Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.777
Πόντοι
5.646
Τζένη Ρουμάνα πίσω από τα ξύλινα του λας Βέγκας, Πέρασα χθες 4 το πρωί πλήρωσα 40€ γ ακα πίπα .....η κοπέλα ούτε 1λεπτο την πίπα μετά την βάζω στα 4ρα με πονάνε τα γόνατα,πιάστηκε το μουνόχειλο...ε γάμησε μας γαμω τις σκατοπιτσιρικες σας που φερνετε!!!!
Πιο φόλα πεθαίνεις!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από Λιλιάνα. Τι γαμισει ήταν αυτό! Η γυναίκα είναι θέα στο σεξ
Το καλύτερο χύσιμο ,ever.
 

AkodustoFan

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Πριν λίγο πήγα μια βόλτα να δω τι φάση. Δεν ξέρω αυτή η Λιλιάνα από απόδοση μέσα τι κάνει... αλλα από εμφάνιση δε λέει πολλά.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Ισχύει για Λιλιάνα ,απλά το κωλάρι τις είναι πεσμένο δεν έχει πιασίματα καλά! Στην πίπα δυνατή!στάσες δεν λέει όχι, είναι μια τίμια γκουκγαρ για μενα.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Εχθές έκανα μια βόλτα από την πορνοπεριοχη, έχω μια γκόμενα πολύ ξενερωτη στο σεξ και ψάχνω για κανένα καλό γαμισει. Πήγα Λας Βέγκας όπου μόνο το τελευταίο ήταν ανοιχτό και δούλευε η Μανταλένα. Η Ιωάννα και καλά θα γυρνούσε  Φεβρουάριο, ακόμα έρχεται. Πέρασα από Βένους όπου δουλεύανε 2 κοπέλες, μιλφ και οι 2, η μια ήταν η Εμμανουέλα. Είχε κάτι στην έκφραση της και με απέτρεψε να μπω, αλλιώς για εκεί ήμουν. Πήγα από το στούντιο της αφρός, είχε μια πιτσιρίκα Εμμανουέλα και αυτή καλό γκομενάκι αλλά δεν ήταν αυτό που ήθελα εκείνη την ώρα. Θα την επισκεφτώ σύντομα. Φεύγοντας σκέφτηκα την αννια, πήγα φρει Χάουζ. Η αννια ήταν σε πρόγραμμα και πήγα δίπλα όπου ήταν η Λιλιάνα. Την έχω δει πολλές φορές αλλά δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά, έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και έτσι πέρασα να δοκιμασω με το απλό. Καταρχάς με μπέρδεψε με κάποιον αλλο, μου συμβενει στα μπουρδέλα πολύ συχνά. Η σύστημα το έχουν να το λένε ή κυκλοφορεί σωσίας μου  που γαμαει συνέχεια. Λιλιάνα, μπαίνει μέσα και αρχίζει να να με γλύφει από πάνω μέχρι κάτω κυριολεκτικά για πάνω από 5 λεπτα μετά αρχίζει την πίπα, η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει. Σκεφτόμουν να της πω να της δίνω ένα ποσό κάθε μήνα και να έρχεται κάθε πρωί να με ξυπνάει με μια πίπα.  Και εκεί που λέω ότι είναι το δυνατοτης σημείο ανεβαίνει από πάνω ανάποδα και αρχίζει το τέλειο reverse cowboy. Με πολύ κόπο κρατήθηκα να μην τελειώσω και την γύρισα στα 4. Εκεί σε ένα λεπτό τελείωσα. Τι Κουνιμα ήταν αυτό!απο τα καλύτερα χυσιματα που είχα ποτέ και χωρίς να κουράστω, όλα τα έκανε εκείνη . την στιγμή εκείνη την έβλεπα κουκλάρα. Λέω να πάω και σήμερα για επανάληψη.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Εχθές έκανα μια βόλτα από την πορνοπεριοχη, έχω μια γκόμενα πολύ ξενερωτη στο σεξ και ψάχνω για κανένα καλό γαμισει. Πήγα Λας Βέγκας όπου μόνο το τελευταίο ήταν ανοιχτό και δούλευε η Μανταλένα. Η Ιωάννα και καλά θα γυρνούσε  Φεβρουάριο, ακόμα έρχεται. Πέρασα από Βένους όπου δουλεύανε 2 κοπέλες, μιλφ και οι 2, η μια ήταν η Εμμανουέλα. Είχε κάτι στην έκφραση της και με απέτρεψε να μπω, αλλιώς για εκεί ήμουν. Πήγα από το στούντιο της αφρός, είχε μια πιτσιρίκα Εμμανουέλα και αυτή καλό γκομενάκι αλλά δεν ήταν αυτό που ήθελα εκείνη την ώρα. Θα την επισκεφτώ σύντομα. Φεύγοντας σκέφτηκα την αννια, πήγα φρει Χάουζ. Η αννια ήταν σε πρόγραμμα και πήγα δίπλα όπου ήταν η Λιλιάνα. Την έχω δει πολλές φορές αλλά δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά, έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και έτσι πέρασα να δοκιμασω με το απλό. Καταρχάς με μπέρδεψε με κάποιον αλλο, μου συμβενει στα μπουρδέλα πολύ συχνά. Η σύστημα το έχουν να το λένε ή κυκλοφορεί σωσίας μου  που γαμαει συνέχεια. Λιλιάνα, μπαίνει μέσα και αρχίζει να να με γλύφει από πάνω μέχρι κάτω κυριολεκτικά για πάνω από 5 λεπτα μετά αρχίζει την πίπα, η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει. Σκεφτόμουν να της πω να της δίνω ένα ποσό κάθε μήνα και να έρχεται κάθε πρωί να με ξυπνάει με μια πίπα.  Και εκεί που λέω ότι είναι το δυνατοτης σημείο ανεβαίνει από πάνω ανάποδα και αρχίζει το τέλειο reverse cowboy. Με πολύ κόπο κρατήθηκα να μην τελειώσω και την γύρισα στα 4. Εκεί σε ένα λεπτό τελείωσα. Τι Κουνιμα ήταν αυτό!απο τα καλύτερα χυσιματα που είχα ποτέ και χωρίς να κουράστω, όλα τα έκανε εκείνη . την στιγμή εκείνη την έβλεπα κουκλάρα. Λέω να πάω και σήμερα για επανάληψη.
ωραίος φίλε πρέπει να πας πάλι σήμερα για να μπορέσεις να το χαρείς και περισσότερο
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Εχθές έκανα μια βόλτα από την πορνοπεριοχη, έχω μια γκόμενα πολύ ξενερωτη στο σεξ και ψάχνω για κανένα καλό γαμισει. Πήγα Λας Βέγκας όπου μόνο το τελευταίο ήταν ανοιχτό και δούλευε η Μανταλένα. Η Ιωάννα και καλά θα γυρνούσε  Φεβρουάριο, ακόμα έρχεται. Πέρασα από Βένους όπου δουλεύανε 2 κοπέλες, μιλφ και οι 2, η μια ήταν η Εμμανουέλα. Είχε κάτι στην έκφραση της και με απέτρεψε να μπω, αλλιώς για εκεί ήμουν. Πήγα από το στούντιο της αφρός, είχε μια πιτσιρίκα Εμμανουέλα και αυτή καλό γκομενάκι αλλά δεν ήταν αυτό που ήθελα εκείνη την ώρα. Θα την επισκεφτώ σύντομα. Φεύγοντας σκέφτηκα την αννια, πήγα φρει Χάουζ. Η αννια ήταν σε πρόγραμμα και πήγα δίπλα όπου ήταν η Λιλιάνα. Την έχω δει πολλές φορές αλλά δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά, έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και έτσι πέρασα να δοκιμασω με το απλό. Καταρχάς με μπέρδεψε με κάποιον αλλο, μου συμβενει στα μπουρδέλα πολύ συχνά. Η σύστημα το έχουν να το λένε ή κυκλοφορεί σωσίας μου  που γαμαει συνέχεια. Λιλιάνα, μπαίνει μέσα και αρχίζει να να με γλύφει από πάνω μέχρι κάτω κυριολεκτικά για πάνω από 5 λεπτα μετά αρχίζει την πίπα, η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει. Σκεφτόμουν να της πω να της δίνω ένα ποσό κάθε μήνα και να έρχεται κάθε πρωί να με ξυπνάει με μια πίπα.  Και εκεί που λέω ότι είναι το δυνατοτης σημείο ανεβαίνει από πάνω ανάποδα και αρχίζει το τέλειο reverse cowboy. Με πολύ κόπο κρατήθηκα να μην τελειώσω και την γύρισα στα 4. Εκεί σε ένα λεπτό τελείωσα. Τι Κουνιμα ήταν αυτό!απο τα καλύτερα χυσιματα που είχα ποτέ και χωρίς να κουράστω, όλα τα έκανε εκείνη . την στιγμή εκείνη την έβλεπα κουκλάρα. Λέω να πάω και σήμερα για επανάληψη.
H ιωαννα τυπε γυρισε και μαλλων εφυγε ξανα τυπε μεχρι τις 22 μου πε θα καθοταν
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι !!!! Εδώ και λίγο καιρο είχα κάτι προβλήματα, μια χαζογκόμενα (αλλά mvp στα τσιμπούκια) και δεν πολυβόλταρα ...είχα χαλαστεί πάντως από τους λάθρο και το είχα μειώσει...έσκασε τώρα και ο Κωρονιός ....και νοιώθω σίγουρος γιατι η Κυβέρνηση λέει ''ελέγχει τις πύλες εισόδου της χώρας'' χαχαχαχα κλαίω .....ρε μπούφοι πέστε μας από που δεν μπαίνουν .....με τους λάθρο η βόλτα θα δεχθεί πλήγμα 
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
Γειά σας σύντροφοι...την λιλιανα που την βρίσκουμε σήμερα;; Και τη ώρα...σας ευχαριστώ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Εχθές έκανα μια βόλτα από την πορνοπεριοχη, έχω μια γκόμενα πολύ ξενερωτη στο σεξ και ψάχνω για κανένα καλό γαμισει. Πήγα Λας Βέγκας όπου μόνο το τελευταίο ήταν ανοιχτό και δούλευε η Μανταλένα. Η Ιωάννα και καλά θα γυρνούσε  Φεβρουάριο, ακόμα έρχεται. Πέρασα από Βένους όπου δουλεύανε 2 κοπέλες, μιλφ και οι 2, η μια ήταν η Εμμανουέλα. Είχε κάτι στην έκφραση της και με απέτρεψε να μπω, αλλιώς για εκεί ήμουν. Πήγα από το στούντιο της αφρός, είχε μια πιτσιρίκα Εμμανουέλα και αυτή καλό γκομενάκι αλλά δεν ήταν αυτό που ήθελα εκείνη την ώρα. Θα την επισκεφτώ σύντομα. Φεύγοντας σκέφτηκα την αννια, πήγα φρει Χάουζ. Η αννια ήταν σε πρόγραμμα και πήγα δίπλα όπου ήταν η Λιλιάνα. Την έχω δει πολλές φορές αλλά δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά, έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και έτσι πέρασα να δοκιμασω με το απλό. Καταρχάς με μπέρδεψε με κάποιον αλλο, μου συμβενει στα μπουρδέλα πολύ συχνά. Η σύστημα το έχουν να το λένε ή κυκλοφορεί σωσίας μου  που γαμαει συνέχεια. Λιλιάνα, μπαίνει μέσα και αρχίζει να να με γλύφει από πάνω μέχρι κάτω κυριολεκτικά για πάνω από 5 λεπτα μετά αρχίζει την πίπα, η καλύτερη πίπα που μου έχουν πάρει. Σκεφτόμουν να της πω να της δίνω ένα ποσό κάθε μήνα και να έρχεται κάθε πρωί να με ξυπνάει με μια πίπα.  Και εκεί που λέω ότι είναι το δυνατοτης σημείο ανεβαίνει από πάνω ανάποδα και αρχίζει το τέλειο reverse cowboy. Με πολύ κόπο κρατήθηκα να μην τελειώσω και την γύρισα στα 4. Εκεί σε ένα λεπτό τελείωσα. Τι Κουνιμα ήταν αυτό!απο τα καλύτερα χυσιματα που είχα ποτέ και χωρίς να κουράστω, όλα τα έκανε εκείνη . την στιγμή εκείνη την έβλεπα κουκλάρα. Λέω να πάω και σήμερα για επανάληψη.

Και εμενα μου το λενε. Και εσυ φαλακρας εισαι?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Προς το παρόν έχω μαλλιά. Μάλλον το λένε σε όλους...
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
H Ιωάννα παίδες γύρισε και ξαναέφυγε. Την πήρα στις 15/2. Το Μάρτιο είπε θα ξανάρθει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και εμενα μου το λενε. Και εσυ φαλακρας εισαι?
εμενα να δεις τι εχουν ακουσει τα αφτακια μου.

"τι νουμερο πινακίδας εχεις?"

"ΧΧΧΧΧΧ"

"α ενταξει γιατι σε ειδανε εξω παρκαρισμενο από ένα... κι υστερα βγηκες γρηγορα ξεπάρκαρες και εφυγες… αλλα ενταξει δεν ησουν εσυ άλλο νουμερο"

φαντασου όμως να μην υπήρχανε αριθμοι κυκλοφοριας δεν με ξεπλενε ουτε ο νιαγαρας
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Για να δω από αύριο πόσοι κασκαντερ θα πηγαίνουν στα μπουρδελα  :grin:  :grin:
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Κυριακή 23 -2 κάναμε τσάρκα με κάτι φιλαράκια και στο σπιτακι εκεί δίπλα απ το playboy δε ξέρω πως λέγεται, έβγαινε ένας πακι και ο φίλος του τον περίμενε στο σαλόνι. Μαλακιες λένε μια χαρά τους δέχονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom