Νέα

Mr MALAKAS 2022 -ΤΕΛΙΚΟΣ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kyriakos29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος μαλάκας του σάιτ για το έτος 2022

  • px75

    Ψήφοι: 106 62,4%
  • papaphilips

    Ψήφοι: 64 37,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    170
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.927
Κριτικές
30
Like
20.363
Πόντοι
8.746
Θα κερδίσεις στάνταρ, αρκεί να μη περάσετε έξω από κάνα βουστάσιο...:confused::confused::confused:
φίλε μου καλέ τι χαμπάρια?
ποιος καλός άνεμος....?????
ρίχνεις κι εσύ στο κρεβάτι κοράσιον με μόνο όπλο ένα άρωμα και την (θρυλική "ζανκλώντια¨) ευφράδειά σου ?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.927
Κριτικές
30
Like
20.363
Πόντοι
8.746
Εχω παρει μερος επισης σε πορειες και εξεγερσεις.
Το 2012 στην αιγυπτο ειχα δειρει εναν αστυνομικο στην πλατεια αταμπα στο καιρό που γινόνταν η εξέγερση.
Τοτε δουλευα στο καταρ κσι ειχα πάει αιγυπτο και την επόμενη γύριζα Ελλάδα
αυτό το περιστατικό δεν το έχεις πει.
και δεν το άκουσα και στις ειδήσεις, ίσως δεν παίχτηκε από τα κανάλια.
για λέγε...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.927
Κριτικές
30
Like
20.363
Πόντοι
8.746
Του εκανα τη πρόταση αλλα απάντηση δεν βλέπω.
τώρα λες παπαριές...
ρε φοβάται ο άλεξ, ποιος δεν θα φοβόταν, τέτοια άμεση σύγκριση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εισαι και 20 χρόνια νεότερος
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.558
Πόντοι
2.456
Εχω παρει μερος επισης σε πορειες και εξεγερσεις.
Το 2012 στην αιγυπτο ειχα δειρει εναν αστυνομικο στην πλατεια αταμπα στο καιρό που γινόνταν η εξέγερση.
Τοτε δουλευα στο καταρ κσι ειχα πάει αιγυπτο και την επόμενη γύριζα Ελλάδα
Ρε ζαν λυσε μου μια απορια...
Εχεις υποστηριξει οτι εχεις σπουδασει οικονομικα..δεν εχω κανα λογο να σε αμφισβητησω και μπραβο σου...
Εκει στο πανεπιστημιο που τελειωσες οικονομικα...δεν βρεθηκε ενας κερατας καθηγητης να σου πει οτι ο καπιταλισμος δεν ειναι πολιτευμα????
 

pablo001

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
207
Like
434
Πόντοι
21
φίλε μου καλέ τι χαμπάρια?
ποιος καλός άνεμος....?????
ρίχνεις κι εσύ στο κρεβάτι κοράσιον με μόνο όπλο ένα άρωμα και την (θρυλική "ζανκλώντια¨) ευφράδειά σου ?
Γιατί σε φωνάζουν όλοι προμότορα και κοντό;:think:

Στη φάπα σε έχει ο Βανταμας...

benny-hill-bal.gif


:tooth::tooth::tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.845
Κριτικές
1
Like
30.568
Πόντοι
8.006
Εχω παρει μερος επισης σε πορειες και εξεγερσεις.
Το 2012 στην αιγυπτο ειχα δειρει εναν αστυνομικο στην πλατεια αταμπα στο καιρό που γινόνταν η εξέγερση.
Τοτε δουλευα στο καταρ κσι ειχα πάει αιγυπτο και την επόμενη γύριζα Ελλάδα
Να θυμισουμε το έπος του Ζαν....


Εγω ειχα την τυχη να ειμαι στην αραβικη ανοιξη στο καιρο το 2012 ειχα παει για τουρισμό περισσοτερο μιας και ειχα πετυχει πτηση ντοχα που δουλευα πηγα καιρο έκατσα 5 μερες και κατατυχη πετυχα διαδηλωση τοτε,ο κοσμος εξοπλισμένος με κρανη ροπαλα μολοτοφ λειζερ αλυσιδες γκλοπ και να χυμανε μιλουνια πανω σε ματ αστυνομια τανκς να πυροβολουν απο την αλλη οι αστυνομικοι και να γινεται μπαχαλο να εχω τσαντιστει και να ειμαι μαζι μ ενα ισπανο που μεναμε στο ιδιο χοτελ και να χωνομαστε μαζι με τον κοσμο,ηταν η μονη φορα που ειχα τραυτιστει ελαφρα στο κεφαλι ομως να εχω ενα ροπαλο στο χερι και να κοπαναω με ολη μου τη δυναμη 2 φορες τον αιγυπτιο αστυνομο ο οποιος ειχε χασει το γκλοπ και την ασπιδα του απο το μπαχαλο την μια στα γονατα και την αλλη στα πλευρα και ξαφνικα ενας αλλος με σπρωχνει πεφτω κατω και ενας αλλος αστυνομος ν με κλωσταει στο κεφαλι ενω ειχα βαλει μπροστα το χερι και μετα αποχωρησα μιας και εκαναν ντου οι υδροφορες και επεφταν πυροβολισμοι.
Αν ηταν εκει τα δεξια τσιρακια θα φοραγαν μπειμπιλινο θα εκαναν κακα επανω τους και θα εβαζαν τα κλάματα ζητωντας τη μαμα τους.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.681
Πόντοι
12.056
Ρε ζαν λυσε μου μια απορια...
Εχεις υποστηριξει οτι εχεις σπουδασει οικονομικα..δεν εχω κανα λογο να σε αμφισβητησω και μπραβο σου...
Εκει στο πανεπιστημιο που τελειωσες οικονομικα...δεν βρεθηκε ενας κερατας καθηγητης να σου πει οτι ο καπιταλισμος δεν ειναι πολιτευμα????
μηπως ολοι οι καθηγητες ηταν μπηχτες :wink:
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.119
Πόντοι
206
Ημουν με ενα ισπανο φιλο στο καιρό και μου λεει γινοται διαδηλώσεις φτασαμε στη πλ αταμπα πολυς κοσμος χημικα δακρυγόνα και εκανε ντου η αστυνομια να διωξει το κοσμο απο τη πλατεια,κραταγαν ολοι κατι ροπαλα και απο πισω υδροφορες να ριχνουν,τελος παντων σε μια φαση ενας αστυνόμος ειχε ενα ροπαλο και κοπαναγε εναν πολιτη ο οποιος ηταν κατω μεγάλος σε ηλικία 60 χρονων η απόσταση ηταν κανα 50μετρα τρεχω και σκαω με κλωτσια τον μπατσο στη πλατη πεφτει μαλιοκουβαρα ενω του ειχε φυγει το ροπαλο απο χερι και χυμαω και του σκαω κλωτσια στο κρανος με πολλη δύναμη ενω σε δευτερόλεπτα ενας αλλος μου ριχνει με το ροπαλο στη πλατη και 5 ηταν ετοιμοι να μου χυμιξουν και καταφερα και έτρεξα μεσα στο πληθος πανω απο 100 μετρα απόσταση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.845
Κριτικές
1
Like
30.568
Πόντοι
8.006
Ημουν με ενα ισπανο φιλο στο καιρό και μου λεει γινοται διαδηλώσεις φτασαμε στη πλ αταμπα πολυς κοσμος χημικα δακρυγόνα και εκανε ντου η αστυνομια να διωξει το κοσμο απο τη πλατεια,κραταγαν ολοι κατι ροπαλα και απο πισω υδροφορες να ριχνουν,τελος παντων σε μια φαση ενας αστυνόμος ειχε ενα ροπαλο και κοπαναγε εναν πολιτη ο οποιος ηταν κατω μεγάλος σε ηλικία 60 χρονων η απόσταση ηταν κανα 50μετρα τρεχω και σκαω με κλωτσια τον μπατσο στη πλατη πεφτει μαλιοκουβαρα ενω του ειχε φυγει το ροπαλο απο χερι και χυμαω και του σκαω κλωτσια στο κρανος με πολλη δύναμη ενω σε δευτερόλεπτα ενας αλλος μου ριχνει με το ροπαλο στη πλατη και 5 ηταν ετοιμοι να μου χυμιξουν και καταφερα και έτρεξα μεσα στο πληθος πανω απο 100 μετρα απόσταση
Λίγο αλλιώς τα ελεγες πριν χρονια.
Καθε φορα αλλάζει η εκδοχη της ιστοριας?
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.927
Κριτικές
30
Like
20.363
Πόντοι
8.746
Ημουν με ενα ισπανο φιλο στο καιρό και μου λεει γινοται διαδηλώσεις φτασαμε στη πλ αταμπα πολυς κοσμος χημικα δακρυγόνα και εκανε ντου η αστυνομια να διωξει το κοσμο απο τη πλατεια,κραταγαν ολοι κατι ροπαλα και απο πισω υδροφορες να ριχνουν,τελος παντων σε μια φαση ενας αστυνόμος ειχε ενα ροπαλο και κοπαναγε εναν πολιτη ο οποιος ηταν κατω μεγάλος σε ηλικία 60 χρονων η απόσταση ηταν κανα 50μετρα τρεχω και σκαω με κλωτσια τον μπατσο στη πλατη πεφτει μαλιοκουβαρα ενω του ειχε φυγει το ροπαλο απο χερι και χυμαω και του σκαω κλωτσια στο κρανος με πολλη δύναμη ενω σε δευτερόλεπτα ενας αλλος μου ριχνει με το ροπαλο στη πλατη και 5 ηταν ετοιμοι να μου χυμιξουν και καταφερα και έτρεξα μεσα στο πληθος πανω απο 100 μετρα απόσταση
αντρίκιο...:rockon:
αλλά φοβάμαι μη σε είχαν μπουζουριάσει και το κρύβεις...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.845
Κριτικές
1
Like
30.568
Πόντοι
8.006
Zανούλη, το μονο αληθινο στην ιστορια ειναι το σημειο που σε κυνηγανε οι αιγυπτιοι αστυνομικοι να σε λιανισουνε και εγινες Μπολτ για να την σκαπουλαρεις. Αν ειχες ακουμπησει αιγυπτιο αστυνομικο, θα ησουν ακομη εως τωρα στη φυλακη και θα περιμενες την συμφωνια Χαμας-Ισραηλ μπας και σε ανταλλαξουνε με καμια εβραια γριά όμηρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom