Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Σημερα το βραδυ εκανα μια βολτα να δω τι παιζει... Δεν ειχα ορεξη, ημουν φαγωμενος, κουρασμενος, ζεσταμενος... Αυριο λεω να ξαναπερασω αλλα νηστικος, ξεκουραστος, δροσισμενος, με ενα καφεδακι στο χερι να εχω δυναμεις. Μου εκανε εντυπωση στο Bella Donna μια Ναστια. Πολυ ομορφη. Οσο ομορφη ειναι η Λαρα... αλλα διαφορετικη ομορφια. Περασε κανεις να μας πει πως παει το κοριτσι;;;
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Γνώμη για Βασιλική στο Λας Βέγκας στο πρώτο?
Αν εννοεις ενα μελαχρινο μουσκάρ,που σου πιανει και τον πουτσο στο σαλονι,πως μπορεις καν να το σκεφτεσαι ρε φιλος?
Ειδα τον τρομο στα ματια συναθλητη που βγηκε εξω,και μπαινοντας ειδσα το μουσκάρ ηρθε μου επιασε πουτσο,μαυρη τριχα παντου,απο προσωππο εως ωμους,πατσοκοιλιά μουσκαρίσια χοντροκομενη.........
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Με 90€ αν ενθυμουμαι καλως...

Αν εννοεις ενα μελαχρινο μουσκάρ,που σου πιανει και τον πουτσο στο σαλονι,πως μπορεις καν να το σκεφτεσαι ρε φιλος?
Ειδα τον τρομο στα ματια συναθλητη που βγηκε εξω,και μπαινοντας ειδσα το μουσκάρ ηρθε μου επιασε πουτσο,μαυρη τριχα παντου,απο προσωππο εως ωμους,πατσοκοιλιά μουσκαρίσια χοντροκομενη.........
αυτη ειναι για τπυς αλβανους με τα τσαντακια χιαστη και τις καλτσες στα σωβρακα για φουσκωμα!!! (σσ ειχα γραψει παλαιοτερα)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346
Αν εννοεις ενα μελαχρινο μουσκάρ,που σου πιανει και τον πουτσο στο σαλονι,πως μπορεις καν να το σκεφτεσαι ρε φιλος?
Ειδα τον τρομο στα ματια συναθλητη που βγηκε εξω,και μπαινοντας ειδσα το μουσκάρ ηρθε μου επιασε πουτσο,μαυρη τριχα παντου,απο προσωππο εως ωμους,πατσοκοιλιά μουσκαρίσια χοντροκομενη.........
Ισως η χειροτερη ιεροδουλη της πολης.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Εκει πηγε τωρα;
Εγω την ειχα πετυχει παλιοτερα στα τριδυμα στο τελευταιο.. και στο ξυλινο που ειναι διπλα στο βενους.
μολις πας λας βεγγας στο πρωτο δεξια... αν λεμε την ιδια, μια γυφτισα με γελαδινα βυζια χαχαχα

το λεω μονο κατι αλβανοι πανε σε τετοιες με οδοντογλυφιδα στο στομα, φουλ μαγκια, βερμουδα και στριγγοπαντοφλα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
θελει σεβασμο... καποιοι πλερωνουν για να τις γαμανε αυτες... χαχαχα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.701
Πόντοι
3.346
μολις πας λας βεγγας στο πρωτο δεξια... αν λεμε την ιδια, μια γυφτισα με γελαδινα βυζια χαχαχα

το λεω μονο κατι αλβανοι πανε σε τετοιες με οδοντογλυφιδα στο στομα, φουλ μαγκια, βερμουδα και στριγγοπαντοφλα
Αυτη θα ειναι.
Παλιοτερα μου ελεγε πιανοντας τα @@ στο σαλονι..θες γκομενα να γαμας οποτε γουσταρεις.
οτι να ναι ειναι η κοπελα. Πιστευω ουτε αλβανοι πανε μαζι της...
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
597
Πόντοι
81
Αυτη θα ειναι.
Παλιοτερα μου ελεγε πιανοντας τα @@ στο σαλονι..θες γκομενα να γαμας οποτε γουσταρεις.
οτι να ναι ειναι η κοπελα. Πιστευω ουτε αλβανοι πανε μαζι της...


ειχα γραψει παλαιοτερα για ενα αλλο τοφαλο που ηταν στο δωματια λιγο παρακατω και επαιζε τερμα τερλαγκα μεσα και τετοια... μονο ρετσινες δεν ειχαν βγαλει και ηταν ολα τα τιρανα μαζεμενα μεσα με υφος λες και περιμενουν να πιασουν τον ταυρο απ τα κερατα... σωστο ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ο οικος..


η τσατσα προιδεαζε με λογια οτι προκειται για μόσχο, νταξει κι εγω εχω μεγαλα αρχιδια αλλα η καλτσα καλτσα...χαχαχα να πας εξω ρε φιλε οκ, νταξ... στο μπουρδελο?!!!!
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Πέρασμα με Άννα στο Λας Βεγκας αριστερά….αυτό που είναι μόνο του…κορίτσι μικρό και αρκετά petit θα έλεγα με ωραίο στητό βυζακι…πολύ καλή στο δωμάτιο με ωραία έντονη πίπα και μπούκωμα…στο σεξ όλα κομπλέ με αρκετή ένταση…θα την συστηνα άνετα
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Επίσης ενημέρωση γ αυτούς που γαμανε Ειρήνη milf, δυστυχώς σταματει το επάγγελμα και φεύγει για μόνιμα Ρουμανία. Οσοι πιστοί την χάρηκαν (μαζι κ εγω) θα μας μείνει μια καλη ανάμνηση.
Ξέρουμε αν είναι στο πόστο της και πότε αποχωρεί οριστικά η Ειρήνη για τη Ρουμανία;
Παιδιά θελω γνώμη για Vlada kai Emma.
Η Βλάντα είναι δύναμη και το επιβεβαίωνουν αρκετές κριτικές εδώ μέσα.

Γνώμη για Βασιλική στο Λας Βέγκας στο πρώτο?
Για γέλια...
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Ξέρουμε αν είναι στο πόστο της και πότε αποχωρεί οριστικά η Ειρήνη για τη Ρουμανία;
Φιλε δυστυχως εφυγε οριστικα απο τις 12 του μηνα.
Σεπτεβρη παντρευεται η κορη της,και αποφασισε να κρεμασει το στρινγκακι της.
Θα μου λειψει η αχλαδοκωλαρα της και τα βρωμογαμησια της.
Τιμης ενεκεν,για ολους τους φάν,κανω μια τελευταια σπονδη σε αυτο το σκυλι του σεξ που κούραρε πουτσους εδω και 10 χρονια:
 

Συνημμένα

  • 20210730_160413.jpg
    20210730_160413.jpg
    879,4 KB · Εμφανίσεις: 58

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Φιλε δυστυχως εφυγε οριστικα απο τις 12 του μηνα.
Σεπτεβρη παντρευεται η κορη της,και αποφασισε να κρεμασει το στρινγκακι της.
Θα μου λειψει η αχλαδοκωλαρα της και τα βρωμογαμησια της.
Τιμης ενεκεν,για ολους τους φάν,κανω μια τελευταια σπονδη σε αυτο το σκυλι του σεξ που κούραρε πουτσους εδω και 10 χρονια:
Κρίμα δεν προλάβαμε... Το σκηνικό αυτήν την περίοδο γίνεται
όλο και φτωχότερο... Καμιά γνώμη για Τζουλιάνα που φαίνεται
να δουλεύει στο Hot Lady έχει κανείς;
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Σημερα επισης σε μια συντομη γυρα,εθεαθη πολυ καλο ψηλο νταρντάνικο ξανθο μωρο στο belarus,αυτο που ειναι αναμεσα απο red light και bella dona.
35+, νταρντανέ,οχι χοντρη,ωραιες καμπυλες και προσχαρη.
Επισης η Γιασμιν θα κανει guest εμφανιση μια φορα την εβδομαδα στο red diamond.....
Ωραιο σωμα η ατιμη με κωλαρα,με αναβει,κανει και καλο γαμησι,δεκτικη και σε πιο σκληρα ή ανωμαλα παιχνιδια,αλλα αναρωτιεμαι γιατι να την πηδηξεις εκει με 40,και οχι στο inside που ειναι καθε Τριτη με 30€........
Στο γωνιακο νικηφορου ουρανου με μινωταυρου,η εμμανουελα,την παρατηρησα λιγο καλυτερα σημερα,ωραιο βυζακι μεγαλουτσικο,κωλαρακι στρογγυλο,χαμογελαστη......
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
999
Like
4.302
Πόντοι
446
Sex in the city ουκρανεζα μελαχρινή 26 χρονων πετιτ. Ωραιο βυζακι στητο, κορμακι ωραιο, κ ωραιο μουνακι κ στενο. Κωλαρακι ωραιο αλλα οχι καμπυλοτο. Δεν μιλαει αγγλικα κ φαίνεται οτι ειναι καινουργια στο επαγγελμα. Πιο πολυ για μελαχρινη γεωργιανοι μου φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom