Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Για πρωινη βαρδια κοια εχετε να προτεινετε;η Χροστινα η Ρουμανα βυζαρου συνεχιζει στο Φριξου;
Τη Χριστίνα τη Ρουμάνα την πέτυχα στη Φρίξου πριν καμιά εβδομάδα. Το πρωί οι κλασσικές
τύπισσες είναι αυτή, η Ρίτα , η Ναταλία, η Βλάντα και η Ειρήνη η Ρουμάνα. Δεν ξέρω
ποιες από αυτές είναι στη θέση τους λόγω ημερών.

Συμπληρώνοντας αυτά που έγραψε ο Αλ Πατσίνο στη νυχτερινή βάρδια στο Βένους 2 ήταν
μια μικρή Λάουρα για την οποία έγραψα κριτική που είναι προς έγκριση γιατί τις
προηγούμενες μέρες την πήρα στα νέα σπιτάκια της Πέτρου Ερημίτη. Στο Paradise 1
ήταν η Αναίς. Στο 2 ήταν η Σελέστε και η Λιλιάνα τις οποίες δεν είδαμε επειδή ήταν
σε πρόγραμμα. Στο Belarus ήταν μια καστανή μικρή Αλβανίδα με ωραίο στήθος και
πάτο (δεν είπε όνομα η τσατσά), το οποίο σημειωτέον ενώ είναι χρέπι άρχισε να ζητάει
και αυτό 40 ευρώ για το απλό. Στο Λας Βέγκας στο σπιτάκι που είναι μόνο του ήταν μια
μελαχρινή μικρή και αδύνατη που την έλεγαν Μαρία και άρχιζε με 30 το απλό. Στο
Wet Dreams που είναι πριν από το Medusa ήταν μια ξανθούλα με ωραίο πάτο,
η Λορέτα. Από την άλλη πλυρά του Medusa ήταν μια νέα μελαχρινή Ισπανίδα,
όπως ανέφερε και ο Αλ, που είχε συμπαθητικό αδύνατο σώμα, κωλάρα και τη λένε Μόνικα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Πήγα απόψε για να μπω αλλά έφυγε στην πατρίδα της...
Στη θέση της η πιτσιρίκα Ρουμάνα Αντωνία που προχθές δούλευε δίπλα.
Είπα μια να μπω αλλά έφυγα και έφαγα άλλου την πατατουλα μου τελικά.

Ερημίτη απέναντι και αριστερά το μελανουρι με το ωραίο κορμί που είδα και προχθές, Ισπανίδα λέει η τσατσά ...
Στα τρίδυμα μόνο το πρώτο ανοιχτό, βγήκε ένα κοιμώμενο πτωμα χαλί μαύρο τάχα Ρωσίδα...

Φρίξου από τη μια μεριά μόνο το 13 ανοιχτό ήταν πάλι η Λορυ η Ρουμάνα...
Λέω δε μπαίνεις και απέναντι στο hot lady που έχεις κάτι χρόνια να μπεις... γέλασαν μέχρι και οι Πακιστανοί που ήταν στο σαλόνι.
Δύο μπάζα το ένα μάλλον λάτιν που θέλανε και 40ε στο συγκεκριμένο αχουρι...

Μετά πάω να φύγω βλέπω το poison λέω καιρό έχω να μπω...
Μπαίνω, Ουκρανή έχω λέει η τσατσά... λέω ωραία επιτέλους.
Βίκυ Ουκρανή τη βλέπω στα σκοτεινά, μου μοιάζει για μιλφακι ωραίο κορμί, πονηρό βλέμμα... δεν ήταν μιλφακι τελικά

Ε καιιι... να δηλαδή πως να το πω... καταλάβατε που την έφαγα την πατάτα τελικά ή θα περιμένετε και την κριτική για να μη δίνουμε στόχο?:cheesy:

Εντάξει τώρα θα αρχίσω κι εγώ τη γκρίνια όπως κάνουν και κάποιοι άλλοι μόνιμα αλλά οι τιμές που ζητάνε για αυτές τις υπηρεσίες, για αυτές τις κοπέλες σε ορισμένα αχουρια είναι για να γελάμε.
Επίσης θα πρέπει να αναθεωρήσουν την πολιτική τους σε σχέση με αυτούς τους ελεεινούς Πακιστανούς που βάζουν μέσα στα σπίτια και τους παρακαλάνε να μπουν κιόλας όπως στο hot lady απόψε .

Βικυ τελικα την λεγανε την ουκρανεζα στο ποιζον.??? Με το που ειδα τα βυζια της σταματησε ο χρονος... η τσατσα ελεγε οτι κανει καλο κρεβατι γιατι ειναι ουκρανεζα... Σε αυτη πατωσες τελικα.??? Γιατι την σκεφτομουνα....:zfuck:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Φρίξου από τη μια μεριά μόνο το 13 ανοιχτό ήταν πάλι η Λορυ η Ρουμάνα...
ειναι αυτη που μοιαζει την Ελενα την Ρουμανα που ηταν Ερημιτη;; Προσφατα την δοκιμασε κανεις; λεει τιποτα στο δωματιο;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Χυστες..!!! ...προσοχη με τα πορνιδια οσοι εχετε σχεση/παντρεμενοι, ...τι μου εκανε το πορνιδιο η Καταλινα χτες.???!!
Κατα την συναντηση με ρωτησε κανα 2 φορες αν εχω γυναικα, η απαντηση που πηρε και τις 2 φορες ηταν αρνητικη και δεν με πιστευε.... αφου τελειωσε η πραξη και εφυγε, μεχρι να ντυθω ξαναγυρισε, (το εχει ξανακανει να γυρισει αν θυμαμαι καλα την 1η ή την 2η φορα που την ειχα παρει ποιο παλια) μπενει μεσα με αγκαλιαζει και με γλωσοφιλαει, μου αφηνει μια γευση λιπγκλοσ ή κραγιον στο στομα, οκ πλενομαι και φευγω.... Γυρναω σπιτι, πριν την πεσω για υπνο, παω τουλαλετα, κοιταζω στον καθρευτη, στο αριστερο μαγουλο.... κοκκινηλα απο κραγιονννννν.... την οποια την αφησε την ωρα που ξαναμπηκε στο δωματιο, με φιλισε στο μαγουλο και δεν το καταλαβα, γιατι δεν φορουσε κραγιον κατα την συνευρεση.
Ακομα και οι πουτανες γινανε ανταγωνιστηκες, ακομα και με φαντασματα.....εμενα αυτη την εντυπωση μου εδωσε οτι το εκανε επιτηδες.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Χυστες..!!! ...προσοχη με τα πορνιδια οσοι εχετε σχεση/παντρεμενοι, ...τι μου εκανε το πορνιδιο η Καταλινα χτες.???!!
Κατα την συναντηση με ρωτησε κανα 2 φορες αν εχω γυναικα, η απαντηση που πηρε και τις 2 φορες ηταν αρνητικη και δεν με πιστευε.... αφου τελειωσε η πραξη και εφυγε, μεχρι να ντυθω ξαναγυρισε, (το εχει ξανακανει να γυρισει αν θυμαμαι καλα την 1η ή την 2η φορα που την ειχα παρει ποιο παλια) μπενει μεσα με αγκαλιαζει και με γλωσοφιλαει, μου αφηνει μια γευση λιπγκλοσ ή κραγιον στο στομα, οκ πλενομαι και φευγω.... Γυρναω σπιτι, πριν την πεσω για υπνο, παω τουλαλετα, κοιταζω στον καθρευτη, στο αριστερο μαγουλο.... κοκκινηλα απο κραγιονννννν.... την οποια την αφησε την ωρα που ξαναμπηκε στο δωματιο, με φιλισε στο μαγουλο και δεν το καταλαβα, γιατι δεν φορουσε κραγιον κατα την συνευρεση.
Ακομα και οι πουτανες γινανε ανταγωνιστηκες, ακομα και με φαντασματα.....εμενα αυτη την εντυπωση μου εδωσε οτι το εκανε επιτηδες.
Σε ερωτευτηκε, να σε παντρευτει αυτη θελει.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Πας στα στούντιο και σου λένε 30-40-50το απλό και βλέπεις τα πακι να περιμένουν να μπουν , γιατί να δώσω 30 και να γαμαω μια που την γαμησε πακι??καλύτερα Αθήνα με 10-20 και φουλ προγραμμερικες και ας την γανησε πακι..πλέον πηγαίνω μόνο σε 2 που περνάω καλά χωρίς να στριμοχνωμε με πακιστανους στην φιλης
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Χτες βραδυ εκανα περασμα μονο, ουτε καν κατεβηκα, μερικα σπτακια ανοιχτα, Πετρου Ερημιτη σχεδον ολα, απο την αριστερη και τα 3, λας βεγκας νωμιζω μονο 1, και το βενους το φωτακι ανοιχτο. Φριξου μονο τα μπλε ανοιχτα, και Ν.ουρανου τα παρανταιζ και τα 3, μπελαρους ανοιχτο μαζι με blackangels διπλα, Αχελωου ανοιχτο, λακτισα αν δουλευε η Τζενη... φευγοντας αναβε και το Ν.Ουρανου 26, μαλλον η Ελενα πηγε να βγαλει κανα εκτραδακι... Απο βιλες μονο το rednight που δουλευε ενα καινουριο αδυνατο.

Αυτο το καυλακι που ξαναγυρισε η Καρολινα, το εχει πληρωσει κανεις.??? Την ειχα δει ενα βραδυ την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει και φενοταν να εχει καλες προοπτικες...
Καρολινα τιποτα το ιδιαιτερο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Βικυ τελικα την λεγανε την ουκρανεζα στο ποιζον.??? Με το που ειδα τα βυζια της σταματησε ο χρονος... η τσατσα ελεγε οτι κανει καλο κρεβατι γιατι ειναι ουκρανεζα... Σε αυτη πατωσες τελικα.??? Γιατι την σκεφτομουνα....:zfuck:
Ναι πολύ σκληρά βυζιά, ωραίο σχήμα και ρώγα κάγκελο.
Φοβερό κορμί με δέρμα βελούδο αλλά ήταν σα να βρίσκεται με το ζόρι εκεί

ειναι αυτη που μοιαζει την Ελενα την Ρουμανα που ηταν Ερημιτη;; Προσφατα την δοκιμασε κανεις; λεει τιποτα στο δωματιο;
Ναι αυτή
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Σε ερωτευτηκε, να σε παντρευτει αυτη θελει.

20χιλιαρικα καλα ειναι για να της δωσω την ελληνικη ιθαγενεια.??? ή χρεωνω πολλα.??? :2funny:

Ναι πολύ σκληρά βυζιά, ωραίο σχήμα και ρώγα κάγκελο.
Φοβερό κορμί με δέρμα βελούδο αλλά ήταν σα να βρίσκεται με το ζόρι εκεί


Ναι αυτή
Κριμα, γιατι φαινοταν καλο καυλακι, η τσατσα η πουταναααααα.!!! ταχα μου κανει καλο κρεβατι....
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Χυστες..!!! ...προσοχη με τα πορνιδια οσοι εχετε σχεση/παντρεμενοι, ...τι μου εκανε το πορνιδιο η Καταλινα χτες.???!!
Κατα την συναντηση με ρωτησε κανα 2 φορες αν εχω γυναικα, η απαντηση που πηρε και τις 2 φορες ηταν αρνητικη και δεν με πιστευε.... αφου τελειωσε η πραξη και εφυγε, μεχρι να ντυθω ξαναγυρισε, (το εχει ξανακανει να γυρισει αν θυμαμαι καλα την 1η ή την 2η φορα που την ειχα παρει ποιο παλια) μπενει μεσα με αγκαλιαζει και με γλωσοφιλαει, μου αφηνει μια γευση λιπγκλοσ ή κραγιον στο στομα, οκ πλενομαι και φευγω.... Γυρναω σπιτι, πριν την πεσω για υπνο, παω τουλαλετα, κοιταζω στον καθρευτη, στο αριστερο μαγουλο.... κοκκινηλα απο κραγιονννννν.... την οποια την αφησε την ωρα που ξαναμπηκε στο δωματιο, με φιλισε στο μαγουλο και δεν το καταλαβα, γιατι δεν φορουσε κραγιον κατα την συνευρεση.
Ακομα και οι πουτανες γινανε ανταγωνιστηκες, ακομα και με φαντασματα.....εμενα αυτη την εντυπωση μου εδωσε οτι το εκανε επιτηδες.
Έχει συζητηθεί και ποιο πίσω από έναν που το άφησε νυχιές αν θυμάμαι καλά να προσέχετε μην χαλάσετε τα σπίτια σας !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Καλησπερα στην ομηγυρη. Εχει αποψη κανεις για Ρεμπεκα στην Ερημιτη που μοιαζει με Ειρηνη? Δν με νοιαζει αν φαω φολα για τα λεφτα. Την βολτα βαριεμαι. Ευχαριστω.
Ξεπέτα είναι αδερφέ έτσι έδειξε μέσα στο δωμάτιο βιασύνη και γρήγορα να τελειωνει
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Βόλτα σημερινή λόγου άδειας κλασική απογοητευτική κατάσταση με πάρα πόλλους Πακιστανούς Αλγερινούς ξεδοντιάρηδες ειδικά στην Φρίξου και γενικά στην ευρύτερη περιοχή.
Δεν πήγα στοχευμένα κάπου έκανα μια γύρα στα μαγαζιά όπου ήταν η κλασικές! Ίσως παω στοχευμένα το απόγευμα για καρμεν αν δουλεύει ακόμη αυτά! Καλά γαμισια !
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Βόλτα σημερινή λόγου άδειας κλασική απογοητευτική κατάσταση με πάρα πόλλους Πακιστανούς Αλγερινούς ξεδοντιάρηδες ειδικά στην Φρίξου και γενικά στην ευρύτερη περιοχή.
Δεν πήγα στοχευμένα κάπου έκανα μια γύρα στα μαγαζιά όπου ήταν η κλασικές! Ίσως παω στοχευμένα το απόγευμα για καρμεν αν δουλεύει ακόμη αυτά! Καλά γαμισια !
Μας έχετε γαμησει την ψυχολογία γιορτινες μέρες ..
Ήθελα και εχθές να κάνω βόλτα αλλά κάθε δύο ποστ διαβάζω για τα γεμάτα σαλόνια με Πακιστανούς και Αλγερινούς, σιχαίνομαι να ακουμπήσω και το χερούλι της πόρτας .
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
184
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Μας έχετε γαμησει την ψυχολογία γιορτινες μέρες ..
Ήθελα και εχθές να κάνω βόλτα αλλά κάθε δύο ποστ διαβάζω για τα γεμάτα σαλόνια με Πακιστανούς και Αλγερινούς, σιχαίνομαι να ακουμπήσω και το χερούλι της πόρτας .
Θα πάω στοχευμένα η καρμεν γτ με τραβάει το μοντελε σώμα και γενικός η παρουσία της η μιρελα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο! Πλέον έχουν και άποψη για τα κορίτσια πήγα να μπω σε ένα και με λέει ο ξεδοντιάρης no good no good που έχουμε φτάσει ποια σε αυτή τι πόλη!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Θα πάω στοχευμένα η καρμεν γτ με τραβάει το μοντελε σώμα και γενικός η παρουσία της η μιρελα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο! Πλέον έχουν και άποψη για τα κορίτσια πήγα να μπω σε ένα και με λέει ο ξεδοντιάρης no good no good που έχουμε φτάσει ποια σε αυτή τι πόλη!
Έχουν να κάνουν μπάνιο από τότε που βγήκαν από την βάρκα ,έμαθαν και τα no good..φταίνε αυτές που τους παίρνουν.
Για τα γαμημενα 30 ευρώ δεν αξίζει ούτε που λερώνουν τα σεντόνια..μετά πάμε σαν μαλακες και εμείς και στρογγυλό ξαπλώνουμε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346
Αφου εχει κατι αλληλεγγυες η γειτονια, γιατι δεν ξεδινουν εκει που ειναι και τζαμπα, να ησυχασουμε κι εμεις;

Κοριτσια αμα μας διαβαζετε, καθιστε στους λαθρο. μπας και παρουν δρομο απ τα σπιτακια. :confused:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Αφου εχει κατι αλληλεγγυες η γειτονια, γιατι δεν ξεδινουν εκει που ειναι και τζαμπα, να ησυχασουμε κι εμεις;

Κοριτσια αμα μας διαβαζετε, καθιστε στους λαθρο. μπας και παρουν δρομο απ τα σπιτακια. :confused:
Τους κάθονται φίλε , αλλά κατσίκες γαμουσαν και στην χώρα τους ..εδώ είδαν μουνι και τρελάθηκαν
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346
Το θεμα ειναι σοβαροτατο και τα αφεντικα στα @@ τους.. το χρημα να ρεει και τι μας νοιαζει εμας αν εσεις κολλησετε ολες τις αρρωστιες του κοσμου.
Βεβαια οταν θα παψουν να πηγαινουν οι Ελληνες στα μαγαζια τους, να δω πως θα την βγαζουν με δαυτους..που ολοι μαζι να τους βαλεις, δεν φτανουν εναν απο εμας..και φυσικα καποια στιγμη (ελπιζω συντομα) θα φυγουν απο εδω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom