουν τα ,"σεντόνια" για αυτό έγραψες τόσο σύντομο σχόλιο, δεν σου αρέσουν τα "άνευ ουσίας" για αυτό έκανες αναφορές σε Ασία???? και γυψοσανίδες και το καλύτερο όλων δεν θέλεις διακριτικότητα γιατί πιστεύεις στην αντρική αλληλεγγύη.... Εμένα με υπερκαλυψες αγαπητέ. Καλά να περνας
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Επομένως αν κατάλαβα καλά....δεν σου αρέσουν τα ,"σεντόνια" για αυτό έγραψες τόσο σύντομο σχόλιο, δεν σου αρέσουν τα "άνευ ουσίας" για αυτό έκανες αναφορές σε Ασία???? και γυψοσανίδες και το καλύτερο όλων δεν θέλεις διακριτικότητα γιατί πιστεύεις στην αντρική αλληλεγγύη.... Εμένα με υπερκαλυψες αγαπητέ. Καλά να περνας
Μετά από τόσο καιρό απουσίας και σχετικά με όσα διάβασα, θεωρώ πως ο, τι έγραψα ήταν απόλυτα συμπυκνωμένο.
Δεν είχα καμία,πρόθεση και καμιά αγωνία για το αν θα σε καλύψω ή οχι.
Έγραψα την δική μου άποψη όπως κάθε άλλος εδώ μέσα.
Κόσμια, με τα δικά μου επιχειρήματα, με σεβασμό και αγάπη.
Και φυσικά δεν είναι ούτε απαραίτητο ούτε δόκιμο να συμφωνούμε όλοι με όλα.
Καλά να περνάς από καρδιάς και διόλου με ειρωνικό στόμφο όπως διέκρινα στα δικά σου λόγια.
 

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Επίσης επειδή κάπου έγραψες κι αυτο:
"τότε Άννα. και το τελειώνω εδω δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ ή γράψω για το μαγαζί σου. καλο βραδυ"
Τελικά θα συνεχίσεις να γράφεις ή οχι;
Εγώ προσωπικά θα σου συνιστούσα να συνεχίσεις να γράφεις, άσχετα με το αν διαφωνώ ή συμφωνώ με ότι γράφεις.
Αυτό ειναι άλλο θέμα.
Ανθρώπους που χειρίζονται σωστα τον λόγο και την γραφή, χαίρομαι να μιλάω, ακόμα και να αντιπαρατείθεμαι μαζί τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom