Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Βασικά εγώ στουντιακιας είμαι...ο Βαρδάρης δεν ήταν η πρώτη μου προτεραιότητα.
Την Ήρα που την εκθειάζεις σε στούντιο την γάμησες ;

Πρό στούντιο μόνο ο βαρδάρης υπήρχε και πίσω απο το καψης δυο τρία ,μαζί με εκείνο το μπουρδέλο που ηταν στον όροφο ακριβως δίπλα απο το καψής και δουλευε η Έφη.
Υπήρχαν και στην Σβόλου κοντά 1-2 μπουρδελα κια για τους Παλαιότερους 1 η δυο θρυλικά μπουρδελοξενοδοχεία.....στα Λαδάδικα
Ας διαφωτίσουν παλαιότεροι εδώ......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.611
Πόντοι
8.530
Η αναδρομή εξακολουθεί να φωτίζει σκοτεινούς δρόμους στους χάρτες του μυαλού μου....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
πρό στούντιο μόνο ο βαρδάρης υπήρχε και πίσω απο το καψης δυο τρία ,μαζί με εκείνο το μπουρδέλο που ηταν στον όροφο ακριβως δίπλα απο το καψής και δουλευε η Έφη.
Υπήρχαν και στην Σβόλου κοντά 1-2 μπουρδελα κια για τους Παλαιότερους 1 η δυο θρυλικά μπουρδελοξενοδοχεία.....στα Λαδάδικα
Ας διαφωτίσουν παλαιότεροι εδώ......
Στα λαδαδικα κι εγώ θυμάμαι μπουρδελα γύρω στο 97-98' και σίγουρα ένα ήταν δίπλα στην ταβέρνα Οδός Ονείρων
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Στα λαδαδικα κι εγώ θυμάμαι μπουρδελα γύρω στο 97-98' και σίγουρα ένα ήταν δίπλα στην ταβέρνα Οδός Ονείρων
Και στα Άνω Λαδάδικα επίσης στο στενό μέσα στη Δωδεκανήσου δίπλα απο το Εmbeeria ενα μαγαζί, αν τα ψάξουμε θα βρούμε πολλά ακόμη.....Δούλευε και η γερμανίδα η Σαντρα με τα τατουάζ που είχε κάνει μια συνέντευξη όταν κατεβηκε Αθήνα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.611
Πόντοι
8.530
Την Ήρα που την εκθειάζεις σε στούντιο την γάμησες ;

Πρό στούντιο μόνο ο βαρδάρης υπήρχε και πίσω απο το καψης δυο τρία ,μαζί με εκείνο το μπουρδέλο που ηταν στον όροφο ακριβως δίπλα απο το καψής και δουλευε η Έφη.
Υπήρχαν και στην Σβόλου κοντά 1-2 μπουρδελα κια για τους Παλαιότερους 1 η δυο θρυλικά μπουρδελοξενοδοχεία.....στα Λαδάδικα
Ας διαφωτίσουν παλαιότεροι εδώ......
Είπα δεν ήταν η πρώτη μου προτεραιότητα ο Βαρδάρης...για χάρη της Ήρας πήγαινα στον Βαρδάρη αποκλειστικά για αυτήν....
 

trelamenos48

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά πρωτο ποστ στο φορουμ...βραδυνη επίσκεψη στην Πέτρου Ερημίτη, δηλαδή μπαίνοντας στον δρόμο από την οδό Ρωξάνης από την αριστερη πλευρά που ειναι τα ζυγά νούμερα, όχι όμως του Πέτρου Ερημίτη 2 που ειναι το τελευταιο στην σειρά, αλλά η πρώτη πόρτα από την αιστερη πλευράτ...δεν ειδα να εχει νουμερο από την τσατιλα μου(λογικα ειναι το νουμερο 6)! Ξημερωματα Κυριακης κοπέλα Ιζαμπέλα μελαχρινη λίγο γεματούλα αλλά ωραίο προσωπο...επειδη βαριόμουν πήρα γυμνό γιατι δεν ηθελα να γαμήσω(40).....μπαινει μεσα μου τον παίζει για 20 δευτερόλεπτα, αρχίζει μου παίρνει πίπα για αλλα 20 και πάει για το προφυλακτικό, κ εκει της λέω "αστο συνεχισε να τελειωσω στην κοιλιά μου"....και γυρνάει και μου λέει δεν γινεται μόνο πίπα!!!!!!! ...της εξηγω δεν θέλω να τελειωσω στο στομα....μόνο λιγο πίπα ακομα μεχρι να τελειωσω πάνω μου.....και μου λέει το αμίμητο...."αν θέλεις να στον παίξω!!!!!".....με τα πολλά ξενερωσα, την σταμάτησα.....η τσατσά απαραδεκτη την υποστηριξε, και για επιστροφη χρημάτων ούτε κουβέντα!!! μακριά παιδιά τα κλαιω ακόμα τα 40......λογικά η τυπισα δεν γουστάρει στοματικο γυμνό καθόλου, μπορεί να την ενοχλεί η θέα του σπέρματος, ωστόσο αν ηταν αυτό δεν θα ηθελε ούτε να μου τον παίξει....λογικά ειναι το πρώτο(να σημειωθεί ότι ημουν καθαρός, και εκανα κ μπάνιο στο δωμάτιο)
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Και στα Άνω Λαδάδικα επίσης στο στενό μέσα στη Δωδεκανήσου δίπλα απο το Εmbeeria ενα μαγαζί, αν τα ψάξουμε θα βρούμε πολλά ακόμη.....Δούλευε και η γερμανίδα η Σαντρα με τα τατουάζ που είχε κάνει μια συνέντευξη όταν κατεβηκε Αθήνα....
Στα λαδαδικα κι εγώ θυμάμαι μπουρδελα γύρω στο 97-98' και σίγουρα ένα ήταν δίπλα στην ταβέρνα Οδός Ονείρων
Θυμαμαι και τη 10ετια 80 να λειτουργουν 3-4 στα λαδαδικα,συνηθως τα επισκεφτομουν σαββατοβραδα,διπλα στο καταστημα της εθνικης στην αρχη της μητροπολεως,σεπαλιο κτιριο σε οροφο,ηταν μια παχουλη που δεν μου εβαλε προφυλακτικο,για αυτο τη θυμουμαι,Μαρια το ονομα της.Αυτο ηταν και το μοναδικο ακαποτο γαμησι σε πουτανα (ευτυχως δεν επαθα κατι).Και σε αλλα κτιρια πριν την αναπλαση των λαδαδικων υπηρχαν πουτανες,σιγουρα λιγοτερες των σημερινων στις οποιες εκανα καταθεσεις με παραβολο 1000 δρχ,που γρηγορα ανεβαινε και η ιστορικη Προμηθεως με τα κοριτσια της στο βαρδαρη,πριν το 90.Ωραια χρονια τοτε ,ομως και σημερα δεν ειναι καθολου ασχημα .Οπως εχω γραψει το σπορ ειναι ατελειωτος μαραθωνιος,τουλαχιστον για μενα .Κρατατε λεφτα γιατι το χουι δεν κοβετε ευκολα,παντοτε θα υπαρχει ενα καλο φαγητο για το τερατακι που υπαρχει στα παντελονια.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Θυμαμαι και τη 10ετια 80 να λειτουργουν 3-4 στα λαδαδικα,συνηθως τα επισκεφτομουν σαββατοβραδα,διπλα στο καταστημα της εθνικης στην αρχη της μητροπολεως,σεπαλιο κτιριο σε οροφο,ηταν μια παχουλη που δεν μου εβαλε προφυλακτικο,για αυτο τη θυμουμαι,Μαρια το ονομα της.Αυτο ηταν και το μοναδικο ακαποτο γαμησι σε πουτανα (ευτυχως δεν επαθα κατι).Και σε αλλα κτιρια πριν την αναπλαση των λαδαδικων υπηρχαν πουτανες,σιγουρα λιγοτερες των σημερινων στις οποιες εκανα καταθεσεις με παραβολο 1000 δρχ,που γρηγορα ανεβαινε και η ιστορικη Προμηθεως με τα κοριτσια της στο βαρδαρη,πριν το 90.Ωραια χρονια τοτε ,ομως και σημερα δεν ειναι καθολου ασχημα .Οπως εχω γραψει το σπορ ειναι ατελειωτος μαραθωνιος,τουλαχιστον για μενα .Κρατατε λεφτα γιατι το χουι δεν κοβετε ευκολα,παντοτε θα υπαρχει ενα καλο φαγητο για το τερατακι που υπαρχει στα παντελονια.
Την είχα πάρει και εγώ την συγκεκριμένη, όχι ακάποτα αλλά μου είχε κάνει ακάποτο τσιμπούκι με χύσιμο στο στόμα, που για την τότε εποχή ήταν πρωτοποριακό, όπως και τα γλωσόφιλα που έδινε, το κτήριο πρέπει να σώζεται ακόμη και να λειτουργεί στο ισόγειο του ταβέρνα.
Επίσης λίγο παρακάτω πάνω στην Καλαποθάκη, δίπλα στον Ρογκότη υπήρχε σε όροφο ένα μπουρδελάκι, και κατά καιρούς ερχόντουσαν ωραίες ώριμες κυρίες σε αυτό, νιάτα τότε εμείς τις είχαμε ξεμουνιάσει τις θείτσες, γκρεμίστικε και έγινε πολυκατοικία στα τέλη των 80΄ς, οι αναμνήσεις όμως μείναν.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Μετα τις κριτικες που γραφουν οι ιεροδουλες για εμας..ηρθαν και οι επαγγελματικες κριτικες.
το θετικο ειναι οτι δεν βαριεσαι εδω μεσα..:grin:
Έτσι..... 20 ημερομηνία εγγραφής και σε 2 ώρες κριτική και με 2 φορές.... Σαν να σου λέει συμφέρει να γαμησεις στο στούντιο, πάρα σε βίζιτα..... Θα πληρώσεις 80 ευρώ σε στούντιο με γλωσσοφιλα και 69 κτλ....... Δεν διάβασα την κριτική γιατί θεώρησα ο, τι πάρα ήταν μουφα..... Το κακό είναι πως και η πραμάτεια σου να είναι καλή την αχρειστευεις έτσι.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Μετα τις κριτικες που γραφουν οι ιεροδουλες για εμας..ηρθαν και οι επαγγελματικες κριτικες.
το θετικο ειναι οτι δεν βαριεσαι εδω μεσα..:grin:
Πολλά νέα μέλη γράφτηκαν σήμερα ?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
9
Like
3.294
Πόντοι
456
Βολτα κατα τις 12:00.Πηγα στον Αφρο,ειδα αυτη την Ολια/Ολγα.Στο σαλονι φαινοταν παιχνιδιαρα,μου τον επιασε κιολας.Εχοντας διαβασει κριτικες ομως δεν περασα.Δεν μου πολυαρεσε κιολας.Προτιμω 1000 φορες την κυρια που λεει τα προγραμματα,ειναι η κοντουλα που δουλευε εκει που ηταν η Αγγελικη.Πισω ηταν μια 45αρα,την εχω δει και αλλου παλιοτερα ενω στο διπλανο μια μαυρομαλλα με λιγο μεγαλη περιφερεια,ομορφο προσωπο και στηθος που ηταν στο βεγκας,εκει που ειναι πλεον η Αννα (αντικαταστατρια της υπεροχης Ιωαννας..).Στο Μπελαρους η κοπελα απο το Ναυπλιο,δεν την εχω τιμησει (δεν εχω δει κριτικες) αλλα ειναι στο προγραμμα.Τελικα πηγα στην Βικτωρια,περασα πολυ ομορφα.Ακολουθει κριτικη
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Πολλά νέα μέλη γράφτηκαν σήμερα ?
μάλλον αναδουλειές έχει η μπουρδελοκατάσταση.......
έχουμε και κριτικές τώρα απο γυναίκες του χώρου ,άντρες του χώρου ,σε λίγο μπορεί να αρχίσουν και άλλα παιχνίδια,δώρα,προσφορές......
 

Darth Invader

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2022
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
0
Έτσι..... 20 ημερομηνία εγγραφής και σε 2 ώρες κριτική και με 2 φορές.... Σαν να σου λέει συμφέρει να γαμησεις στο στούντιο, πάρα σε βίζιτα..... Θα πληρώσεις 80 ευρώ σε στούντιο με γλωσσοφιλα και 69 κτλ....... Δεν διάβασα την κριτική γιατί θεώρησα ο, τι πάρα ήταν μουφα..... Το κακό είναι πως και η πραμάτεια σου να είναι καλή την αχρειστευεις έτσι.....
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω πως η κριτική ήταν όντως ένα από τα καλύτερα γαμησια που έχω κάνει στους οίκους, και γι'αυτό θεώρησα απαραίτητο να δημιουργήσω λογαριασμό και να αφήσω κριτική.

Διαφωνώ ότι αχρηστευω τη πραμάτεια μου, άφησα μια ειλικρινής κριτική για τα μέλη της ιστοσελίδας ώστε να ξέρουν ότι η κοπέλα ανταποκρίνεται πολύ καλά και είναι επαγγελματίας!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω πως η κριτική ήταν όντως ένα από τα καλύτερα γαμησια που έχω κάνει στους οίκους, και γι'αυτό θεώρησα απαραίτητο να δημιουργήσω λογαριασμό και να αφήσω κριτική.

Διαφωνώ ότι αχρηστευω τη πραμάτεια μου, άφησα μια ειλικρινής κριτική για τα μέλη της ιστοσελίδας ώστε να ξέρουν ότι η κοπέλα ανταποκρίνεται πολύ καλά και είναι επαγγελματίας!
Με συγκινησες λιγο με αυτο που εγραψες στο τελος :cry:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω πως η κριτική ήταν όντως ένα από τα καλύτερα γαμησια που έχω κάνει στους οίκους, και γι'αυτό θεώρησα απαραίτητο να δημιουργήσω λογαριασμό και να αφήσω κριτική.

Διαφωνώ ότι αχρηστευω τη πραμάτεια μου, άφησα μια ειλικρινής κριτική για τα μέλη της ιστοσελίδας ώστε να ξέρουν ότι η κοπέλα ανταποκρίνεται πολύ καλά και είναι επαγγελματίας!
Aς είναι και έτσι ...που λέει και ενα τραγούδι.
Σε τελική ποιός είμαι εγώ που θα σε κρίνω;
O καθένας κρίνει, δοκιμάζει ,γράφει ό,τι θέλει.....
Είναι καλή,κακή άχρηστη μια κρίτική .....Ο καθένας μπορεί να κρίνει......
Σε τελική ελευθεροι είμαστε να πάμε ,να δοκιμάσουμε και αν έχουμε διαφορετική άποψη να ενημερώσουμε......

Αντε και τώρα που έκανες την αρχή ,μην είσαι τόσο φειδωλός να γράφεις κανένα μήνυμα ενημέρωσης και όχι μόνο.......Καλή αρχή!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
9
Like
3.294
Πόντοι
456
Εγραψα χθες κριτικη για την Βικτωρια αλλα δεν την βλεπω,τι εγινε;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Βολτα κατα τις 12:00.Πηγα στον Αφρο,ειδα αυτη την Ολια/Ολγα.Στο σαλονι φαινοταν παιχνιδιαρα,μου τον επιασε κιολας.Εχοντας διαβασει κριτικες ομως δεν περασα.Δεν μου πολυαρεσε κιολας.Προτιμω 1000 φορες την κυρια που λεει τα προγραμματα,ειναι η κοντουλα που δουλευε εκει που ηταν η Αγγελικη.Πισω ηταν μια 45αρα,την εχω δει και αλλου παλιοτερα ενω στο διπλανο μια μαυρομαλλα με λιγο μεγαλη περιφερεια,ομορφο προσωπο και στηθος που ηταν στο βεγκας,εκει που ειναι πλεον η Αννα (αντικαταστατρια της υπεροχης Ιωαννας..).Στο Μπελαρους η κοπελα απο το Ναυπλιο,δεν την εχω τιμησει (δεν εχω δει κριτικες) αλλα ειναι στο προγραμμα.Τελικα πηγα στην Βικτωρια,περασα πολυ ομορφα.Ακολουθει κριτικη
Αφού σου άρεσε η κυρία που λέει τα προγράμματα δηλαδή η τσατσά έπρεπε να την πάρεις ! Λίγο ακριβή 100€ αλλά το αξίζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom