Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Έχει δει κάποιος τελευταία την Έλενα τη Ρουμάνα ; Με τα γαλάζια ματια και τα μεγάλα βυζια
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Πριν 2 περιπου βδομαδες, την πετυχα βραδυ στο Πετρου Ερημιτη 2
Και μένα την πήρε το μάτι μου εκεί.
Πέρασα στο Βίλα Ερότικα με την Αναστασία από Ρουμανία [πρωινή βάρδια]-
θα ανέβει κριτική! Πριν κάποιο καιρό στο Βίλα Ερότικα είχαν τη Σόνια από Ελλάδα,
ψηλή, ξανθιά [νομίζω με ράστα μαλλί] και έκφυλο πρόσωπο. Ξέρει κανείς τι απέγινε
αυτή ή η Τζένη που ήταν και αυτή στο ίδιο στυλ [Ελληνίδα, μπαμπάτσικη με ξανθά ράστα]; 
 

vasiliasGR

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2016
Μηνύματα
24
Like
28
Πόντοι
0
Καποια καλη προταση για πρωινη βαρδια; επιστροφη στην σαλουγκα μετα απο 6 μηνες οποτε επιβαλεται να το γιορτασω!!  :fuck2: :tits: :cum:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.548
Πόντοι
25.015
Καποια καλη προταση για πρωινη βαρδια; επιστροφη στην σαλουγκα μετα απο 6 μηνες οποτε επιβαλεται να το γιορτασω!!  :fuck2: :tits: :cum:

Λαρα bella donna και αν γυρισει ποτε η νατασσα τσαρινα.
 

giorgos91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2019
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
400
Πόντοι
280
Καλησπέρα.επειδη δεν έχω ξαναπάει σ στούντιο μπορεί κάποιος ν προτείνει κάποιο καλό μωρό κ πόσο πάει για δύο εκτονώσεις περιπου
 

giorgos91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2019
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
400
Πόντοι
280
Σάντρα από βενους έχει δοκιμάσει κανείς?
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
χτες πέρασα απο venus 3 μαζί βγήκαν και η πατσαβούρα Αθηνά λέει σαντρα και εμμανουελα παρτούζα 30+30 
 

Zhta Ni

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα υπαρχει καμια που να δεχεται τελειωμα στο στομα περα απο Βανεσσα?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.548
Πόντοι
25.015
Γνωριζει καποιος τιποτα για το ποτε γυρναει η Τσαρινα? Ευχαριστω.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Πηγα Μινωταυρου 16, ειδα την Δαναη, ωραιο μωρακι, ισως απο τα ποιο ομορφα μωρα αυτη την στιγμη, μου μιλησε πολυ ωραια, φορουσε ασπρα εσωρουχα που αναδυκνειαν ωραια τα βυζακια της, τα οποια πρεπει να ειναι λαχταριστα, θα την τιμισω οπως και να εχει...δεν γινεται τετοια μωρα να μενουν ''αγαμητα''.!!!  ;:knockinb:
Και με  μαύρα εσώρουχα που το είδα σήμερα το μωρό ήταν αυτό που λέμε μπιμπελό !!!! Και τα βυζάκια της είναι όπως το λες λαχταριστά, 2αράκια φυσικά και με μεγάλη ρόγα.  Μόλις την είδα έδωσα το 30αρι γνωρίζοντας ότι τόσο όμορφα μωρά συνήθως κομοδινίζουν. Και δυστυχώς δεν έπεσα και πολύ  έξω. :P
Πάντως δεν το μετάνιωσα, και ίσως της δώσω και 2η ευκαιρία μιας που και ευγενική ήταν, και χρόνο πολύ μου έδωσε, άσχετα αν δεν το κατέχει το άθλημα, ίσως με τον καιρό να βελτιωθεί. Πάντως μια δοκιμή αξίζει σίγουρα τον κόπο. Είναι συλλεκτικό κομμάτι η μικρή.  :orchestra:
Αναμένω την δοκιμή σου   :grin: :grin: :grin:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Αρεεεε παλικάρια καλημέρα και απο εδω......
Ερχομαι διακοπές Θεσσαλονίκη και λεω κατσε να διαβάσω λιγες σελίδες πισω......
Παλι νατασα.....παλι λαουρα......χριστε μου περασε ενας χρόνος σχεδον και ακομα για αυτές μιλάτε ???

Βέβαια θα με πεις τι περιμενα και εγω......δεν πέρασε κανας αιώνας...... Κατσε να παρουν σύνταξη τα κορίτσια.....
Χεχεχσχσ
Τα χαιρετίσματα μου σε ολους παιδιά
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.548
Πόντοι
25.015
Αρεεεε παλικάρια καλημέρα και απο εδω......
Ερχομαι διακοπές Θεσσαλονίκη και λεω κατσε να διαβάσω λιγες σελίδες πισω......
Παλι νατασα.....παλι λαουρα......χριστε μου περασε ενας χρόνος σχεδον και ακομα για αυτές μιλάτε ???

Βέβαια θα με πεις τι περιμενα και εγω......δεν πέρασε κανας αιώνας...... Κατσε να παρουν σύνταξη τα κορίτσια.....
Χεχεχσχσ
Τα χαιρετίσματα μου σε ολους παιδιά

Αμα παρει συνταξη η Λαρα και οχι η Λαουρα τοτε ζητω που καηκαμε. Η Λαρα ειναι μικρη ακομα. Για τις αλλες τωρα, ναι η νατασσα ειναι μεγαλη αλλα κραταει πολυ καλα για την ηλικια της. Και τωρα που το λες παιζει να εχει βγει στην συνταξη και να μην το περνουμε χαμπαρι, ειναι 1 μηνα σχεδον τωρα ισως και παραπανω που ειναι κλειστα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Και με  μαύρα εσώρουχα που το είδα σήμερα το μωρό ήταν αυτό που λέμε μπιμπελό !!!! Και τα βυζάκια της είναι όπως το λες λαχταριστά, 2αράκια φυσικά και με μεγάλη ρόγα.  Μόλις την είδα έδωσα το 30αρι γνωρίζοντας ότι τόσο όμορφα μωρά συνήθως κομοδινίζουν. Και δυστυχώς δεν έπεσα και πολύ  έξω. :P
Πάντως δεν το μετάνιωσα, και ίσως της δώσω και 2η ευκαιρία μιας που και ευγενική ήταν, και χρόνο πολύ μου έδωσε, άσχετα αν δεν το κατέχει το άθλημα, ίσως με τον καιρό να βελτιωθεί. Πάντως μια δοκιμή αξίζει σίγουρα τον κόπο. Είναι συλλεκτικό κομμάτι η μικρή.  :orchestra:
Αναμένω την δοκιμή σου  :grin: :grin: :grin:
έμαθα δεν κάνει γυμνό η μικρή .......για τους λάτρεις .....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Είναι  τόσο Ελληνίδα όσο είναι η Τζούλια στο Paradise? Η όντως είναι?
Δεν ξέρω και προσωπικά δεν με ενδιαφέρει, δεν θα την παντρευτώ ....άσε που και εκεί μάλλον θα απεύφεγα τις Ελληνίδες ...πάθαμε και μάθαμε ....Αυγανή με εμβόλια φιλαράκι...μπούρκα παιδιά και σπίτι χαχαχα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.548
Πόντοι
25.015
Κανενας αντμιν-μοντερατορ θα ενδιαφερθει να βαλει στον καταλογο με τα στουντιο το μπελα ντονα, τα παρανταις κτλπ? Η ειμαι γκαβος και δεν τα βλεπω? Μετα μην απορειτε γιατι δεν γραφουμε κριτικες. Βλεπω μαγαζια π.χ ανδρεου γεωργιου 16 που τελευταια κριτικη γραφτηκε το 2015. Μαλλον πρεπει να γινουν καποιες αλλαγες στο σαιτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom