Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.611
Πόντοι
8.530
Αν δεν σου αρκεί η Νικόλ δεν ξέρω με τι θα ικανοποιηθείς...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
πέρασμα βράδυ Τρίτης 1-2. χειρότερα από Σαββάτο η κατάσταση, πολύ κόσμος διάφορων ειδών και ηλικίας. στην ερημίτη λαικό προσκύνημα να μη βρίσκεις να παρκάρεις.
Αναστροφή και κατάθεση σε Πάολα από poison. ελεύθερο στοματικό στα 50. πίπα μέτρια με προσπάθειες για dt. επί του αγώνα με αρκετή διάθεση αλλά έλειπε το κάτι παραπάνω. δε τη λες κακιά, επί του συνόλου όμως μέτρια πράγματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Ποια έχει το μεγαλύτερο στήθος ;
Η Χριστίνα η Ρουμάνα έχει πλέον μεγάλες βυζάρες (μεγαλύτερες από τη Νικόλ). Τη βρίσκουμε στο Inside (Φρίξου 14, συνήθως πρωινή βάρδια).
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Πέρασα γύρω στις 16 και ήταν κλειστά τα τρίδυμα
Η απογευματινή - βραδινή τους ξεκινάει στις 17:00 , δεν ξέρω αν ανοίξαν μετά η αν έχουν κλείσει για 15αύγουστο. Αλλά αν πήγες αποκλειστικά για Nicol αυτή είναι μόνο πρωινή. Εγώ σκέφτομαι να πάω για τις απογευματινές αλλά δεν ξέρω αν δουλεύουν αυτές τις μέρες ... η αν πάω τελικά :P
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους,επίσκεψη κ κατάθεση στη Ναρυ, πρόσχαρη,φιλική δεν άφησε δάχτυλο πολύ,πολύ καλή πίπα κ δυνατό σφυροκόπημα,όπως χτυπήθηκε κ πολύ καλά από πάνω.δυνατη κατάθεση για άλλη μια φορά.
 

Karma epica

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
34
Πόντοι
0
Αλεξανδρα.τιποτε αλλο.μια γκεισα που ξεχωριζει σαν τη μυγα μες στο γαλα στην πολη.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Η απογευματινή - βραδινή τους ξεκινάει στις 17:00 , δεν ξέρω αν ανοίξαν μετά η αν έχουν κλείσει για 15αύγουστο. Αλλά αν πήγες αποκλειστικά για Nicol αυτή είναι μόνο πρωινή. Εγώ σκέφτομαι να πάω για τις απογευματινές αλλά δεν ξέρω αν δουλεύουν αυτές τις μέρες ... η αν πάω τελικά :P
Στο άλλο σαιτ την έχει μέχρι τις 17.00
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα σε όλους,επίσκεψη κ κατάθεση στη Ναρυ, πρόσχαρη,φιλική δεν άφησε δάχτυλο πολύ,πολύ καλή πίπα κ δυνατό σφυροκόπημα,όπως χτυπήθηκε κ πολύ καλά από πάνω.δυνατη κατάθεση για άλλη μια φορά.
50ρικο;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Στο άλλο σαιτ την έχει μέχρι τις 17.00
Σε αυτά τα στούντιο το πρόγραμμα δεν ανανεώνεται καθημερινά όπως στα άλλα που αλλάζουν κοπέλα κάθε μέρα , οπότε ίσως να είχε ρεπό και να μην ενημέρωσαν το σάιτ , η εκτός αν δούλεψε αλλά έφυγε νωρίτερα απο τις 5 που θα σχολούσε κανονικά δεν ξέρω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Στο redlight που ήταν Τρίτη 50 απλό, 60 ελεύθερο στοματικό, ...
Για αυτό ρωτάω ,πέρασα και εγώ κατά τις 5 το απόγευμα και έφυγα τρέχοντας.
Πήγα Ινα με 30 και μια χαρά γάμησα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Τριτη πηρα Βικτωρια,σημερα παρασκευη τζεσυ,στο blue dreams φριξου 15 που δουλευει προσωρινα με το απλο προγραμμα και διασκεδασα με 60 πολυτιμα ευρω.Δυο εξαιρετικες επιλογες σε ωραιο μαγαζι με απιθανα κτιστα κρεβατια.Βεβαιως 15λεπτο,η Βικτωρια περισσοτερο καθεται χωρις ρολοι.Τελικα ειμαστε πολυ ωραια εδω!I love thessaloniki.Σεβομαι τις κοπελες που ζητουν πιο πολλα και καπου καπου τις πληρωνω,ομως η βασικη μου επιλογη ειναι το 30αρι.2 εβδομαδιαιως επι 4,240 μηνιαιως ,κρατιεσαι μονιμως σε φορμα ολο το χρονο και υπαρχουν επιλογες.
 

Karamanhs

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
Αυτο νομιζω κανείς απο μας δεν το ξέρει. Επομένως δεν έχεις πάρα να της στείλεις μυνημα στο messenger. Θα σου απαντήσει πιστεύω σιγουρα. Σε μένα απαντάει πάντα.
Μπορείς σε παρακαλώ να με στείλεις dm όνομα μη πηγαίνω άδικα ?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Τριτη πηρα Βικτωρια,σημερα παρασκευη τζεσυ,στο blue dreams φριξου 15 που δουλευει προσωρινα με το απλο προγραμμα και διασκεδασα με 60 πολυτιμα ευρω.Δυο εξαιρετικες επιλογες σε ωραιο μαγαζι με απιθανα κτιστα κρεβατια.Βεβαιως 15λεπτο,η Βικτωρια περισσοτερο καθεται χωρις ρολοι.Τελικα ειμαστε πολυ ωραια εδω!I love thessaloniki.Σεβομαι τις κοπελες που ζητουν πιο πολλα και καπου καπου τις πληρωνω,ομως η βασικη μου επιλογη ειναι το 30αρι.2 εβδομαδιαιως επι 4,240 μηνιαιως ,κρατιεσαι μονιμως σε φορμα ολο το χρονο και υπαρχουν επιλογες.
Ρε παίκτες αυτή η Βικτόρια είναι να σε πληρώσει όχι να την πληρώσεις
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
1
Πέρασμα με τη Nary τη περασμένη Τρίτη ήταν νομίζω.. Μπαίνω μέσα και κάθομαι στο καναπέ να τη περιμένω, εφόσον μου είπαν ότι είναι στο δωμάτιο.

ε καθώς περιμενω αρχίζω να ακούω φωνές από το δωμάτιο (δεν ήταν πολύ μακριά από τον καναπέ) και καταλαβαίνω από την ακτίνα φωτός που ξεπροβάλει από τη πόρτα ότι εχει μείνει ένα τσακ ανοιχτή. Ακούγονταν σχεδόν τα πάντα από το γαμησι της και περιττό να πω ότι είχα καυλώσει πλήρως μέχρι να βγει. Περίμενα πως και πως να βάλω ένα πρόσωπο σ'ολα αυτά που άκουγα, και η αλήθεια είναι θα την έπαιρνα σχεδόν ότι και να έβλεπα, έτσι πως είχα γίνει...

Βγαίνει με χαιρετάει, συμφωνώ στο απλό και χαζεύω τη κωλάρα της καθώς φεύγει από το σαλόνι. Ξεδωσα μέσα στο δωμάτιο αλλά μέχρι να έρθει από το ντους της είχε περάσει λίγο και η στιγμή. Δεν ήταν άσχημα όμως.

Τώρα απλώς σκέφτομαι να είχα ανοίξει την πόρτα να είχα δει περισσότερα... Να τα έβλεπα όλα να εξελίσσονται μπροστά μου. Και μετά να την έκλεινα πίσω μου. Άντε φαντασία να έχουμε..
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ρε παίκτες αυτή η Βικτόρια είναι να σε πληρώσει όχι να την πληρώσεις
Αγαπητε ολες δεν κανουν για ολους,δεν ειναι υποχρεωτικο,στα δικα σου ματια η Βικτωρια δεν φτουραει,για μενα και για πολλους αλλους μας φερνει ορεξη ,σχετικα ειναι ολα αυτα.Ενταξει εσυ μη πας,αλλα τι της λειπει αραγε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom