Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά, για όσους ψήνονται Ρίτα is back, με καινούργιους πλαστικούς βυθούς, εδοκιμάσθει πριν από λίγο στο venus2, όπως πάντα σε μεγάλη φόρμα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά, για όσους ψήνονται Ρίτα is back, με καινούργιους πλαστικούς βυθούς, εδοκιμάσθει πριν από λίγο στο venus2, όπως πάντα σε μεγάλη φόρμα.
Ηρθε τελικα.. καλη ενημερωση συναδελφε γιατι τα βενους τα εβγαλαν απο το αλλο σαιτ.
Να ανεβει λιγο και η πρωινη βαρδια.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
354
Κριτικές
3
Like
817
Πόντοι
361
Η ορορα ειναι στο δίπλα σαιτ εδώ και πέντε μέρες αν κάποιος ξέρει αν θα γυρίσει στο venus ας ενημέρωσει...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Όντως φίλε τώρα που το λες ..είναι γνωστή φυσιογνωμία.κατι μου θύμιζε και μένα αλλα δεν ξέρω από πού .αυτή την απορία μόνο ο al pacino μπορεί να μας την λύση,έχει καλή μνήμη και είναι χρόνια σε όλα τα μέτωπα
Η Χριστίνα απο το Βένους δούλεψε παλιά πάλι στο Βένους πρέπει να έχει καμιά 8-10 χρόνια .....Πάλι ως Χριστίνα δούλευε, είχε τα ιδια χαρακτηριστικά τατού κείμενο στον ώμο περίπου , τα ίδια βυζιά και ηταν μαυρομάλλα τότε...Σε γενικές γραμμές ηταν μετριο-καλούτσικη μέσα τότε.
'Εχει και κριτικές , είχα περάσει κανα δυό φορές τότε μαζι της....Τωρα έσπασε πολύ.....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Φταις ΜΟΝΟ εσυ που δε σηκωθηκες να φυγεις και να παρεις τα 60.
αυτό θα έλεγα και εγώ, με την μόνη διαφορά πως πολλές φορές θεωρούμε ο,τι μας γουστάρουν κάποιες και επειδή μας γουστάρουν θα πρέπει να κόψουν κάτι απο την "τιμή " των προγραμμάτων τους....Δεν θεωρώ ο,τι έκανε κάτι λάθος ο Αλ.....είχε τις κάυλες του, γουσταρε και το συγκεκριμένο μου...ι .Θεώρησε ο,τι θα τον αντιμετώπιζε κάπως διαφορετικά.......Ολοι λιγο πολύ έχουμε κάνει κάτι τέτοιο.......Τιμή του που το ανέφερε κιολας....Αλλοι για να μην θίξουν τον εγωισμό τους θα έκαναν τουμπεκί.....
μεχρι 3 Λυκειου (1989 ) εμενα Σαπφους 1 στα δικαστηρια μπροστα , απογευματα πηγαινα φροντιστηριο απεναντι απο το σταθμο κ για να παω περνουσα μπροστα απο ολα τα σπιτακια σχεδον της περιοχης .
Μια μερα με βλεπει καθηγητης μου ( χωρις να τον δω ) και οταν πηγε ο πατερας μου για τους βαθμους του λεει '' καλο παιδι αλλα να τον προσεχετε λιγο καποιος τον ειδε στο Βαρδαρι στα σπιτια με τα κοκκινα φαναρια''. Πεθανε στα γελια ο πατερας μου ενα χρονο με ειχε στο δουλεμα .
Πολύ πού....ς ο καθηγητής σου....Εκτος του ο,τι έκανε βόλτες κατα 99% στα μπουρδέλα πήγε να σε καρφώσει και στον πατέρα σου.....
Να'ναι καλά όπου και αν είναι.......
Ρε συ...με το να έχεις για τα πάντα γνώμη καταντάς κουραστικός.

Σιγά το άθλημα πολυτελείας, όταν μιλάς για μπουρδέλα.
Δες μόνο πως είναι χωρισμένο το φόρουμ.
Πιάτσες, μπουρδέλα, κωλόμπαρα μασάζ, στριπτίζ, Call Girls.
Με αύξουσα σειρά κόστους (εκτός αν κάποιος το γαμήσει πχ στο κωλόμπαρο και δώσει μια περιουσία).

Αν νιώθεις εσύ ότι είναι πολυτέλεια τα σπιτάκια τι να σου πω.
Επίσης, πρέπει να έχεις να πηδήξεις κανά 2χρονο τουλάχιστον λόγω covid.
Άσε που συνέχεια μας γράφεις για τη Νικόλ η οποία θα έπρεπε να παρατήσει το γαμήσι και να λέει παραμύθια στα εγγόνια της.

Χαλάρωσε λίγο και μην έχεις γνώμη για όλα.
Αν νιώθεις μοναξιά, κόψε τα "σιγά μην παντρευτώ" και βρες καμια θεία να πίνετε μαζί τσάι (μιας και δε γαμάς).
Καλές είναι οι αναμνήσεις των νεανικών σου χρόνων από το Βαρδάρη και την Ήρα, αλλά κι εμείς τη γαμήσαμε και δεν κάνουμε έτσι.

Όλα αυτά στα λέω, γιατί έχεις καταντήσει Γκούντας κι όχι γιατί δεν σε συμπαθώ.
Πες τα,μην τα λέω μόνο εγω και καταντάω κουραστικός......Αλλα στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα....
Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά!! Γνώμη για Ιωάννα Ελληνίδα που βλέπω στο άλλο site (φαιντ) έχει περάσει κανείς να μας πει μια αποψη
Φίλε δεν την είδα ,αλλά έγραψε κάποιος πως πήγε την είδε ,πέρασε και ηταν απαράδεκτη....ψάξε καμιά 20 σελίδες πίσω.....
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Τα εχουμε πει παλιοτερα. δουλεψε σαν cg αλλα τωρα η αγγελεια της δεν υπαρχει.
Σόρρυ δεν το είδα. Ήλπιζα ότι ίσως γύρισε στα σπιτάκια και την είδε κανείς.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.304
Πόντοι
10.647
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά, για όσους ψήνονται Ρίτα is back, με καινούργιους πλαστικούς βυθούς, εδοκιμάσθει πριν από λίγο στο venus2, όπως πάντα σε μεγάλη φόρμα.
Αυτα ειναι νεα.!!!!!!! :rockon: Απογευματινη λογικα την πετυχες.??? Πως τα ειδες τα μπαλκονια, εκανε καλη δουλεια.??? Αν και πιστευω θα ειναι 2 μπαλες τοποθετημενες πανω της, μιας και βυζια δεν ειχε.


Χτες πληρωσα την Πολωνεζα στο Ν.Ουρανου 1Β, Αννα στο ονομα, τουμπανακι ζουμπουρλιδικο, 20 χρονων δηλωνει, ωραιο μουτρακι, σωματακι πολυ καλο σε λιγα χρονια θα μουνεψει, βυζακια φυσικα κρεμανε ομορφα, μουνακι κλειστο, στο κρεβατι δεν εβαλε φωτιες, αλλα ξερει να κινητε, κωλαρα και μπουταρες στα 4αρα, δεν κανει βρωμικα, φιλακια δεν δεχτηκε. Η γυφτοτσατσα το εμαθε το κολπο, 80€ λεει για 69, για εσενα 70€, μου εκανε και σκοντο.!!!! Γιατι εγω νωμιζω οτι το πληρωσα παραπανω.??? Ζητουσε και ταλιρακι εξτραδακι. Το μουνακι θα ξαναπροτιμιθει, μου αρεσε σαν παρουσια, χαμογελαστο, αλλα δεν κανει για τον χορο/τρωγλη.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Αυτα ειναι νεα.!!!!!!! :rockon: Απογευματινη λογικα την πετυχες.??? Πως τα ειδες τα μπαλκονια, εκανε καλη δουλεια.??? Αν και πιστευω θα ειναι 2 μπαλες τοποθετημενες πανω της, μιας και βυζια δεν ειχε.
Πρωινή βάρδια ήταν, όσο για τους βύζους πολύ καλή δουλειά, τούμπανο έγινε !!
 

mitsos20

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα, μια γρήγορη ερώτηση, τίποτα σε πρωκτικό, είτε με πολυ καλό πρόγραμμα, είτε κοντά στο 50άρικο παίζει στις μέρες μας; Η μόνο στα τρίδυμα;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Μάγκες καλησπέρα, μια γρήγορη ερώτηση, τίποτα σε πρωκτικό, είτε με πολυ καλό πρόγραμμα, είτε κοντά στο 50άρικο παίζει στις μέρες μας; Η μόνο στα τρίδυμα;
με 70 ευρω Συλβια .
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά, για όσους ψήνονται Ρίτα is back, με καινούργιους πλαστικούς βυθούς, εδοκιμάσθει πριν από λίγο στο venus2, όπως πάντα σε μεγάλη φόρμα.
τιμες ιδιες;;
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Η ορορα ειναι στο δίπλα σαιτ εδώ και πέντε μέρες αν κάποιος ξέρει αν θα γυρίσει στο venus ας ενημέρωσει...
Δουλεύει στο βενους2 κανονικά κάθε μέρα βραδινή βάρδια
Απλά τα σπιτάκια έχουν βγει απτό σαιτ και επειδή δεν έχουν αγγελίες πολλές, δεν βγάλαν την αγγελία της
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
αυτό θα έλεγα και εγώ, με την μόνη διαφορά πως πολλές φορές θεωρούμε ο,τι μας γουστάρουν κάποιες και επειδή μας γουστάρουν θα πρέπει να κόψουν κάτι απο την "τιμή " των προγραμμάτων τους....Δεν θεωρώ ο,τι έκανε κάτι λάθος ο Αλ.....είχε τις κάυλες του, γουσταρε και το συγκεκριμένο μου...ι .Θεώρησε ο,τι θα τον αντιμετώπιζε κάπως διαφορετικά.......Ολοι λιγο πολύ έχουμε κάνει κάτι τέτοιο.......
Ρε παιδιά το πράγμα είναι απλό...
Είναι μεγάλη Τρίτη,η κίνηση είναι υποτονικη και την ίδια στιγμή σε άλλα δέκα σπίτια προσφέρουν το συγκεκριμένο πρόγραμμα στα 50ε... Η κοπέλα δεν είναι καμιά μουνάρα που θα την δεις και θα πεις θα δώσω όσα ζητήσει οπότε πολύ χαλαρά είπα την τσατσα αν αφήνει στα 60 το γυμνό με 69 που πάλι είναι πολλά για τη συγκεκριμένη... Και το δέχτηκε αμέσως. Τώρα αν αυτές δε συνεννοήθηκαν αυτό δε σημαίνει ότι εγώ πάω στα μπουρδελα και κάνω παζάρια και περιμένω το κάτι παραπάνω και αν δε το πάρω μαυριζω την κοπέλα όπως μου έγραψε ο argyrotoxos και με νευρίασε.
Συμφωνήσαμε στα 60ε αλλά εγώ δε πήρα αυτό που πλήρωσα... Τέλος

Και για όσους δε θυμούνται ή απλά δε γνωρίζουν επειδή είναι άσχετοι όταν άνοιξε το νilla erotica που ήταν όλο το μαγαζί μαζί με το σημερινό red light και στη συνέχεια επεκτάθηκε σαν αλυσίδα, πράγματι ήταν και ο χώρος εντυπωσιακός αλλά και οι κοπέλες μετρουσαν στο σαλόνι. Έβλεπες τη Μαντυ στο σαλόνι και ξεχώριζε από το το μέσο όρο... Έβλεπες την Αντριανα και έλεγες ναι θα πληρώσω κάτι παραπάνω... Έβλεπες αργότερα την Καντυ... Κάτι Πολωνες ξέρω γώ...
Τώρα πλέον η συγκεκριμενη αλυσίδα είναι υπερτιμημενη χωρίς να προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά, για όσους ψήνονται Ρίτα is back, με καινούργιους πλαστικούς βυθούς, εδοκιμάσθει πριν από λίγο στο venus2, όπως πάντα σε μεγάλη φόρμα.
Α μην γαμήσω τώρα και δεν θα έχω χρόνο να πεταχτό .. Βραδυνή είναι ακόμα ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Δηλαδή μας φαίνεται περίεργο που δίνω 50ε πχ στη Νάταλι και κάθομαι μια ώρα μέσα και βγάζω ό,τι γούστο θέλω αλλά δε μας φαίνεται περίεργο το ότι δουλεύει ακόμα η Γαλήνη και ζητάει 70ε για 69...
Ε θα τρελαθούμε
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Άσχετο, με την γαλήνη τι έχει έγινε; Θυμάμαι παλιά γινόταν πανικός για αυτήν. θα μπορούσα να πω ότι κάποια στιγμή πλησίασε τον ντόρο που γίνεται τώρα με την λαρά ( πριν μερικούς μήνες), αν και προσωπικά καναδυο φορές που πείρα την γαλήνη δεν εντυπωσιάστηκα. Γιατί τέτοιος ξεπεσμός πλέον;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom