Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.534
Πόντοι
2.646
Θελετε να πω εδω σε ποιο σπιτακι δεν δεχονται πακια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ozzy87

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
63
Like
7.426
Πόντοι
4.766

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.534
Πόντοι
2.646

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Αμα λες τη ροζα στα καινουρια σπιτακια στο μεσαίο που συστήνεται σαν ισπανίδα αλλά είναι Ρουμάνα με ωραίο στήθος είναι καλή για 30 ευρώ ίσως κ 40 τα βυζια ειναι πολυ μαλακα όμως σαν νερουλα ενώ δεν είναι πεσμενα και έχει καλουτσικοπισω συστημα είχα γράψει για αυτήν πιο πισω στο νημα
Ρε παιδιά αυτή η Ρόζα στου ερημίτη το μεσαίο στουντιο αριστερά δεν είναι σαν όρθιο χιλιόμετρο ?
Δε λέω ότι είναι άσχημη στο πρόσωπο η κοπέλα ,την είδα αλλά δε μπήκα κάπου κολησα.
Αν έχει πάει κάποιος ας δώσει αναφορα
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Πολύ Μέτρια μέσα στο δωμάτιο σαν υπηρεσίες..

Αμα λες τη ροζα στα καινουρια σπιτακια στο μεσαίο που συστήνεται σαν ισπανίδα αλλά είναι Ρουμάνα με ωραίο στήθος είναι καλή για 30 ευρώ ίσως κ 40 τα βυζια ειναι πολυ μαλακα όμως σαν νερουλα ενώ δεν είναι πεσμενα και έχει καλουτσικοπισω συστημα είχα γράψει για αυτήν πιο πισω στο νημα
Ναι την μελαχρινή με μια ευγενική τσατσά που ποτέ δεν στραβομουτσουνιαζει όσες φορές και να μην μπεις.το θέμα είναι ότι είναι όμορφη αλλά κάτι έχει που σε αποθει.
Και από υπηρεσίες μέτριες απ' ότι ακούω από συναγωνιστές
 

Midnight24

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
142
Πόντοι
0
Πέρασμα με το απλό με την Αφροδίτη πριν μέρες στους παραδείσους σώμα παρά πολύ καλό για τα δικά μου γούστα! ωραίο πρόσωπο και ωραίο δέρμα! Τώρα πάμε στα άσχημα στα 6 με 8 λεπτά μου λέει να τελειώσω, δηλαδή με έκανε πίπα ξάπλωσε μου άνοιξε τα πόδια μπήκα κάμια 10ρια φορές και μου λέει πρέπει να τελειώσεις! Φυσικά η ξινίλα μου φάνηκε την γύρισα στα 4 και έχυσα. Παιδιά κολάρα στα 4 (10/10) προσπάθησε να κλέψει αλλά έχυσα και δεν έδωσα σημασία ! Κρίμα γτ είναι πολύ όμορφη, πίπα κεφαλάκι και λίγο ακόμα. Προκαταρκτικά 0. Από τι βλέπω ανά καιρούς από αλλουσ που γράφουν για τα παρανταις έχουν δίκαιο δύστυχος! Καλά γαμησια !
Αν δεν παρεις προγραμμα εκει δεν αξίζει. Εγώ δύο φορές πρόγραμμα με Νίνα και Αναίς περασα τζετ.
 

Patroler

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασμα με καρίνα περασμένη βδομάδα παιδιά τρελή τσιμπουκαρα
 

Patroler

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Τι Ρόζα την έχω δοκιμάσει τρεις φορές πολύ όμορφη αλλά από υπηρεσίες πολύ μέτρια
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Πέρασα πριν 2 μέρες με την Βανέσσα. Πολύ όμορφη για τα γούστα μου μεγάλο στήθος και στο σαλόνι φάνηκε πολύ ευδιάθετη και με θετική ενέργεια. Γι'αυτό και μπήκα αλλά μέσα στο δωμάτιο μια τραγωδία. Δεν ήθελε χουφτωματα, δεν ήθελε φιλιά, το στήθος της τάχα πονούσε οπότε δεν έπρεπε να το αγγίζω. Μια άθλια πίπα 30 δευτερόλεπτα (και φανταστείτε είχα πληρώσει και πρόγραμμα με ελεύθερο) και απευθείας ξάπλωσε και έκανε τον αστερία. Καμία συμμετοχή στο σεξ, τον μόνο που έκανε ήταν να τραβιέται και να μην με αφήνει να μπω μέσα καν ολόκληρος. Τελείωμα με το χέρι γιατί προφανώς είχε αρχίσει να μου πέφτει και με το που έχυσα είχε ήδη εξαφανιστεί. Δεν ξέρω αν λόγω εμφάνισης κάποιοι θα θελήσετε να δοκιμάσετε αλλά εγώ επειδή πραγματικά ξενέρωσα πάρα πολύ ήρθα και ενημέρωσα.

Όσον αφορά την συζήτηση για την Χρύσα πάνω, εγώ όσες φορές έχω πάει πέρασα πολύ καλά και από υπηρεσίες ήταν σούπερ.
Ευχαριστούμε φίλε, γιατί πολλοί συναθλητές θα μπουν λόγω πορνοστάρ κλπ, όποτε είναι χρήσιμη μια κριτική.
Ήταν βραδινή βάρδια όπως γράφει το πρόγραμμα στο δίπλα σάιτ;
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Γκαβλιαρηδες Παρασκευη απογευμα στο τριδυμα,στο πρωτο δεξια (ηταν το μονο ανοιχτο).Στην υποδοχη μια μικροκαμωμενη κυρια που ειχα να δω 2-3 χρονια.Μου λεει εχω την Κατερινα.Σκεφτηκα πως ειναι αυτη που λετε πως ειχε παλια παπαρι,ωραια λεω,θα της σκισω το στομα.Εμφανιζεται μια ξανθια με κοτσιδακια,στα ορια της ανορεξιας..Μπηκα,την εχυσα στα μικρα βυζια της και τελος.Η συγκεκριμενη κυρια κατα το παρελθον με απετρεψε να περασω κανοντας μου νοημα,θεωρω πως αν η κοπελα ηταν υποπτη θα μου εκανε σινιαλο (φαινοταν και ακουγοταν σαν χαμενη..).
ΜΑΛΑΚΙΑ μου που περασα,απεφυγα να την αγγιξω και να με αγγιξει.Λεει πως της αρεσει να τα καταπινει.Δηλωνει Ελληνιδα απο κεντρο Θεσσαλονικης.
Μήπως ήταν η Μπιάνκα φίλε η λεπτή που δούλευε Φρίξου 13α;
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.399
Πόντοι
2.300
Στο βίλα εροτικα μπήκα και μου λέει η τσατσά έχω δύο Κολομβιανές.Βγαινει η πρώτη,όνομα Σελέστε.Μουναρος!! Κορυφή από εμφάνιση.Βγαινει και η δευτερη, Μέλανι όνομα.Κοντουλα με τεράστιο κωλο μέτρια.Επειδη ειχα διαβάσει απο κάποιον καλά λόγια για την Μέλανι,δίνω το πενηνταρικο με γλυφομούνι και μπαίνω μέσα. Πιο φόλα μάγκες πεθαίνεις.Ειχα καιρό για τόσο μεγάλη φόλα.Μετριοτατη έως καλή πίπα,πολύ σύντομη και δεν ήθελε γλύψιμο,Νόου μου λέει,sex only.Πρωτη φορά μου περνάνε διπλή καπότα.Διπλή καπότα ρε μάγκες και ένα κιλό τζελ.Καβαλαει και μετά γύρισε στα τέσσερα όπου πήρε μια στάση να μην κούμπωνω άνετα. Χαμένο πενηνταρι.Όπως λέει και ο άλλος ο πυροβολημένος ΜΑΚΡΙΑΑαααααααα. Χαχαχα
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
καλησπερα
δοκιμασα πριν λιγες μερες την ευα απο γκοντιβα!
μακρια, μεγαλη φολα
ολο μη και μη ηταν
μη πιανεις τα βυζια, τον κωλο θα τον πιανεις απο εδω κτλ
μακρια!!
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Στο βίλα εροτικα μπήκα και μου λέει η τσατσά έχω δύο Κολομβιανές.Βγαινει η πρώτη,όνομα Σελέστε.Μουναρος!! Κορυφή από εμφάνιση.Βγαινει και η δευτερη, Μέλανι όνομα.Κοντουλα με τεράστιο κωλο μέτρια.Επειδη ειχα διαβάσει απο κάποιον καλά λόγια για την Μέλανι,δίνω το πενηνταρικο με γλυφομούνι και μπαίνω μέσα. Πιο φόλα μάγκες πεθαίνεις.Ειχα καιρό για τόσο μεγάλη φόλα.Μετριοτατη έως καλή πίπα,πολύ σύντομη και δεν ήθελε γλύψιμο,Νόου μου λέει,sex only.Πρωτη φορά μου περνάνε διπλή καπότα.Διπλή καπότα ρε μάγκες και ένα κιλό τζελ.Καβαλαει και μετά γύρισε στα τέσσερα όπου πήρε μια στάση να μην κούμπωνω άνετα. Χαμένο πενηνταρι.Όπως λέει και ο άλλος ο πυροβολημένος ΜΑΚΡΙΑΑαααααααα. Χαχαχα

Παιδιά αυτες οι Κολομβιανες ότι χειρότερο έχει εμφανιστεί ποτε!!!!! ΜΑΚΡΙΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑ!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΣΕΒΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛΛΛΛΛΛ!!!!! Οσο πιο γρήγορα φύγουν όλες από τα μαγαζιά τόσο πιο γρήγορα θα αρχίσει να στρώνει η κατάσταση!!
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
η άνια σταμάτησε από το free house.
κρίμα
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
216
Πόντοι
20
Μια καινούργια ομορφούλα, νέα, με μεγάλο κωλο, που δουλεύει στην Π Ερημίτη, εκεί που δούλευε η Μπιάνκα την έχει δοκιμάσει κανεις;
 

pan85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
142
Like
95
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες!μια ερώτηση..η Νάταλι στο Godiva ,είναι σε πρωινή βάρδια η άλλαξε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom