Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
πρωτον η πολονεζα δεν φιλαει δεν δεχετε τελειωμα στο σωμα για το μισαωρο που την πηρα.με 70.η ουκρανεζα κανει τα παντα και φιλαει και τα κανει γαργαρα στο στοματακι της.και των παιρνει στο κωλαρακι της με τα ιδια λεφτακια.και κοντα 50λεπτο.αντε πες μου εσυ περδικα ποια ειναι καλυτερη.
ποια ουκρανεζα;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Γυρισμα απο Ριτα 2η καταθεση αυτη τη φορα στο απλο ετσι για το γαμωτο να δω τη διαφορα απλα ΚΑΜΜΙΑ σχεση φιλια εδωσε αλλα δε συγκρινονται με της Παρασκευης δαχτυλα ενω την Παρασκευη δεχοταν τωρα με το ζορι καλα για γλυψιμο η ακα πιπα ουτε λογος και πριν μου πει καποιος τη μαλακια καλα ρε φιλε 30 εδωσες τη περιμενες ας πιασουμε το 130 σε 2 μερες εμενα προσωπικα θα κανει να με δει αν με δει καιρο γκομενα η οποια θεωρει το 30αρι λιγο μαυρο καταμαυρο με ξενερωσε τοσο πολυ που για να χυσω επρεπε να τον παιξω γιατι αλλιως δεν εχυνα ουτε για πλακα
 
Τελευταία τροποποίηση:

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
347
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Γυρισμα απο Ριτα 2η καταθεση αυτη τη φορα στο απλο ετσι για το γαμωτο να δω τη διαφορα απλα ΚΑΜΜΙΑ σχεση φιλια εδωσε αλλα δε συγκρινονται με της Παρασκευης δαχτυλα ενω την Παρασκευη δεχοταν τωρα με το ζορι καλα για γλυψιμο η ακα πιπα ουτε λογος και πριν μου πει καποιος τη μαλακια καλα ρε φιλε 30 εδωσες τη περιμενες ας πιασουμε το 130 σε 2 μερες εμενα προσωπικα θα κανει να με δει αν με δει καιρο γκομενα η οποια θεωρει το 30αρι λιγο μαυρο καταμαυρο με ξενερωσε τοσο πολυ που για να χυσω επρεπε να τον παιξω γιατι αλλιως δεν εχυνα ουτε για πλακα
Από ότι φαίνεται η Ρίτα έχει αλλάξει πολύ, για αυτό και εγώ διαλέγω γυναίκες σαν την Ναταλία στην Πέτρου Ερημητη 3Α που τιμάει ότι λεφτά και να της δώσεις και μάλιστα κάνει και γυμνό τσιμπουκι στα 30 €........ Για μένα είναι 1000 φορές καλύτερη η Ναταλία από την Ρίτα σε όλα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Από ότι φαίνεται η Ρίτα έχει αλλάξει πολύ, για αυτό και εγώ διαλέγω γυναίκες σαν την Ναταλία στην Πέτρου Ερημητη 3Α που τιμάει ότι λεφτά και να της δώσεις και μάλιστα κάνει και γυμνό τσιμπουκι στα 30 €........ Για μένα είναι 1000 φορές καλύτερη η Ναταλία από την Ρίτα σε όλα.
Καλη ειναι ρε φιλε αλλα αυτη η κανουλα που ανοιγει με ξενερωνει απιστευτα τωρα οσον αφορα τη Ριτα εγω δε παω ξανα τουλαχιστον οχι συντομα μου την εσπασε η φαση γιατι μωρη ρουφιανα σε 2 μερες σου αφησα 130 ευρω και το 30αρι σε χαλασε τοσο που ειχες τοσο τεραστια αλλαγη ε οχι αντε γεια
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Από ότι φαίνεται η Ρίτα έχει αλλάξει πολύ, για αυτό και εγώ διαλέγω γυναίκες σαν την Ναταλία στην Πέτρου Ερημητη 3Α που τιμάει ότι λεφτά και να της δώσεις και μάλιστα κάνει και γυμνό τσιμπουκι στα 30 €........ Για μένα είναι 1000 φορές καλύτερη η Ναταλία από την Ρίτα σε όλα.
Η Ναταλια σταματησε κωλο απο οσο ακουσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλη ειναι ρε φιλε αλλα αυτη η κανουλα που ανοιγει με ξενερωνει απιστευτα τωρα οσον αφορα τη Ριτα εγω δε παω ξανα τουλαχιστον οχι συντομα μου την εσπασε η φαση γιατι μωρη ρουφιανα σε 2 μερες σου αφησα 130 ευρω και το 30αρι σε χαλασε τοσο που ειχες τοσο τεραστια αλλαγη ε οχι αντε γεια
ναι ε;; και σκεφτομουν να ξαναπαω μετα την επιστροφη της. Με αποθαρρυνουν αυτα τα νεα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
ναι ε;; και σκεφτομουν να ξαναπαω μετα την επιστροφη της. Με αποθαρρυνουν αυτα τα νεα
Τη να σου πω ρε φιλε στο κατοσταρικο ηταν φωτια στο 30αρι σημερα δε θα εχυνα με τιποτα αν δε τον επαιζα με ξενερωσε απιστευτα
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
347
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Η Ναταλια σταματησε κωλο απο οσο ακουσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι ε;; και σκεφτομουν να ξαναπαω μετα την επιστροφη της. Με αποθαρρυνουν αυτα τα νεα
Ναι η Ναταλία δεν κάνει πρωκτικό πια, αλλά είναι σε όλα τα άλλα προγράμματα πολύ πιο καλύτερη από την Ρίτα, δεν έχουμε όλοι να δίνουμε 70 και 100 ευρώ κάθε φορά, όταν λοιπόν το ταπεινό 30€ το τιμάει και βγάζει και γούστα για μένα είναι όλα τα λεφτά.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Δεν θα πω ονομα αλλα οταν μπηκα μαζι της με 150ε η 100ε ποσο ηταν δεν θυμαμαι γυρναει και μ λεει μην ξαναδωσεις αυτα τα λεφτα, τζαμπα λεφτα. Και απο τοτε καναμε οτι καναμε στο 100 ευρω ακομα κ με το απλο το 40αρι. Αυτο θα πει εξυπηρετηση και σε θελω σαν πελατη.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
354
Κριτικές
3
Like
817
Πόντοι
361
Περασμα πριν λίγο με Στέλλα από
Hot Lady. Περίμενα μισή ώρα μέσα στο αμάξι για να μη χάσω την ευκαιρία να μπω χωρίς να έχει πελάτη μέσα και με φάει τη σειρά.
Με το που λέει η τσατσά έλα μέσα στο δωμάτιο της λέω μα δε την είδα καν, Αλλα από ένστικτο και από τις φώτο λεω μπες και ότι γίνει. Μιλάμε γινόταν λαϊκό προσκύνημα και η Στέλλα την ώρα που μπήκα δωμάτιο έκανε ντουζ. Κάπου διάβασα ότι τη γαμας μόνο και μόνο γιατί είναι λες και γαμησες υποδοχή σε μαγαζί της παραλίας... Δεν εχει καθόλου άδικο αυτός που το έγραψε, μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και αντικρυζω ένα μελανούρι με κορμαρα γυρω στο 1.75 με κορμί λαμπάδα και κολο ο Θεός να σε φυλάει, της τον έκανα κόκκινο στη σφαλιάρα. Στα του αγώνα σε. Μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το συγκλονιστικό αλλά ούτε ήταν μη και μη. Πήρα το 60ρι σε 69 με καποτα και της το έφαγα μετά της λέω γύρνα στα 4 και αρχίζει το σφυροκοπημα σε καμία φάση δεν είπε σταματά ηρέμησε κλπ, οπότε μπορώ να πω δεκτική, πριν χυσω για να προλάβω λίγο ακομη τον βγάζω και ορμαω για σπάτουλα στη κολοτρυπιδα.,ξαναμπαινω αφού τελείωσα τη σπάτουλα όπου ήρθε και το τέλος. Παιδιά το να πας με τη συγκεκριμένη τελείως αντικειμενικά είναι παράσημο,γιατι ανήκει στη κατηγορία που τα βλέπεις το καλοκαίρι σε υποδοχές μαγαζίων και λες δε τη γαμας με τίποτα εκτός αν έχεις εκκαθαριστικό εκατό χιλιάρικα και cayenne, να επισημάνω πριν κλείσω ότι βυζι όντως ανύπαρκτο αλλά ρογα κρεμάστρα που της αρέσει να της την πιπιλιζουν. Αυτά και καλά γαμησια!!!!!!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Δεν θα πω ονομα αλλα οταν μπηκα μαζι της με 150ε η 100ε ποσο ηταν δεν θυμαμαι γυρναει και μ λεει μην ξαναδωσεις αυτα τα λεφτα, τζαμπα λεφτα. Και απο τοτε καναμε οτι καναμε στο 100 ευρω ακομα κ με το απλο το 40αρι. Αυτο θα πει εξυπηρετηση και σε θελω σαν πελατη.
Σοβαρα τωρα σου ειπε πουτανα μη δωσεις 100 η 150 απο τα οποια θα επαιρνε 50 η 75 και μπες με το απλο απο το οποιο θα επαιρνε 20?
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.927
Κριτικές
63
Like
7.482
Πόντοι
4.766
Σοβαρα τωρα σου ειπε πουτανα μη δωσεις 100 η 150 απο τα οποια θα επαιρνε 50 η 75 και μπες με το απλο απο το οποιο θα επαιρνε 20?
Αυτή που λέει δούλευε χωρίς τσατσά και χωρίς αφεντικά τα έπαιρνε όλα η ίδια...
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Τη να σου πω ρε φιλε στο κατοσταρικο ηταν φωτια στο 30αρι σημερα δε θα εχυνα με τιποτα αν δε τον επαιζα με ξενερωσε απιστευτα
Aκριβως το αντιθετο συμβαινει με μενα,στα 100 δεν δουλευει το συστημα,ενω στα 30 αντε 40 για τις πιο ομορφες γινεται τουρμπο.Σεβομαι ομως πραγματικα ολους αυτους που θελουν τα προγραμματα και μακαρι ολοι να ειχαμε να τα διναμε. Εχω πληρωσει και εγω στις αρχες του 2000 καποιες ,το θεμα ειναι να μπορεις να αγορασεις υπηρεσιες εξτρα στις τιμες που αναφερω.Οσες προσφερονται και μου αρεσουν τις προτιμω οσες ειναι ψηλομυτες τις προσπερνω και η ζωη συνεχιζεται,ειπαμε οτι το σπορ ειναι ατελειωτος μαραθωνιος!!και δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αλλοι τελειωνουν στο 5αλεπτο,αλλοι θελουν πιο πολυ,αλλοι εχουν ,αλλοι οχι,αλλοι ειναι σφιχτοι,αλλοι απλες.Χαλαρωστε και απολαυστε οτι ομορφαινει τη ζωη.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Αυτή που λέει δούλευε χωρίς τσατσά και χωρίς αφεντικά τα έπαιρνε όλα η ίδια...
το 40 απο το 100 εχει 60 ευρω διαφορα
Aκριβως το αντιθετο συμβαινει με μενα,στα 100 δεν δουλευει το συστημα,ενω στα 30 αντε 40 για τις πιο ομορφες γινεται τουρμπο.Σεβομαι ομως πραγματικα ολους αυτους που θελουν τα προγραμματα και μακαρι ολοι να ειχαμε να τα διναμε. Εχω πληρωσει και εγω στις αρχες του 2000 καποιες ,το θεμα ειναι να μπορεις να αγορασεις υπηρεσιες εξτρα στις τιμες που αναφερω.Οσες προσφερονται και μου αρεσουν τις προτιμω οσες ειναι ψηλομυτες τις προσπερνω και η ζωη συνεχιζεται,ειπαμε οτι το σπορ ειναι ατελειωτος μαραθωνιος!!και δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αλλοι τελειωνουν στο 5αλεπτο,αλλοι θελουν πιο πολυ,αλλοι εχουν ,αλλοι οχι,αλλοι ειναι σφιχτοι,αλλοι απλες.Χαλαρωστε και απολαυστε οτι ομορφαινει τη ζωη.
Καπου τα εχεις μπερδεψει φιλε αυτες που δουλευει το συστημα σωστα στα 30-40 με 100 θα δουλεψει ακομα καλητερα αυτες που δε δουλευει σωστα με 100 στα 30-40 θα ειναι εντελως νεκρο το θεμα ειναι οτι ελαχιστες δουλευουν το συστημα σωστα στα 30-40.Τελος η Ριτα ειναι η πρωτη στην πορνοκαριερα μου που πηρα κατευθειαν σε προγραμα μιας και την Παρασκευη την πηρα πρωτη φορα και χθες δευτερη που εννοειτε τριτη δε θα παιξει
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Μετα απο 5ετια ξαναδα την Μαρια την Μολδαβεζα στο las vegas.Θυμηθηκα τα ωραια πρωινα που περασα μαζι της και το ποσο ωραια ανοιγει τα ποδια της στο ιεραποστολικο για να μπαινοβγαινεις με ευκολια.Ενταξει πηρε και 3-4 κιλα απο τοτε,αλλα εμενα μου κανει κεφι.Τετοιου ειδους επαφες εχουν μεγαλη αξια κατα τη γνωμη μου ,φροντιζω να βλεπω ανα διαστηματα οσες με ερεθιζουν και να κρατιεμαι σε φορμα.Επανασυνδεση μετα απο απουσια,μεγαλη προκληση .Ο Θεος να σε εχει καλα Μαρια απο το μακρινο Κισιναου.Με εφτιαξες απιστευτα χθες βραδακι μονο με 40 ευρω.
Έφτιαξε και εμένα χθες το βραδάκι μετά από 3 χρόνια, σαν να μην πέρασε μιά μέρα μου είπε όταν τις τα έδινα στα 4, απίστευτη Μαρία με 30 € πέρασα, στιβαρό κορμί όπως πάντα της πήγαν τα κιλάκια και τα πήρε σε όμορφα σημεία που την κάναν ακόμη περισσότερο sexy, της είχα γράψει και ωδή παλαιότερα :)
Για όσους ψήνονται στο μοναχικό του las vegas μετά τις 7 το απόγευμα εκτός Τετάρτης και Κυριακής.

Όσο για την Στέλλα που πολύ μελάνι χύνεται τελευταία αν δεν δω αναφορά ή κριτική karaman δεν πάω πουθενά :) :)
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
το 40 απο το 100 εχει 60 ευρω διαφορα

Καπου τα εχεις μπερδεψει φιλε αυτες που δουλευει το συστημα σωστα στα 30-40 με 100 θα δουλεψει ακομα καλητερα αυτες που δε δουλευει σωστα με 100 στα 30-40 θα ειναι εντελως νεκρο το θεμα ειναι οτι ελαχιστες δουλευουν το συστημα σωστα στα 30-40.Τελος η Ριτα ειναι η πρωτη στην πορνοκαριερα μου που πηρα κατευθειαν σε προγραμα μιας και την Παρασκευη την πηρα πρωτη φορα και χθες δευτερη που εννοειτε τριτη δε θα παιξει
Ετσι ειναι αν ετσι νομιζετε,ελεγε ο Λουιτζι Πιραντελλο,αγαπητε συναγωνιστη.Εμενα μου αρεσει και η απαντηση του Διογενη οταν του προτειναν να πληρωσει 10000 αρχαιες δρχ ,στην ομορφοτερη πουτανα."Ουκ ωνουμαι χιλιαδων δρχ. μεταμελειαν"δλδ δεν αγοραζω ακριβα κατι για το οποιο θα μετανοιωσω αργοτερα.Ξανατονιζω οτι σεβομαι τους προγραμματακηδες και να θυμομαστε οτι"λυχνιας σβησθεισης πασα γυνη ομοια."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom