Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Και κάτι ακομη:  Δεν ξεχνάω φυσιογνωμίες ποτέ!  Μα ποτέ!  Παιδιά σας λέω δεν είναι η ίδια η Γαλήνη. Εγώ το αποκλείω να ξέρετε. Πείτε τρελλό αν θέλετε η βλάκα...  Κι όμως δεν είναι!

Χμμ μια φορά μου είχαν πλασαρει στο παρανταις μια άλλη ως Λορένα, ενώ ήταν άλλο το όνομα της. Μήπως σου συνέβη κάτι τέτοιο; Να σου πλασάρουν άλλη κοπέλα ως Γαλήνη;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Μας ψεκάζουν! Καλά τα λένε! :truce:
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
Χμμ μια φορά μου είχαν πλασαρει στο παρανταις μια άλλη ως Λορένα, ενώ ήταν άλλο το όνομα της. Μήπως σου συνέβη κάτι τέτοιο; Να σου πλασάρουν άλλη κοπέλα ως Γαλήνη;
Ούτε καν!  Ξέρω ότι γελάτε!  Δεν με πειράζει!  Πάντως δεν είναι ίδια!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
Η Αφροδίτη η Ρωσίδα, πρώην Κωλλετη δίνει γλωσσόφιλα; Γενικά πως είναι;  Δεν έχω πάει ποτέ!  Αξίζει;
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Κάποιος έγραψε ότι η Αφροδίτη δίνει γλωσσόφιλα στα πιο ακριβά
προγράμματα. Εγώ που όσες φορές πήγα πήρα τα απλό πρόγραμμα δεν
πήρα γλωσσόφιλα αλλά πέρασα πολύ καλά! 

Παίδες,είδα την Αντελίνα,αυτή με τα πορνογυαλακια στην Π.Ερημιτη,πολύ δυνατό μωρό,έχει κανείς σχόλιο? :erection:
Έχω περάσει κανα 2 φορές έμεινα ευχαριστημένος- εμφανασιακά και μένα μου αρέσει πολύ!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.777
Πόντοι
5.646
Παίδες,είδα την Αντελίνα,αυτή με τα πορνογυαλακια στην Π.Ερημιτη,πολύ δυνατό μωρό,έχει κανείς σχόλιο? :erection:
Αρνητικα:Δεν δίνει φιλιά,δεν κάνει dt,δεν κάνει καραμπαλινκ,δεν της αρέσει το spanking,δεν δέχεται δάχτυλα.Θετικα:Αφήνει δυνατό πιστονιασμα,ωραία σταρένια επιδερμίδα κ φυσικό στήθος,προσεχει την καθαριότητα!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Αρνητικα:Δεν δίνει φιλιά,δεν κάνει dt,δεν κάνει καραμπαλινκ,δεν της αρέσει το spanking,δεν δέχεται δάχτυλα.Θετικα:Αφήνει δυνατό πιστονιασμα,ωραία σταρένια επιδερμίδα κ φυσικό στήθος,προσεχει την καθαριότητα!
Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι, απλά συμπληρώνω ότι δέχεται να την κρατάς από την αλογουρά της όταν την έχεις στα τέσσερα, όπως στις τσόντες, και έχει πολύ ωραίο πλούσιο και δυαντό μαλί.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Ούτε καν!  Ξέρω ότι γελάτε!  Δεν με πειράζει!  Πάντως δεν είναι ίδια!
καλησπέρα. Πριν κάνα δυο χρόνια συνάντησα την "γαλήνη" σε άλλο στούντιο εκτός αλυσίδας. Δεν θυμάμαι σε πιο. 30 ευρώ αλλά μάπα το καρπούζι. Έμοιαζε πολύ... Αλλά δεν ήταν η ίδια. Δεν πολύ ασχολήθηκα τότε γιατί δεν ήμουν σίγουρος. Μάλλον φίλε έχεις δίκιο.  
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
η ειρήνη μάγκες εκεί νικηφόρου ουρανού ήρθε?? γνωρίζετε κάτι??
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
η ειρήνη μάγκες εκεί νικηφόρου ουρανού ήρθε?? γνωρίζετε κάτι??
Όχι φίλος,δεν ήρθε,είχε φύγει γύρω στις 10 Αυγούστου και μου είχε πει ότι γυρνάει τέλος του μήνα,τώρα ίσως να εννοούσε ότι θα λείπει μήνα?
Τι να σου πω,και γω την περιμένω για δυνατό ξεμπουκωμα,μέχρι χθες Τρίτη πάντως ακόμα κλειστά ήταν.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
γύρισε η μικρή πετιτ Ουγγαρέζα στο las vegas,την είδα χθες.
Επίσης πέρασα με Αντελίνα,δεν μπόρεσα να αντισταθώ στα κωλομαγουλα της ως γνήσιος κωλακιας,μέτρια πράγματα,επαγγελματίας αλλά παρόλα αυτά φιλική και θετική,ωραίο σώμα,σίγουρα πάντως όχι για εμάς που ψάχνουμε σκληρές καταστάσεις και γούστα.
Δεν έχουνε μυαλό πάντως αυτές οι πουτανες.
Η συγκεκριμένη κάνει cim,που και επικίνδυνο για την υγεία της είναι,και όσο να ναι πιο αηδιαστικό φαντάζομαι για την ίδια,να αδειάζει ο καθένας τα αρχιδια του στο στόμα της,με γεύσεις από ανανά ως ξυνισμενο τυρί.Φανταστειτε αυτή η κοπέλλα,με αυτά τα γυαλιά,να έκανε αντί αυτού cif,πόσο κόσμο θα μάζευε,κόσμο που έχει το χύσιμο στο πρόσωπο με γυαλιά φετίχ.Θεωρω πως και για αυτην είναι κάτι πιο ασφαλές,σίγουρα πιο εύκολο,αφού με ένα πλύσιμο στο νιπτήρα θα ήταν οκ,και θα απέφευγε και δήθεν τσούξιμο στα μάτια με τα γυαλιά και κλείσιμο ματιών.Μονο ενδεχομένως σκάγια στα μαλλιά να δημιουργούσαν παράξενα χτενισματα.......Αλλα αυτές σκέφτονται το μακιγιάζ,και όχι την ασφάλεια τους,η πως θα μας τα πάρουν πιο εύκολα.....
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
καλησπέρα. Πριν κάνα δυο χρόνια συνάντησα την "γαλήνη" σε άλλο στούντιο εκτός αλυσίδας. Δεν θυμάμαι σε πιο. 30 ευρώ αλλά μάπα το καρπούζι. Έμοιαζε πολύ... Αλλά δεν ήταν η ίδια. Δεν πολύ ασχολήθηκα τότε γιατί δεν ήμουν σίγουρος. Μάλλον φίλε έχεις δίκιο. 
Επίσης η παλιά Ειρήνη είχε πολύ πιο χαλαρό σώμα από την νέα που είναι τσίτα!  Τόσο πιο γυμνάστηκε;  Καταλαβαίνω στο στήθος να έπαιξε σιλικόνη αλλά στο υπόλοιπο σώμα;
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
γύρισε η μικρή πετιτ Ουγγαρέζα στο las vegas,την είδα χθες.
Επίσης πέρασα με Αντελίνα,δεν μπόρεσα να αντισταθώ στα κωλομαγουλα της ως γνήσιος κωλακιας,μέτρια πράγματα,επαγγελματίας αλλά παρόλα αυτά φιλική και θετική,ωραίο σώμα,σίγουρα πάντως όχι για εμάς που ψάχνουμε σκληρές καταστάσεις και γούστα.
Δεν έχουνε μυαλό πάντως αυτές οι πουτανες.
Η συγκεκριμένη κάνει cim,που και επικίνδυνο για την υγεία της είναι,και όσο να ναι πιο αηδιαστικό φαντάζομαι για την ίδια,να αδειάζει ο καθένας τα αρχιδια του στο στόμα της,με γεύσεις από ανανά ως ξυνισμενο τυρί.Φανταστειτε αυτή η κοπέλλα,με αυτά τα γυαλιά,να έκανε αντί αυτού cif,πόσο κόσμο θα μάζευε,κόσμο που έχει το χύσιμο στο πρόσωπο με γυαλιά φετίχ.Θεωρω πως και για αυτην είναι κάτι πιο ασφαλές,σίγουρα πιο εύκολο,αφού με ένα πλύσιμο στο νιπτήρα θα ήταν οκ,και θα απέφευγε και δήθεν τσούξιμο στα μάτια με τα γυαλιά και κλείσιμο ματιών.Μονο ενδεχομένως σκάγια στα μαλλιά να δημιουργούσαν παράξενα χτενισματα.......Αλλα αυτές σκέφτονται το μακιγιάζ,και όχι την ασφάλεια τους,η πως θα μας τα πάρουν πιο εύκολα.....
Η μικρή Ουγγαρέζα καλή; Ξέρει κανείς;
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
Αρνητικα:Δεν δίνει φιλιά,δεν κάνει dt,δεν κάνει καραμπαλινκ,δεν της αρέσει το spanking,δεν δέχεται δάχτυλα.Θετικα:Αφήνει δυνατό πιστονιασμα,ωραία σταρένια επιδερμίδα κ φυσικό στήθος,προσεχει την καθαριότητα!
Η Αντελινα είναι πρωινές ώρες;
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
η ειρήνη μάγκες εκεί νικηφόρου ουρανού ήρθε?? γνωρίζετε κάτι??
Πάντως η Ειρήνη έχει χαλάσει και αυτή σε σχέση με παλιά. Είχα πάει σχετικά πρόσφατα και ήταν δεν άφηνε πολλά πολλά όπως παλιά!  Τέλος πάντων!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
305
Κριτικές
26
Like
688
Πόντοι
311
Διευκρίνηση:  μιλάω για την Ειρήνη από Νικηφόρου Ουρανού 26!
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Περασμα πριν απο λιγο απο Ανιτα και Λιανα
80€ ελεύθερο με 69
Ρε πατε καλα? Που σαι ρε Λαρα γμτ να γουσταρουμε?
Αληθεια ξερει κανεις ποτε θα ειναι στο πρόγραμμα γιατι δεν την βλεπω εδω και 3 μερες
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Ναι γ αυτή λέω και εγώ αδερφέ! απλά δεν γνωρίζω εάν επέστρεψε διότι κατεβαινω από Γιάννενα και για ν μην έρθω τζάμπα είπα μην τυχόν την πέτυχε κανας συνάδελφος!! 
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Για πείτε συναγωνιστές. Αν πάω τώρα παίζει να την πετύχω αυτή την τσαρινα να δοκιμάσω επιτέλους?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom