Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Φοβαμαι μηπως δεν προκειται για ψηλη με πιασιματα,αλλα για πρωην ψηλο. Μου φανηκε πολυ ογκωδης μεγαλα ακρα ,μπουτια κλπ.Ισως να κανω λαθος αλλα δεν περασα.
ειναι λιγο νταρτνανα όπως πολλές αλλες...αλλα οχι κ τραβεστι....υπερβολες!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Φοβαμαι μηπως δεν προκειται για ψηλη με πιασιματα,αλλα για πρωην ψηλο. Μου φανηκε πολυ ογκωδης μεγαλα ακρα ,μπουτια κλπ.Ισως να κανω λαθος αλλα δεν περασα.
Την είδα κ εγώ σε ένα σύντομο πέρασμα που έκανα και μου άφησε την ίδια εντύπωση!:grin:

Εδώ στο συγκεκριμένο σπιτάκι, όποτε το βλέπεις ανοιχτό σε κάνει η αίσθηση να μπεις μπας κ έχει κάτι ενδιαφέρον, αλλά τζίφος. Κάπου τον Αύγουστο βάλανε για λίγες μέρες την Νίνα την ελληνίδα από την πιάτσα κ εξαφανίστηκε σύντομα, προτιμούσαν να το έχουν κλειστό μετά!

Πέρασα κ από το paradise 1 ... Είχε ένα ωραίο μωρό την Κέλλυ με ωραίο πίσω σύστημα!:kissass2:

Και ένα tips από την βόλτα... πίσω στα Τριδυμα ένας επενδυτής από τους πολλούς που έχει η περιοχή με ρωτάει στα αγγλικά...you speak English??
Του απαντώ...No και του σήκωσα το δαχτυλάκι :birdman::birdman:
Έμεινε παγωτό ο μλκ μου...:2funny::2funny::2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.700
Πόντοι
3.346
Την είδα κ εγώ σε ένα σύντομο πέρασμα που έκανα και μου άφησε την ίδια εντύπωση!:grin:

Εδώ στο συγκεκριμένο σπιτάκι, όποτε το βλέπεις ανοιχτό σε κάνει η αίσθηση να μπεις μπας κ έχει κάτι ενδιαφέρον, αλλά τζίφος. Κάπου τον Αύγουστο βάλανε για λίγες μέρες την Νίνα την ελληνίδα από την πιάτσα κ εξαφανίστηκε σύντομα, προτιμούσαν να το έχουν κλειστό μετά!

Πέρασα κ από το paradise 1 ... Είχε ένα ωραίο μωρό την Κέλλυ με ωραίο πίσω σύστημα!:kissass2:

Και ένα tips από την βόλτα... πίσω στα Τριδυμα ένας επενδυτής από τους πολλούς που έχει η περιοχή με ρωτάει στα αγγλικά...you speak English??
Του απαντώ...No και του σήκωσα το δαχτυλάκι :birdman::birdman:
Έμεινε παγωτό ο μλκ μου...:2funny::2funny::2funny:
Συναδελφε επρεπε να του δωσεις και κανα δυο κλωτσιες του βρωμιαρη.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
αυτη στο igognito ηταν καλη που ειχε η εφη αλλα χαθηκε μετα απο τη καραντινα , ειχε κανει και καποια εσκορτ αμα εχει κανεις ινφο ας πει και στο viber χαθηκε επισης
ακριβως ετσι ειναι. χαθηκε εντελως...

Παιδες ενα στουντιακι που βλεπω στο αλλο σαιτ, poison, που ειναι αυτο? εχει μια λυδια εκει που φαινεται αξιας δοκιμης , στο google maps μου βγαζει την διευθυνση καπου στην τουμπα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.302
Πόντοι
446
ακριβως ετσι ειναι. χαθηκε εντελως...

Παιδες ενα στουντιακι που βλεπω στο αλλο σαιτ, poison, που ειναι αυτο? εχει μια λυδια εκει που φαινεται αξιας δοκιμης , στο google maps μου βγαζει την διευθυνση καπου στην τουμπα....
Πισω απο το sex in the city
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
347
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Που δούλεψε παλιά η Ιζαμπελα ?την είδα πριν κάνα μήνα αλλά δε τη θυμόμουν... Και κάπως φορτωμένη μαγκιά στο σαλόνι, επειδή έκατσα και μιλήσαμε λίγο με την τσατσα που είναι παλιά μου γνώριμη αυτή στραβωσε και κάτι φώναξε στην τσατσα μέσα από το κουζινακι
Δούλευε στο sex and the city και μετά στο efi studio.... Τώρα μπορεί να φύγει από το afros και να πάει πίσω στα τριδυμα με εβελινα και Νικόλ.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
ακριβως ετσι ειναι. χαθηκε εντελως...

Παιδες ενα στουντιακι που βλεπω στο αλλο σαιτ, poison, που ειναι αυτο? εχει μια λυδια εκει που φαινεται αξιας δοκιμης , στο google maps μου βγαζει την διευθυνση καπου στην τουμπα....
πισω απο το sex and the city δεξια μεσα στο στενο περασα χθες κιεγω γιαυτην αλλα ηταν κλειστα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.886
Πόντοι
4.895
Ε δεν είμαστε καλά... Ούτε καν τη θυμάμαι ούτε καν θυμόμουν αυτή την κριτική τώρα που τη διάβασα
Καλά ρε...και μαζί έχουμε στείλει μηνύματα και σου έλεγα να πας....τώρα είδα κι εγώ την κριτική σου και διαφώνω (για εκείνη την περίοδο ήταν καλή)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Περασμα σημερα απο το poison το οποιο ειχε στο προγραμμα την Λυδια. περιμενα κανα 20 λεπτο κλειστο οποτε εφυγα. Περασμα απο βιλλα εροτικα για να θυμηθω την εμμανουελα, ωραιο προσωπο, ωραιο χαμογελο, ωραιες βυζαρες αλλα με χαλασε η κοιλιτσα και εκανα βολτα. Τελικα κατεθεσα στην Μιρελλα. Ωραιο το μωρο, μοντελε εχω γραψει και κριτικη. Σαν να γαμησα ενα μιξ βανδης και gal gadot.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
περασμα με ντενις ωραιο προσωπο για τα γουστα μου βυζι μεγαλο αλλα πεσμενο, καλη πιπα τον επαιρνε ολο μεσα χωρις να μουρμουραει και καλη συμμετοχη γενικα. σκεφτομαι να δοκιμασω ναστια εχεις κανεις καποια εμπειρια μαζι της;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
Καλά ρε...και μαζί έχουμε στείλει μηνύματα και σου έλεγα να πας....τώρα είδα κι εγώ την κριτική σου και διαφώνω (για εκείνη την περίοδο ήταν καλή)
Μπα δε τη θυμόμουν ούτε σαν παρουσία ούτε σαν κριτική... Βέβαια από αυτά που διάβασα είδα ότι ήταν δεκτική, γράφω και γλωσσοφιλα και πουτσοτριψίματα αλλά δε τα θυμάμαι καθόλου :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
129
Like
158
Πόντοι
1
περασμα με ντενις ωραιο προσωπο για τα γουστα μου βυζι μεγαλο αλλα πεσμενο, καλη πιπα τον επαιρνε ολο μεσα χωρις να μουρμουραει και καλη συμμετοχη γενικα. σκεφτομαι να δοκιμασω ναστια εχεις κανεις καποια εμπειρια μαζι της;
Φιλε μακρια απο Ναστια τελειως ξεπετα ειναι δεν αφηνει τιποτα και ειναι με το ρολοι στο χερι...εγω οταν περασα στο 10λεπτο αρχισε τα "time finish"...με το το ζορι εχυσα...τσαμπα το 40αρι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.389
Κριτικές
215
Like
17.224
Πόντοι
35.697
Υποθέτω είναι όλα υποχρεωμένα αλλά τα περισσότερα γνωρίζουν ότι θα χάσουν κόσμο αν αρχίσουν τέτοιες μλκιες, δε βλέπω όμως πώς θα μάθουμε σίγουρα.
Αναρωτιέμαι πως μπορεί να επιβάλει το κράτος τέτοιο μέτρο στα στούντιο, θα μπαίνει αστυνομία τυχαία σε στούντιο και θα μας ζητάνε QR code ενώ γαμάμε και αν δεν έχουμε μπλέκουμε και εμείς και το στούντιο?
Ας ελέγξουν πρώτα πόσα στούντιο έχουν pos η κόβουν αποδείξεις και μετά ας ξεκινήσουν και με τα εμβόλια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Περασα μια βολτα το πρωι απο το venus και πετυχα την sonia καλουτσικη μου φανηκε σιγουρα οχι 23 εκτος αν δεν προσεχε καθολου το σωμα της γιατι μου φανηκε χαλαρο για 23... δεν την ηξερα και ειπα να μην παω, την εχει δοκιμασει κανεις;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
409
Κριτικές
7
Like
1.003
Πόντοι
361
Περασα μια βολτα το πρωι απο το venus και πετυχα την sonia καλουτσικη μου φανηκε σιγουρα οχι 23 εκτος αν δεν προσεχε καθολου το σωμα της γιατι μου φανηκε χαλαρο για 23... δεν την ηξερα και ειπα να μην παω, την εχει δοκιμασει κανεις;
Φίλε πέρασα μαζί της πριν λίγες μέρες, αρκετά καλή για τα γούστα μου, έκανε τίμια πίπα και γενικα ευχάριστη παρουσία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom