Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Βολτα απογευματοβραδυνη, Βενους 2, αναμενο το φως, λεω μπας και ειναι μεσα η Ριτα, αν και γραφτηκε ποιο πισω οτι ειναι σε αδεια. Η τσατσα μου λεει 2 κοπελες, η μιλφαρα Βλαντα και Σιζελ αν ακουσα καλα, πριν βγουνε να τις δω, ρωταω για την Ριτα, με το που ακουσε η τσατσα το ονομα Ριτα, συφηλιαστηκε.!! Εφυγα χωρις να δω την Σιζελ κυριως, γιατι δεν ηθελα να πεσω στο επιπεδο της τσατσας.!! :2funny: η οποια μεχρι να φυγω συφηλιαζοταν μονη της...
Μπηκα στο Φριξου 14, ενω το πρωι ελεγε το προγραμμα Συλβια, μετα αλλαξε σε Αντριανα, βγενει ενα ατσουμπαλο μελαχρινο κοριτσακι με κωλαρα αλα καρντασιαν, αφηνεις μπουκαλι μπυρας πανω, γενικα δεν ηταν και η καλυτερη εικονα, αντικαυλωτικη για εμενα, προσωπακι καλο γλυκο, με γυαλακια, αλλα ολο το συνολο δεν...
Κοροβαγκου 5, η καινουρια Αλιονα, καμπυλωτο κοριτσακι με πολλα αξεσουαρ, να κρυβει τα παχακια της, προσωπο συμπαθητικο, ξανθο μαλακι, κωλαρα φαρδυα. Φευγω να δω και την αλλη καινουρια την Ροξανα, στο Ν.Ουρανου 6 πανω, βγενει το μιλφακι, γαμευσιμο, πληρωνω και το περιμενω να μπει στο δωματιο, με το καλημερα καταλαβα οτι η φολα θα ηταν πικρη, συνενοηση στα Αγγλικα, δηλωνει Ρωσιδα, οσο δηλωνω και εγω οτι ειμαι Ρωσος, προσωπο καλο μιλφισιο, βυζια μεσαια σιλικονατα, με μεγαλη ρωγα, και πολλες φακιδες γυρω στο στερνο και στα βυζια, μουνακι καθαρο συμαζεμενο, αξυριστο να τσιμπαει, γενικα ειναι ψιλη γκομενα, στα του αγωνα, ξενερωτη τελειως, δεν ξερει να γαμιεται, ξεπετα ολκης, προκαταρτικα μηδεν, γενικα η απειρη τελειως, πιπα μονοτονη μονο το κεφαλακι και χαρη μου εκανε, πεταμενα λεφτα στην ουσια....
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
μαυρο στο freehouse,δεν ξαναπαω,οποιος απο παλια πηγαινε και δεν εμπαινε με καποια κοπελα τον εχουνε black list,ας δουλεψουνε μονο με ιδιους και ιδιους,εμεις θα πηγαινουμε στα υπολοιπα,αυτοι θα χασουν...

πηγα paradise με beatris ωραια μικρη κοπελα απο βουλγαρια,γλυκια κοπελα,λιγο απειρη με τη δουλεια,δε ξερει ΕΛληνικα,συννενοηση μονο στα αγγλικα προς το παρον,θα την ηθελα για γυναικα μου κι οχι για να την πηδαω ως ιεροδουλη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmak81

Giannischal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
1.934
Πόντοι
201
μαυρο στο freehouse,δεν ξαναπαω,οποιος απο παλια πηγαινε και δεν εμπαινε με καποια κοπελα τον εχουνε black list,ας δουλεψουνε μονο με ιδιους και ιδιους,εμεις θα πηγαινουμε στα υπολοιπα,αυτοι θα χασουν...

πηγα paradise με beatris ωραια μικρη κοπελα απο βουλγαρια,γλυκια κοπελα,λιγο απειρη με τη δουλεια,δε ξερει ΕΛληνικα,συννενοηση μονο στα αγγλικα προς το παρον,θα την ηθελα για γυναικα μου κι οχι για να την πηδαω ως ιεροδουλη...
Δεν είναι μόνο αυτό σε βρίζουν και στα ρωσικά.
Η κ@ριολ@ τσατσά στο δεξί
Όταν τα άκουσε στα ελληνικά όμως βούλωσε το στόμα της
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Δεν είναι μόνο αυτό σε βρίζουν και στα ρωσικά.
Η κ@ριολ@ τσατσά στο δεξί
Όταν τα άκουσε στα ελληνικά όμως βούλωσε το στόμα της
στο δεξι βλεπει απο το παραθυρο με τη σιτα εχει σβηστα τα φωτα,προχθες ερχομουνα με ενα φιλο στα 2 μετρα μολις πλησιασαμε ακουγεται η τσατσα να λεει "εχει προγραμμα ειναι μεσα στο δωματιο" καναμε μεταβολη και φυγαμε,την αλλη μερα παμε χτυπαμε και στα δυο πως τυχαινει να ειναι τα κοριτσια μεσα στα δωματια σε προγραμμα,οτι να ναι,εχει γυρω στα 30 σπιτακια μπορει και παραπανω και θελουν να μπαινουμε με την πρωτη που βλεπουμε....
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmak81

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
μαυρο στο freehouse,δεν ξαναπαω,οποιος απο παλια πηγαινε και δεν εμπαινε με καποια κοπελα τον εχουνε black list,ας δουλεψουνε μονο με ιδιους και ιδιους,εμεις θα πηγαινουμε στα υπολοιπα,αυτοι θα χασουν...

πηγα paradise με beatris ωραια μικρη κοπελα απο βουλγαρια,γλυκια κοπελα,λιγο απειρη με τη δουλεια,δε ξερει ΕΛληνικα,συννενοηση μονο στα αγγλικα προς το παρον,θα την ηθελα για γυναικα μου κι οχι για να την πηδαω ως ιεροδουλη...
Έτσι κάνουν, είναι πολύ αγενής. Μπορεί να μην θέλουν άλλους πελάτες.
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Λοιπόν πέρασμα πριν 3 μέρες με Αντζελινα στο μπελα ντονα. Αρχικά να πω ότι καμία σχέση με τις φωτος στο άλλο σαητ. Τσατσά πιο κουφή και από εργάτη σε σιδηροκολλησεις. Πλήρωσα το απλό και την περίμενα 15 λεπτά να έρθει χωρίς να υπάρχει άλλος πελάτης. Στα του αγώνα ωραίο τσιμπούκι βαθύ αλλά στα υπόλοιπα κομοδίνο. Επίσης είχε και μια ελιά στον κωλο που δεν την είδα στο σαλόνι. Μέτρια εμπειρία δεν θα την ξανά επέλεγα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.093
Κριτικές
11
Like
17.515
Πόντοι
3.796
Αυτή η Roxana που δείχνει στο άλλο σάιτ ,την πέτυχε κάνεις ;
Είναι σαν τις φωτό ;
Και τι ώρες δουλεύει αν ξέρει κάποιος;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Αυτή η Roxana που δείχνει στο άλλο σάιτ ,την πέτυχε κάνεις ;
Είναι σαν τις φωτό ;
Και τι ώρες δουλεύει αν ξέρει κάποιος;
Γράφει πιό πάνω ο karaman για αυτήν προς το τέλος του πόστ.
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Μπορείτε να προτείνεται για αύριο πρωινή μεσημεριανη βάρδια καμία με μεγάλες βυζάρες συναγωνιστές? ευχαριστώ πολύ!
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Μπορείτε να προτείνεται για αύριο πρωινή μεσημεριανη βάρδια καμία με μεγάλες βυζάρες συναγωνιστές? ευχαριστώ πολύ!
Η Χριστίνα η Ρουμάνα που δουλεύει πρωινή βάρδια στο Inside στη Φρίξου 14.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Μπορείτε να προτείνεται για αύριο πρωινή μεσημεριανη βάρδια καμία με μεγάλες βυζάρες συναγωνιστές? ευχαριστώ πολύ!

αν θέλεις μεγάλα βυζια πηγαινε στη γαληνη στο villa prive σημερα δουλευει μεχρι τις 22:00 το βραδυ..
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Εχει δει κανεις τη σαμπρινα με τα τατου? την δειχνει για αυριο στο hot lady. Στα σχολια παντως στο αλλο σαητ κραζουν αλλα τι να εμπιστευτεις εκει περα :jerking:
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
τελευταία που πέρασα απο freehouse και δεν είδα καλά τη κοπέλα γιατί ήταν θεοσκότεινα και μακριά πήγα να φύγω άρχισε στα ροσσικα να βρίζει και εγώ της απάντησα ακριβώς όπως ήθελε και δεν ξανά πάω
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
τελευταία που πέρασα απο freehouse και δεν είδα καλά τη κοπέλα γιατί ήταν θεοσκότεινα και μακριά πήγα να φύγω άρχισε στα ροσσικα να βρίζει και εγώ της απάντησα ακριβώς όπως ήθελε και δεν ξανά πάω
ναι είμαστε υποχρεωμενοι να μπαινουμε στο δωματιο με τη μια οταν πηγαινουμε,οι τσατσαδες ας ερθουν να δουλεψουν 8ωρο εκει που δουλευω να δουν πως βγαινει το μεροκαματο των 30€ που ζητανε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Ειναι γνωστο οτι η Αννια, αν ηταν αυτη, κανει επιλογες απο ποιος θα μπει και ποιος οχι, μου εχει τυχει να ειναι δωματιο, να θελω να περασω, και η τσατσα να λεει περιμενε να βγει να σε δει.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
762
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Ειναι γνωστο οτι η Αννια, αν ηταν αυτη, κανει επιλογες απο ποιος θα μπει και ποιος οχι, μου εχει τυχει να ειναι δωματιο, να θελω να περασω, και η τσατσα να λεει περιμενε να βγει να σε δει.
Δηλαδή έχουμε φτάσει στο σημείο που να μην διαλέγουμε ποια θα πληρώσουμε για να γαμισουμε αλλά να μας διαλέγουν....ποιες θα πάρουν τα λεφτά μας. Μήπως έχει ξεφύγει η κατάσταση πλέον;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom