Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Ναι αλλά ο Κάραμαν σε ενημέρωσε για 15 διαφορετικές κοπέλες μέσα στο '21 ενώ εσύ τον ενημέρωσες μόνο για την Λάρα και από πάνω μπήκες στον πειρασμό να τον λογοκρίνεις κιόλας γιατί τις βρίσκει όλες μουνάρες.
Δίκαιο ??
αμα ο καραμαν δεν μπορει να πληρωνει cg δεν του φταιω εγω γιατι κατα βαση αυτα πηδουσα τον τελευταιο καιρο και καθομουν και εγραφα κριτικες. Οσο για το οτι ενημερωσα μονο για την Λαρα...... και για την Μιρελα εχω γραψει που πηγα και για την Λυδια εχω πει . και με την αλλη ειχα παει δεν θυμαμαι αν εγραψα κιολας αλλα αμα δεν εγραψα σημαινει οτι ηταν και ψιλοαδιαφορη, μια που ειχε και ενα βιντεο σε ενα ντουζ που ειχε και το plug στην κωλαρα της. ελληνιδα νομιζω στη γνωστη αλυσιδα την ειχα πετυχει, παιζει να την λεγανε Αφροδιτη αλλα μου διαφευγει τωρα.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
αμα ο καραμαν δεν μπορει να πληρωνει cg δεν του φταιω εγω γιατι κατα βαση αυτα πηδουσα τον τελευταιο καιρο και καθομουν και εγραφα κριτικες. Οσο για το οτι ενημερωσα μονο για την Λαρα...... και για την Μιρελα εχω γραψει που πηγα και για την Λυδια εχω πει . και με την αλλη ειχα παει δεν θυμαμαι αν εγραψα κιολας αλλα αμα δεν εγραψα σημαινει οτι ηταν και ψιλοαδιαφορη, μια που ειχε και ενα βιντεο σε ενα ντουζ που ειχε και το plug στην κωλαρα της. ελληνιδα νομιζω στη γνωστη αλυσιδα την ειχα πετυχει, παιζει να την λεγανε Αφροδιτη αλλα μου διαφευγει τωρα.
Ναι Αφροδιτη την λεγανε
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Ας παμε παρακατω. Χθες τελικα δεν εκανα τσαρκα το βραδυ. Λεω να παω τωρα. Ειδα προγραμμα και ειμαι αναμεσα σε Εβελινα, Ροξανα και Λιζα. Δεν τις εχω δοκιμασει ποτε. Κλεινω προς Ροξανα τι λετε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Ας παμε παρακατω. Χθες τελικα δεν εκανα τσαρκα το βραδυ. Λεω να παω τωρα. Ειδα προγραμμα και ειμαι αναμεσα σε Εβελινα, Ροξανα και Λιζα. Δεν τις εχω δοκιμασει ποτε. Κλεινω προς Ροξανα τι λετε?
Εγώ λέω πάρε τις δύο Μολδαβες παρτουζα στο Φριξου 15 να μας πεις κι εμάς άμα αξίζουν. Ήταν πολύ ζωηρες στο σαλόνι
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
12
Like
3.242
Πόντοι
746
Καλησπερα κ καλη χρονια. Μιας κ μιλατε για τριγωνο. Μου ειχε προταθει κ μενα παλιοτερα στο Β. Ερωτικα με Σουζανα-Μονικα. Ερωτηση---ισως χαζη αλλα μην βαρατε....Αν τις παρεις μαζι μπορεις να μπεις δυο φορες στην καθεμια;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.927
Κριτικές
63
Like
7.482
Πόντοι
4.766
Καλησπερα κ καλη χρονια. Μιας κ μιλατε για τριγωνο. Μου ειχε προταθει κ μενα παλιοτερα στο Β. Ερωτικα με Σουζανα-Μονικα. Ερωτηση---ισως χαζη αλλα μην βαρατε....Αν τις παρεις μαζι μπορεις να μπεις δυο φορες στην καθεμια;
Λογικά θα σου αλλάξουν προφυλακτικό αλλά με αυτές που είναι και οι δύο Αλβανίδες μπορεί και να σ' άφηναν εναλλάξ
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
12
Like
3.242
Πόντοι
746
Λογικά θα σου αλλάξουν προφυλακτικό αλλά με αυτές που είναι και οι δύο Αλβανίδες μπορεί και να σ' άφηναν εναλλάξ
Το προφυλακτικο ενταξει. Απλα μην αρχισουν.....οχι δεν γινεται να μπεις δευτερη φορα κ τα σχετικα.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Καλή χρονιά μάγκες...μια μίνι ανασκόπηση και από μένα..Βλάντα νομίζω ότι καλύτερο κυκλοφορούσε το 21 , η ανία επίσης πολύ καλή και gfe και μετά η Σουζάνα! Μανταλένα Μιρέλα Εβελίνα για τα χοντρά και από την νεκρά έχω πάει τελευταία Έλενα γαλανοματα ,Νεφέλη από Φρίξου και Ισαβέλλα τσέχα , μετριότητες. που παλιά δεν το σκεφτόμουν με τίποτα να μπω.
Νάταλι θέλω να δοκιμάσω αλλά όλο το βρίσκω κλειστό το μαγαζί....γενικά χαλιά η κατάσταση και χειροτερεύει... δίπλα από το βίλα στο μπελαρους είχε δύο σερβακαι.ελπίζω να γυρίσει καμία αφρουλα γιατί τα άλλα κορίτσια δεν μπορούν
Καλά γαμησια με υγεία μαγκες
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.218
Like
1.280
Πόντοι
266
Μας παρατησε και η Σονια ρε γαμωτο,ούτε μια βδομάδα εκατσε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.610
Πόντοι
8.530
Καλή χρονιά μάγκες...μια μίνι ανασκόπηση και από μένα..Βλάντα νομίζω ότι καλύτερο κυκλοφορούσε το 21 , η ανία επίσης πολύ καλή και gfe και μετά η Σουζάνα! Μανταλένα Μιρέλα Εβελίνα για τα χοντρά και από την νεκρά έχω πάει τελευταία Έλενα γαλανοματα ,Νεφέλη από Φρίξου και Ισαβέλλα τσέχα , μετριότητες. που παλιά δεν το σκεφτόμουν με τίποτα να μπω.
Νάταλι θέλω να δοκιμάσω αλλά όλο το βρίσκω κλειστό το μαγαζί....γενικά χαλιά η κατάσταση και χειροτερεύει... δίπλα από το βίλα στο μπελαρους είχε δύο σερβακαι.ελπίζω να γυρίσει καμία αφρουλα γιατί τα άλλα κορίτσια δεν μπορούν
Καλά γαμησια με υγεία μαγκες
Το δάκρυ μου συνυπογράφει την ευχή σου....:cry:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Bόλτα απόψε μετά τα μεσάνυχτα,πάλι λίγα σπίτια ανοιχτά αλλά αρκετός κόσμος να γυρνάει...



Ερημιτη 3 η Έλενα με τα τατουάζ απόψε έδινε κωλο στα 50ευρώ. Μου αρέσει αυτό το γκομενακι από καιρό αλλά δε μπαίνω. Κάποιος που ξέρει τα βιτσια μου ας μου πει αν αξίζει να μπω
Για την συγκεκριμένη αν έγραφε κάποιος κριτική με αυτή την τιμή ο τίτλος της θα ήταν THE BEST OFFER !!!

Για τα βίτσια σου όμως δεν αξίζει να μπεις εσύ, αλλά σίγουρα αξίζει να πετάξεις ένα 50αρι μία φορά να της γαμήσεις τον κώλο, στείνεται τίμια και τον αρπάζει βαθιά μέχρι αρχίδι, είναι και ωραίο γκομενάκι, αλλά πρέπει να πας και λίγο με τα νερά της για να περάσεις καλά, εμένα με ταλαιπωρεί ακόμη από το VIS-9 που ήτανε, και σχεδόν πάντα πέρασα πολύ καλά μαζί της.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Τωρα σοβαρα , το να λες σε εμενα οτι μολις μας ακουμπησει η Λαρα (και η οποιαδηποτε Λαρα) οτι θα χυσουμε τα μπουτακια μας ειναι απλα για γελια. Να σε καλα βρε που με εβγαλες και παρατσουκλι αγαπουλης της Λαρας. κλαιω απλα. Περιμενω και αλλα σχολια για να γελασω οπως το οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.

Αζαζελ αλληθωρε μαγκα που κατευθειαν να πεις την λεξη μπουφοι που ειχε πει ενα παλικαρι οτι η Σονια ειναι η παλια ντανιελα πρεπει μαλλον να βγεις να σε κανει τσαρκα ο Καραμαν που τις βλεπει ολες μουναρες. Θα ειστε καλο διδυμο, ο ενας θα λεει πωωωω δες μια μουναρα και ο αλλος θα λεει πωωω τι μπαζο ειναι αυτο.
εγώ δεν κατάλαβα να είπε κάτι τέτοιο...Θεωρώ πώς είπε οτι είναι υπερτιμημένη η Λάρα....και εγω αυτη την εντύπωση έχω......Γιατί προσωπικά δεν την πήρα μετά το φιάσκο στο Λαφαμ όπου δούλευε τα πρώτα της χρόνια.....Απο τότε μεγάλωσε έγινε γυναίκα,αλλα όταν την ξαναείδα δεν μου εκανε κλίκ να μπώ μαζί της......

Οτι το παρατραβάει ο Αζαζελ είναι γεγονός ,αλλά προσωπικά δεν με ενοχλεί αυτό.....εχουν ειπωθεί χειρότερα σε αυτο το φόρουμ........
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Βικτωρια απο Φριξου 13, Την ανεφαιρε ο 2ος Γιγαντας Gameover, (Γεια σου Τεραστιε.!!!) :rockon: καποια στιγμη, και ειπα λες.??? πηγα ενα βραδυ την ειδα και επαθα ψιλοσοκ.!!! μοιαζει κατα πολυ με μια γυναικα ενος φιλου μου, ισως να ηταν αδερφη της, και για αυτο το λογο εφυγα και ξαναγυρισα αλλο βραδυ, την πληρωσα, αλλα δεν μπορεσα να λειτουργισω να ποιασω αποδοση μεσα στο δωματιο, το κοριτσι ηταν προθυμο και ευγενικο, σωματακι αφρατο με βυζαρες, ισως ξαναπαω, γλυκο προσωπο...


Αυτα καυλιαριδες, την κανω παλι, καλα να περνατε, να γαματε οσο περισοτερο μπορειτε, γιατι η ζωη ειναι πουτανα....
Για σου ρε ΚΑΡΑΜΑΝ !!!!

Η Βικτώρια είναι στανταράκι από τα λίγα, πας για να πηδήξεις και σου φτιάχνει και την διάθεση, πρόσφατα την ανακάλυψε και ο παλαίμαχος, κάλιο αργά παρά ποτέ. Να ξαναπάς αξίζει η κοπέλα.

Από όλες τις υπόλοιπες που ανάφερες θα σταθώ στην Αλεξάνδρα, ο ορισμός της γυναικάρας για μένα που μου αρέσουν οι curvy, της έριξα 5 σε ενάμιση μήνα, στο τελευταίο ήταν λίγο ξεπέτα, οπότε πάω παρακάτω κι εγώ.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.523
Πόντοι
7.636
Για την συγκεκριμένη αν έγραφε κάποιος κριτική με αυτή την τιμή ο τίτλος της θα ήταν THE BEST OFFER !!!

Για τα βίτσια σου όμως δεν αξίζει να μπεις εσύ, αλλά σίγουρα αξίζει να πετάξεις ένα 50αρι μία φορά να της γαμήσεις τον κώλο, στείνεται τίμια και τον αρπάζει βαθιά μέχρι αρχίδι, είναι και ωραίο γκομενάκι, αλλά πρέπει να πας και λίγο με τα νερά της για να περάσεις καλά, εμένα με ταλαιπωρεί ακόμη από το VIS-9 που ήτανε, και σχεδόν πάντα πέρασα πολύ καλά μαζί της.
Θα συμφωνήσω @al pacino, με τον @GAMEOVER.

Με την Έλενα (τατουάζ) περνάω πάντα πολύ καλά.

Στήνεται δυνατά, δυνατό κορμί, δουλεύει, καλή αίσθηση του αιδοίου της, ηλικία πολύ καλή, δέρμα καλό, αν σε γουστάρει και λίγο, και κάνει χάζι την κατάσταση η φάση ολοκληρώνεται αξιοσέβαστα.

Τουλάχιστον από μένα είναι στανταράκι, ναι!!! (με 50, και κώλος μέσα, δεν υπάρχει πουθενά τέτοιο μωρό!!!).

Ίσως να υπάρχει κάνα "πριβέ" μωρό, το οποίο, δεν το έχω βρει ακόμα!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Για την συγκεκριμένη αν έγραφε κάποιος κριτική με αυτή την τιμή ο τίτλος της θα ήταν THE BEST OFFER !!!

Για τα βίτσια σου όμως δεν αξίζει να μπεις εσύ, αλλά σίγουρα αξίζει να πετάξεις ένα 50αρι μία φορά να της γαμήσεις τον κώλο, στείνεται τίμια και τον αρπάζει βαθιά μέχρι αρχίδι, είναι και ωραίο γκομενάκι, αλλά πρέπει να πας και λίγο με τα νερά της για να περάσεις καλά, εμένα με ταλαιπωρεί ακόμη από το VIS-9 που ήτανε, και σχεδόν πάντα πέρασα πολύ καλά μαζί της.
Καλώς τον!! Ναι θυμόμουν ότι κάποιοι την αναφέρουν σαν πρώην Ραϊσα αλλά νόμιζα ήταν στο Venus αλλά δε βρήκα κριτικές εκεί. Μετα είδα τις κριτικές στο Vis οι οποίες είναι αρνητικές στην πλειοψηφία τους.
Και μένα το ένστικτο μου λέει ότι θα φάω πατάτα γι'αυτό και την αποφεύγω αλλά είναι πολύ ωραίο μουνακι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Καλώς τον!! Ναι θυμόμουν ότι κάποιοι την αναφέρουν σαν πρώην Ραϊσα αλλά νόμιζα ήταν στο Venus αλλά δε βρήκα κριτικές εκεί. Μετα είδα τις κριτικές στο Vis οι οποίες είναι αρνητικές στην πλειοψηφία τους.
Και μένα το ένστικτο μου λέει ότι θα φάω πατάτα γι'αυτό και την αποφεύγω αλλά είναι πολύ ωραίο μουνακι
Όλες όταν έρχονται είναι ξεπετες,σπάνια θα βρεις τίμια νέα κοπέλα..μη ξεχνάτε πόσα άσχημα σχόλια είχε η Λάρα μέχρι να βάλει μυαλο και να πάρει μπρος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom