Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
42
Like
38
Πόντοι
0
Ποια είναι καλή στο αυταρχικό σε πρωτάρηδες. Να μπορεί έναν αρχάριο να τον κάνει καθηγητή
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Ξέρει κανείς αν συνεχίζει αυτό το καιρό και σε ποιο στούντιο το πιπινοχριστινάκι που ήταν στο λας βέγκας;
Στο paradise συνήθως είναι. Δες το πρόγραμμα γιατί κάνει και κάνα 2-3 ρεπό την εβδομάδα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
363
Κριτικές
3
Like
824
Πόντοι
361
Παιδιά εχει δοκιμασει κάνεις τη Εβίτα η τη μπεατρισ η τη Νάντια από το άλλο σάιτ είμαι εξωτερικό σε κανα 20 ημερο γυρνάω και με καναν εντυπωση η πρώτες 2 η τελευταία άφαντη πρεπει να ναι ομως
Τη nadia την έχει στο fg εδώ και τρεις βδομάδες και στο πρόγραμμα είναι απών.... Ότι νάνε...
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
18
Like
725
Πόντοι
311
Εχει κανεις ιδέα που εξαφανίστηκε το κατά πολλούς κομοδίνο ΑΡΙΝΑ με την κωλαρα;
Που ήταν μέχρι κ το χειμώνα σε Villa prive και red light
Νομίζω το είδα Αθήνα σε ένα σάιτ εροτικκκ πόρτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομίζω το είδα Αθήνα σε ένα σάιτ εροτικκκ πόρτα
Λεγόταν τ σάιτ
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.994
Κριτικές
10
Like
4.913
Πόντοι
4.895
Χθεσινή πρώτη επίσκεψη στην Έλενα/Ραισα.

Πραγματικά μετανιώνω που δεν είχα πάει παλιότερα, ειδικά σε εποχές που έδινε κώλο.

Σε 40ρι πρόγραμμα, τη θεωρώ τέρμα value for money.

Πραγματικά συμφωνώ με την άποψη του Αλ, για όσους θέλουν ωραία γκόμενα γιατί την προσπερνάνε.

Τα ίδια θα πω και για Καρίνα και για Λάρα.

Και με τις τρεις έχω περάσει εξίσου καλά σε 40ρια προγράμματα.

Τις επόμενες μέρες θα ανεβάσω κριτική.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Αυτη την Αντζελα στο χοτ λειντις δεν την εχει παρει κανενας να μας πει πως ειναι,μονο σε μενα αρεσει? :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Χθεσινή πρώτη επίσκεψη στην Έλενα/Ραισα.

Πραγματικά μετανιώνω που δεν είχα πάει παλιότερα, ειδικά σε εποχές που έδινε κώλο.

Σε 40ρι πρόγραμμα, τη θεωρώ τέρμα value for money.

Πραγματικά συμφωνώ με την άποψη του Αλ, για όσους θέλουν ωραία γκόμενα γιατί την προσπερνάνε.

Τα ίδια θα πω και για Καρίνα και για Λάρα.

Και με τις τρεις έχω περάσει εξίσου καλά σε 40ρια προγράμματα.

Τις επόμενες μέρες θα ανεβάσω κριτική.
Ελένα πλέον, Πέρασα και εγώ προχθές μαζί της στο 30αρι το απλό και πέρασα υπέροχα, είναι πραγματικά το απόλυτο καβλάκι, παλιά μου γνώριμη από το VIS9 ακόμη, δεν περνούσαν καλά μαζί της όλοι τότε, και έχει αποτυπωθεί και στις τότε κριτικές, εγώ καλά περνούσα αλλά πήγαινα με τα νερά της και ήμουν και αρκετά διαβασμένος από τα σχόλια και τις κριτικές άλλων συναθλητών.

Ίσως και καλύτερα που δεν είχες πάει παλαιότερα, γιατί τώρα πλέον έχει εξελιχθεί σε μία άριστη επαγγελματία και η εμφάνιση της μετά που έβαλε και τα βυζιά κυριολεκτικά τα σπάει. Μια φορά πρόλαβα και την πήρα και από κώλο και σε αυτό ήταν εκπληκτική.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
18
Like
725
Πόντοι
311
Αυτη την Αντζελα στο χοτ λειντις δεν την εχει παρει κανενας να μας πει πως ειναι,μονο σε μενα αρεσει? :think:
Πως την έχω παρει εγώ αλλά προσωπικά δε περασα καλά αλλά θυμάμαι ένα παιδι έγραψε καλά λόγια και καλή κριτική
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
Ελένα πλέον, Πέρασα και εγώ προχθές μαζί της στο 30αρι το απλό και πέρασα υπέροχα, είναι πραγματικά το απόλυτο καβλάκι, παλιά μου γνώριμη από το VIS9 ακόμη, δεν περνούσαν καλά μαζί της όλοι τότε, και έχει αποτυπωθεί και στις τότε κριτικές, εγώ καλά περνούσα αλλά πήγαινα με τα νερά της και ήμουν και αρκετά διαβασμένος από τα σχόλια και τις κριτικές άλλων συναθλητών.

Ίσως και καλύτερα που δεν είχες πάει παλαιότερα, γιατί τώρα πλέον έχει εξελιχθεί σε μία άριστη επαγγελματία και η εμφάνιση της μετά που έβαλε και τα βυζιά κυριολεκτικά τα σπάει. Μια φορά πρόλαβα και την πήρα και από κώλο και σε αυτό ήταν εκπληκτική.
Που δουλεύει τώρα?
 

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Πως την έχω παρει εγώ αλλά προσωπικά δε περασα καλά αλλά θυμάμαι ένα παιδι έγραψε καλά λόγια και καλή κριτική
Εγω είχα γραψει, απλά είχα πει είναι αρκετά σφιγμένη και της λειπει εμπειρία λόγω ηλικίας, αλλά δεν είχα περάσει και ασχημα
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
347
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους. Για όποιον ενδιαφέρεται η Άννα από Ουκρανία που δούλευε πέρσι Πέτρου Ερημητη 5 ξεκινάει από αύριο το απόγευμα στις 19:00 στο GODIVA.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Λοιπόν να προειδοποιήσω για μια τύπισσα που είχα αναφέρει και πριν κάνα μήνα ονόματι Μόνικα αδυνατο γυφτακι και ίσως χρήστης ουσιών ότι μου πρότεινε γαμησι χωρίς σκούφο +20 ευρώ.Δουλευε στο πρώτο δεξιά αν θυμάμαι καλά στην Πέτρου ερημίτη. Επίσης να πω ότι η συγκεκριμένη πρότεινε το ίδιο και σε εναν φίλο που καμιά φορά τσαρκαρουμε μαζί,ο οποίος διαγνώστηκε με Γονόρροια 10 μέρες μετά την συνεύρεση τους..Αυτά
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Λοιπόν να προειδοποιήσω για μια τύπισσα που είχα αναφέρει και πριν κάνα μήνα ονόματι Μόνικα αδυνατο γυφτακι και ίσως χρήστης ουσιών ότι μου πρότεινε γαμησι χωρίς σκούφο +20 ευρώ.Δουλευε στο πρώτο δεξιά αν θυμάμαι καλά στην Πέτρου ερημίτη. Επίσης να πω ότι η συγκεκριμένη πρότεινε το ίδιο και σε εναν φίλο που καμιά φορά τσαρκαρουμε μαζί,ο οποίος διαγνώστηκε με Γονόρροια 10 μέρες μετά την συνεύρεση τους..Αυτά
τωρα που δουλευει;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Λοιπόν να προειδοποιήσω για μια τύπισσα που είχα αναφέρει και πριν κάνα μήνα ονόματι Μόνικα αδυνατο γυφτακι και ίσως χρήστης ουσιών ότι μου πρότεινε γαμησι χωρίς σκούφο +20 ευρώ.Δουλευε στο πρώτο δεξιά αν θυμάμαι καλά στην Πέτρου ερημίτη. Επίσης να πω ότι η συγκεκριμένη πρότεινε το ίδιο και σε εναν φίλο που καμιά φορά τσαρκαρουμε μαζί,ο οποίος διαγνώστηκε με Γονόρροια 10 μέρες μετά την συνεύρεση τους..Αυτά
Για αυτήν έχω αναφερθεί και εγώ μακριά
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους. Για όποιον ενδιαφέρεται η Άννα από Ουκρανία που δούλευε πέρσι Πέτρου Ερημητη 5 ξεκινάει από αύριο το απόγευμα στις 19:00 στο GODIVA.
Θα χάσουμε το πορτογαλικό κορμί? κρίμα!ελπίζω η κοπέλα που θα την αντικαταστήσει να είναι εξίσου καλή!
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Λοιπόν να προειδοποιήσω για μια τύπισσα που είχα αναφέρει και πριν κάνα μήνα ονόματι Μόνικα αδυνατο γυφτακι και ίσως χρήστης ουσιών ότι μου πρότεινε γαμησι χωρίς σκούφο +20 ευρώ.Δουλευε στο πρώτο δεξιά αν θυμάμαι καλά στην Πέτρου ερημίτη. Επίσης να πω ότι η συγκεκριμένη πρότεινε το ίδιο και σε εναν φίλο που καμιά φορά τσαρκαρουμε μαζί,ο οποίος διαγνώστηκε με Γονόρροια 10 μέρες μετά την συνεύρεση τους..Αυτά

Και καλά έκανες και προειδοποίησες. Περαστικά στο φίλο σου που πιστεύω ότι έμαθε το μάθημα του. Δεν πάμε και το δίνουμε ακάπωτα σε παντελώς άγνωστες και ύποπτες περιπτώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom