Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.610
Πόντοι
8.530
Προλαβαίνεις να σβήσεις το σχόλιο...θα σε κοροϊδεύει όλο το φόρουμ, ήδη δύο σε τρολαραν ήδη...Δηλαδή είσαι από αυτούς που πηγαίνουν με τις σαγιονάρες στα μπουρδέλα ?
Αυτή είναι η επίσημη εμφάνιση για στούντιο...στον Βαρδάρη η αν είχε καύσωνα μάλλον ξυπόλητος και ημίγυμνος.με αξεσουάρ ρόπαλο σαν τον Ηρακλή να γαμαει και να δερνει...εμφάνιση από τις πασαρέλες της Tree-river street όχι μαλακίες....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι εχω παει με παντοφλα..σοβαρα τωρα, γυρνουσαμε απο παραλια και μπηκα σε ενα στουντιο.
Δεν ασχοληθηκε κανενας,ουτε τσα2 ουτε η κοπελα.
Θυμαμαι ομως στο βαρδαρη σκηνικο..παιζει εξω να ειχε μειον και μπαινει ενας μεσα στο ρδελο με κοντομανικο..και τον λεει η τσα2 απο ηρθες εσυ; απο την αφρικη ?
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Στα μπουρδέλα πας ρε . Ρε δε πάτε σε κανένα ψυχολόγο να λύσετε τα ψυχολογικά σας βγάζετε όλα τα κόμπλεξ σας στο φόρουμ και νομιζετε με ένα γαμησι θα λύσετε τα προβλήματα σας;
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Στα μπουρδέλα πας ρε . Ρε δε πάτε σε κανένα ψυχολόγο να λύσετε τα ψυχολογικά σας βγάζετε όλα τα κόμπλεξ σας στο φόρουμ και νομιζετε με ένα γαμησι θα λύσετε τα προβλήματα σας
Συναδελφοι εχω παει με παντοφλα..σοβαρα τωρα, γυρνουσαμε απο παραλια και μπηκα σε ενα στουντιο.
Δεν ασχοληθηκε κανενας,ουτε τσα2 ουτε η κοπελα.
Θυμαμαι ομως στο βαρδαρη σκηνικο..παιζει εξω να ειχε μειον και μπαινει ενας μεσα στο ρδελο με κοντομανικο..και τον λεει η τσα2 απο ηρθες εσυ; απο την αφρικη ?
Αν ήσουν ημίγυμνος με μαγιό και πετσέτα στο σβέρκο σε είχα δει ????
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346
Εχω δει εναν ηταν με κουστουμι και γελουσα..λογικο βεβαια να φοραει, γιατι ηταν αργα το βραδυ και μαλλον ειχε φυγει απο τα μπουζουκια..αλλα εμενα μου φανηκε αστειο. Οπως το βλεπει ο καθενας..εγω ας πουμε να βαλω επισημο ντυσιμο και να παω στα ρδελα δεν θα το κανω ποτε.
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Προλαβαίνεις να σβήσεις το σχόλιο...θα σε κοροϊδεύει όλο το φόρουμ, ήδη δύο σε τρολαραν...Δηλαδή είσαι από αυτούς που πηγαίνουν με τις σαγιονάρες στα μπουρδέλα ?
Ναι είμαι ένας από αυτούς και ζούμε ανάμεσα σας ???
 

tonika

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
122
Like
204
Πόντοι
21
Ρε ουτε πατημένο κρουασάν ειμαι ουτε μεσα στη μπιχλα με σαγιονάρα??, η γκόμενα είναι απαράδεκτη , αμα λετε μια καστανοξανθη με σλιμ σώμα και ωραίο βυζί από Ουκρανία η καρμεν ειναι
Βαλτην ενα κωλοδακτυλο να γουσταρει
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
184
Like
262
Πόντοι
1
Εχω δει εναν ηταν με κουστουμι και γελουσα..λογικο βεβαια να φοραει, γιατι ηταν αργα το βραδυ και μαλλον ειχε φυγει απο τα μπουζουκια..αλλα εμενα μου φανηκε αστειο. Οπως το βλεπει ο καθενας..εγω ας πουμε να βαλω επισημο ντυσιμο και να παω στα ρδελα δεν θα το κανω ποτε.
Όταν τα μπουζούκια στο μύλο ήταν ακόμα μαχημα όλες οι μπακουροπαρεες μετά βοορ για γαμησι. Πως νομίζεις ήταν ντυμένοι? Ακομα και εγώ έτσι έσκαγα μύτη. Μια μέρα φορούσα και γραβάτα και έκανε η Μαρίζα ένα τέταρτο να μου την βγάλει. Ωρε μαλακα μου τι εποχές μου θύμισες τώρα.Πηγαιναμε και μαμά Τερέζα τρώγαμε σαν τα ζώα. Ωραία χρόνια τότε που ο Μύλος μετρούσε. Φυσικά τότε είχε και δυνατά μουνετα να δουλεύουν.Καμμια σχέση με το σημερινό χάλι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.610
Πόντοι
8.530
Όταν τα μπουζούκια στο μύλο ήταν ακόμα μαχημα όλες οι μπακουροπαρεες μετά βοορ για γαμησι. Πως νομίζεις ήταν ντυμένοι? Ακομα και εγώ έτσι έσκαγα μύτη. Μια μέρα φορούσα και γραβάτα και έκανε η Μαρίζα ένα τέταρτο να μου την βγάλει. Ωρε μαλακα μου τι εποχές μου θύμισες τώρα.Πηγαιναμε και μαμά Τερέζα τρώγαμε σαν τα ζώα. Ωραία χρόνια τότε που ο Μύλος μετρούσε. Φυσικά τότε είχε και δυνατά μουνετα να δουλεύουν.Καμμια σχέση με το σημερινό χάλι.
Αχ ..οι καλές προμνημονιακες μέρες...ευτυχώς τα προλάβαμε αυτά και δεν έχουμε αποβλακωθει σαν τα σημερινά πιτσιρίκια.Αραγε θα δουν τέτοιες μέρες;Ψιλοαμφιβολο....
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Γιατί λέτε ότι έπεσε η ποιότητα των κοριτσιών και των υπηρεσιών με τα χρόνια, ζήτηση πάντα υπάρχει άρα τι φταίει?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.610
Πόντοι
8.530
Γιατί λέτε ότι έπεσε η ποιότητα των κοριτσιών και των υπηρεσιών με τα χρόνια, ζήτηση πάντα υπάρχει άρα τι φταίει?
Γιατί συγκρίνουμε την εικόνα προ δεκαετίας εμείς οι παλαιότεροι με την τωρινή εικόνα...:woldman:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Βγηκα για γλεντι μετα το ταληρο χθες και κατεληξα στη Βικτωρια στο blue dream.Δεν ειχε κοσμο αυτη ειχε κεφι ,για μενα δεν το συζητω,περασα ωραιοτατα με τη γνωστη ξανθια .
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
55
Like
78
Πόντοι
0
Μαγκες ξέρουμε που βρίσκεται η Μιρέλα που δούλευε στο Medusa?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
ξερουμε αν ειναι Ανια ειναι στη θεση της;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Καλησπέρα, καμία κοπέλα που να κάνει γλυφοκωλι ξέρουμε;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom