Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Χαιρετώ του συναγωνιστές. Γενικά δεν είμαι πολύ πουτανιάρης αλλά που και που θα κάνω και καμιά βόλτα. Συνήθως πήγαινα στο studio body free αλλά αυτή τη φορά είπα να δοκιμάσω τα συμβατικά σπιτάκια καθώς φοβάμαι πολύ και θεωρώ ότι τα κορίτσια σε αυτά τα μαγαζιά είναι ελεγμένα. Πέρασμα από Poison με Ανδριάννα. Η τσατσα πούλησε λίγο μαγκιά αλλά γενικώς ευγενική. Μου είπε με τη μια ότι η κοπέλα κάνει τα πάντα και όντος έτσι ήταν. Διάβασα πιο πριν ένας συναγωνιστής έλεγε ότι δεν τον άφηνε να πιάνει. Σοβαρά τώρα; Είχα σκοπό να της τα δώσω στο στόμα (+20ε) έβγαλα την καπότα με σκοπό να της τα δώσω χωρίς να με ακουμπήσει (είμαι φοβιτσιάρης όπως είπα) και όρμησέ να τα πάρει! Τι πιασίματα τι σφυροκόπημα δεν το συζητάω. Νόμιζα ότι μιλάγαμε για άλλη κοπέλα. Πώς το εξηγείτε αυτό; Μήπως επειδή πήγα πρώτη φορά για να με πιάσει πελάτη; Και κάτι ακόμα για τους έμπειρους του σπορ. Είναι πραγματικά πιο ασφαλές να πηγαίνεις στα γνωστά σπιτάκια απ'οτι με callgirls κτλ;
Καλησπέρα καινούριε μπουρδελιαρη.
Συμβατικά είναι τα περιπολικά της ασφάλειας .
Ασφάλεια (στο θέμα υγείας ) δεν μπορείς να δώσεις ποσοστό 100% πλέον ούτε σε μπουρδέλα ούτε σε Κολ γκερλ με τις υπηρεσίες που παρέχονται στα προγράμματα.
Αφού το έκανες κακός τρως την ψυχή σου με ερωτήσεις ,να θυμάσαι μόνο τις καλές στιγμές ,δλδ την ώρα που σταζαν από το στόμα της .
Καλά γαμησια και μην σκέφτεσαι πολλά ,αλλιώς μην παίρνεις προγράμματα έχει και το απλό με καποτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.609
Πόντοι
8.530
Παιδιά να μην λέμε ότι θέλουμε το σωστό είναι να τους παίρνουν σε ορισμένα μαγαζιά βέβαια όχι στις βίλλες κλπ...Και με συγκεκριμένους όρους υγιεινής πχ όχι ελεύθερο στοματικό και όχι γλυφομούνι φυσικά... Γιατί πολύ απλά μετά δεν θα έχουν που να ξεδωσουν και θα βιάζουν και θα κυνηγάνε κοπέλες.... Θέλει λίγο σκέψη το όλο θέμα...
Σωστός...νομίζω ότι πάνε σε συγκεκριμένα μαγαζιά.
Φυσικά λόγω "κουλτούρας" θεωρούν υποτιμητικό να προσφέρουν ευχαρίστηση σε γυναίκα δηλαδή σε κατώτερο πλάσμα( για αυτούς...) για αυτό δεν νομίζω να γλείφουν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.609
Πόντοι
8.530
Παιδιά η απορία μου είχε να κάνει με το πολύ νεαρό της ηλικίας... μιλάμε για κάτι παιδάκια δηλαδή εμφανώς ανήλικα σε κάποιες περιπτώσεις.
Κάτι που τόσα χρόνια εγώ δεν είχα συναντήσει ... και συμβαίνει έντονα τους τελευταίους μήνες
Στην Αθήνα το ίδιο συμβαίνει εδώ και χρόνια...γύρω στα 14 πάνε για τα κάλαντα, μαζεύουν π.χ.13,76€ κρατάνε το δεκαρικο για ξεπαρθενιασμα στο βρωμοΜεταξο και με τα υπόλοιπα θα φάνε πιτογυρο...
Τα γυφτακια είναι πλούσια...οι γονείς τους έχουν διαθέσιμο εισόδημα γιατί παίρνουν του κόσμου τα επιδόματα και δεν έχουν επιβαρύνσεις από ενοίκια η στεγαστικά δάνεια.
 

Sfinosp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλη όρεξη και κινητικότητα βλέπω τελευταία αλλά τα κορίτσια δεν μπορούν να ταΐσουν τον λαό
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Καλησπέρα η Λυδία στο insaid,τι λέει είναι καλή γιατί ζητάει 40 το απλο
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
859
Κριτικές
17
Like
2.887
Πόντοι
1.436
Χαιρετώ του συναγωνιστές. Γενικά δεν είμαι πολύ πουτανιάρης αλλά που και που θα κάνω και καμιά βόλτα. Συνήθως πήγαινα στο studio body free αλλά αυτή τη φορά είπα να δοκιμάσω τα συμβατικά σπιτάκια καθώς φοβάμαι πολύ και θεωρώ ότι τα κορίτσια σε αυτά τα μαγαζιά είναι ελεγμένα. Πέρασμα από Poison με Ανδριάννα. Η τσατσα πούλησε λίγο μαγκιά αλλά γενικώς ευγενική. Μου είπε με τη μια ότι η κοπέλα κάνει τα πάντα και όντος έτσι ήταν. Διάβασα πιο πριν ένας συναγωνιστής έλεγε ότι δεν τον άφηνε να πιάνει. Σοβαρά τώρα; Είχα σκοπό να της τα δώσω στο στόμα (+20ε) έβγαλα την καπότα με σκοπό να της τα δώσω χωρίς να με ακουμπήσει (είμαι φοβιτσιάρης όπως είπα) και όρμησέ να τα πάρει! Τι πιασίματα τι σφυροκόπημα δεν το συζητάω. Νόμιζα ότι μιλάγαμε για άλλη κοπέλα. Πώς το εξηγείτε αυτό; Μήπως επειδή πήγα πρώτη φορά για να με πιάσει πελάτη; Και κάτι ακόμα για τους έμπειρους του σπορ. Είναι πραγματικά πιο ασφαλές να πηγαίνεις στα γνωστά σπιτάκια απ'οτι με callgirls κτλ;
απο ακαποτο στοματικο δυσκολα να κολησεις τα βαρια πραγματα
το επικίνδυνο ειναι ακαποτη διείσδυση
για τετοτοια θεματα ψαξε σε επισημα ιατρικα site οπως το cdc ή ρωτα αφροδισιολόγο και οχι εδω γιατι δυστυχώς εδω θα ακουσεις διαφορα κουλα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.609
Πόντοι
8.530
απο ακαποτο στοματικο δυσκολα να κολησεις τα βαρια πραγματα
το επικίνδυνο ειναι ακαποτη διείσδυση
για τετοτοια θεματα ψαξε σε επισημα ιατρικα site οπως το cdc ή ρωτα αφροδισιολόγο και οχι εδω γιατι δυστυχώς εδω θα ακουσεις διαφορα κουλα
Με ακαποτο στοματικό κολλάς τοπικές μολύνσεις του πέους που είναι ενοχλητικές στην καθημερινότητα σου.Δεν νομίζω να κινδυνεύει η ζωή σου παρά μόνο η τσέπη σου.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Πέρασμα από τα σπιτάκια μετά από πολύ καιρό. Όπως ανεβαίνεις στην Φρίξου μπήκα στο δεύτερο σπιτάκι αριστερά με 40 γιούρος ελεύθερο στοματικό. Ήταν μια μικρή Βουλγάρα κοντούλα 20 χρονών με πιασίματα. Ίσως η χειρότερη φόλα που έχω φάει στα σπιτάκια. Σηκώθηκα και έφυγα ξενερωμένος χωρίς να τελειώσω. Στην συνέχεια πέρασα μια βόλτα από Venus2 να δω αυτήν τη Ρίτα που ακούγονται τα καλύτερα (δίκαια). Να μην τα πολυλογώ έκανα ένα από τα καλύτερα γαμήσια, η τύπισσα είναι φοβερή το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει. Φουλ φιλιά, χάδια, τριψίματα και γενικά πολύ καλή περιποίηση. Να φανταστείτε μπήκα με απλό πρόγραμμα 30 και η κοπέλα μου έκανε γυμνό στοματικό με δική της πρωτοβουλία χωρίς να της το ζητήσω. Τελείωμα στις υπέροχες βυζάρες τις.
 

straham

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Στην Αθήνα το ίδιο συμβαίνει εδώ και χρόνια...γύρω στα 14 πάνε για τα κάλαντα, μαζεύουν π.χ.13,76€ κρατάνε το δεκαρικο για ξεπαρθενιασμα στο βρωμοΜεταξο και με τα υπόλοιπα θα φάνε πιτογυρο...
Τα γυφτακια είναι πλούσια...οι γονείς τους έχουν διαθέσιμο εισόδημα γιατί παίρνουν του κόσμου τα επιδόματα και δεν έχουν επιβαρύνσεις από ενοίκια η στεγαστικά δάνεια.
Ναι, μόνο απο τα επιδόματα έχουν μπαφιόκο οι γυφτοι...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Η ρεβεκκα σε ποιο ακριβως ειναι? Στο ερημιτη3β?
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Η ρεβεκκα σε ποιο ακριβως ειναι? Στο ερημιτη3β?
Από ότι έχω καταλάβει εγώ η Ρεβέκκα είναι είτε στο Πέτρου Ερημίτη 3α είτε στο Πέτρου Ερημίτη 3β.
Χθες το βράδυ πάντως που έκανα μια βόλτα στο 3β ήταν η Μάνια για την οποία κάποιοι συναγωνιστές
δεν έγραψαν και τα καλύτερα (στο 3α δε χτύπησα).
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
προχθες στην Καρινα, ήταν μια 8αδα από τέτοιους....τους έβαζε άνετα.
και πακια βάζουν οι πιο πολλές...
δυστυχώς
έχω τύχει σε στούντιο που δουλέυε με 2 κοπέλες να μπουν νέοι και με τις δύο κοπέλες....έχω τύχει όμως και κοπέλα στον ίδιο χώρο να τους διώξει με τρόπο.....Δήθεν πως έχει μισάωρο πρόγραμμα.
Είναι καθαρά θέμα τύχης και ορέξεως της κοπέλας......
Πολλές απο αυτές εξυμνούνται απο πολλούς μας.
Δεν πετάω σπόντες .
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Η ρεβεκκα σε ποιο ακριβως ειναι? Στο ερημιτη3β?
παλιά ήταν 3 β...Τελευταία είναι εδω και μήνες 3 α.
Και για να μην μπερδευτούμε ερχόμενος απο τον δρόμο (όχι απο το χωματόδρομο)στρίβοντας το δεύτερο που συναντάς στα δεξιά σου (αυτο που έχει ενα μεγάλο σχετικα σαλόνι)
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.302
Πόντοι
446
Καμια γνώμη για Ροξανα κάποιος;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Καμια γνώμη για Ροξανα κάποιος;
φίλε την είδα την Ροξάνα ,αν μιλάμε για την Ροξάνα απο το άλλο σαιτ (Ρεντ λαιτ,Ρεντ Νταιμοντ ,γκολντεν λιπς κτλ....)
Είναι ακριβώς όπως την βλέπεις στις φωτογραφίες και πιο ωραία γυναίκα.Λεπτή ψηλή σχετικά καθημερινή 30-34 την έκοψα.
Δεν με προιδέασε για παθιασμένη συνάντηση για αυτό και την απέφυγα.
Συντομα θα φύγει απο εδώ οπότε αν προλάβεις γράψε την άποψη σου,
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πέρασμα από τα σπιτάκια μετά από πολύ καιρό. Όπως ανεβαίνεις στην Φρίξου μπήκα στο δεύτερο σπιτάκι αριστερά με 40 γιούρος ελεύθερο στοματικό. Ήταν μια μικρή Βουλγάρα κοντούλα 20 χρονών με πιασίματα. Ίσως η χειρότερη φόλα που έχω φάει στα σπιτάκια. Σηκώθηκα και έφυγα ξενερωμένος χωρίς να τελειώσω. Στην συνέχεια πέρασα μια βόλτα από Venus2 να δω αυτήν τη Ρίτα που ακούγονται τα καλύτερα (δίκαια). Να μην τα πολυλογώ έκανα ένα από τα καλύτερα γαμήσια, η τύπισσα είναι φοβερή το γουστάρει πολύ αυτό που κάνει. Φουλ φιλιά, χάδια, τριψίματα και γενικά πολύ καλή περιποίηση. Να φανταστείτε μπήκα με απλό πρόγραμμα 30 και η κοπέλα μου έκανε γυμνό στοματικό με δική της πρωτοβουλία χωρίς να της το ζητήσω. Τελείωμα στις υπέροχες βυζάρες τις.
Πρωινή ή βραδινή βάρδια συναγωνιστή;
 

Salonik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Μια madalena σε κάτι ξυλινα σπιτάκια, ιδιαίτερα βιαστική. Στο 5λεπτο βαρούσε και την πόρτα η τσατσά. Για 30 ευρώ τα πολύ βασικά. Στο godiva εχει κανείς πάει; Δεν έχω δει κριτικές και στο site του, δειχνει μια Κριστυ και μια Ναρντα εδώ και καιρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom