Νέα

Mr Μαλάκας 2023 ΤΕΛΙΚΟΣ

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΤΕΛΙΚΟΣ Mr. Malakas 2023

  • dantedmc

  • Νίο

  • tellystalone6969

  • Νίπλης

  • Ψήφο σε εμένα. Δεν ξέρω κι εγώ πως με λένε.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.227
Like
21.192
Πόντοι
5.506

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
712
Κριτικές
5
Like
2.747
Πόντοι
726
Χρόνια πολλά με υγεία παίδες . Αυτή είναι άλλη ψηφοφορία 'η πρόκειται για την συνέχεια της προκριματικής φάσης ( η οποία ακόμη θα παίζει για 30' περίπου ακόμη ) ?
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Δεν ψηφιζουμε ρε - ειναι σικε ο διαγωνισμος
ο μονος γνησιος διαγωνισμος Μιστερ μαλαξ ειναι ο προυπαρχον
αφηνω και φωτο αγωνιστικου χαιρετισμου
:2funny::2funny::2funny::2funny:
galates.jpg
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
 

Συνημμένα

  • prs.jpg
    prs.jpg
    83,6 KB · Εμφανίσεις: 23

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
BOUEFA
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΝ MALAKA TOY 2023
Εστησες τωρα τη παραγκα σου με μερικα απ τα προφιλ που εχεις εμπαθεια (στο μπερδεμενο σου παιδικο μυαλο) και νομιζεις οτι εκανες κατι Μορφονιε no2. Βαλε και τον εαυτο σου μεσα στη λιστα αν εχεις τ'@@ που Δεν τα χεις. -Tελικα τι εγινε το βρηκες το λινκ με το Τραβελι που εψαχνες για να ταπωσει το αερατο σου γκροβερ και να σου γρασαρει τις αμυγδαλες για να ξεμπουκωσεις; Ολο εκει εισαι στα σαιτ με τ' αγοριτσια. Δεν ειναι ντροπη αλλα μην ερχεσαι εδω να μας το παιζεις πολλα βαρυς ενω στην πραγματικοτητα σου αρεσει να τιναζεις τον κουραμπιε.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Εκφράζω εγγράφως και εντόνως την διαμαρτυρία μου καθώς ο διαγωνισμός του Μρ.Μαλάκα που όλα τα αγνά μέλη περίμεναν και καρτερούσαν κάθε χρόνο.....εκφυλίστηκε και κατέπεσε (ναυάγησε) από προσωπικές αντιπαραθέσεις μελών, από κρυφές ψήφους και από την δημιουργία πολλών διαγωνισμών.


Αυτά παθαίνουμε όμως αφού δε φωνάζουμε την σίνγκιουλαρ να τρέξει την διαδικασία :coffee:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Εκφράζω εγγράφως και εντόνως την διαμαρτυρία μου καθώς ο διαγωνισμός του Μρ.Μαλάκα που όλα τα αγνά μέλη περίμεναν και καρτερούσαν κάθε χρόνο.....εκφυλίστηκε και κατέπεσε (ναυάγησε) από προσωπικές αντιπαραθέσεις μελών, από κρυφές ψήφους και από την δημιουργία πολλών διαγωνισμών.


Αυτά παθαίνουμε όμως αφού δε φωνάζουμε την σίνγκιουλαρ να τρέξει την διαδικασία :coffee:
Οι σημαιοφόροι δεν μπορούν να κρυφτούν είναι πάντα πρώτοι!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Οι σημαιοφόροι δεν μπορούν να κρυφτούν είναι πάντα πρώτοι!
Εγώ βλέπω ότι ανοίγουν διαγωνισμοί με τους διαγωνιζόμενους της αρεσκείας του καθενός


αρνούμαι να συμμετάσχω σε τέτοιες διαδικασίες :confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.195
Κριτικές
90
Like
32.259
Πόντοι
24.700
Εγώ βλέπω ότι ανοίγουν διαγωνισμοί με τους διαγωνιζόμενους της αρεσκείας του καθενός


αρνούμαι να συμμετάσχω σε τέτοιες διαδικασίες :confused:
Έτσι! Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, για σοβαρούς ανθρώπους. Κρατήστε χαρακτήρα και μην ενδώσετε σε αχρειότητες ναυαγίων που ένα σάη για πρόστυχες είναι όλη τους η ζωή.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Εγώ βλέπω ότι ανοίγουν διαγωνισμοί με τους διαγωνιζόμενους της αρεσκείας του καθενός


αρνούμαι να συμμετάσχω σε τέτοιες διαδικασίες :confused:
Είσαι νιος ρε γι` αυτό. Μην το παίρνεις κατάκαρδα.

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Έτσι! Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά, για σοβαρούς ανθρώπους. Κρατήστε χαρακτήρα και μην ενδώσετε σε αχρειότητες ναυαγίων που ένα σάη για πρόστυχες είναι όλη τους η ζωή.
τουναντίον.....τέτοιος είμαι και εγώ....και κάτι σοβαροφάνειες μας οδήγησαν να πρέπει να ψηφίζουμε σε 15 διαγωνισμούς για τον μαλάκα της προτίμησης μας....το σκουπίδιασμα πήγε περίπατο και υπάρχουν 3 διαγωνισμοί που μαλώνουν οι εχθροί του τέλλυσταλλόνε με τον τέλλυσταλόνε


το ότι είμαστε ναυάγια δεν σημαίνει ότι δεν στηλιτεύουμε την αδικία :rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Είσαι νιος ρε γι` αυτό. Μην το παίρνεις κατάκαρδα.

Ε αν δεν παλέψουμε εμείς οι νέοι για ένα καλύτερο μπουρδέλα.κομ πως θα αντικρίσουμε με καθαρό κούτελο τα παιδιά μας?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.195
Κριτικές
90
Like
32.259
Πόντοι
24.700
τουναντίον.....τέτοιος είμαι και εγώ....και κάτι σοβαροφάνειες μας οδήγησαν να πρέπει να ψηφίζουμε σε 15 διαγωνισμούς για τον μαλάκα της προτίμησης μας....το σκουπίδιασμα πήγε περίπατο και υπάρχουν 3 διαγωνισμοί που μαλώνουν οι εχθροί του τέλλυσταλλόνε με τον τέλλυσταλόνε


το ότι είμαστε ναυάγια δεν σημαίνει ότι δεν στηλιτεύουμε την αδικία :rockon:

Εύγε.

Θα εισηγηθώ στην διεύθυνση ίδρυση συλλόγου Ναυαγίων, και θα σας προτείνω για πρόεδρό μας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.519
Like
11.292
Πόντοι
3.656
Εύγε.

Θα εισηγηθώ στην διεύθυνση ίδρυση συλλόγου Ναυαγίων, και θα σας προτείνω για πρόεδρό μας.
Ε όχι και πρόεδρος έχω και άλλες υποχρεώσεις στα νήματα του μητσοτάκη των πολιτικών κτλπ.....δεν θα μπορώ να αντεπεξέλθω στην ευθύνη της θέσης μου :confused:

Βέβαια αν ο σύλλογος έχει συνδρομή για τα μέλη θα μπορούσα να βρω λίγο χρόνο για την οικονομική διαχείριση και την προάσπιση των συμφερόντων του συλλόγου :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom